Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2017., 15:40   #61
Svako tko imalo trenira bilo što može bez beda napraviti 50+ trbušnjaka u minuti. (govorim o srednjoškolcima)

Mi smo imali lika iz tjelesnog koji je početkom godine i krajem godine mjerio 8 dužina trčanja. Popravljeni rezultat je značio bolju ocjenu.

Po zimi smo radili gimnastiku tu je isto ocjenjivao 5 elemenata za koje si imao dva mjeseca da ih savladaš.

Važan element završne ocjene je bio zalaganje. Od nas 25 možda su 5 imala odličan, većina je imala 2 zato što nisu bili sposobni dva puta tjedno ponesti plave kratke hlače, čiste tenisice i bijelu majicu.

Bilo je totalnih antitalenata za sport koji su imali vrlo dobru ocjenu.

Volio bi jedino da smo nešto vremena posvetili općem znanju o mišićima i skeletu, te prehrani.
pero21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:17   #62
Quote:
pero21 kaže: Pogledaj post
...te prehrani.
Dok sam bio razrednik ta tema mi je bila predviđena za sat razrednika. Na kraju sam odlučio da ju ne održim.

Bilo mi je neprikladno i neugodno pričati o nekoj zdravoj hrani i balansu makronutrijenta kad mi u razredu sjede djeca lošijeg imovinskog stanja koja jedu što imaju pa makar i samo kruh ujutro.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.