Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 20:56   #2001
Ma ne ljutim se ja. Zar mislis da posije svega mene mogu nanervirati neke sitne provokacije?
Ipak, hvala na podrsci Komar..
__________________
..........................
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:51   #2002
Tulkas ja ne mislim tebe nervirati niti ponižavati i drago mi je da to shvaćaš ali ne možeš reći vjerujem-ne vjerujem, ja samo skupljam činjenice koje će stvoriti istinu u mojem umu. A tih činjenica je grozno malo i sama priča je postavljena bez previše lufta za dodatna objašnjenja (što je zapravo i primarni izvor tolikog interesa).

Koliko je ta istina bitna u mom životu odredit će nivo zalaganja u to da je pronađem, a s obzirom da se par puta godišnje nalazim u sličnoj situaciji kao što si opisao mi je relativno bitno znati što više o tome, zato se i trudim prikupiti vjerodostojne podatke jer ništa ne isključujem.
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 00:38   #2003
meni je tulkasova priča uvjerljiva samo zato šta se radnja desila u bosni
ta zemlja je terra incognita,tamo ima toliko crna magije,vradžbina, pa i piramide su tamo
šta mi imamo osim paškog trokuta
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 01:02   #2004
Cool

Quote:
Glupa krava kaže: Pogledaj post
Ja jednom dok sam bila mala osjetila sam nesto mokro dok sam spavala....
znam da se nisam popiskila jer nema sanse
dosla sam mami u sobu i rekla da sam se oznojila...a ona me i dan danas uvjerava da sam se popiskila...

k'o da ne bi znala, daj..



Ma ko tu koga zajebava???
Strašna priča uau sad imam noćne more da pišam u krevet
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 01:05   #2005
Thumbs up

Quote:
Tulkas kaže: Pogledaj post
Znaci, ja sam PTSP-ovac, a ostala ekipa koja vidi duhove i ostale "stvarke" su total normal??

Hvala, hvala....


Pokušaj nabavit neku lijepu mirovinu za koji som eura
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 08:13   #2006
LEPTIRICA

http://www.youtube.com/watch?v=gmRyQL9723U

__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:24   #2007
Quote:
Glupa krava kaže: Pogledaj post
Ja jednom dok sam bila mala osjetila sam nesto mokro dok sam spavala....
znam da se nisam popiskila jer nema sanse
dosla sam mami u sobu i rekla da sam se oznojila...a ona me i dan danas uvjerava da sam se popiskila...

k'o da ne bi znala, daj..
hahaha!! glupa krava je zakon!!
erika85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 14:19   #2008
hvala, hvala...
zbog ove scene ko dijete noćima nisam spavala. ..
tijekom godina sam djelomično uspjela zaboraviti ne dragi mi film, i kad ono... naravno da sam se zakačila na ovaj topic i naravno da je neko prije ili kasnije morao spomenuti THE Leptiricu
btw: odlična tema, imam i ja nešt za doprinos al mi malo bed pričat.
valjda se bojim da se ne ponovi pa radije šutim
__________________
..ono što te ne ubije, čini te jačim..
*carpe diem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 14:29   #2009
Quote:
*carpe diem* kaže: Pogledaj post
hvala, hvala...
zbog ove scene ko dijete noćima nisam spavala. ..
tijekom godina sam djelomično uspjela zaboraviti ne dragi mi film, i kad ono... naravno da sam se zakačila na ovaj topic i naravno da je neko prije ili kasnije morao spomenuti THE Leptiricu
btw: odlična tema, imam i ja nešt za doprinos al mi malo bed pričat.
valjda se bojim da se ne ponovi pa radije šutim
Scena ima dušu , bez zezanja stvarno je grozna.
Šuti, jer i onako ti neće vjerovat na ovom topiću.
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 14:29   #2010
Ako si pobjedila u tome ne plasi se... Ispricaj slobodno, velim, ako si pobjedila "to" se tebe plasi.
__________________
..........................
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 14:34   #2011
Quote:
Tulkas kaže: Pogledaj post
Ako si pobjedila u tome ne plasi se... Ispricaj slobodno, velim, ako si pobjedila "to" se tebe plasi.

..inače tulkase broj tvog posta je tekuča godina, a ti joj veliš da ispriča NE NEMOJ ::::::

Šalim se, ovo je bilo jače od mene...
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 16:29   #2012
Quote:
Tulkas kaže: Pogledaj post
Ako si pobjedila u tome ne plasi se... Ispricaj slobodno, velim, ako si pobjedila "to" se tebe plasi.
e baš tak stari moj, ako?!?
nekako me frka da ako pričam da će ponovo "proradit".
Znam da mi igra po pravilima "ako ga ignoriraš - ne postoji" i ne drži vodu.
a tebi hvala na rječima potpore
__________________
..ono što te ne ubije, čini te jačim..
*carpe diem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:01   #2013
Quote:
*carpe diem* kaže: Pogledaj post
hvala, hvala...
zbog ove scene ko dijete noćima nisam spavala. ..
tijekom godina sam djelomično uspjela zaboraviti ne dragi mi film, i kad ono... naravno da sam se zakačila na ovaj topic i naravno da je neko prije ili kasnije morao spomenuti THE Leptiricu
btw: odlična tema, imam i ja nešt za doprinos al mi malo bed pričat.
valjda se bojim da se ne ponovi pa radije šutim
LOOOOOOOL to je tako smjesno pogledo sam taj JOKE a zar nebi taj vampir ili sta je ta butra biti kao jaca od lika.... bas se dobro vidi kako ga nemoze pomaknuti... ....

kak se takvih gluposti netko moze bojati zivim za hororce... prefora su mi....ali obavezno ak je potreba s vremena na vrijeme pozovem ciku


ha ha ha
BioNQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:23   #2014
Ma gle bratac, ja sam taj film gledala KO DIJETE,
a što se strahova tiće:
neko se boji visine, neko ima strah od pauka a neko od otvorenog prostora; svako od nas ima neki swich koji ne može objasniti, tja..
__________________
..ono što te ne ubije, čini te jačim..
*carpe diem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:28   #2015
znam da postoji... a kod vecini ljudi tako barem mislim u psihi boji se onoga sto nepoznaje... tako suoci se sa svojim strahom i sve bude okay....
BioNQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 20:51   #2016
Quote:
*carpe diem* kaže: Pogledaj post
hvala, hvala...
zbog ove scene ko dijete noćima nisam spavala. ..
tijekom godina sam djelomično uspjela zaboraviti ne dragi mi film, i kad ono... naravno da sam se zakačila na ovaj topic i naravno da je neko prije ili kasnije morao spomenuti THE Leptiricu
btw: odlična tema, imam i ja nešt za doprinos al mi malo bed pričat.
valjda se bojim da se ne ponovi pa radije šutim
damn, a izletilo mi

i ja ga gledala ko klinka i onda mi je bio strasan...ali, bio mi je strasan i spot thriller od michaela jacksona...a onda su me starci odveli na aliena, mislili su da je to nekaj ko star trek, a ono neko gadno cudoviste izlazi iz trbuha, ajme kak me tek ta scena proganjala, kak i ne bi, imala sam negdje oko 6 ili 7 godinaali smo buraz i ja izdrzali do kraja

a bili su mi gadni i variola vera i kasandrin most, kaj se filmova o bolestinama tice...
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 21:07   #2017
Quote:
Tulkas kaže: Pogledaj post
Ako si pobjedila u tome ne plasi se... Ispricaj slobodno, velim, ako si pobjedila "to" se tebe plasi.
tulkase, aj molim te ispricaj sta se to dogodilo na makedonsko albanskoj granici!
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 21:14   #2018
Quote:
*carpe diem* kaže: Pogledaj post
imam i ja nešt za doprinos al mi malo bed pričat. valjda se bojim da se ne ponovi pa radije šutim

Čitajući tvoje riječi vidim stvar ovako - to nešto jako djeluje na tvoje emocije i očito ima svoje djelovanje na tvoj organizam. Bojiš se tog djelovanja na tebe - a i sama znaš da je to iza tebe. Djelovanje na tvoje tijelo ne proizvodi to nešto - već je to reakcija tebe same. I to nešto moraš sama neutralizirati - pa veli se što me ne ubije to me ojača!!! I dozvoli si da se ojačaš.
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 21:48   #2019
Quote:
ZgGost kaže: Pogledaj post
..uglavnom buka je dolazila iz kupaone upalio se aparat za šišanje i svjetlo..znam sigurno će biti onih koji će reći kratak spoj ili slično...sreća u nesreći je da je to bilo u kupaoni i wc blizu jer usro sam se od straha ..ovo moram baciti na pozitivu jer nije mi baš zadnjih dana ugodno spavati...
Postoji mogućnost da je nešto djelovalo na tvoj misaoni i slušni sustav - pa si ti onako između sna i jave čuo rad šišača. A djelovanje je bilo pravo.

Govorim ti to iz iskustva. Za vrijeme rata ovog zadnjeg - bila sam pod prijetnjama da ću biti ubijena. Osoba koja je prijetila imala je dvije lovačke puške. Jedne noći u centru grada teš što sam zaspala - probudila sam se sva u strahu - lupalo mi je srce, tresle su mi se ruke i neka odvratna sila blizu mene, gledam, čekam - kad li pukne dva puta iz puške....netko je ubijen...

Ja u šoku - ustala sam, a imala sam i do tada otvorene oči - prošla sam po stanu u kojem sam bila uz članove obitelji.

Puška je opalila samo za moj slušni sustav jer nitko to drugi nije čuo, sve je bilo mirno u stanu, na ulici i u kvartu. Nakon toga više se to nije ponovilo
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 23:51   #2020
Smile

Quote:
*carpe diem* kaže: Pogledaj post
hvala, hvala...



http://www.youtube.com/watch?v=gmRyQL9723U

zbog ove scene ko dijete noćima nisam spavala. ..
tijekom godina sam djelomično uspjela zaboraviti ne dragi mi film, i kad ono... naravno da sam se zakačila na ovaj topic i naravno da je neko prije ili kasnije morao spomenuti THE Leptiricu
btw: odlična tema, imam i ja nešt za doprinos al mi malo bed pričat.
valjda se bojim da se ne ponovi pa radije šutim



Ma ajde,ovaj film može biti samo parodija.
Vidi se da je namješteno i nije baš strašno.
niste vi vidjeli prave hororce( ne mislim na teksaški masakr motorkom)
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.