Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Novi kralj Madrida...
Nishikori 0 0%
Thiem 2 9.09%
Nadal 10 45.45%
Wawrinka 0 0%
Čilić 5 22.73%
Murray 0 0%
Kyrgios 1 4.55%
Djokovic 0 0%
Dimitrov 3 13.64%
Raonic 1 4.55%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 00:41   #41
Cilic izgubio zivce protiv balavca hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
JureT is offline  
Old 11.05.2017., 00:46   #42
Čilić jednostavno nije mentalno jak,s time se moramo pomiriti.Koliko je već takvih mečeva upropastio gdje je imao set ili 2 seta prednosti
naturelover is offline  
Old 11.05.2017., 00:47   #43
slabo mu iskustvo
Sonyy is offline  
Old 11.05.2017., 00:49   #44
Quote:
naturelover kaže: Pogledaj post
Čilić jednostavno nije mentalno jak,s time se moramo pomiriti.Koliko je već takvih mečeva upropastio gdje je imao set ili 2 seta prednosti
Da, nažalost.

Da nije sad ispao, ispao bi u sljedećem kolu, tješim se...sjebao mi tako dobar dan na kraju
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 11.05.2017., 00:52   #45
Quote:
naturelover kaže: Pogledaj post
Čilić jednostavno nije mentalno jak,s time se moramo pomiriti.Koliko je već takvih mečeva upropastio gdje je imao set ili 2 seta prednosti
Znao sam cim je izgubio onaj poen gdje ga je Zverev lobao (mislim da nije namjerno pokusao smash jer je mislio da ce out) da će izgubiti.

Ali ovaj Roko Karanusic style meltdown od grand slam championa nisam ocekivao. Neugodno za gledati. Vidi se da mu je znacila pobjeda puno. Oh, well... Kad si Zverevova bitch, sta ces. Zverev ima 6 TOP10 pobjeda, 3 protiv Cikana
JureT is offline  
Old 11.05.2017., 00:56   #46
nije to krivo za break...mladi zvjerev je odigrao izvrstan gem za brejk, sve bombe su mu ušle, no sve je krenulo s marinovim preležernim volejem kad ga je mali lobao...najgore je zgutati već maltene dobiveni bod. kad je to izvukao, to je malog osokolilo i počeo je ulazit i pogađat

čilić nije dobro reagirao na pritisak rebreaka, stisnuo se i nije išlo, nije našao pravu koncentraciju. ali i bez toga, ovo malo meča što sam vidio (treći set), zvjerev je ostvarivao bolju prednost na prvim servisima (kad bi ušli), taj prvi mu je općenito gadniji. nema to veze s mentalnim, odigrao je mali bolje, servirao bolje, reternirao bolje i na kraju ostvario prednost u izmjenama
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Old 11.05.2017., 01:12   #47
Quote:
naturelover kaže: Pogledaj post
Koliko je već takvih mečeva upropastio gdje je imao set ili 2 seta prednosti
Upropastio je ravno 2 meča u kojima je imao 2 seta prednosti. U cijeloj karijeri. Dva. Strahote li.

A set prednosti prosipaju svi, to je redovita pojava. Da nije, tenis bi se igrao na jedan, a ne na dva dobivena seta, ne bi imalo smisla.

Kao što Raonić ne može izgubiti ako nije ozlijeđen, tako Čilić ne može izgubiti, a da nije do glave. Razlika je jedino što Raonić sam potencira te svoje izlike zbog ozljeda, a Marin ne, nego si forumski stručnjaci daju to pravo.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 11.05.2017., 10:52   #48
i to protiv Feda i DelPa

Ssung is offline  
Old 11.05.2017., 11:03   #49
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
i to protiv Feda i DelPa

Sock davis cup?
vabank is offline  
Old 11.05.2017., 11:32   #50
Zverev je budući broj jedan, Marin je igrao dobro, kraj priče.
jpm is offline  
Old 11.05.2017., 12:08   #51
Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
Sock davis cup?
Ups, to sam i ja zaboravila.

Ok, tri u cijeloj karijeri. Puno li je.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 11.05.2017., 12:14   #52
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Zverev je budući broj jedan, Marin je igrao dobro, kraj priče.
The king has spoken. STFU svi koji mislite da je Marin jučer odigrao klasični meč za njega sa 50 UE i da Zverev neće biti broj jedan.
JureT is offline  
Old 11.05.2017., 12:15   #53
Paire vekića poslao doma u sjeni Čilića se igrao još jedan super meč

Danas par zanimljivih susreta. Kyrgios Nadal prvenstveno
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 11.05.2017., 13:12   #54
Marin ponekad zaslužuje kritike, ali ponekad i ne. Mislim da smo svi mi pomalo preekstremni kada je on u pitanju, a sve iz razloga jer znamo kako može igrati. Kada bi tražili njegove mane, teško bi to bile tehničke stvari i tu je razlog nerviranja. U teoriji mu nedostaje malo mentalne stabilnosti, te nekih odluka na terenu tipa kada otići na mrežu, kada zadati onaj killer udarac, pa kad propusti priliku to shvati u izmjeni i onda na sljedeći napadne tako iz tristo gore pozicije. Slična priča i za izlaske na mrežu, napad ranije je imao vrhunsku priliku za doći na mrežu, nije došao pa onda iz sljedećeg udarca ode na tristo gori approach shot.

