Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 11:07   #461
Moram priznati da sam jako sretan prolaskom. Kolumbija vani je zaista nezgodan protivnik. Imali smo malo i sreće s njihovom ozljedom dubl igrača kao i već par godina silaznom putanjom Giralda koji je svojevremeno bio Top 30. Također, Alejandro Gonzalez je svoj CH peak imao prije 2-3 godine. Falla je također davno bio ATP klasa/razina.

No, bojao sam se nadmorske visine, gdje će staviti da igramo i inih stvari. Ovih glatkih 4-1 je olakšanje. Nisam baš u tijeku događanja do kraja, ali šta je s Dodom? On je otkantao DC reprezentaciju ili šta?
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 16:20   #462
Quote:
Gledajući aktualni ranking, nositelji su Argentina, VB, Francuska, Belgija, Hrvatska, Švicarska, Australija i Srbija. No čekamo da završe svi susreti pa ćemo vidit kako će novi izgledat..
Izašli renkinzi danas, ostalo je sve isto tako da su nositelji ovi iznad. To znači da su potencijalni protivnici Hrvatske u prvom kolu:

Japan (doma)
Kanada (ždrijeb)
Njemačka (vani)
Nizozemska (doma)
Mađarska (ždrijeb)
Španjolska (vani)
Kazahstan (ždrijeb)
Italija (doma)

Ako se prvo kolo bdue igralo u ovom formatu, takva je situacija. Na prvu je jasno da treba izbjeći Španjolce opet, i dalje nisu među nositeljima, ovaj put bi išli na njihov teren i to bi opet bio težak zadatak taman i da smo u punom sastavu. Kanađani su iduća opasnost, čak i kad nema Raonića, tu je Shapovalov, Pospisil isto nije za bacit, za dublove imaju Nestora. Japan s Keiem također opasan. Te tri reprezentacije treba izbjeći. Od ostalih, Italija i Njemačka imaju uvijek dosta solidnih igrača pa njihov tim uvijek izgleda u najmanju ruku dobro, no s Marinom ih prolazimo, baš kao i ostale. Mislim da bi Mađari i Nizozemci bili najbolje rješenje za početak.

@Kiseli, mislim da je Dodo propustio samo ovo kolo. Ako se ne varam i Borna se vraća nagodinu, navodno su izgladili probleme. Jedino još Pavić ostaje van sastava kako stvari stoje.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:12   #463
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Moram priznati da sam jako sretan prolaskom. Kolumbija vani je zaista nezgodan protivnik. Imali smo malo i sreće s njihovom ozljedom dubl igrača kao i već par godina silaznom putanjom Giralda koji je svojevremeno bio Top 30. Također, Alejandro Gonzalez je svoj CH peak imao prije 2-3 godine. Falla je također davno bio ATP klasa/razina.

No, bojao sam se nadmorske visine, gdje će staviti da igramo i inih stvari. Ovih glatkih 4-1 je olakšanje. Nisam baš u tijeku događanja do kraja, ali šta je s Dodom? On je otkantao DC reprezentaciju ili šta?
e hah sad sreća što par njihovih igrača nije više u peaku hahh...malo pretjeruješ. sreća konkretna je ozljeda faraha, i to je to. a s druge strane imali smo i nesreću, nama je falio ćorić, šta ne? ugl, i u ovom sastavu ispalo je da je moglo ići i na drugu stranu nakon parova, s farahom bi bilo teže (makar je falla, ruku na srce, odigrao jebeno). ugl da je bilo 2:1 marinu to ne bi ništa mijenjalo, ali peti meč bi odlučivao i netko bi morao odigrati pod pritiskom. ali i taj netko je kvalitetniji od (bar trenutnog) gonzalesa...

i ja sam se malo bojao nadmorske kad sam vidio u prvom meču kako marin hvata zrak, međutim kad sam vidio da franko može igrati i u petom setu (jest pao no ruku na srce ne baš skroz), vidio sam da je sve oke i da ćemo se prilagoditi

dodo, da, zanimljivo...da se krajan pomiri s pavićem, repka bi mu se (dodi) mogla odmah zahvaliti, umjesto da ovisi o njegovu hiru. ali i mektić je odličan, i franko je odličan, i mi nemamo zime oko parova, tak da...hvala za sve dodo, i mahmah
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:00   #464
Nitko nije u stanju napisati da igramo sa kanadom doma, ja bi im stavio zemlju, iako po krajanu to nije opcija. Ne može biti atraktivnije i teže za prvo kolo.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:39   #465
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Nitko nije u stanju napisati da igramo sa kanadom doma, ja bi im stavio zemlju, iako po krajanu to nije opcija. Ne može biti atraktivnije i teže za prvo kolo.
nikako ne zemlju, našima ne odgovara kao i izborniku jednostavno hard mora biti ali brzi hard. I da se igra u Zadru ili u Zg ,

50/50 mečevi ali zanimmljivo je to da pobjednik igra sa pobjednikom susreta švicarske i kazahstana.
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:49   #466
Loš ždrijeb, pogotovo ako dođe veliki Shapo. Doduše, ako će igrati Marin i Ćorna onda ne bih Kanadu stavljao u ulogu favorita.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:16   #467
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Loš ždrijeb, pogotovo ako dođe veliki Shapo. Doduše, ako će igrati Marin i Ćorna onda ne bih Kanadu stavljao u ulogu favorita.
TU je to negdje, Raonić, Shapovalov, Nestor i recimo Pospišil. Na papiru dosta dobro, jedan jak singl igrač, drugi perspektivan i jak te dubl igrač koji će odigrati samo to. A i Pospišil je top 100, svakako jači od našeg drugog reketa ako ne bude Borne. Nevjerojatno kakav nas peh prati sa ždrijebom u zadnje vrijeme, od prošlogodišnjeg finala konstantno dobijamo najteće moguće protivnike.

Ali ništa, po dobrom starom receptu očekujemo dvije pobjede Marina i bod u parovima

EDIT: S kim igramo u drugom kolu? Na DC stranici nema kostura, iznad našeg para je par Kazahstan-Švicarska, što bi bilo dosta dobro, od Borata smo jači, Švicarci teško mogu očekivati Feda u sastavu, a u Wawrinka je vjerojatno upitan.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:27   #468
Najbolje gledati prema Srbima u polufinalu, kao što to radi renomirani portal.
Miloš dugo nije igrao za reprezentaciju... Sad ima još jednu izliku - ozljedu.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:33   #469
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Nitko nije u stanju napisati da igramo sa kanadom doma, ja bi im stavio zemlju, iako po krajanu to nije opcija. Ne može biti atraktivnije i teže za prvo kolo.
i ja bi im stavio zemlju. čoriću odgovara a čilić je ove sezone pokazao koliko dobro može igrati na zemlji. kanaderima definitivno ona ne odgovara. čista naša prednost. a krajan je majmun ako eliminira to u startu
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:41   #470
a kaj nije na kraju ITF lupio šapovalovu nikakvu suspenziju od DC natjecanja, nakon onog sranja sa sucem?
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:42   #471
Da, sada sam našao da igramo sa Švicarcima ili Kazahstanom u eventualnom četvrtfinalu, 1/2 Srbija, SAD ili Belgija, općenito gledano ovo i nije tako loše, Francuzi, Španjolci i Australci ostali na drugoj strani.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:56   #472
nije uopće, samo treba proći ove...ako krajan postavi hard to bu čista lutrija
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:53   #473
Susret prvog kola Svjetske skupine Davis Cupa između Hrvatske i Kanade održat će se od 2. do 4. veljače 2018. u Osijeku, potvrdio je Upravni odbor Hrvatskog teniskog saveza i to na zemlji!

Pobjednik ovog okršaja u četvrtfinalu će u travnju igrati s boljim iz susreta Švicarska - Kazahstan
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:34   #474
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Susret prvog kola Svjetske skupine Davis Cupa između Hrvatske i Kanade održat će se od 2. do 4. veljače 2018. u Osijeku, potvrdio je Upravni odbor Hrvatskog teniskog saveza i to na zemlji!

Pobjednik ovog okršaja u četvrtfinalu će u travnju igrati s boljim iz susreta Švicarska - Kazahstan
zakaj zemlja? Očekuivao sam brzi hard ali zemlji se nisam nadao. Ovako su šanse 35 % za naše, a 65% za Kanađane , ali vidjeti ćemo što će izbornici reć. Neka bude malo brža zemlja a ne da pukne Marin ispod 200 onda je to ništ od podloge. Baš me zanima na kojoj će podlozi igrati ostali!
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:44   #475
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
zakaj zemlja? Očekuivao sam brzi hard ali zemlji se nisam nadao. Ovako su šanse 35 % za naše, a 65% za Kanađane , ali vidjeti ćemo što će izbornici reć. Neka bude malo brža zemlja a ne da pukne Marin ispod 200 onda je to ništ od podloge. Baš me zanima na kojoj će podlozi igrati ostali!
Da, brzina servisa ovisi o podlozi
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:05   #476
Tko je izjavio ovo što je Ivic napisao?
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:52   #477
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
zakaj zemlja? Očekuivao sam brzi hard ali zemlji se nisam nadao. Ovako su šanse 35 % za naše, a 65% za Kanađane , ali vidjeti ćemo što će izbornici reć. Neka bude malo brža zemlja a ne da pukne Marin ispod 200 onda je to ništ od podloge. Baš me zanima na kojoj će podlozi igrati ostali!
po meni kao Kanađani dobri na hardu, a loši na zemlji pa zato

ak se ne varam igra se od sljedeće godine na 2 seta ili je to odgođeno?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:53   #478
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Tko je izjavio ovo što je Ivic napisao?
Upravni odbor HTS-a
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:12   #479
jess, zemlja, fala kurcu HTS
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:50   #480
Sutra finale, Guska upao umjesto Mahuta
canca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.