Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2016., 08:23   #5521
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. gore šef .. kritizira neku koja studira kroatistiku .. iz slavonije .. koja može hraniti pola svijeta .. ali ne kroatistikom ..
.. filozofija je ova ..
.. mala je pametna .. uvjek je raja pametna .. narod intuitivno zna šta treba ..
.. kad bi mala studirala mužnju krava ..značilo bi da vjeruje da time može živjeti .. .. ona bi se trudila .. radila ko crnac .. svi bi pomalo živjeli na njenoj sisi .. ona bi najebavala .. i krepivala .. .. ona to zna .. i pomalo svi znaju ..
.. sa kroatistikom ima .. fakultet .. tražit će kakve pomoći .. nastojati će nešto izmusti .. i svaka će joj kuna biti slatka ..

.. te dvije stvari nisu usporedive .. .. sa mužnjom krava ona je mrtva .. sa kroatistikom .. među živima ..
Ona je mrtva i ovako i onako, pitanje je samo kako provesti vrijeme do smrti, možeš nešto stvarati, a možeš i čekati Godota...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 19.05.2016., 13:49   #5522
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
.. dobro .. pitanje je onda .. ako smo svakako na kraju mrtvi .. treba li leći i čekati da umreš ..
.. to valjda jeste opcija ..
.. druga bi bila .. bezumni trud ..
.. treći bi bio .. kontrolisana ludost ..

.. za ovo treće .. treba naučiti biti lovac .. pa ratnik .. pa bruho ..
.. ne .. mala je .. kontrolirano luda .. ona zna da od kroatistike nema leba za svih .. pa možda ni za nju ..
.. ali .. cjela nacija je .. pomalo .. kontrolirano luda .. .. svi pomalo znaju da ovako i nije previše logično .. da se živi ..
.. ali ko da se isprsi .. da bude pametan i da muze krave .. sasvim uvjeren da svi čekaju baš to da bi muzli njega ..

.. niko je dao jedan vic .. .. pita doktor .. jednog .. pati li neko od ludila u vašoj vamiliji .. a ovaj odgovara .. ne .. svi u tome uživaju ..
.. od pameti bi se moglo patiti .. od kroatistike ne .. ili daleko manje ..
alim is offline  
Old 19.05.2016., 18:03   #5523
Quote:
RAT ĆE POČETI U SVIBNJU 2017. Bivši zamjenik glavnog zapovjednika NATO-a otkriva otkriva što Putin namjerava učiniti
.. još treba čekati .. još godinu dana .. .. jebiga .. strpljen spašen ..
alim is offline  
Old 19.05.2016., 20:31   #5524
.. leti vruće zimi ladno kako god okreneš gadno ..

.. gledam .. jedan komentar .. gde se god okreneš cirkus od života .. .. to na pjesmu eurovizije .. valjda se izvodila prije ..

.. ali sve takvo .. od trumpa preko kagamarka do putina i štefa mesića ..
.. u svemu tome treba samo reći .. da .. to je pravilo .. takav je svijet .. .. i početi misliti iz početka ..
alim is offline  
Old 21.05.2016., 18:47   #5525
.. komšiluk je izmišljen od tita .. .. nigdje raja nije postara tako važna kao u jugi .. jer je i tito bio raja ..
.. sada ga se sva ta raja odriče ..
.. postoji neka kineska mudrost koja kaže .. da je normalno da gazda prvo kažnjava pa onda nagrađuje .. nikako obratno ..
.. mislim da to podrazumjeva da gazda zna šta treba .. traži to .. i kaznom uvodi red .. .. kad je red uspostavljen .. onda dolazi nagrada ..
.. drugi je način .. laser fer .. .. nadati se da će raja da napravi šta treba ..
alim is offline  
Old 21.05.2016., 23:11   #5526
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. komšiluk je izmišljen od tita .. .. nigdje raja nije postara tako važna kao u jugi .. jer je i tito bio raja ..
.. sada ga se sva ta raja odriče ..
.. postoji neka kineska mudrost koja kaže .. da je normalno da gazda prvo kažnjava pa onda nagrađuje .. nikako obratno ..
.. mislim da to podrazumjeva da gazda zna šta treba .. traži to .. i kaznom uvodi red .. .. kad je red uspostavljen .. onda dolazi nagrada ..
.. drugi je način .. laser fer .. .. nadati se da će raja da napravi šta treba ..

Uglavnom po njemu pljuju oni koji su ga najviše voljeli...

Jedino ga je Tuđman cijenio do smrti, jer da nije Franceka, nebi danas bilo ni maršalovog trga u Zagrebu.

Bez obzira na greške koje je pravio, bio je velika karizma čim ga najviše spominju od svih predsjednika...više od Pavelića, Tuđmana, Mačeka...znači da je velikan...sviđalo se nekome ili ne, ali dovoljno je pogledati njegov pogreb...sve je čovjeku jasno...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 23.05.2016., 20:10   #5527
.. kad će rat .. bože moj .. ?

.. ljudi se hlade .. kao .. ko mu jebe mater .. ako bude dobro ako ne bude isto dobro ..
.. rasulo spašava svijet od svjetskog rata .. .. a na vidiku nema ni rata ni rasula ..
.. a jebiga .. i jedno i drugo je tu .. sasvim blizu ..

.. za rat ne treba više ništa .. sve je tu .. nekakva sitna pizdarija može pokrenuti svašta .. logika kaže da će klintonovica da se isprsi .. ali ne mora .. može i bez nje ..

.. biblija ovo naziva .. pola vremena .. .. iako ne vjerujem da je to 500 godina .. bez obzira što su dva vremena bila 2000 godina ..

.. pravi .. veliki .. orjentir je .. pojava isusa .. .. ovo bi moralo biti njegovo vrijeme ..

.. nestanak pape izgleda kao .. gotovo riješeno .. .. kao .. jebeš tu situaciju .. svejedno je ima li ga ili nema ..
alim is offline  
Old 24.05.2016., 21:21   #5528
Iz Grčke kreće novi val izbjeglica prema Makedoniji, Srbiji i Hrvatskoj.

Sad će ljevica udarati po desnici, kako oni zbrinjavaju izbjeglice...samo da se ne priča o izdaji INE, i drugih poduzeća koji su opljačkani od kriminalaca i ratnih profitera.

Važni je bacati narodu prašinu u oči...svaka vlast iste fore koristi...sve tako u krug...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 25.05.2016., 12:01   #5529
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. kad će rat .. bože moj .. ?

.. ljudi se hlade .. kao .. ko mu jebe mater .. ako bude dobro ako ne bude isto dobro ..
.. rasulo spašava svijet od svjetskog rata .. .. a na vidiku nema ni rata ni rasula ..
.. a jebiga .. i jedno i drugo je tu .. sasvim blizu ..

.. za rat ne treba više ništa .. sve je tu .. nekakva sitna pizdarija može pokrenuti svašta .. logika kaže da će klintonovica da se isprsi .. ali ne mora .. može i bez nje ..

.. biblija ovo naziva .. pola vremena .. .. iako ne vjerujem da je to 500 godina .. bez obzira što su dva vremena bila 2000 godina ..

.. pravi .. veliki .. orjentir je .. pojava isusa .. .. ovo bi moralo biti njegovo vrijeme ..

.. nestanak pape izgleda kao .. gotovo riješeno .. .. kao .. jebeš tu situaciju .. svejedno je ima li ga ili nema ..
E kad dođe Isus onda ćeš najebati jer si klanjao Alahu... :klap:
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 25.05.2016., 20:09   #5530
.. neće .. bog je jedan ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 26.05.2016., 10:31   #5531
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
.. neće .. bog je jedan ..
Bog je jedan, ali se k Ocu dolazi samo preko Sina, nikako drugačije... :klap:
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 26.05.2016., 16:31   #5532
Ma neće biti rata...spasit će nas Walter...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 26.05.2016., 21:33   #5533
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Bog je jedan, ali se k Ocu dolazi samo preko Sina, nikako drugačije... :klap:
.. da .. tako je .. ali vjerujem da ti ne znaš šta to znači ..
.. a to razumijeti nije neko čudo .. znači samo to da .. čovjek može bogu samo kao čovjek .. nikako drugačije ..
.. to znači i izraz .. sin čovječji .. isus je čovjek koji je .. evoluirao .. u boga ..
alim is offline  
Old 26.05.2016., 21:47   #5534
.. sad mi sa ovim has n beglijama .. jedna stvar postaje nejasna ..
.. oni govore o jugi kao mrskom neprijatelju .. i težnji za državom kao .. svetom .. .. tako im i onaj ante pavela postaje nešto kao narodni heroj bez obzira što je bio pizdek i govno .. .. u lici su ljudi govorili za ustaše kao .. oni naši ..
.. kod nas je bilo svakakvih .. ali su titovi kotirali daleko iznad ustaša ..
.. pitam se .. zar je cjela hrvatska oduvjek tako ustaška .. koji bi danas omjer bio titovih prema pavelićevim .. ? .. ako su i tako zločincii jedni i drugi .. kako je to po kage n markovićima ispalo .. ?
alim is offline  
Old 28.05.2016., 21:39   #5535
Quote:
Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj: "Zbog postavljanja NATO raketnog štita sada se nalaze na našem nišanu, a uskoro će isto vrijediti i za Poljsku"
.. zašto je to prijetnja ..
.. meni to izgleda sasvim normalno .. ako rumuni mogu zaustaviti nešto iz rusije najlogičnije je da rusi najprije izgore rumunjsku ..
.. ono što meni nije logično je .. zašto se neko nudi da zaustavi bilo što .. ako bi bez toga mogao reći ko ih jebe .. nije moj bizmis ..
.. a kolinka se isto nudi .. jebeno nudi .. .. ako budu ruje gorjele valjda će onu gore purkariju .. .. i što ufate od zagorčina ..
alim is offline  
Old 28.05.2016., 21:44   #5536
Quote:
Nekadašnji ratni neprijatelji potpuno normalizirali odnose - SAD ukinio embargo na prodaju oružja Vijetnamu
.. kina m je zajednički neprijatelj .. .. ameri ih uckaju na kinu ..
.. vijetnamaca ima dosta .. možda 100 milijona .. i nebi teško zaratili .. .. ima oružja i oficira .. zaostalo od onomad ..
.. a ruje su im bili prijatelji .. ako se šta nije sjebalo ..
alim is offline  
Old 29.05.2016., 18:47   #5537
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. zašto je to prijetnja ..
.. meni to izgleda sasvim normalno .. ako rumuni mogu zaustaviti nešto iz rusije najlogičnije je da rusi najprije izgore rumunjsku ..
.. ono što meni nije logično je .. zašto se neko nudi da zaustavi bilo što .. ako bi bez toga mogao reći ko ih jebe .. nije moj bizmis ..
.. a kolinka se isto nudi .. jebeno nudi .. .. ako budu ruje gorjele valjda će onu gore purkariju .. .. i što ufate od zagorčina ..
Putin zaprijetio Rumunjskoj da je na nišanu? Da, kao da prije nije bila na nišanu... I Poljska isto...

Ništa ti stari ne razumiješ...

To ko da Putin zaprijeti Ukrajini: 'e, do sad niste bili na nišanu, a odsad jeste'...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 29.05.2016., 20:41   #5538
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Putin zaprijetio Rumunjskoj da je na nišanu? Da, kao da prije nije bila na nišanu... I Poljska isto...

Ništa ti stari ne razumiješ...

To ko da Putin zaprijeti Ukrajini: 'e, do sad niste bili na nišanu, a odsad jeste'...
.. nisam siguran da ne razumijem .. i pogotovo se nebi kladio na tvoje razumjevanje ..

.. mislim da se nuklearni udar dešava u 20tak minuta ..
.. ako procjeniš da su ameri krenuli .. više nema roštiljanja .. treba odgovoriti jasno brzo i oštro ..
.. ako u tome procjenjuješ da će neki pizdeki poljačići ili zagorčići zaustaviti 10% .. a ti misliš da je to previše ti pošalješ dvije bombice .. jednu u gornju drugu u donju .. stubicu .. .. u prve tri .. ili pet minuta .. .. zagoje zaspi .. a ti pošalješ na amere ostatak .. od 1000 ili 1200 .. bombica ..
.. još ima u podmornicama i avionima .. još ima po sibiru .. gdje ni rusi sami ne znaju .. .. ali većina se zna .. i gori se .. simultanka ..
.. mislim da je tako ..
.. u 20 minuta nema vremena misliti je li kolinka prijatelj .. .. ti ju izgoriš pa se poslije lako izvineš ako je bila samo malo govance .. u principu bezopasno .. .. razumiješ .. ?
alim is offline  
Old 29.05.2016., 20:43   #5539
.. mislim si danas ..
.. u sedmom će biti godina kako sam prestao gledati televizijačinu .. je li bilo šta novog .. poslije .. ?
alim is offline  
Old 30.05.2016., 19:09   #5540
.. ako država nije dobra .. a murjačine brane tu državu .. trebaju li kršćani moliti smrt murjačina .. ?

.. ali .. jebiga .. i inače ..
.. recimo čovjek se ubija da pomogne nekog .. a tog je bog otpisao .. taj će u pakao .. .. onda se čovjek ubija da pomogne sotoni .. ?
alim is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.