Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 18:41   #21
Ne znam gleda li tko mec rublev i balasz...nijedan davis cup susret se nebi sramio ovog meca

Ruski i madjarski turisti se natjecu u urlanju
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:51   #22
Mladi talent Rublev opet posrnuo. Zekić, Balasz i Trungelliti su u MD-u, Škugor igra treći set. Dodig i Copil još uvijek u prvom.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:01   #23
Franko propustio sve i svašta gotovo nemoguć poraz,još 2 promašaja na mreži u tie breaku 3.

Dodig u 2 seta do 2. kola,teska borba u oba seta ali je ipak nijansu bolji igrač R2 Cecchinato,isto prolazno ali jako teško
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:31   #24
Dodigu trebaju bodovi, sad ima priliku da napravi barem nekakav comeback. S ovom pobjedom se vratio u top 400, ako prođe u treće kolo dolazi na cca 325. mjesto.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:59   #25
Kladioničari prijete Franku

https://www.tportal.hr/sport/clanak/....tportal.hr%2F
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:13   #26
Što je sve bimbas propustio,ništa čudno,nevjerojatno kako je izgubio praktički dobiveni meč

Čorić se povukao sa turnira,ozljeda
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:49   #27
Ćorić odustaje zbog ukočenosti vrata. Ozljedu, kaže, vuče već neko vrijeme. Kako to da prije nije bilo govora o ozljedi? Odjedanput, na dan meča, odustaje od turnira zbog vrata. Ne znam što misliti i reći na to.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:07   #28
Proširila se bol iz koljena.
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:35   #29
Možda ga nažuljalo.
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 11:28   #30
bolje da ljulja nego da žulja
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:59   #31
Dodig dobio Cecchinata, spasio meč loptu u drugom setu i onda lako dovršio u trećem. Nastavlja skupljati bodove, u četvrtfinalu ide na boljeg iz susreta Goffin - Balasz. Prijenos tog susreta ima sad na drugom, 1-1 u setovima je trenutno, neloš meč.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:31   #32
Odličan meč
sumrak200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:58   #33
balasz je prilicno dobro dogurao i bio ravnopravan protivnik goffanu...

...u kvalama je igrao protiv pecotica i u 1. setu ga je matija samljeo doslovce, i odmah break u 2. ali je nekako vratio, no vrtuljak se nastavio...u istom setu je matija dva puta servirao za mec na 5-4 i 6-5, vodio je u TBu vise i ne znam koliko i na kraju je Balasz ipak pobijedio...

stvarno dobar nastup u glavnom zdrijebu
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 05:45   #34
Ne znam zašto toliko forsiraju egzibicije. Meni to uopće nije zanimljivo. Svake godine dovode legende koje se pola sata glupiraju sa Ivaniševićem i to onda nazivaju spektaklom. Ajde, može proći jedna egzibicija na otvaranju turnira, ali čemu svake godine po dvije.Turniru treba što više ponajboljih (ako već ne onih najboljih) tenisača koji će prezentirati kvalitetan tenis u zanimljivim i neizvjesnim mečevima, a ne cirkus. Btw meč Goffin-Balasz je bio dosta dobar. Danas na teren izlaze prvo Fognini, potom Monfils.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 07:47   #35
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto toliko forsiraju egzibicije. Meni to uopće nije zanimljivo. Svake godine dovode legende koje se pola sata glupiraju sa Ivaniševićem i to onda nazivaju spektaklom
Apsolutno se slažem, jučerašnji meč između 1. nositelja Goffina i kvalifikanta Balazsa je bio stvarno odličan, u nekoliko trenutaka sam uhvatio sebe i ostale kako strasno navijamo, doduše za različite igrače, ali važno je da je atmosfera bila pozitivna, meč napet, obojica dali sve od sebe...

Nakon toga "spektakl i egzibicioni meč", pa to je stvarno užas, noćna mora za gledatelje, humor i zabava na nivou humora kojeg ponekad prezentira Đokaj kada imitira ostale tenisere. Otprilike kao kada bi vam netko servirao juhu iz vrećice i pokušao vas ubijediti da je to vrhunski kulinarični događaj; neukusno, mizerno i nisko, samo kvari skupni dojam.

Ako je prethodni meč bio za 4/5, egzibicije su bile za 0/5.
Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 11:05   #36
prodajem kate za finale
malena112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 14:22   #37
Quote:
soprano23 kaže: Pogledaj post
balasz je prilicno dobro dogurao i bio ravnopravan protivnik goffanu...

...u kvalama je igrao protiv pecotica i u 1. setu ga je matija samljeo doslovce, i odmah break u 2. ali je nekako vratio, no vrtuljak se nastavio...u istom setu je matija dva puta servirao za mec na 5-4 i 6-5, vodio je u TBu vise i ne znam koliko i na kraju je Balasz ipak pobijedio...

stvarno dobar nastup u glavnom zdrijebu
Jesi li Pečotić-Balasz gledao uživo ili samo rezultat? Pojeli smo u publici svaki po pola kile zemlje koliko je vjetar puhao.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 20:50   #38
Pobjedi Rublev Martina.
Martin imao 5-2 u prvom i uspio prokockati.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 23:18   #39
Dodig dobio u dva seta Goffina

Rublev ispalo u kvalsama i evo ga sada u SF

Dodig - Rublev
Giannessi - Lorenzi


Umag svake godine sve vise lici na turisticko mjesto gdje mos nesto pojebat pred americku turneju, nego na teniski turnir
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 21.07.2017. at 23:31.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 00:22   #40
Pratim ovaj turnir par godina. Očito je da se ova malo zvučnija imena u Umag dolaze zahebavati i da turnir uopće ne uzimaju za ozbiljno. Dok ovi koji nisu neke face ipak pokazuju da im je stalo i grizu za svaki poen. Zato i imamo svake godine istu priču. U završnici turnira redovito završavaju nimalo atraktivna imena svjetskog tenisa.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.