Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2007., 21:11   #21
možeš tražit da ti nađu ko je zvao sa skrivenog ukoliko te maltretira barem više od 20 puta na dan
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 23:33   #22
ja sam čuo ovu foru. naime javi se greška ako te neko zove na panasonic mob i ti ga isto preusmjeriš na panasonic... da se onda vidi broj. kom se da nek proba. ništa ne garantiram.
bart_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 00:59   #23
A ako me netko zove manje od 20 puta dnevno,ali traje vec 6 mjeseci i sad je pocelo prijetit, jel mogu onda prijavit?
Koliko to traje da policija sazna tko je i zasto mi ne bi rekli tko je?Pa valjda imam pravo znati!!!
karota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 14:51   #24
Prikaz broja pozivatelja i model fiksnog telefona

U zadnje vrijeme imam dosta poziva od anketara, dosadnih ljudi i sl, pa si moram nabaviti prikaz broja pozivatelja da vidim na telefonu tko zove prije no što se javim. Gledam t-com nudi prikaz broja pozivatelja za 15kn mjesečno

Ako ja nabavim telefon koji ima imenik i u specifikacijama piše ima Caller ID, čak ima i custom melodije za pozivatelje, da li i dalje moram kod t-coma uzeti ispis broja pozivatelja ili "novi, moderni" fiksni to može sam od sebe?
__________________
Zadnja posjeta: 8-12-2006 u 22:42 | Osvojih miliun!?
MALI-miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 18:37   #25
Moras ugovorit tu uslugu.
Drugi opetateri je nude u osnovnom paketu, ht posebno naplacuje u tom najjeftinijem paketu (tj. tarifi).
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.