Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2006., 19:38   #1
Smeta li vas neurednost?

dakle ovako: 2 god smo zajedno a godinu i pol od tog živimo skupa.
ja sam otkad znam za sebe dosta neuredna. jako rijetko pospremam, i to kada on popizdi pa kaže: e, sad je dosta!!!, pa onda zajedno pospremimo sve. u biti me zanima da li bih se trebala prisiljavat da postanem urednija ili bi me on trebao prihvatit takvu kakva jesam?
boaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 19:44   #2
Quote:
boaa kaže:
dakle ovako: 2 god smo zajedno a godinu i pol od tog živimo skupa.
ja sam otkad znam za sebe dosta neuredna. jako rijetko pospremam, i to kada on popizdi pa kaže: e, sad je dosta!!!, pa onda zajedno pospremimo sve. u biti me zanima da li bih se trebala prisiljavat da postanem urednija ili bi me on trebao prihvatit takvu kakva jesam?
Nadji muskog koji voli spremat. Ili nadji spremacicu. I svi sretni.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 19:47   #3
ma daaja, pa nemoj tak, ja svog dečka volim i on mene i nećemo prekinut zbog toga...
boaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 21:28   #4
Quote:
boaa kaže:
ma daaja, pa nemoj tak, ja svog dečka volim i on mene i nećemo prekinut zbog toga...
Onda koji kurac njurgaš?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 21:03   #5
Quote:
boaa kaže:
ma daaja, pa nemoj tak, ja svog dečka volim i on mene i nećemo prekinut zbog toga...
Oooo...

Itekako 'oćete.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 19:46   #6
Quote:
boaa kaže:
dakle ovako: 2 god smo zajedno a godinu i pol od tog živimo skupa.
ja sam otkad znam za sebe dosta neuredna. jako rijetko pospremam, i to kada on popizdi pa kaže: e, sad je dosta!!!, pa onda zajedno pospremimo sve. u biti me zanima da li bih se trebala prisiljavat da postanem urednija ili bi me on trebao prihvatit takvu kakva jesam?
Ne, trebala bi ga ostaviti zato što se ne možeš prisiliti da vratiš stvari na svoje mjesto jer si ćerka jedinica pa su te roditelji razmazili. Ma moš mislit! Iako ne sumnjam da će se već naći slučajevi koji će se složiti s tobom.


__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 21:37   #7
je treba te prihvatit takvu kakva jesi i živit u smeću truleži i govnima
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 21:40   #8
kak ste vi svi grubi...
boaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 21:42   #9
ako išta ne podnosim to su neuredne žene
Mislim, mogu razumjeti da ti se ne da, ne voliš, ne želiš i slično ali onda barem plati nekom da ti očisti i da ne živiš u svinjcu.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 19:12   #10
Quote:
Tija kaže:
ako išta ne podnosim to su neuredne žene
Mislim, mogu razumjeti da ti se ne da, ne voliš, ne želiš i slično ali onda barem plati nekom da ti očisti i da ne živiš u svinjcu.




moram priznati da ni ja ne volim neurednost... a i već ste skužili da imam poseban fetiš na kupatilo
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 21:43   #11
smeta
B_stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 21:55   #12
muške Djevice (djevci ? ) nikako neidu sa Vodenjakicama, Blizankinjama ili Lavicama .....
ma, jel Djevci uopće idu i s kim ?
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 22:00   #13
Quote:
Madame Hooch kaže:
ma, jel Djevci uopće idu i s kim ?
Ne.
Ali kad sam saznala kaj je po horoskopu, vec sam se za njega bila udala, jebiga.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 22:09   #14
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ne.
Ali kad sam saznala kaj je po horoskopu, vec sam se za njega bila udala, jebiga.
ma vi'š, nikaj nisi rekla o sebi a ni o njemu i već sam znala da je on djevac a ti nisi ...baš sam vještica
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 20:23   #15
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ne.
Ali kad sam saznala kaj je po horoskopu, vec sam se za njega bila udala, jebiga.
Pa jeste li uopće stigli popričati prije oltara?
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 22:02   #16
Quote:
Madame Hooch kaže:
muške Djevice (djevci ? ) nikako neidu sa Vodenjakicama, Blizankinjama ili Lavicama .....
ma, jel Djevci uopće idu i s kim ?
s jarčevima.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 22:12   #17
Quote:
Afrika paprika kaže:
s jarčevima.
a to da idu s takvima ...pa , ne bi se baš kladila, možda muški Jarac i Djevica, ali Djevac i Koza ?
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 22:30   #18
Quote:
Madame Hooch kaže:
a to da idu s takvima ...pa , ne bi se baš kladila, možda muški Jarac i Djevica, ali Djevac i Koza ?
ama, ženski jarac i muška djevica.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 00:47   #19
Quote:
Madame Hooch kaže:
muške Djevice (djevci ? ) nikako neidu sa Vodenjakicama, Blizankinjama ili Lavicama .....
ma, jel Djevci uopće idu i s kim ?

mater damn ....zakaj se nisam rodio par dana prije ili kasnije...jebooooooooo i horoskop..i sve.....

al znam skim djevice po horoskopu idu??? Same sa sobom
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 00:53   #20
Ovaj topic me podsjetio na ljetovanje prosle godine kad smo kompic i ja osli tjedan dana na brac sa dvije frendice....i sad imali mi cijeli kat....i prizemlje samo za nas...dole boravak+kuhinja zajedno....gore dvije sobe + kupaona.....njih dvije uzele sobu sa dva kreveta a nas dvoje je dijelilo veliki krevet...no da skratim...nasa soba je bila cista ko suza....a njihova ajme majko.....nisi mogo proc po sobi a da ne nagazis na nes..od obleke,sminke....kupus na podu....a kad anm je lik cija je kuca bio upao dok smo mi bili na plazi jerbo je bilo nekih pizdarija..pa smo morali dan ranije izac van....i vidio nasu i njihovu sobu....lik se krizo.....ono ajme vasa soba cista njihova ajme majkoo..kaos....

A jebote ja mislio da su cure uredne....vidis ih vani spickane..ulickane...a doma soba kupus od svega....ko stala....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.