Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 16:55   #41
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Varaš se. Pogledaj malo bolje što sam točno pisao o Čiliću.
Uvijek u kondicionalu.
Bit je da nisi previše vjerovao da Čilić može brzo napredovati.
DrŠ is offline  
Old 15.01.2008., 17:03   #42
Prije 2 mjeseca napisao sam da je našem trubaduru trenutno mjesto na ATP-ljestvici negdje između 30-40, a do kraja godine past će ispod stotog mjesta. Očigledno sam se preračunao. Već sada je njegovo mjesto iza broja 100.
On nekog može pobijediti samo slučajno.
diantos is offline  
Old 15.01.2008., 17:06   #43
ALMAGRO N. (ESP) CILIC M. (CRO) 6-7 5-7 2-6

HAASE R. (NED) LJUBICIC I. (CRO) 6-7 6-3 6-0 7-6

Dakle, u pojedinačnom dijelu ostajemo na Karloviću i Šiletu. Šile u 2. kolu igra s Melzerom, a pobjednik tog susreta igra s Gonzalezom ili H.T. Leeom. Teško će Šile dalje od 3. kola.

Sutra od naših nastupaju:

Karlović - Sela (01:00)
(pobjednik igra s Youznhy/Seppi)

Parovi:
Fognini/Trubadur - Bolelli/Volandri (04:30)
Isner/Karlović - Brzezicki/Calle (06:30)
Kostanić/Muller - Mirkovic/Wlodarcz (01:00)
Luyindula is offline  
Old 15.01.2008., 17:19   #44
Quote:
barca fan kaže: Pogledaj post
pa po meni su sigurne oklade federer i henin
Federeru neće bit lako. Đoković i Nalbandian su velika prijetnja, Nadal nema šanse. Henin je opaka, teško će ju neka protivnica iznenaditi.
diantos is offline  
Old 15.01.2008., 17:31   #45
Fabrice Santoro postavio novi rekord po broju nastupa na Grand Slam turnirima. Skupio je 62 nastupa, i srušio rekord Agassija od 61 nastupa.
Luyindula is offline  
Old 15.01.2008., 18:01   #46
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Fabrice Santoro postavio novi rekord po broju nastupa na Grand Slam turnirima. Skupio je 62 nastupa, i srušio rekord Agassija od 61 nastupa.
Crni Santoro, uvijek pokvari zabavu. Baš sam se veselio dvoboju Isnera i Federera, a kad ono francuska mina. Bit će puna šaka brade osvoji li Santoro 9 igara u srazu s Rogerom!
DrŠ is offline  
Old 15.01.2008., 22:43   #47
Trubadur za svekoliku hrvatsku javnost 15.01.2008.

AO je ionako bezvezan i bezvrijedan turnirčić na kojem nije ni važno pojaviti se. Da se mene pita, rezultati s tog turnira ne bi se ni objavljivali u medijima.

Okrećem se pripremama za ostatak sezone koji će proteći u mom znaku. Ako nastavim ovako dobro raditi, rezultat ne će izostati.
Steinbrenner is offline  
Old 16.01.2008., 00:44   #48
Meni nije jasno zašto Ljubo i Karlo igraju parove s takvim luzerima (i zašto Karlo uopće igra parove) umjesto da igraju jedan s drugim pa da makar nešto naprave (još uvijek se sjećam svjetskog prvenstva kad su sredili blizance).
Johny is offline  
Old 16.01.2008., 01:46   #49
karlovic igra protiv sele upravo, al izgleda da to vise nikog ne zanima
Serse is offline  
Old 16.01.2008., 08:41   #50
Karlović u trećem kolu, relativno glatko.

Od ostalih rezultata najzanimljivije je ispadanje Robreda od Fisha i to 6:1, 6:2, 6:3
Steinbrenner is offline  
Old 16.01.2008., 09:24   #51
Zalosno je da izdajnik s najvecim uspjehom i ambicijama brani boje nase domovine. No bolje izdajnik purger nego bezvoljni Bosanac. Cak mi je i onaj kockastoglavi postao drazi od njega. Mario je naravno broj jedan, tu dvojbe nema.
Kraljica Torcide is offline  
Old 16.01.2008., 12:27   #52
ziceri na kladionici su sljedeci
Cilic - Melzer 1-3
Sjeverni - Karlovic 3-1
Blizard is offline  
Old 16.01.2008., 15:32   #53
Da vidimo što je Blizard pisao prije nekoliko dana...

Mico je najbolji teniski komentator u hrvatskoj...

Kostaniceva na Sharapovu, dakle maksimalno jedan gejm za Kostanicevu po setu
Cilic protiv Almagra gotovo da i sansi nema

--------------------------------------------
Da vidimo što Dušanović provaljivao danas:

- dvoboj između Šarapove i Davenport bit će vrlo neizvjestan

- Enin (izgovara se "enan")

- Golovan, sa smiješnim nosnim glasom "n" (izgovara se "golovin" jer to nije francusko prezime; a tako govore i francuski reporteri; i nema "nosnoga glasa n")

- vajDIšova (u HTV-ovoj sportskoj redakciji radi profesor češkoga jezika, ali glupavi Mićo nikako ne može zapamtiti da naglasak u češkomu, slovačkom i mađarskomu pada na prvi slog; dakle- VAJdišova)

Kovačević je mila majka za Mićana!

Očekujemo nove uzbudljive provale "najboljega hrvatskoga tenisakoga komentatora", kao i Blizardove prognoze bez glave i repa.
DrŠ is offline  
Old 16.01.2008., 15:34   #54
Quote:
Kraljica Torcide kaže: Pogledaj post
Zalosno je da izdajnik s najvecim uspjehom i ambicijama brani boje nase domovine. No bolje izdajnik purger nego bezvoljni Bosanac. Cak mi je i onaj kockastoglavi postao drazi od njega. Mario je naravno broj jedan, tu dvojbe nema.
Je li? Mlađi je Monegašanin broj jedan!?

Za desetak će dana biti broj pet, negdje oko 140. mjesta na ATP-ovoj ljestvici!

"Bit će nešto od tebe", kaže klinac Mariju u onoj VIP-ovoj reklami...
DrŠ is offline  
Old 16.01.2008., 15:38   #55
Quote:
DrŠ kaže: Pogledaj post
Je li? Mlađi je Monegašanin broj jedan!?

Za desetak će dana biti broj pet, negdje oko 140. mjesta na ATP-ovoj ljestvici!

"Bit će nešto od tebe", kaže klinac Mariju u onoj VIP-ovoj reklami...
Do sada sam te smatrao najpismenijim i najpristojnijim clanom ovoga drustva pa te molim da to nastavis i biti. Rugati se i omalovazavati bolesnoga sportasa nije primjereno. Mario ce kad-tad docekati razdoblje kada nece imati zdravstvenih poteskoca i tada ce nadam se opet doci oko top 10 sto ga dovodi na prvo mjesto medju nasim vedetama.
Kraljica Torcide is offline  
Old 16.01.2008., 15:57   #56
Quote:
Kraljica Torcide kaže: Pogledaj post
Do sada sam te smatrao najpismenijim i najpristojnijim clanom ovoga drustva pa te molim da to nastavis i biti. Rugati se i omalovazavati bolesnoga sportasa nije primjereno. Mario ce kad-tad docekati razdoblje kada nece imati zdravstvenih poteskoca i tada ce nadam se opet doci oko top 10 sto ga dovodi na prvo mjesto medju nasim vedetama.
Bilo bi ispod svake razine da se rugam bolesti.

Mario već duže vrijeme, neovisno o bolesti, nema ono nešto da bi bio broj jedan hrvatskoga tenisa. Nikada ga nema kada treba pokazati hrabrost. Prava je mimozica i usto veliki materijalist.

Inače, konkurencija je žestoka i bit će doista čudo vrati li se Ančić među deset najboljih. Sve je moguće, ali prije bih govorio o teniskomu čudu iz Međugorja...
DrŠ is offline  
Old 16.01.2008., 16:02   #57
kakav god bio, Mario je bio oko top 10. Doktor Ivo Bandera tome nikada nije bio ni blizu tako da je Mario od igraca koji zadovoljavaju uvjete (godine, motivacija) ipak i dalje daleko najbolji. Ljubana vise ni ne racunam, predvidjam mu kraj karijere oko ljeta kada se potpuno osramoti u Londonu i Parizu.
Kraljica Torcide is offline  
Old 16.01.2008., 16:09   #58
Potencijalno je najbolji. U relanosti , upitno je hoće li vidjeti Top30, a kamoli Top10.
U 24. godini je kronično bolestan i ozlijeđen i mora počinjati ispočetka sa teškim ždrijebovima. Ne znam baš kako sada stoji sa motivacijom.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 16.01.2008., 16:09   #59
Ljubičić: Nakon poraza došlo mi je ostaviti se tenisa

Ivan Ljubičić plovi sve dalje od Topa 10. Loše igre na pripremnome turniru u Kyoongu nastavile su se i u prvome kolu Australian Opena na kojemu je još uvijek najbolje rangiranog hrvatskog tenisača sa 7:6 (2), 3:6, 0:6, 6:7 (1) pobijedio Nizozemac Robin Haase. - U prvoj minuti nakon poraza došlo mi je da se ostavim tenisa - počeo je dramatično govoriti Ljubičić iz daleke Australije. Ipak, nekih drastičnih i senzacionalnih odluka trenutno nema. - No već nakon pet minuta sam se smirio i mirno sagledao stvari te se vratio u normalu - objasnio je Ljubo. Meč je počeo dobro, osvojio je prvi set i bio na pravome putu da prođe u drugo kolo kada je odmah na startu drugog seta napravio break. Ipak, stvari su se okrenule. - Kada sam nakon breaka u drugome setu izgubio svoj servis stvari su počele ići nizbrdo. Imao sam priliku za povratak u meč kod njegovog vodstva 4:3 u tome setu, ali nisam uspio. Igra mi je potom išla samo prema dolje - komentirao je 19. igrač svijeta. Još koncem prošle godine Ljubo je bio nadomak plasmana na Masters u Šangaju. Nije uspio, a pogled na njegov renking od 2006. godine otkriva kako iz mjeseca u mjesec ide sve dalje od svjetskog vrha. - Ne mogu još konstatirati da sam prošao svoj zenit kad imam tek 28 godina - komentirao je svoj pad Ljubičić. Mjeseci koji mu predstoje dat će puno odgovora, a i bodova koje treba obraniti je puno. - Bit će veselo. Puno bodova branim u veljači i ožujku i vidjet ću gdje sam - odgovorio je Ivan. U toj “košari” bodova nalazi se njih 120 iz finala Zagreba, 175 iz finala Rotterdama, 125 iz četvrtfinala Indian Wellsa te 225 iz polufinala Miamija. Posla je puno, a forma u kojoj je trenutno Ljubičić nije obećavajuća. Konstantno Ljubičić pada od 16. listopada 2006. godine kada je bio treći igrač svijeta. Iako tvrdi kako još ne može reći da je prošao svoj igrački zenit, čini se kako se to ipak dogodilo. Ne sumnjamo kako će odigrati još poneki dobar turnir, ali teško će u kontinuitetu držati visoku razinu. Mladi lavovi grizu žestoko. (S. Dalmacija)
DrŠ is offline  
Old 16.01.2008., 16:24   #60
28 godina? Pih! Ima najmanje 31.
Kraljica Torcide is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.