Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2011., 12:41   #201
Imaš post iznad.
lucas07 is offline  
Old 01.07.2011., 12:44   #202
aha
onda ništa ja bi u os
a što se bodova tiče, bez obzira što je osijek u pitanju, malo
 
Old 01.07.2011., 12:49   #203
Quote:
darky_butterfly kaže: Pogledaj post
aha
onda ništa ja bi u os
a što se bodova tiče, bez obzira što je osijek u pitanju, malo
odlično, čula sam da je u Osijeku puno bolja kulturologoja.

Daj na pp koliko imaš bodova!
lucas07 is offline  
Old 01.07.2011., 13:04   #204
Quote:
lucas07 kaže: Pogledaj post
odlično, čula sam da je u Osijeku puno bolja kulturologoja.

Daj na pp koliko imaš bodova!
ja imam za os oko 700 i sitno bodova
myactinglife is offline  
Old 02.07.2011., 11:49   #205
Quote:
siliiibiliii kaže: Pogledaj post
po Vasem misljenju da li je dovoljno 565 bodova za poslovnu ekonomiju u Rijeci. upisna kvota 234. Iskreno se nadam da nece bitii ljudi sa 700-800 bodova..
ja imam poslovnu ekonomiju na prvom mjestu sa 592 boda ... nadam se da ću upast
rožica05 is offline  
Old 02.07.2011., 12:27   #206
Quote:
rožica05 kaže: Pogledaj post
ja imam poslovnu ekonomiju na prvom mjestu sa 592 boda ... nadam se da ću upast
najsss. mene brine da mi je ovo premalo bodova.. a vidjet cemo u ponedjeljakk. sretnoooooo svimaaa.
siliiibiliii is offline  
Old 02.07.2011., 12:39   #207
ja imam za poslovnu ekonomiju u rijeci 748 bodova,
onda ću ja sigurno upast
narancaa is offline  
Old 02.07.2011., 12:46   #208
Quote:
narancaa kaže: Pogledaj post
ja imam za poslovnu ekonomiju u rijeci 748 bodova,
onda ću ja sigurno upast
ma negooo staaa. ja mislim da cu se morat oprostiti od poslovne i preci na HT. hahaha
siliiibiliii is offline  
Old 02.07.2011., 13:24   #209
Sori ako je ovo vec netko pitao ali evo:Upisujem se drugi put ,prva sam generacija s drzavnom maturom, i prebacujem se s prve godine faksa x na kojem sam pao na prvu godinu faksa y.Da li se placa ta prva godina,ako netko zna sa sigurnosu.Inace,oba su faksa dio Sveucilista
epasadsetimisli is offline  
Old 02.07.2011., 13:24   #210
jesu li i vama nestali bodovi dobiveni na temelju ocjena iz srednje škole?
pingvin-zd is offline  
Old 02.07.2011., 13:36   #211
Quote:
pingvin-zd kaže: Pogledaj post
jesu li i vama nestali bodovi dobiveni na temelju ocjena iz srednje škole?
Jesu, da, vratit će sigurno, ko i prije par dana kad su svi paničarili. Zašt uopće gledate sad tu stranicu Sam nailazite na stvari koje izmjenjuju sad bezveze i živcirate se.
__________________
Sometimes, the best answer is a more interesting question.
Terry Pratchett
Keenado is offline  
Old 03.07.2011., 09:57   #212
Zbog ovoga se rang-liste ne mogu smatrati konačnima sve do 7. srpnja 2011. u 23:59, kada se prestaje s osvježavanjem rang-lista. Do toga trenutka svi kandidati moraju, uz potvrdu TAN-om, potvrditi svoju listu prioriteta. To se može učiniti poveznicom Potvrđujem konačnu listu prioriteta studijskih programa koja se nalazi na obrascu Moj odabir ispod liste odabranih studijskih programa. Ovom potvrdom lista se zaključava i više se ne može mijenjati te je iz toga razloga iznimno važno da se lista prioriteta potvrdi tek nakon što je kandidat siguran da je posložena sukladno njegovim željama i mogućnostima i više je ne želi mijenjati.

Čitamo ovo i spojim se na stranicu da pokušam to potvrditi ali nemogu, uopće nema toga !?? Ja sam inače stariji maturant i nisam polago državnu maturu ( nisam bio u mogućnosti ) ali ću probati konkurirati samo sa ocjenama iz srednje škole, da li je to možda zbog toga ??
BaTiCh is offline  
Old 03.07.2011., 10:34   #213
Quote:
BaTiCh kaže: Pogledaj post
Zbog ovoga se rang-liste ne mogu smatrati konačnima sve do 7. srpnja 2011. u 23:59, kada se prestaje s osvježavanjem rang-lista. Do toga trenutka svi kandidati moraju, uz potvrdu TAN-om, potvrditi svoju listu prioriteta. To se može učiniti poveznicom Potvrđujem konačnu listu prioriteta studijskih programa koja se nalazi na obrascu Moj odabir ispod liste odabranih studijskih programa. Ovom potvrdom lista se zaključava i više se ne može mijenjati te je iz toga razloga iznimno važno da se lista prioriteta potvrdi tek nakon što je kandidat siguran da je posložena sukladno njegovim željama i mogućnostima i više je ne želi mijenjati.

