Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2008., 12:12   #81
Quote:
trecool kaže: Pogledaj post
Pozdrav ,
zanima me dali znate za koji program tipa Korpus za crtanje kuhinja, dnevnog boravka ili uredskog prostora?
moze li se gdje skinuti corpus na netu? neda mi se traziti jer neznam gdje bi se to moglo naci,imam alno ali corpus nije samo za kuhinje...
malimate007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 12:58   #82
Quote:
malimate007 kaže: Pogledaj post
moze li se gdje skinuti corpus na netu? neda mi se traziti jer neznam gdje bi se to moglo naci,imam alno ali corpus nije samo za kuhinje...
samo demo verzija
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 12:14   #83
Quote:
trecool kaže: Pogledaj post
Pozdrav ,
zanima me dali znate za koji program tipa Korpus za crtanje kuhinja, dnevnog boravka ili uredskog prostora?
imas program ALNO kicthen planner kojim se koristi vecina ljudi na ovom podforumu.
besplatan je i prilicno se brzo da nauciti raditi u njemu...

http://kitchenplanner.alno.de/
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 12:20   #84
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
imas program ALNO kicthen planner kojim se koristi vecina ljudi na ovom podforumu.
besplatan je i prilicno se brzo da nauciti raditi u njemu...

http://kitchenplanner.alno.de/
ali je prilagođen samo za kuhinje!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 12:32   #85
imas isto i kitchendraw, 3d prikaz, paleta boja i ostalo
mrakanferzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 17:52   #86
Ima i "sweet home 3D"..
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:50   #87
Crtanje kuhinja - program?

Pozdrav,

Dali netko zna nekakv dobar program za crtanje kuhinja, ali ne da bude on-line, već da se može skinuti na komp i da nije od Svea-e ili ikea-e.

Imam salon namještaja i za sada mi nitko nije ponudio dobar i advekatan program za crtanje kuhinja, pa tražim alternativu.

Dali se je netko susreo sa nekakvim boljim 3D drag and drop programom koji bi mi se mogao preporučiti?

Zahvaljujem unaprijed!
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 20:37   #88
ja osobno volim igrat se sa alnom
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 09:10   #89
KitchenDraw
sandrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 14:22   #90
kitchendraw je vrhunski program za crtanje kuhinja, sweet home 3D je dobar, ali vidi se da je nekakav polu-proizvod, ali je free. S tim da Sweet Home 3D je dobar, služi svrsi i pozitivna strana mu je što možeš sam ubacivati 3D namještaj, pa se iz njega može izvući puno.

Sada idem skinuti 3D Home Architect Home Design Deluxe 6 pa da vidim što on nudi.
Još nisam našao sve u jednom i da je 3D prikaz (nešto kao kitchendraw) ali da ima sve. Probati ću sada sa home arhitectom.

I da, čujem da je ovaj naš program od Korpusa dobar, pa bi to htio probati...
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 23:24   #91
Quote:
-Um- kaže: Pogledaj post
kitchendraw je vrhunski program za crtanje kuhinja, sweet home 3D je dobar, ali vidi se da je nekakav polu-proizvod, ali je free. S tim da Sweet Home 3D je dobar, služi svrsi i pozitivna strana mu je što možeš sam ubacivati 3D namještaj, pa se iz njega može izvući puno.

Sada idem skinuti 3D Home Architect Home Design Deluxe 6 pa da vidim što on nudi.
Još nisam našao sve u jednom i da je 3D prikaz (nešto kao kitchendraw) ali da ima sve. Probati ću sada sa home arhitectom.

I da, čujem da je ovaj naš program od Korpusa dobar, pa bi to htio probati...
Probaj , ima demo ,sve radi ali ne možeš snimati...ja ga koristim u lite verziji ,dosta okljaštren program ,ali radi i pruža uvid u to kako mora da radi puna verzija ...ostaje samo pitanje cijene od 1800 eura
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 01:03   #92
jel tko čuo za slovenski GASTON
8255 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 14:25   #93
Koji je program po vama najbolji za crtanje namjestaja (kuhinje, sobe...) 3d prikazom?
petar0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 21:47   #94
Quote:
petar0001 kaže: Pogledaj post
Koji je program po vama najbolji za crtanje namjestaja (kuhinje, sobe...) 3d prikazom?
ALNO AG Kitchen Planner
__________________
FO
DocSujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 23:56   #95
Program za crtanje 3D se inače meni jako dobar pokazao googlov SketchUp. Jednostavan, a svašta može!
lollipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 23:54   #96
Složio bi se sa lollipop oko SketchUp-a fakat je zakon, cijeli stan sam bez problema nacrtao i namjestio u njemu...definitivno moja preporuka. Na nagovor su ga probali i ljudi koji nikad nisu ništa crtali u životu i skužili su ga i napravili si 3d cijelog stana
...apach... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 21:13   #97
http://i47.tinypic.com/2up4ynr.jpg


ovo je slika prostora moje buduće kuhinje i dnevnog boravka!! kuhinja bi trebala doći na zid di je mali prozor, kojega bi ja zatvorio!! :S

ja bih vas zamolio ako ima ko volje i vremena da napravi neki nacrt za moju kuhinju jer se ja baš ne koristim najbolje tim programima!!

izmđu huhinje i dnevnog boravka bi želio neki šank i dvije stolice..

)))))

ako ima ko volje neka se malo potrudi!!

unaprijed hvala!!

ja nemam još nikakve zamisli osim šanka zato slobodno radite po svojoj volji!!

i da, nije obavezno da se zatvori mali prozor..


HVALA!!!
jbingul5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 16:31   #98
Kako ucrtati veliki frižider u Alno program

Bok,

Da li znate kako ucrtati veliki frižider u Alno program ( http://kitchenplanner.alno.de/). Vidim da ima Alno samo frižider 60cm širine a meni treba 90cm širine ("američki").

Pozdrav,
Anuška
anuskas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 16:34   #99
oznacis element (u ovom slucaju frizider) i mislim da stisnes F5 tipku (ili vec neku od tih F tipki) pa ti se otovori podesavanje opcija za element koji je oznacen i onda tamo sama podesis širinu tog frizidera...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 17:06   #100
Puno hvala!!!! Sve dimenzije mogu korigirati sa F4.

Pozdrav!
anuskas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.