Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 22:25   #1
Znaju li današnji muškarci zavodit?

Pitanje je općenito

čini mi se da je sve nekako prebrzo, traže se brza instant rješenja i pri zavođenju i pri rješavanju kriza u vezi, niko se više ne zaustavlja da pomiriši ružu.

fali li nam sporosti?
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:28   #2
Kako ne bi znali. Znali su oduvijek, nego zene danas vole glumiti, ali lako se to rijesi.

Da vidis kako ja izvozam te koje glume, polude za mnom poslje. Evo recimo ako te nekad neka otpili ili ti veli da si dosadan. Ti je pitaj ae ti sad mene bari da vidim tvoju kreativnost. Da vidis kako se zbune ko kokosi i ne znaju sta bi ti rekle.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:30   #3
haha, nisam ja muškić
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:31   #4
Quote:
goaround kaže: Pogledaj post
haha, nisam ja muškić

A ti si zensko? Dobro sta nudis?
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:35   #5
samo primjećujem, ne nudim ništa.. evo malo sam tu čitala teme, jedan oće zavesti curu jednom kavom, drugi oće da mu ona vjeruje nakon 1 dejta, treći misli zbarit curu koju opće ne poznaju uživo dodavanjem na FB i sl
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:37   #6
Quote:
goaround kaže: Pogledaj post
samo primjećujem, ne nudim ništa.. evo malo sam tu čitala teme, jedan oće zavesti curu jednom kavom, drugi oće da mu ona vjeruje nakon 1 dejta, treći misli zbarit curu koju opće ne poznaju uživo dodavanjem na FB i sl
A sta se ti cudis. Muski su lovci i svak ima svoju taktiku. A to pod nudis, mislio sam da si solo i trazis decka. Mozda bi ti mogao pomoci u tome.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:39   #7
neki čak i znaju. uzimam u obzir samo zavođenje uživo.
iako ne padam na predobro zavođenje, obično su to ljigavci.
volim kad frajer ima stila, ali presudna je ona iskra, ono nešto iskreno. tad je najjace i najzabavnije.
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:41   #8
pa to se podrazumijeva, ne pričamo o fejkerima
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:44   #9
Čekaj, velika je razlika između a)zavest
b)dokazat da doista želi nešto kvalitetno.

Šta od to dvoje?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:49   #10
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Čekaj, velika je razlika između a)zavest
b)dokazat da doista želi nešto kvalitetno.

Šta od to dvoje?
pa to dvoje se nekad i prepliće.. u svakom slučaju ti to ne dokazuje samo birokratski, pa da je isključeno i zavođenje
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:02   #11
Pa ne znam baš.

Netko te može zavest, mirisat ruže, reći ti sve prave riječi, bit nježan i romantičan i govorit ti što želiš čut, a zapravo bi te samo malo probao seksualno.
Netko ti direktno kaže da te želi seksualno, jer je iskren tip, pa ako poslije bude nešto biće.
Netko te samo zove na kavu, jer je jednostavan do te mjere da bi pio s tobom kavu jer si mu zanimljiva ali još uvijek ne svrstava te u nešto dublje.
Neki ljudi samo ne znaju kako.

I tako...
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:07   #12
ma sve to stoji, al čini više sam pričala o onima koji vide to kao block bluster film u kojem stvari započnu, razviju i završe se u 1.5 sat.. takvi ne mirišu ruže, ne traje to toliko s njima da bi bilo vremena
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:14   #13
Je, da, razumijem te. Lijepa je sva ta fabula.

Danas na tako nešto ne možeš tek tako naić.

Iako je malo i stvar sticaja okolnosti, čisto sumnjam da većina ljudi ne bi voljela doživjet takvu priču. Bez obzira na spol.

Osim baš papaka. Uvijek ima papaka.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:15   #14
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Je, da, razumijem te. Lijepa je sva ta fabula.

Danas na tako nešto ne možeš tek tako naić.

