Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 15:08   #1941
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Držim fige
Moguće da će onda i cijena BTC-a dolje.
Svi sretni.
nadamo se da cijena btca nece vise nikad dolje...samo na mjesec. a altovi nek se koprcaju izmedju sebe

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 22.11.2017., 15:13   #1942
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
cini mi se da jest..

ajmo bacati oklade do koliko bi moglo ici..
Ja kažem kao i zadnji puta, dakle oko 2300$. IMHO ne vjerujem da će puno više od toga. Temeljeno na ničemu osim na mom feelingu haha
smrc is offline  
Old 22.11.2017., 16:09   #1943
Do kolko je isao? Ja sam imao nalog na prodaji 1148. Sad vidim da tone. Nevjerojatno kako sam ovo ubo, danas ujutro sam kupio bch.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 22.11.2017., 16:34   #1944
apropo Dash-a, evo interview:
https://www.youtube.com/watch?v=4chQrvNF5lg

uglavnom, roadmap im je da u 8. mj. slijedece godine izadju sa novim proizvodom... ovo danas je bio (po mom) kratkotrajni pump..
Taroth is offline  
Old 22.11.2017., 20:49   #1945
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
ja sam i kod bcc i kod btg prebacio prvo btc na novi wallet...onda sam importao u coinomi btg i prebacio u btc preko internog exchangea

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
jel to vrijedi i za exodus? pvt key i to... coinomi sam vidio ali ne zelim imat posla s mobom. nekak mi sve to skupa jos nije sigurno...

bio sam postavio ovdje pitanja kad je bio fork iz cega je ispala ogromna svada s kucilom i ofcama ovdje pa ne kuzim kak sad niko nije popizdio oko toga. okej, valjda trebam imat malo vise takta. pozdravcek imo geronimo omo mooo
exxo is offline  
Old 22.11.2017., 21:46   #1946
Čudan dump-LISK

Jako čudan događaj prije jednu uru. Srušena je cijena LISK-a za 35% u samo 3 minute. Netko je prodavao kao da mu život ovisi o te 3 minute.
hevi is offline  
Old 23.11.2017., 08:44   #1947
Jučer ujutro čitam jednog kriptotviteraša koji se ljuti na BCH i tu ekipu i dalje veli da će on pokazat da se tako može napucat svaki coin, pa čak i DOGE. Mislim si čovjek je ljut pa lupa bezveze, ali me ipak kopka nešto bi li kupio DOGE. Nakon toga zaboravim na to i ne gledam do danas ujutro, a ono DOGE žestoko napucan!! A ja lupam glavu i mislim si jesam glup, nisam kupio a lijepo je čovjek rekao da slijedi pump.
hevi is offline  
Old 23.11.2017., 13:36   #1948
wtf:

http://www.newsbtc.com/2017/11/23/bi...h-development/

to je cca sutra

vidim kako dolaze novi forkovi to su sve manje spominjani . BTG je jos i poznat naspram ovog
geronimo666 is offline  
Old 23.11.2017., 13:47   #1949
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
wtf:

http://www.newsbtc.com/2017/11/23/bi...h-development/

to je cca sutra

vidim kako dolaze novi forkovi to su sve manje spominjani . BTG je jos i poznat naspram ovog
Pa kako nisi čuo za njih?
Pogledaj koji tim imaju.

https://imgur.com/a/Ifqfq
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 23.11.2017., 14:24   #1950
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
vidim kako dolaze novi forkovi to su sve manje spominjani
Upravo to je super vijest, da se sve više ignoriraju te gluposti.
rossonero is offline  
Old 23.11.2017., 20:39   #1951
"Velike novosti" kripto govnara

Još jedna muljaža sa "dobrim" i "velikim" vijestima. Neki dan NEO ovaj put LISK. U oba slučaja nakon tih "vijesti" veliki pad cijena. Koliko samo lažljivaca i govnara ima u tom kriptu nemreš vjerovat.
hevi is offline  
Old 23.11.2017., 21:42   #1952
Quote:
hevi kaže: Pogledaj post
Jučer ujutro čitam jednog kriptotviteraša koji se ljuti na BCH i tu ekipu i dalje veli da će on pokazat da se tako može napucat svaki coin, pa čak i DOGE. Mislim si čovjek je ljut pa lupa bezveze, ali me ipak kopka nešto bi li kupio DOGE. Nakon toga zaboravim na to i ne gledam do danas ujutro, a ono DOGE žestoko napucan!! A ja lupam glavu i mislim si jesam glup, nisam kupio a lijepo je čovjek rekao da slijedi pump.
doge ti stalno ima ta napucavanja
to je troll valuta koja će nadživit dosta njih čisto zbog ekipe koja se zajebava na tome
whiteDuck is offline  
Old 24.11.2017., 00:14   #1953
#Preporuka! Najjednostavnije kupovanje BTC , ETH, DASH, NEM, BNK, XAU, USD, EUR, GBP i HRK
Plastična debitna kartica za vađenje novca na svakom bankomatu.
https://spectrocoin.com/en/signup.ht...lId=1189822530
__________________
HR-crypto
chat o bitcoinu i drugim cryptovalutama
Argentinac is offline  
Old 24.11.2017., 07:52   #1954
bio pump BTG-a kolko vidim.
ko je prodo mislim da je dobro proso. ja na zalost nisam medu njima jer sam konj odlucio pustit jos danas dok ne bude ono gofno od BCD forka pa da onda splitam. iako ni neznam oce od njega bit free kojnova?
geronimo666 is offline  
Old 24.11.2017., 08:23   #1955
ove piramida sheme jos zabavljaju narod? kripto valute su buducnost ali ni jedna od ovih to nije.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 24.11.2017., 08:26   #1956
jel ja to njusim novog trola .

nikad mi nece to bit jasno. ako ste protiv kripta i ne vjerujete u njega, valjda se ni ne bavite njime, kako i zasto dodete uopce na ovaj thread?

zar uistinu nemate nikakvu zanimaciju/hobi u zivotu ?
geronimo666 is offline  
Old 24.11.2017., 09:08   #1957
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
jel ja to njusim novog trola .

nikad mi nece to bit jasno. ako ste protiv kripta i ne vjerujete u njega, valjda se ni ne bavite njime, kako i zasto dodete uopce na ovaj thread?

zar uistinu nemate nikakvu zanimaciju/hobi u zivotu ?
pa vjeruje covjek u btc, ovo je altcoin tema

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 24.11.2017., 09:09   #1958
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ove piramida sheme jos zabavljaju narod? kripto valute su buducnost ali ni jedna od ovih to nije.
Toooooooooo!!!!!!!
Dosadio ti agrokor?
Joooj sto si mi sad drag.

Sto cete sad?
Mislili ste da sam ja naporan i negativan? E tek sad cete upoznat trola, o vi mali prolazni ljudi.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 24.11.2017., 09:17   #1959
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
pa vjeruje covjek u btc, ovo je altcoin tema

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
mozda sam ga krivo shvatil. ako jesam onda se ispricavam.
vrijeme ce pokazati.
a evo i regularnog markotrol-a, probudia se .

---

danas popodne/navecer ocekujem odlicni P&D. naostrite miseve i spremni cekajte sell sell sell bitkojn-vanabija keša
geronimo666 is offline  
Old 24.11.2017., 09:32   #1960
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
bio pump BTG-a kolko vidim.
ko je prodo mislim da je dobro proso. ja na zalost nisam medu njima jer sam konj odlucio pustit jos danas dok ne bude ono gofno od BCD forka pa da onda splitam. iako ni neznam oce od njega bit free kojnova?
bio pump, ali jos uvijek je visoko... nisam ni sam pametan jel da sada prodajem ili cekam koji mjesec/godinu....
karatas_os is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.