Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 17:01   #61
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Što se tiče oboljenja prostate (sad ne znam 100% da li je u pitanju rak ali mislim da jeste) ona su dosta povezana sa nepotpunim izmokravanjem.

Recimo kod Arapa oboljenja prostate su značajno rijeđa (ali to nije povezano sa obrezivanjem) nego sa položajem u kojem se vrši mokrenje. Naime oni to rade iz čućećeg položaja i na taj način dodatno vrše pritisak na bešiku te imaju potpunije izmokravanje.

Ja recimo nakon izmokravanja ne moram nešto puno "otresati" ili "izmuzati" (pošto sam obrezan) ali imam svoju tehniku izmokravanja, a ona se sastoji u tome da rukom pritisnem dio penisa koji se nalazi iza testisa i na taj način izbacim dodatno, pa recimo, značajnu količinu mokraće koja bi se inače zadržala u mokraćnim kanalima i tada dobijem osjećaj da sam potpuno "obavio posao". (Nadam se da nije previše offtopic i da nećete zamjeriti.)

Što se tiče obrezivanja, nedavno je bila jedna široka rasprava o tome na ovom forumu, pa potraži.

A što se tiče ovih tvrdnji da je obrezivanje bespotrebno, iz mog iskustva, ništa ne brini ti si u prednosti u svakom pogledu.
konacno neko ko sa argumentima pise topice.. Doista je stvarno bolje biti obrezan, i COD2 nema potrebe da mi govoris da sam u prednosti, to u stvari znaju svi koji su obrezani pa i ti i ja da jeto VELIKA prednost a zavisne price uvek postoje..
A sto se tice religije kriscanstvo je i proteklo iz judeizma, pa i sam iSUS JE BIO JEVREJIN I OBREZAN!!! Tako da tu mozemo da zatvorimo svake komentare u vezi sa tim..
Dosta predrasuda, nego bi oni neobrezani mogli pitati ali OZBILJNO nas obrezane, kakav je osecaj i da obe strane razmene iskustva... A DEFINITIVNO niko se nije pokajao posle obrezivanja!!
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 17:02   #62
ne mora biti vjera. koliko sam skužio imaš i dost ljudi katolika koji su morali biti obrezani zbog fimoze ili nekog drugog medicinskog razloga. al reci onda brate zašto si se obrezao...ak ima prednosti poslije, ma super za tebe
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 21.03.2007., 17:05   #63
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
konacno neko ko sa argumentima pise topice.. Doista je stvarno bolje biti obrezan, i COD2 nema potrebe da mi govoris da sam u prednosti, to u stvari znaju svi koji su obrezani pa i ti i ja da jeto VELIKA prednost a zavisne price uvek postoje..
A sto se tice religije kriscanstvo je i proteklo iz judeizma, pa i sam iSUS JE BIO JEVREJIN I OBREZAN!!! Tako da tu mozemo da zatvorimo svake komentare u vezi sa tim..
Dosta predrasuda, nego bi oni neobrezani mogli pitati ali OZBILJNO nas obrezane, kakav je osecaj i da obe strane razmene iskustva... A DEFINITIVNO niko se nije pokajao posle obrezivanja!!


Poslije rezanja nema kajanja isto kao i poslije jebanja nema kajanja.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 17:05   #64
ima veze

AustinPowers, ima veze. Zar je tebi masta bas tako ogranicena ili si suvise mastovit (citaj bezobrazan) pa mudro ignorises neke mogucnosti. Evo naprimjer: U kancelariji prosto ne uspijes izbjeci sek sa tajnicom s kojom si bezbroj prilika imao sansu to izvesti na pristojan nacin, to jest na pristojnom mjestu i u pristojnim uslovima, ali ti je ona kurac digla (naravno kondoma niodkud) bas na kraju radnog vremena, pola sata prije nego ces stici na zakazani obiteljski rucak, gdje te ceka vjerna ali za sex narajcana zenica u fazi ovulacije kojoj bi stavljanje kondoma bilo sumnjivo, glupo i ponizavajuce, a koja se igrom slucaja jos dok obiteljski rucak nije ni zadvrsen do kraja, u toaletu insistira na seksu na brzaka, ostojecki, dok ostali clanovi obitelji ni ne pomisljaju sta se radi iza kljucaonice. Ha? Mozes li sebi predpostaviti te slatke muke, ti koji si najvjerovatnije ljut na obrezane iz nekih osobitih razloga, ili smatras da je taj scenarijo nemoguc?