Iako je malo i stvar sticaja okolnosti, čisto sumnjam da većina ljudi ne bi voljela doživjet takvu priču. Bez obzira na spol.
pa ne bi.. danas se ide na instant, prvo se teren osigura na fejsbuku, a ako nije osiguran do kave neće ni doć.. a i da dođe, šta je uopće jedna kava, za mirisanje i promatranje ruže treba jako puno vremena
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:16   #15
Quote:
goaround kaže: Pogledaj post
Pitanje je općenito

čini mi se da je sve nekako prebrzo, traže se brza instant rješenja i pri zavođenju i pri rješavanju kriza u vezi, niko se više ne zaustavlja da pomiriši ružu.

fali li nam sporosti?
mislim da su žene preozbiljno shvatile uloge zavodnica i svoje tijelo kao oružje za pokoravanje muškaraca. sve se odvija previše brzi i izgubilo je čar, kao brza hrana, na brzinu se prožvačemo i pičimo dalje s nepovratnim samodestruktivnim posljedicama. jasno i ne daj nam bože izraziti koju emociju jer ćemo biti optuženi da imamo dušu i da smo ljudska bića! danas tko nema fuck frenda je nenormalniji od onoga tko ih ima 2-3. očito je da žurimo pa i s procesom zavođenja, samo mi još uvijek nije jasno gdje i zašto. emancipacija je oslobodila žene očito da bi bile sličnije muškarcima! uz sve naše prevažne slobode i mukom stečena prava mislim da smo boreći se zaboravile biti mažene, pažene i čuvane djevojke, žene i majke!
mizzymay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:18   #16
Quote:
mizzymay kaže: Pogledaj post
mislim da su žene preozbiljno shvatile uloge zavodnica i svoje tijelo kao oružje za pokoravanje muškaraca. sve se odvija previše brzi i izgubilo je čar, kao brza hrana, na brzinu se prožvačemo i pičimo dalje s nepovratnim samodestruktivnim posljedicama. jasno i ne daj nam bože izraziti koju emociju jer ćemo biti optužena da imamo dušu i da smo ljudska bića! danas tko nema fuck frenda je nenormalniji od onoga tko ih ima 2-3. očito je da žurimo pa i s procesom zavođenja, samo mi još uvijek nije jasno gdje i zašto. emancipacija je oslobodila žene očito da bi bile sličnije muškarcima! uz sve naše prevažne slobode i mukom stečena prava mislim da smo boreći se zaboravile biti mažene, pažene i čuvane djevojke, žene i majke!
Dok je covjek mlad on treba puno torbat. A kad ostari onda se mogu zavoditi dugo i uzivati u romantici. Jebes zavodjenje kad bole jaja, jer su puna.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:18   #17
gdje i zašto? pa brži stil života, tehnologija itd.. pa neki briju da se veza 90% može odigravat na tehnologiji, a 10% uživo i da će iz toga izić nešto kvalitetno..
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:18   #18
Quote:
goaround kaže: Pogledaj post
pa ne bi.. danas se ide na instant, prvo se teren osigura na fejsbuku, a ako nije osiguran do kave neće ni doć.. a i da dođe, šta je uopće jedna kava, za mirisanje i promatranje ruže treba jako puno vremena
Dijelom i zato jer živimo u trenutku povijesti kada je sve i nažalost svatko uglavnom tretiran kao zamjenjiv.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:20   #19
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Dijelom i zato jer živimo u trenutku povijesti kada je sve i nažalost svatko uglavnom tretiran kao zamjenjiv.
ali nismo li?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:21   #20
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Dijelom i zato jer živimo u trenutku povijesti kada je sve i nažalost svatko uglavnom tretiran kao zamjenjiv.
pa naravno, danas se prijatelji dodaju jednim klikom miša, i odrasli ljudi imaju briju koja im se očitava na licu dok prepričavaju koga sve imaju na FB listi.. pritom je lista ultimativni parametar, a ne koga od tih ljudi bolje znaju uživo, ili da li ih opće znaju uživo

Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ali nismo li?
pa danas više nego prije, tj raširena je iluzija da smo zamijenjivi, a život se bazira na iluzijama - u ovom slučaju je pruža tehnologija

Zadnje uređivanje Teta2U : 06.04.2012. at 23:37.
goaround is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger