Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2020., 19:37   #1
Kako najlakše srediti bolovanje

Situacija je sljedeća: uhljeb sam jer su realne alternative za moj VSS bili prodaja od vrata do vrata i sl. Na poslu na kojem sam se uhljebio jer nisam realno imao izbora, a i da nisam ja, netko drugi bi, sam se trudio i pokazao izvrsne rezultate, kao i moji kolege iz odjela koji su zbilja fair i korektni i marljivi i pametni. Problem je hijerarhija, glavna osoba u instituciji je totalno nesposobna, mi smo zatrpani poslom kojeg ona nije sposobna organizirati kako treba, a ima i psihopatske crte ličnosti, nitko ju ne voli, a svi kao da se boje, konstantno samo traži razlog za prigovaranje, jer je to jedino što zna i za što je sposobna.

Meni se prvo ne da radit u bolesnoj atmosferi, a drugo nije mi drago raditi u firmi, instituciji, gdje god, koja ne može strankama ili klijentima pružiti kvalitetnu uslugu, tj. barem polukvalitetnu. Ne osjećam se dobro na poslu na kojem se trudim, a od toga nikakve koristi ni za koga. Gledam stalno s pravom nezadovoljne stranke.

Želim se maknuti i za vrijeme bolovanja uložiti u sebe i raditi, upisati neke online korisne tečajeve da naučim raditi nešto korisno, a za to nemam snage kad dođem kući s posla psihički iscrpljen, iako sam već upisao jedan i učim i naučio sam dosta, ali presporo je to u odnosu na ono što bih želio, da iskoristim svaki dan, i da mi ne propada, jer ne mogu nakon buljenja u kompjuter pola dana na poslu ono vremena što mi ostane taj dan to isto raditi i doma, bar ne onoliko koliko bih htio, a to je par sati dnevno ili više, kad sam odmoran.

Ima li netko neku ideju koja bi mi mogla realno proći?

Ja imam neke, ali sve je ili kratkoročno ili malo teže ostvarivo. Razmišljao sam i o tome da si slomim mali prst na nozi, nije tako velika cijena za dobrobit koju bih ostvario, ali ako netko ima neku bolju ideju, volio bih je čuti. Fingirana ozljeda kralježnice u teretani mislim da je ok jer mi se to već desilo jednom za ozbiljno, ali to sumnjam da može proći na više od desetak dana.

Pa eto, otvoren sam za prijedloge...
Willie Scott is offline  
Old 17.06.2020., 14:45   #2
Poštovani,

koliko god Vas mogu razumjeti zbog teške situacije u kojoj se nalazite, ne možemo dopustiti raspravu na ovoj temi budući da u suštini tražite načine kako prevariti sustav i osigurati lažno bolovanje kako biste nastavili poslovno se usavršavati. Morat ćete razmotriti neku legalnu opciju kako biste riješili svoje probleme.

Lijep pozdrav!
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.