Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 01:00   #61
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Čovječe, zar ne govorimo o gledanosti REGIONALNIH kanala u kabelskim sistemima , a ne NACIONALNIH kanala? Logično da je nacionalni kanal najgledaniji jer je NACIONALNI i dostupan svima besplatno preko obične antene. Toliko o tvojoj logici.

Evo ti i za kraj podaci i o gledanosti u HR, i toliko o mojim fiks idejama, nema potrebe više da bilo šta dokazujem o tvojim "činjenicama": https://image.ibb.co/fuY7OR/image.jpg
Ja govorim o nacionalnim i regiinalnim kanalima. Nacionalni su najgledaniji i na kabelskoj a tu se placaju pa opet tko gleda kabelsku najvise gleda nacionalne i regionalne kanale a ti pukni u svojoj zelji da dokazes nedokazivo i da su svi kao ti kad to nije istina. Prestani pjeniti, zivjeti u iluzijama i praviti budale od nas i stvarati famu iz nicega.

I opet pokazujes kako malo ima nickolodeon gledanost i svi oni samo par posto a ostali koliko? a regionalne i ne stavljaju tu kao ni macionalne jer stavljaju KABELSKE DAKLE ONE DOSTUPNE SAMO KABELSKIM OPERATEROM a ne tudje naconalne koje reemitiraju i vlastte nacionalne. Prestani se blamirati
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:02   #62
Ja sam svoje činjenice dokazao za razliku od tebe.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:05   #63
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Ja sam svoje činjenice dokazao za razliku od tebe.
Dokazao si da kabelski kanali imaju par posto gledanosti sto i ja govorim a tko ima vecinu naconalni i regionalni. na zadnju listu su stavili samo KABELSKE KANALE a ne regionalne koje reemitiraju i nacionalne. Nemas pojma ni sta dokazujes. Od opsjednutosti da budes u pravu i da imas cinjenice ne vidis da pises besmislice. Prestani se blamirati
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:07   #64
Samo mi napokon dokaži to što pričaš i ja bez problema priznajem da nisam u pravu.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:08   #65
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Samo mi napokon dokaži to što pričaš i ja bez problema priznajem da nisam u pravu.
Ne moram ja ni dokazivati kad si ti dokazao. Kabelski kanali i to najgledaniji imaju jedva 5% sta reci a ne zaplakati.
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:09   #66
Pa ajde daj podatak da je Pink u HR gledaniji od 5%, ti reče da si to vidio? 5% je odlična gledanost za kanale koji su dostupni samo preko kabelske.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:15   #67
A sada bi bilo dosta !

...ili trebam početi uredovati ? Ovo je retoričko pitanje.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2023., 21:39   #68
Imamo kabelsku doma. Na tri tv-a.

Danas ja upalim svoj i nemam kabelske programe. Dakle, imam hrvatske, slovenske, austrijske, mađarske....one koje bi imala i da nemamo kabelsku. Ostala dva tv-a su u redu.

Ovo se već događalo, da bi mi recimo nestao National Geographic i navečer se vratio. Ne samo taj, još programa....ali onda bi recimo na tom kanalu (kod mene br.45) samo bilo prazno. A sad mi daljinski uopće ne ide dalje od 23, nakon 23 sam "skoči" na 1. Kao da sam nekako isključila kabelsku. Koliko je moguće da sam u snu pritisnula nešto...ono, uvijek zaspim prčkajući po daljinskom....neke ideje?
BeeBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2024., 19:53   #69
Trenutno aktivni kanali registrirani na AEM-u:

https://www.youtube.com/watch?v=_-qh6-F2mJ8

U nedjelju i video ugašenih HR kanala od 1991. do 2024.
crnivrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 17:17   #70
Kao što sam i obećao, dostupan je video ugašenih HR kanala od 1991. do 2024.

https://www.youtube.com/watch?v=ioP6bxgQwbk
crnivrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 18:50   #71
Fora, ali jako puno si ti tu toga propustio. Ne znam po kojem principu si radio ove ugašene HR kanale, ali ako si išao po AEM-u kao gornje ovaj zadnji iz Knina sigurno nije dobio dozvolu za rad, lol.


Zatim, pošto si stavio kabelske kanale, ovako na prvu mi pada na pamet...

VH1 Adria, MTV Adria i Comedy Central Extra Adria .. svi s bili upisani kod AEM-a







Zatim pošto si u listu stavljao kanale koji su samo promijenili ime, imamo i HBO Adria koji je prije bio samo HBO (bez brojke) i HBO Comedy Adria, također oba imala AEM dozvolu, isto tako i Cinestar je na početku imao samo jedan kanal imenom "CineStar" (bez brojke). Onda OYO Cinema koji je postao Nova Cinema i OYO Family koji je postao Nova Family











Tu su i Orlando Kids, OK Bambino, Fight Channel koje je kupila United Grupa i preimovala/ugasila.



Gdje su TP Sport 1 i 2 koji su nedavno ugašeni? ccc, dalo bi se naći tu još puuuuno toga...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 19:20   #72
Oyo Cinema i Family, te Fight Channel, Orlando Kids i Bambino sam smetnuo s uma skroz.

Za ove muzičke kablovske nisam znao da su bili registrovani na AEM-u, a sad prvi put čujem za ove TP sport kanale.

Bit će update video kroz par mjeseci sa ovim kanalima.

Što se tiče ugašenih njih nisam gledao po AEM-u (samo ove aktuelne) pa je zato Knin tu jer se emitovao na području Hrvatske nakon raspada Jugoslavije.

Ovo sam sve danima googlao jer ipak živim u BiH i za mnoge kanale nisam ni znao, ako imaš koji pointer za još neki kanal koji sam preskočio, a ugašen je i bio registrovan na području Hrvatske, zamolio bih te za feedback.
crnivrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 12:27   #73
Ljudi gde je ona tema o Kodiju ne mogu naci treba mi
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.