Po svemu sudeci ti svijet vidis samo u crno-bijeloj tehnici, jer po tebi je nemoguce dobiti spolno prenosivu bolest.

Osim toga, ako nema veze to sto ja pisem po pitanju higijenske prednosti ako je neko sunecen, nemem ni ja veze s nevedenim scenarijem, pa mi se onda stoga osobno ne obracaj.
vremeplov is offline  
Old 21.03.2007., 17:05   #65
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
A sto se tice religije kriscanstvo je i proteklo iz judeizma, pa i sam iSUS JE BIO JEVREJIN I OBREZAN!!! Tako da tu mozemo da zatvorimo svake komentare u vezi sa tim..
Dosta predrasuda, nego bi oni neobrezani mogli pitati ali OZBILJNO nas obrezane, kakav je osecaj i da obe strane razmene iskustva... A DEFINITIVNO niko se nije pokajao posle obrezivanja!!
povijest koja nema veze s topicom. da Isus je bio židov, ali ga židovi nisu priznali kao mesiju. židovi priznaju stari zavjet ali ne i novi. možda su se u ona vremena svi obrezivali. danas to čine od religija muslimani i židovi. a zašto to rade ameri - Bog zna. ako toliko brinu o zdravlju, zašto onda imaju katastrofalno lošu socijalnu zaštitu?
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 21.03.2007., 17:07   #66
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
ne mora biti vjera. koliko sam skužio imaš i dost ljudi katolika koji su morali biti obrezani zbog fimoze ili nekog drugog medicinskog razloga. al reci onda brate zašto si se obrezao...ak ima prednosti poslije, ma super za tebe
pa i ja sam imao problema sa fimozom, bila je prekratka.. Mogli su je valjda spaliti nekim elektrodama, ali mi je urolog kazao da je bolje da se obrezem jer mi je glavic malo veci nego uobicajno, kazao je kao da ne mora obrezivanje, ali ce me uvek ta kozica zatezati oko glavica i bice meni neugodno-ali bi funkcionisao..
Nakon toga sam mu kazao da me obreze sto je i uradio.
Znaci prekratka fimoza i malo veci glavic i eto ja postao obrezan.. i da ponovim, nikada se nisam pokajao zbog toga.. Cak sta vise ...UZIVAM JA PA I ONE
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 17:07   #67
Quote:
vremeplov kaže: Pogledaj post
AustinPowers, ima veze. Zar je tebi masta bas tako ogranicena ili si suvise mastovit (citaj bezobrazan) pa mudro ignorises neke mogucnosti. Evo naprimjer: U kancelariji prosto ne uzpijes izbjeci sek sa tajnicom s kojom si bezbroj prilika imao sansu to izvesti na pristojan nacin, to jest na pristojnom mjestu i u pristojnim uslovima, ali ti je ona kurac digla (naravno kondoma niodkud) bas na kraju radnog vremena, pola sata prije nego ces stici na zakazani obiteljski rucak, gdje te ceka vjerna ali za sex narajcana zenica u fazi ovulacije kojoj bi stavljanje kondoma bilo sumnjivo, glupo i ponizavajuce, a koja se igrom slucaja jos dok obiteljski rucak nije ni zadvrsen do kraja, u toaletu insistira na seksu na brzaka, ostojecki, dok ostali clanovi obitelji ni ne pomisljaju sta se radi iza kljucaonice. Ha? Mozes li sebi predpostaviti te slatke muke, ti koji si najvjerovatnije ljut na obrezane iz nekih osobitih razloga, ili smatras da je taj scenarijo nemoguc?

Po svemu sudeci ti svijet vidis samo u crno-bijeloj tehnici, jer po tebi je nemoguce dobiti spolno prenosivu bolest


fakat imas problema. na takav nacin se dobivaju bolesti. s obrezanim kurcom ili ne. To nema veze s time da se obrežes.

p.s. scenarij ti je nemaštovit.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 17:12   #68
Spolna bolest ili gljivicna infekcija (candida) isto ti ga dodje kad je nepotrebna
vremeplov is offline  
Old 21.03.2007., 17:13   #69
Quote:
vremeplov kaže: Pogledaj post
Spolna bolest ili gljivicna infekcija (candida) isto ti ga dodje kad je nepotrebna
to je točno.
da i?
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 17:14   #70
nista i? nego koliko ti imas godina?
vremeplov is offline  
Old 21.03.2007., 17:18   #71
Quote:
vremeplov kaže: Pogledaj post
nego koliko ti imas godina?
kaj zanimaš se za mene??
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 17:18   #72
Quote:
vremeplov kaže: Pogledaj post
malicka, neargumentovano sudis o duzini vodjenja ljubavi poredici odnos s obrezanim balavcem kome si bila prva i odnos s neobrezanim koji je vjerovatno dosta stariji od obrezanog, pa prema tome ima i vise iskustva, a i ti si sada sama od sebe seksualno iskusnija.

Sto se tice higijene, cinjenica je da se skram od sperme nakon spolmog odnosa najvise nakuplja na dijelu glavica koji se odstranjuje upravo obrezivanjem, sto direktno dokazuje da su obrezani (suneceni) u higijenskoj prednosti po pitanju higijene. Jeste cinjenica da su danas uslovi za higijenu bolji, ali je i cinjenica da danas ima mnogo vise spolno prenosivih bolesti, te sve vise spolno prenosivih bolesnika, tako da se ne smije zanemariti negijena kao jedan od razloga te prenosivosti, jer nismo svi bas toliko cisti, niti imamo vremena da nakon iznenadnog spolnog odnosa odmah trcimo pod tus, a zivot nas navede da u jednom danu imamo po dva i vise spolna odnosa, s jednom ili vise razlicitih osoba.

Kao mali, dva puta sam izbjegao berbu koji je upucen s ciljem da mi ofakari kozicu na glavicu. Kasnije sam se falio drugima kako sam jedini od rodbine i susjeda koji je u tome uspio, ali sam poucen losim iskustvima, tek u 37-oj bio prinudjen otici pod noz, nakon cega sam samom sebi priznao da sam bio lud sto ranije nisam pristao na sunecenje. Izdrzljivost tokom spolnog odnosa je neuporedivo duza, kao i sama kvaliteta snosaja.
ma dobro bas je glupo sto si tek sa 37 se obrezao.. ali nema veze nikada nije kasno... ali slozices se sa mnom da se retko ko pokajao zbog obrezivanja?
Bez brige od drugih forumasa.. cesto pisem i ja postavljam pitanje koliko imaj godina ti koji samo vredjaju, cak se pitam i da li su uopste bili sa devojkama..
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 17:20   #73
Joj ja se ispričavam ako sam vas uvrijedio. istina boli. ispricavam se
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 17:22   #74
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
Joj ja se ispričavam ako sam vas uvrijedio. istina boli. ispricavam se
Da doista boli ali ispricivaj se sa topica, manje ce nas boliti
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 17:25   #75
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
Da doista boli ali ispricivaj se sa topica, manje ce nas boliti
joj siroce malo preplašio sam se. tako mi žustro odgovaraš..

tko bi bolje smislio.

p.s. idem cujemo se pozdrav
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 17:27   #76
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
joj siroce malo preplašio sam se. tako mi žusto odgovaraš..

tko bi bolje smislio.
mene boli za tebe kaj tebe jos jednom boli za mene
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 17:36   #77
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
joj siroce malo preplašio sam se. tako mi žustro odgovaraš..

tko bi bolje smislio.

p.s. idem cujemo se pozdrav
aj pa se cujemo Bok
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 17:47   #78
Baš je zanimljivo kako su obje strane tako agresivne s tim u vezi. Kao dvije politicke stranke.

Obrezani su se obrezali i nema tu nazad, htjeli ne htjeli, moraju biti uvjereni da je to prednost i uvjeravati sve oko sebe svim mogućim argumentima da je to super.

Neobrezani se nece nikako obrezati samo tako bez razloga, pa im idu na zivce uvjeravanja obrezanih da su obrezani superiorni.

Nepomirljive opcije.

Zanima me samo da li se itko obrezao samo tako, bez medicinske potrebe, kao da ide na pregled kod okulista ili zubara?
Tomislav B is offline  
Old 21.03.2007., 17:51   #79
pa ja sam to uradio! procitaj prethodne postove pa ces videti! nisam morao ali jesam..
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 18:03   #80
@obrezani, vecu kolicinu sranja nikad nisam cuo u zivotu. Uzivajte sa vasim osakacenim kitama mene bi bilo sramota to iseckano cudo pokazati zeni.... zivelo krscanstvo

ps. ovo se ne odnosi na one koji su iz medicinskih razloga morali to da urade sebi... njih mi je iskreno zao i ne bi ih zajebavao nikad jer to moze svima da se desi, al ovi koji su to namerno uradili bez potrebe... jesus christ.... retards
KrayzieBone is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger