Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2005., 14:20   #1
ljetni festivali i svašta nešto

dakle, svašta, svašta ima sad ljeti i svugdje...
hoćete li šta ići gledati, slušati, posjetiti?

ja bih do svetvinčenta, bar na dan dva, bila sam dosad samo u prolazu, krasan mi je grad...

suvremeni ples volim, ali nisam luda baš za tim

jel bio tko? jel mi se isplati ići ako nisam baš najveća obožavateljica neverbalnog kazališta na svijetu?

molim dojmove i ostalim događanjima, naravno, slobodno....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 14:31   #2
Ja bih svugdje, npr. na onaj reggae splash festival i sl., ali nema para, nema društva koje je slobodno u to vrijeme, nema nikog ko će organizirati i reći: "I pick u up at 4h"...
Tak da se i dalje brčkam u kadi i hvatam koju zraku sunca na putu do dućana i natrag, a reggae trešti sa kompa sa psihodeličnom slikom sa Windows media playera...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 01:33   #3
ah, nisam bio na ostalim umjetnostima 100 godina, pozdrav veliki darin ... festival plesa u savičenti je super, ja isto ne volim suvremeni ples, ni onaj manje suvremeni mi baš nije drag, al je atmosfera odlična, pekica reže divan pršut i toči još bolje vino po 4 kune dec i tako... i barba đani se uopće ne buni što mu spavamo na livadi već tri godine zaredom....

apropos ljetnih festivala, u tijeku su riječke ljetne noći , 20.-tog je premijera mirisa, zlata i tamjana u brešanovoj režiji pa ko voli...
moose is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 13:01   #4
Quote:
moose kaže:
ah, nisam bio na ostalim umjetnostima 100 godina, pozdrav veliki darin ...
apsolutno dobrodosao nazad!!!
))


nisam ni ja bila u savicenti na tom plesu, iako se vec par godina zaredom premisljam. ove ne mogu sigurno radi godisnjeg.
a jel sa smjestajem isto tako frenzicno ko u motovunu?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2005., 19:39   #5
Ima ove godine prva dva dana i na Underwater Overgroundu razne radionice, vj-ing, comic workshop, drumming workshop, juggling i dj-ing. I to su neke vrste umjetnosti
kittin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 01:58   #6
Ja bi u Motovun i Sarajevo. A nadam se da će i u Zagrebu biti svašta nešto interesting
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 10:00   #7
Quote:
kittin kaže:
Ima ove godine prva dva dana i na Underwater Overgroundu razne radionice, vj-ing, comic workshop, drumming workshop, juggling i dj-ing. I to su neke vrste umjetnosti
meni je taj ''festival'' totalna depra..nisam nikad bila pa nije okej imat takve predrasude ali kad pomislim na te attakovce i njihove pristase, odmah se umorim.
sve su to okej ljudi, ali malo su...prenadobudni.
i citav taj djir je nekako pomalo odvratan...sto zbog higijenskih navika, a sto zbog njihovog indolentnog stava.
tnx but no tnx.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 16:34   #8
Quote:
darin kaže:
apsolutno dobrodosao nazad!!!
))


a jel sa smjestajem isto tako frenzicno ko u motovunu?



ma nimalo nije frenzično. nađeš komad livade i zaspeš. nema tamo nikad baš puno ljudi...

jać možda doć jedan dan, čisto zbog ćuka i pekičinog vina.
moose is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 00:11   #9
Quote:
darin kaže:
meni je taj ''festival'' totalna depra..nisam nikad bila pa nije okej imat takve predrasude ali kad pomislim na te attakovce i njihove pristase, odmah se umorim.
sve su to okej ljudi, ali malo su...prenadobudni.
i citav taj djir je nekako pomalo odvratan...sto zbog higijenskih navika, a sto zbog njihovog indolentnog stava.
tnx but no tnx.
Pa cuj, svatko ima pravo na svoje misljenje, ali pisati da je nesto totalna depra na cemu nisi bio mi bas i ne zvuci ko misljenje nego predrasuda :P

A i ovo za higijenske navike Attackovaca. Ne znaci da ako netko nije usminkan i ima dredle, da se odmah ne pere. Ali to je neka vrsta normalne predrasude za ovako sminkersku zemlju ko nasu, brijem.

Da stvar bude bolja, taj festival je jedna od vecih oaza pozitive ovdje kod nas, jer ta ekipa brije na pozitivnu pricu, ali to se treba vidjeti, osjetiti. Mislim, daj pogledaj samo dekoraciju i trud koji je u to ulozen, pa ces shvatit da prica s deprom nije nimalo osnovana. Ne znam kaj bi se tu moglo nazvati indolentnim, jer se oni bar jako trude oko onoga do cega im je stalo.

http://www.underwater-overground.com/history.htm

Ali da, tko sam ja da ubijam predrasude. Treba sjest na kavu u Bogovicevoj s 6 kn u dzepu i laznim Gucci kosuljicama, i izgledati "oprano", "cisto" i "neindolentno", dok se raspravlja o svakodnevnim svjetskim bitnim problemima aka lokalnim tracevima. Ah.
kittin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 02:06   #10
Quote:
Potala kaže:
Ja bi u Motovun i Sarajevo. )
u sarajevo mozda i odem

u motovun nemam vremena, kao sto nisam mogla ni na festival klapa u omis

al sam bila eto na jarunfestu
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 13:00   #11
Quote:
kittin kaže:

Treba sjest na kavu u Bogovicevoj s 6 kn u dzepu i laznim Gucci kosuljicama, i izgledati "oprano", "cisto" i "neindolentno", dok se raspravlja o svakodnevnim svjetskim bitnim problemima aka lokalnim tracevima. Ah.
Upravo tako, to radim svaki dan, i to na minimalno 2 kave. I molicu, ja nemam lazni Gucci, moj je apsolutno pravi. Otkinula sam od svojih usta, vec dva mjeseca nista ne jedem, ali moj Gucci je pravi.



ps. poznajem vecinu te ekipe (jer sam i sama godinama izlazila u Attack) kao i one koji na taj festival idu, i sve mi se cini da si ti ta koja ima predrasude o meni, a ne ja o njima.
uostalom, cini mi se da sam se u svom postu ogradila od svih potencijalnih kritika, ali ako neko bas hoce kenjat, a onda ce kenjat.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 23:50   #12
Quote:
darin kaže:
Upravo tako, to radim svaki dan, i to na minimalno 2 kave. I molicu, ja nemam lazni Gucci, moj je apsolutno pravi. Otkinula sam od svojih usta, vec dva mjeseca nista ne jedem, ali moj Gucci je pravi.



ps. poznajem vecinu te ekipe (jer sam i sama godinama izlazila u Attack) kao i one koji na taj festival idu, i sve mi se cini da si ti ta koja ima predrasude o meni, a ne ja o njima.
uostalom, cini mi se da sam se u svom postu ogradila od svih potencijalnih kritika, ali ako neko bas hoce kenjat, a onda ce kenjat.
ma gle, mozda ja imam predrasuda spram tebe, ali i svako generaliziranje je predrasuda, pa tako i tvoje u vezi ovih s festivala

svadjat se necem. sam mi je to zvucalo kao stereotipicni cro gucci-bogoviceva komentar pa sam popizdila.
kittin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.