Međutim, u samoj praksi je situacija takva da je lakše biti "mentalno stabilan" igraču koji preferira manje agresivan stil, nego stil kakav igra Marin Čilić. Njegov stil igre je jako agresivan, a to je oduvijek bio dvosjekli mač. Lupati iz izmjene u izmjenu winnere je nemoguće, odnosno greške su česte. Čak to često nije mentalna nestabilnost koliko si se "ohladio" i izgubio momentum i loptica te "ne sluša"(koliko god smiješno zvučalo). Agresivan stil igre je igra momentuma, samopouzdanja, trenutka. Kada to izgubiš, često se raspadneš jer pored svoje agresivnosti nemaš drugu opciju i ako je i igraš, to nije tvoj comfort zone.

Prije sam se puno više "ljutio" na Marina, ali to je on, to je njegov stil. On igra svoju igru u kojoj je lako mentalno pasti kad te neće, ali zato kad ima momentum i ide ga, osjeća lopticu i igra dobro, čovjek osvoji titule i to one velike, dobija najjače igrače i ljudi se pitaju što bi bilo kada bi uvijek tako igrao. Ali to su gluposti. Da Almagro igra svoj najbolji agresivni tenis i tako uvijek imao bi GS-ove, da Gulbis igra svoju top igru uvijek, bio bi Top 5. Pa takvih primjera ima brdo. Da ovaj igra ovako uvijek, pa tu igru kakvu oni igraju je nemoguće igrati uvijek i zapravo je Marin igra i najčešće. Zato ima GS, zato ima Masters, zato je godinama u Top 10, zato ima barem jednu titulu u zadnjih 10 sezona(alooo).

Zapamtite kada ćemo imati ovakvog igrača.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Old 11.05.2017., 13:45   #55
Amen. Konačno I na ovom forumu post koji ne izgleda kao da autor ima 13 godina i gleda samo gaćice kod igračica
jurrica is offline  
Old 11.05.2017., 14:43   #56
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Marin ponekad zaslužuje kritike, ali ponekad i ne. Mislim da smo svi mi pomalo preekstremni kada je on u pitanju, a sve iz razloga jer znamo kako može igrati. Kada bi tražili njegove mane, teško bi to bile tehničke stvari i tu je razlog nerviranja. U teoriji mu nedostaje malo mentalne stabilnosti, te nekih odluka na terenu tipa kada otići na mrežu, kada zadati onaj killer udarac, pa kad propusti priliku to shvati u izmjeni i onda na sljedeći napadne tako iz tristo gore pozicije. Slična priča i za izlaske na mrežu, napad ranije je imao vrhunsku priliku za doći na mrežu, nije došao pa onda iz sljedećeg udarca ode na tristo gori approach shot.
Zapamtite kada ćemo imati ovakvog igrača.
Bravo! Na drugom topicu smo imali usporedbu njega i sustu suprotnost, ali ipak (podjednako) dobrog igraca- Ljubicica. Ljubicic je bio evidentno psihicki stabilniji, Ali vise teniski radnik nego vrhunski igrac lijepog tenisa. No ipak bio je to dobar teniski radnik.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 11.05.2017., 15:48   #57
Ocekujemo jedan rutinski TO Raonica.
Solna Kiselina is offline  
Old 11.05.2017., 16:00   #58
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Amen. Konačno I na ovom forumu post koji ne izgleda kao da autor ima 13 godina i gleda samo gaćice kod igračica
S tim da ja sumnjam da neki tu gledaju gace od igraca
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Old 11.05.2017., 17:12   #59
Svi fanovi No2otovih uspjeha, ne Nolota ocito, jer ih vise nigdje nema, koji tvrde da ga tenis ne zanima, da pogledaju reakcije nakon svakog poena u zadnjih nekoliko gemova ovog mecova.

Marko je vec kandidat za trenera godine.
Solna Kiselina is offline  
Old 11.05.2017., 17:22   #60
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Svi fanovi No2otovih uspjeha, ne Nolota ocito, jer ih vise nigdje nema, koji tvrde da ga tenis ne zanima, da pogledaju reakcije nakon svakog poena u zadnjih nekoliko gemova ovog mecova.

Marko je vec kandidat za trenera godine.
Nisam nigde video niti čuo da je naš Nolo to izjavio! Ako imaš neki link bio bih ti zahvalan a ljudi će uvek da pričaju zar ne! Što se buraza tiče šta reći, Pepe Gmaz i buraz, ne znaš ko je veći lelemud od njih dvojice.

Sutra protiv Samuraja! Hajd ako će da ispadne nek ispadne od nekog "normalnog"!
VrangeL_1917 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.