Čitamo ovo i spojim se na stranicu da pokušam to potvrditi ali nemogu, uopće nema toga !?? Ja sam inače stariji maturant i nisam polago državnu maturu ( nisam bio u mogućnosti ) ali ću probati konkurirati samo sa ocjenama iz srednje škole, da li je to možda zbog toga ??
Mislim da to nema veze s tim što si stariji maturant,koliko sam ja shvatila,listu ćeš zaključati tek nakon objave rang liste,dakle dat će ti vremena da vidiš kakve su ti šanse za upad na pojedini fakutet i onda kad vidiš gdje imaš više a gdje manje šanse složit ćeš listu i zaključat je TAN-om
mia0208 is offline  
Old 03.07.2011., 14:58   #214
Quote:
mia0208 kaže: Pogledaj post
Mislim da to nema veze s tim što si stariji maturant,koliko sam ja shvatila,listu ćeš zaključati tek nakon objave rang liste,dakle dat će ti vremena da vidiš kakve su ti šanse za upad na pojedini fakutet i onda kad vidiš gdje imaš više a gdje manje šanse složit ćeš listu i zaključat je TAN-om
Liste se ne slazu ovisno o tome gdje (mislis da) imas vise ili manje sanse, jer to s tim nema nikave veze. Ako nemas sanse za nesto sto ti je na visem mjestu, automatski upadas tamo gdje imas sanse - makar je to na nizem mjestu. Nerma nikakve potrebe micati i pretumbavati listu....bitno je samo staviti ono sto vise zelis na vrh liste. Pomicanjem na vise mjesto ne povecavaju se sanse za upad.
kajpa is offline  
Old 04.07.2011., 00:16   #215
Nije mi jasno - evo objavljene su rang liste, a ja svejedno nemam ono za potvrditi listu TAN-om.. Šta sad?
Ginger jam is offline  
Old 04.07.2011., 00:35   #216
Quote:
Ginger jam kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno - evo objavljene su rang liste, a ja svejedno nemam ono za potvrditi listu TAN-om.. Šta sad?


I meni je isto tako,pa sam sada tražila po forumima da vidim u čemu je stvar..to valjda onda potvrđujemo tek sedmog....uf..bzvz,ovako postoji mogučnost da mi netko oduzme mjesto
Mariaivona is offline  
Old 04.07.2011., 00:58   #217
Quote:
Mariaivona kaže: Pogledaj post
I meni je isto tako,pa sam sada tražila po forumima da vidim u čemu je stvar..to valjda onda potvrđujemo tek sedmog....uf..bzvz,ovako postoji mogučnost da mi netko oduzme mjesto
Pa ne bi li i onako postojala mogućnost da ti netko oduzme mjesto? To što ti zaključaš svoj odabir, ne znači da bi ga zaključali i ostali, tako da bi ti netko od tih ostalih mogao i ovako uzeti mjesto. A ti zaključana i moš' se jebat.
night angel is offline  
Old 04.07.2011., 10:47   #218
Quote:
Ginger jam kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno - evo objavljene su rang liste, a ja svejedno nemam ono za potvrditi listu TAN-om.. Šta sad?
Stanje zatečeno 7. srpnja u 23:59, bez obzira je li lista prioriteta zaključana TAN-om, smatra se konačnim.

eto, valjda je ista situacija kao i s ispitima, svi su govorili kako se moraju potvrditi ovo ono, a na kraju su nam oni sami to sve
 
Old 04.07.2011., 16:02   #219
Quote:
Potvrđivanje liste prioriteta studijskih programa

Od danas je u sustavu vidljiva funkcionalnost za potvrdu liste prioriteta. To se može učiniti poveznicom Potvrđujem konačnu listu prioriteta studijskih programa koja se nalazi na obrascu Moj odabir ispod liste odabranih studijskih programa. Ovom potvrdom lista se zaključava i više se ne može mijenjati te je iz toga razloga iznimno važno da se lista prioriteta potvrdi tek nakon što je kandidat siguran da je posložena sukladno njegovim željama i mogućnostima i više je ne želi mijenjati.

Napominjemo da bez obzira što je lista prioriteta zaključana, izmjene na rang-listama se još mogu događati iz razloga što ostali kandidati još uvijek prijavljuju, odjavljuju studijske programe i mijenjaju listu prioriteta. Rang-liste će postati konačne 8. srpnja u 00.00.

Objavljeno: 4.7.2011, 11:57
sa postani-student

Zadnje uređivanje Bat Kol : 04.07.2011. at 20:03.
tambura_man is offline  
Old 04.07.2011., 16:33   #220
Quote:
BaTiCh kaže: Pogledaj post
Zbog ovoga se rang-liste ne mogu smatrati konačnima sve do 7. srpnja 2011. u 23:59, kada se prestaje s osvježavanjem rang-lista. Do toga trenutka svi kandidati moraju, uz potvrdu TAN-om, potvrditi svoju listu prioriteta. To se može učiniti poveznicom Potvrđujem konačnu listu prioriteta studijskih programa koja se nalazi na obrascu Moj odabir ispod liste odabranih studijskih programa. Ovom potvrdom lista se zaključava i više se ne može mijenjati te je iz toga razloga iznimno važno da se lista prioriteta potvrdi tek nakon što je kandidat siguran da je posložena sukladno njegovim željama i mogućnostima i više je ne želi mijenjati.
fak, ja sam to stisao, a imao sam nekih nedoumica. Sta naprimjer da ne upadnemo na prva dva izbroa nego na treci?
STS is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.