Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 12:34   #1281
Pod mrcvarenjem mislim da se odnosilo da nanose jednom drugom bol sto je i donekle i istina otud naziv kara sevda (CRNA LJUBAV) a s druge strane opet mi lijepo vidjeti kolika je njihova ljubav i unotoc svemu da se vole i ne odustaju je dno od drugog !
i ne bi poredila nikad Emira i Kemala ,kod Emira je cista opsesija strah od napustanja cak mislim da se kao dijete vezao za Nihan(rece Vildan da su prijatelji jos djetinstava pa pretpostavljam da otud ta opsesija) i kad bi isli psiholoski analizirati dalo bi se toga jos reci! dok kod Kemal je ljubav i spremnost da spasi svoju voljenu a ujedno bespomocnost sto ga nekad dovodi do ocaja !
EzelFata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:35   #1282
da da zna emir da ju neće naći tamo negdje ako ona umre,
zna on da mu treba živa da bi ju posjedovao.
opsjednutost ide dalje... samo živa, ima šanse da je pored njega, ali ne i s njim,
zna on da gubi od kemala, na svim onim najbitnijim frontovima, ona voli kemala, i ima s njim dijete, ta veličanstvena pobjeda toliko je velika da ju nikad pa niti i na drugom svijetu emir neće sustići. ona nikad pa niti na onom svijetu neće biti njegova. emir to zna, i zato toliko borbe, jer samo prividom održava neodrživo.

osjećaj krivnje kod kemala, mi je razumljiv, iako je pročiatao knjigu ljubavi pisanu za njega, znao je što je spriječilo i sprečava nihan da trenutko bude s njim, ipak je ustrajao. samo onaj tko voli može se osjećati kao on, toliko tugovati, i misliti na nju. nihan zna da je to mrcvarenje, ona zna i nikad ljubav nije bila upitna, no da bi išla dalje, mora zatvoriti stranicu s ozanom. ona zna da samo tako može raščistiti sve u svom životu i prerezati.

njeno je strpljenje veliko, kao i ljubav, kemal zna da njena ljubav nije upitna, zato mora stati bar na čas. emir zna da je istina vidljiva, i zato je toliko ranjiv i bijesan.

konačno zejnep zagrlila brata, i želi mu da ne odustane. mislim da je dala krv, samo zbog njega, barem malo da se iskupi. ona je žrtva svoje nemoguće ljubavi prema emiru, iako zna da je nebitna, u njegovom svijetu ona kao i on traži to nešto nemoguće.

asu i dalje ne viđa majku, tom crnom tužnom, jadnom, plaćenom emirovskom gestom, pokušava ubiti nihan, misleći da tako može ubiti ljubav. to radi onaj ko nikad nije volio i ne zna snagu ljubavi.
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:51   #1283
netko je napisao da kaan loše glumi emira. ja se ne bih složila. meni je on jako uvjerljiv u svojoj ulozi. to što glumi manijaka i smara govorancijama nije stvar loše glume. takav je scenarij. meni su u toj seriji skoro svi glumci fantastični i mislim da je to glavni adut ove serije koji nadoknađuje sva ostala sranja po putu. meni osobno je kaan vrlo karizmatičan lik, baš mi ima nešto mrnjau.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:07   #1284
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
definitivno su podbacili u zadnje dvije epizode, od toga da Kemal mora izvoditi nekakve akcije dostojne FBI-a da bi posjetio pacijenta u bolnici, do toga da Nihan opet krivi Kemala (a zna da joj nikad ne bi uzeo dijete) i još se glupača ne sjeća da joj kočnice nisu radile. al bitno da je ona zapravo svjesna toga što mu radi jer je rekla "ko zna kakav sam mu teret natovarila na leđa", a i poslije mu daje zrnce utjehe, odnosno "iskupljuje se", tako što Lejli kaže da mu na mobitelu pokaže Deniz. naravno, on ne smije znati da se ona toga dosjetila zato što su u njenoj glavi još uvijek inatljivi tinejdžeri, a ne odrasli ljudi. žalosno, a Kemal bi život dao za nju...
jako loše. ne znam po koji put Nihan ispada zajedljiva razmažena krava.
I meni je bila bezveze ta Kemalova akcija da uđe u sobu i njegova uvjerenost da je samo on može probuditi, kao da je Snjeguljica ili Trnoružica.

Što se tiče Nihan, ja sam skroz drugačije razumjela njezinu reakciju. Da, ona je njega napala, ali kasnije u razgovoru sa Leylom se vidi da uopće nije mislila to što je rekla Kemalu nego je to bila gluma, da je pusti na miru, zbog Denizine sigurnosti i sigurnosti sviju oko sebe jer zna na što je Emir sve spreman. Zato je i rekla "tko zna kakav sam mu teret sad stavila na leđa." Znači ni ne sjeća se što mu je sve rekla, samo zna da mu je rekla sve ono najgore i da ga je povrijedila samo zato da se udalji od nje, po tko zna koji put više. Isto kao i na početku serije kad se udala za Emira pa je glumila, i onda kad se vratila Emiru nakon bijega s Kemalom. Uvijek isto jer je tako najsigurnije za sve.
A ono kad je Leyli rekla da omogući Kemalu da vidi Deniz mi je bilo baš lijepo od nje jer je svjesna da mu čini nepravdu i da ga voli. To je bila prava Nihan. To što ne želi da on zna da je to njezina ideja, to mi je opet dokaz da je sve ono što mu je prije izgovorila bila gluma, samo da ga udalji od sebe, zbog straha što bi Emir mogao napraviti.
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:53   #1285
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Što se tiče Nihan, ja sam skroz drugačije razumjela njezinu reakciju. Da, ona je njega napala, ali kasnije u razgovoru sa Leylom se vidi da uopće nije mislila to što je rekla Kemalu nego je to bila gluma, da je pusti na miru, zbog Denizine sigurnosti i sigurnosti sviju oko sebe jer zna na što je Emir sve spreman. Zato je i rekla "tko zna kakav sam mu teret sad stavila na leđa." Znači ni ne sjeća se što mu je sve rekla, samo zna da mu je rekla sve ono najgore i da ga je povrijedila samo zato da se udalji od nje, po tko zna koji put više. Isto kao i na početku serije kad se udala za Emira pa je glumila, i onda kad se vratila Emiru nakon bijega s Kemalom. Uvijek isto jer je tako najsigurnije za sve.
A ono kad je Leyli rekla da omogući Kemalu da vidi Deniz mi je bilo baš lijepo od nje jer je svjesna da mu čini nepravdu i da ga voli. To je bila prava Nihan. To što ne želi da on zna da je to njezina ideja, to mi je opet dokaz da je sve ono što mu je prije izgovorila bila gluma, samo da ga udalji od sebe, zbog straha što bi Emir mogao napraviti.
ja nisam shvatila da je to bila gluma, ali mi je draže da ste vi u pravu i da je bila gluma jer u suprotnom mi Nihan pada sve više u očima.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:16   #1286
Meni Kaan grozno glumi. Nimalo uvjerljivo, isforsirano, s ravno 2 izraza lica.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:03   #1287
Zašto me ova kamera u medvjediću nije iznenadila?
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:53   #1288
Staviti nekome aplikaciju 'Call Recorder' u mobitel, na zaslon, i da ta osoba ne skuži... Come on. Previše i za seriju.

Emir Superman. Pretjerano u tri pm.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:49   #1289
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Staviti nekome aplikaciju 'Call Recorder' u mobitel, na zaslon, i da ta osoba ne skuži... Come on. Previše i za seriju.

Emir Superman. Pretjerano u tri pm.
to sam davno rekla al stvarno covjek treba imati zivaca i to na kubik
Emir na svakom ćošku iskače!
EzelFata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:10   #1290
nikad nije bio u takvoj prednosti. prefrustrirajuće
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 01:04   #1291
Jel zna netko pravo ime od Ajhana? Hvala puuuno
Eliff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 03:06   #1292
Quote:
Eliff kaže: Pogledaj post
Jel zna netko pravo ime od Ajhana? Hvala puuuno
Kerem Alışık
DreamerPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 10:26   #1293
mozda ja nisam ulovila taj momenat, ali kako su zaboga napravili prijelaz od Nihan koja se tek probudila u bolnici i Nihan koja je doma i prica s Kemalom koji trazi biljeznicu u onoj kuci?! ono, wtf imala sam osjecaj da sam otisla na wc, propustila 10 minuta i sad ne shvacam sto se dogadja
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:33   #1294
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
mozda ja nisam ulovila taj momenat, ali kako su zaboga napravili prijelaz od Nihan koja se tek probudila u bolnici i Nihan koja je doma i prica s Kemalom koji trazi biljeznicu u onoj kuci?! ono, wtf imala sam osjecaj da sam otisla na wc, propustila 10 minuta i sad ne shvacam sto se dogadja
e to ni meni nije bilo jasno jel bi mozda ono tjedan dana kasnije ili?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:26   #1295
pa sigurno je proteklo neko vrijeme, trebali su napisati "10-ak dana poslije", ali nisu. whatever.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:33   #1296
Meni je postalo strašno nelagodno gledat seriju. Stalno se tresem od Emira,pogotovo odkad sad znamo da sve zna,al ne govori. Ono sa medom mi je bilo horor,čak san okrenila program dok prođe Jel još nekome postalo strašno gledat,il san ja sama luda
__________________
STVARI nikad neće bit MENGA !

Šlamperašica
Niksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:43   #1297
Draga Niksina,nisi poludjela,ni ja ju vise nemogu gledati,kako je glupa serija!Cudim sa da je uopce dobila nagradu,ne zasluzeno!Kakva je tu poanta?Budi vise odvratan dobit ces nagradu(Nihan i Deniz) ili budi dobar i posten zeznut ce te negativac(Kemal)

Nihan,najgluplji zenski lik,krivi Kemala,a ona mu nonstop lagala i tajila da ima kcerku!Koja glupaca!
Kemal,isto dosadan lik,umjesto da uzme Deniz i viva Las Vegas,a Nihan neka ostane uz psihopata,kad joj tako paše!On nju moli za MILOST,mos misliti.Trebala je ova serija komotno nazvati STO JE KRIV KEMAL???Jer uvijek ispada da je on dezurni krivac za sve!!!Nazalost,uvijek mora nekoga spasavati,do kad?Mozda dok pepeljuga ne shvati sto zeli od svoga zivota!Proci se puno god.kad Nihan shvati,kako vidim,onda cu do sad posijediti od muke zvane Muke jednog Kemala!Ili od Romeja i Julije!

Kaan super odglumio psihopata,ali brate mili predosadno je.Posjeca me na Mustafu iz Izgubljene casti,tako i Emir nonstop nekoga prisilava na nesto.Bojim se da scenaristi jako vole Emira da su odlucile imati takvog odvratnog poremecenog lika
On moze zapovijedati doktorima,policiji,Nihan I nikome nista,ko da gledam nekog politicara a ne obicnog,poduzetnika,koji jos nezna za cim se bavi?!?Previse je opsjednut s Kemalom i Nihan,cudim se da ne bankrotira!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 15:00   #1298
Ma totalni je nonsense ovo s Emirom i Deniz. Jest da je novac moć i sve to stoji, ali što je previše - previše je. Moćniji je od jebenog Sorosa.

I Kemala nonstop izvoza k'o malog majmuna, možeš si mislit kako onako oprezni Kemal nije skontao da u onom lokalu ima kamera.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 15:09   #1299
Znam da ću sad opet biti u manjini.... al eto....

Da, Kemo je oteo Deniz.
Možemo to i romantično gledati, možemo i na svakakve načine, ali on je oteo njenu bebu.
To što je on njen biološki otac, njemu ne daje za pravo da otima bebu od majke.
Lejli je pred bolnicom rekao da je oteo Deniz misleći kako će i Nihan doći za njima (ili tako nekako, nisam više sigurna), to me podsjetilo na Emira koji otima bebu kako bi se Nihan nacrtala tamo gdje on želi.

Ne odobravam njeno skrivanje Kemalu da je Deniz njegova, ali bome ne odobravam ni njegovo igranje sa bebom na taj način.

Eto... krenite me ubit
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 15:55   #1300
Lightbulb

Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Znam da ću sad opet biti u manjini.... al eto....
Da, Kemo je oteo Deniz.
Možemo to i romantično gledati, možemo i na svakakve načine, ali on je oteo njenu bebu.
To što je on njen biološki otac, njemu ne daje za pravo da otima bebu od majke.
Lejli je pred bolnicom rekao da je oteo Deniz misleći kako će i Nihan doći za njima (ili tako nekako, nisam više sigurna), to me podsjetilo na Emira koji otima bebu kako bi se Nihan nacrtala tamo gdje on želi.
Ne odobravam njeno skrivanje Kemalu da je Deniz njegova, ali bome ne odobravam ni njegovo igranje sa bebom na taj način.
Eto... krenite me ubit
ja te neću "ubiti",jer se slažem s tobom...

i mene neke stvari smetaju,ali što bi se snimalo 2 godine.
ja to sve gledam s druge strane.

i ti ljudi,glumci,bilo tko od sudionika u seriji,
moraju kruh zaraditi..

što dulje traje,to veća lova..
oni su ljudi koji su odabrali takav posao...
zato mene ne smetaju koje kakve nebuloze...
i ja se ljutim,psujem,ali onda pogledam sa druge strane i odma mi je lakše...

ps,
osim toga to sve je Turcima normalno...
važno da se stavi pištolj oko struka...

da se osvrnem na nagradu..
možda sama nagrada za seriju i nije u potpunosti zaslužena,
ali Burak,Neslihan,kao glavni glumci da,zaslužuju..

stilisti,statisti,mislim da zaslužuju..

radnja serije se uglavnom događa van kuća,znaći,bitan im je i turizam...
oni za razliku od nas,znaju svijetu pokazati svoje prirodne ljepote...

mi se sramimo reči da je kod nas sniman film "Winetu",prošle godine..

dakle ema ima nas još..

možda sam i ja "luda",jer ju gledam treći puta,i uvijek mi padne za oko nešto novo...

Nova-tv i dalje preskaće neke scene,neznam zašto.... no to se može dogoditi i kod prevođenja,točnije kod spajanja nakon prevoda..

Emir misli da se sve može kupiti novcem i imenom..
njemu to i uspjeva ,jer je pokupio gene svoga oca,no nažalost isto se dogodilo i sa Asu...
krv,nije voda..

Kemal pak sve to radi zbog ljubavi,a pomažu mu prijatelji,koji su mu uvijek spremni pomoći....

jesam li puno u off-u ?
asid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.