Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2008., 17:31   #201
Hehe nije CEA nego CAE!
A ispit je tezak,nije ga lako polozit..treba dobro dobro zagrijat stolicu!

Ima li koji novopeceni kolega sa engleskog i talijanskog?
Pinochio sta si ti upisala?
LisaSplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 17:43   #202
ajoj............. kad si bila na prijemnom.. sto ti se cinilo..

od ljudi mislim
Die Young is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 17:47   #203
Kad ćemo prić mi u novu zgradu? Više mi je dosta onog pasa sa zadnjeg kata.

Ja san namjerno otegnija studiranje tako da eventualno buden šta duže u toj novoj zgradi.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 17:47   #204
ah oni golubovi u velikoj dvorani..
Die Young is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 03:48   #205
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
ajme taj engleski u splitu..oni nisu noramlni..zašto je tako grozno neupisiv??znam ljude koji ga stvarno dooobrooo znaju(ja ga isto jako dobro znam) ali ne mogu upast..ja se nisam htjela ni trudit..
a nadam se stvarno da ću ovo uspit upisat!!ne bi htjela gubit godinu kad mi je već ovo ostalo..da nije pa eto..ali ovo bi mi bilo super..
sretno na faksu
molim sad sve da se ne uvride...ovo je stvarno dobronamjerno...
prijemni iz engleskog nije tezak. talijanski je komicno lagan. engleski nije toliko lagan ali nije brate ni tezak. ako ga ne mozete proci mozda to nije za vas?
sorry ppl
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 10:34   #206
Quote:
*eva* kaže: Pogledaj post
molim sad sve da se ne uvride...ovo je stvarno dobronamjerno...
prijemni iz engleskog nije tezak. talijanski je komicno lagan. engleski nije toliko lagan ali nije brate ni tezak. ako ga ne mozete proci mozda to nije za vas?
sorry ppl
How dare you...
__________________
What the hell is wrong with you???
Mokro suhi brijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 12:00   #207
Quote:
Die Young kaže: Pogledaj post
ah oni golubovi u velikoj dvorani..
a ja ih obožavam
(a jeli itko primjetio onog ogromnog psa u kući preko puta koji zavijaaaaa(može ga se savršeno vidit iz d4 )? Liči na tigra, ali je prava maza)
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 12:02   #208
Quote:
VAUTRIN kaže: Pogledaj post
Kad ćemo prić mi u novu zgradu? Više mi je dosta onog pasa sa zadnjeg kata.

Ja san namjerno otegnija studiranje tako da eventualno buden šta duže u toj novoj zgradi.
Au, to je meni glavna atrakcija Prva stvar što kažem kad govorim o faksu je da na zadnjemu katu živi obitelj s malim djetetom i psom

Koliko god me privlači nova zgrada, koncept udaljenosti mi nije nimalo privlačan. Voljela sam što smo u centru
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 12:06   #209
kad se uopce prelazi u novu
Die Young is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 13:12   #210
Quote:
LisaSplit kaže: Pogledaj post
Hehe nije CEA nego CAE!
A ispit je tezak,nije ga lako polozit..treba dobro dobro zagrijat stolicu!

Ima li koji novopeceni kolega sa engleskog i talijanskog?
Pinochio sta si ti upisala?
upisala sam engleski i talijanski
upala sam i u split, ali ja sam ti na kraju upisala u Zadar!
tako da nećemo biti kolegice
 
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 00:25   #211
Quote:
Mokro suhi brijac kaže: Pogledaj post
How dare you...

nije tezak. reci da je nemoguc za poloziti je blesavo. uopce mi nije jasno zasto bi netko tko ne moze proci taj nivo uopce htio upisati ovaj fax.
i naravno da je lakse objektivan test proglasiti uzasnim i preteskim nego subjektivno videnje svog znanja krivim. sorry...ali to je tak...
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 20:41   #212
stvarno..kad se prelazi u novu zgradu...ima li itko kakve pouzdane informacije?
LisaSplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 20:53   #213
SLAZEM SE!!!!!
Ako im je toliko tesko nemaju sta radit na tom faksu..nece prezivit ni prvu godinu!
Eva sta si ti upisala?
LisaSplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 22:01   #214
Quote:
*eva* kaže: Pogledaj post

nije tezak. reci da je nemoguc za poloziti je blesavo. uopce mi nije jasno zasto bi netko tko ne moze proci taj nivo uopce htio upisati ovaj fax.
i naravno da je lakse objektivan test proglasiti uzasnim i preteskim nego subjektivno videnje svog znanja krivim. sorry...ali to je tak...
Potpisujem. Ako ne možeš položit prijemni, kako ćeš onda položit pola ispita na eng.? Tipa komunikacijske vještine(isti princip kao na prijemnom)

Evo sad pitanjce za bolonjce(such as myself): kad se pobogu ovjeravaju semestri i upisuje godina? Ah, koja ne-organizacija vlada na ovom faksu
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 17:11   #215
Quote:
LisaSplit kaže: Pogledaj post
SLAZEM SE!!!!!
Ako im je toliko tesko nemaju sta radit na tom faksu..nece prezivit ni prvu godinu!
Eva sta si ti upisala?
ja sam apsolventica. engleski i talijanski. blago meni znam
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 18:13   #216
Quote:
*eva* kaže: Pogledaj post
molim sad sve da se ne uvride...ovo je stvarno dobronamjerno...
prijemni iz engleskog nije tezak. talijanski je komicno lagan. engleski nije toliko lagan ali nije brate ni tezak. ako ga ne mozete proci mozda to nije za vas?
sorry ppl
draga.ništa se ja ne vriđam..
ja samo molim Boga da upadnem na hrvatski i talijanski koliko god lako ili teško bilo ..ništa me više nije briga..

ja se nadam da je taj talijanski toliko lagan..iskreno nisam toliko dobro zagrijala stolicu ovo lito jer je bilo je**no teško motivirat se nakon šta nisam upala na prvom roku ali eto..

i jeli iko se prijavljiva ode za drugi rok?ja idem sutra..jel iko zna koliko ej ljudi prijavljeno?
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 14:01   #217
ja sam se prijavila jucer. na hrvatski i povijest umjetnosti.. i istina nisam bas najbolje spremna.. al evo ucim ..imam jos 3 dana pa sta uvatin.. bila sam i na prvom roku hrv. i povijest pa nisam uspila.. al vidila sam da ima dosta prijavljenih..
__________________
love me or hate me it's still obsession
marijolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:05   #218
koliko ih se prijavilo?
Die Young is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:20   #219
a ne znam tocan broj, al sam vidila hrpu kuverti pa sam pitala onu curu sta radi u referadi da jesu to sve prijave a ona mi je rekla da jesu i da ih ima dosta,,a ima ih bar 100tinjak..
sta ti nisi upisala na prvom roku??
btw.. poslala sam ti pm.. pa mi pliz odogovori

i ako ko zna neka mi napise od cega se sastoji prijemni iz povijesti umjetnosti jer cujem da traze opcu kulturu, tipa nobelovce i sl...
pa ako ko zna bila bi mu jaaaako zahvalna
__________________
love me or hate me it's still obsession
marijolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:17   #220
Zna li tko kad nama brucosima pocinju predavanja?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.