Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2017., 14:04   #61
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Indira je 73 godište.Kaliopi je 1966. Onda i nije tako strašno po pitanju godina..


Istina.
Meni je Banficka totalno los izbor pa su mi vjerojatno i zato njene godine 'problem'.
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Old 05.09.2017., 14:24   #62
Indira nakon Jacquesa i Nine Kraljić bi sigurno bila korak unatrag po meni,ne znam. Al opet zavisi od pjesme MOŽDA.
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 14:51   #63
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Evo i druge ozbiljno zainteresirane pjevačice(kako za koga doduše) za Eurosong:
https://www.youtube.com/watch?v=TeJTYZzvVBQ
Ne vjerujem da će ići Indira jer su Coloniu zvali više puta da idu na Eurosong ali nisu htjeli kao zbog stresa i nastupa uživo
favorit is offline  
Old 05.09.2017., 14:55   #64
Ne samo to,nego tad Indira i nije htjela baš.Boris je taj koji je nju nagovarao.Ali sad je i sutkinja u Voiceu bila,i svašta još nešto.Pa solo karijera.Pa drugi autori. Druge pjesme.Drugi stilovi. Drugo je Indira solo,a drugo Colonia. A da ne govorim to da bi voljela ići pa da Boris bude sujetan malo i da se zamisli kako to sad Indira solo na Eurosongu..
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 14:57   #65
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Ne samo to,nego tad Indira i nije htjela baš.Boris je taj koji je nju nagovarao.Ali sad je i sutkinja u Voiceu bila,i svašta još nešto.Pa solo karijera.Pa drugi autori. Druge pjesme.Drugi stilovi. Drugo je Indira solo,a drugo Colonia. A da ne govorim to da bi voljela ići pa da Boris bude sujetan malo i da se zamisli kako to sad Indira solo na Eurosongu..
Ali pjesma mora biti 1000 puta bolja od 2 luđaka ako bi željela biti na lijevoj strani tabele. Nadam se da nećemo eksperimentirati s nekim starim pjevačima... Sad smo već 2 godine u finalu i nadam se da ćemo tako i nastaviti
favorit is offline  
Old 05.09.2017., 15:11   #66
Quote:
Ali pjesma mora biti 1000 puta bolja od 2 luđaka ako bi željela biti na lijevoj strani tabele. Nadam se da nećemo eksperimentirati s nekim starim pjevačima... Sad smo već 2 godine u finalu i nadam se da ćemo tako i nastaviti
Naravno,naravno.To sam i napisao negdje ispred,da pjesma mora biti puno bolja od 2 luđaka. Samo ne znam baš što Branimir Mihaljević i Šola mogu napisati za nju da je bolje od Dva luđaka.Možda i mogu.Indira nešto nije za balade mislim,iako bi odradila i to nekako ona.Ili možda netko od tih drugih autora koji će joj napisati ostale pjesme.
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 16:35   #67
Ja sam načuo da je i Petar Grašo jedan od izglednih kandidata. A razmišlja se i o povratku Dore i objavi javnog natječaja ili da se interno odabere par pjevača pa se u nekoliko show emisija glasovima publike i žirija odabere pobjednik.
Sto se tiče Franke, ne znam sto ta cura ima tražiti na Eurosongu i kako joj je uopće pala ideja da se ponudi HRT-u. S obzirom da se ne bavi glazbom već nekoliko godina, a u medijima je prisutna isključivo zbog gospodina Ćorluke. Mislim svakome treba dati šansu i možda bude imala pravu pjesmu, al s obzirom da nema single već godinama i da se povukla ovo nema smisla.
Indiri bi dobro došao Eurosong jer je krenula u solo vode i svaka joj je promocija sad dobrodošla ako se želi nastavit uspješno bavit glazbom.
passionfan is offline  
Old 05.09.2017., 16:35   #68
Ma Ševka ili Tompson za ESC, nema sredine

Šalu na stranu, želim nekoga poput Ševke, baš fali takvih nastupa. Ševka bi znala napraviti nastup i pol, a vjerujem i da bi pjesma bila hit. No mislim da nju ne znanima više ESC iako je i sa štiklom pokorila Balkan

Od naših izvođača iskreno ne znam uopće koga bih htjela vidjeti, naša scena praktički i ne postoji. Pojavi se tu i tamo netko tko bljesne i to je to. No opet, ako je pjesma dobra, svejedno mi je tko će ju izvoditi. Čisto bih htjela da je neki etablirani izvođač jer onda je barem interes za ESC na cijelome Balkanu veći.
tidusy is offline  
Old 05.09.2017., 19:08   #69
Ma kakva Banfićka, pa ta žena bi bila formula za neprolazak u finale, a to si stvarno ne smijemo dopustiti sad kad smo već dvije godine zaredom (wow, koji uspjeh) uspjeli ući u to famozno finale.

Nisam ni za Indiru, makar bi se ona mogla sada grebati za odlazak budući da starta s nekom solo karijerom i zato što je bila u Voice žiriju, a HRT čuva svoje.

Inače kad bi stvarno poslali Indiru, mislim da bismo dobili nešto od ovoga dvoje:





S tim da je Indira puno slabiji vokal od Gaitane.

Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Ma Ševka ili Tompson za ESC, nema sredine
Thompson i Božidar Alić s nekim povijesnim dramsko-scenskim spektaklom i heavy metal pjesmom bi bili novi Lordi

Sevin voz je prošao.Slažem se da ima super energiju i da zna napraviti show, ali imamo i mlađih namiguša za to.Uostalom, kako si i sama rekla, nije njoj sad ESC u interesu.
__________________
A man of genius makes no mistakes. His errors are volitional and are the portals of discovery.
MrJennings is offline  
Old 05.09.2017., 19:48   #70
Zar nije Indira u RTL music?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Horvan is offline  
Old 05.09.2017., 20:03   #71
Jest,u Rtl music. A ja ne znam kako je onda ona mislila konkurirati za Eurosong. Taj dio zaboravih.
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 23:16   #72
Salvador(able) uzima pauzu do daljnjeg.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 06.09.2017., 06:42   #73
Kad već BiH opet ne učestvuje na ESC-u, da malo onda prokomentarišem ex-Yu region: Hrvatsku da predstavlja Indira, što da ne (ako naravno nema nikakvih prepreka tome); Karleuša Srbiju (da popuni kvotu treša i lošeg pjevanja na takmičenju); Sloveniju glumac i imitator Klemen Slakonja, jer je lik jednostavno prelegendaran, a dobro i pjeva. CG i Makedoniju

Indirinu pjesmu "Dva luđaka" sam preslušala više puta, a Colonijinu "Que sera" samo jedanput jer mi je ništa posebno pjesma.

BiH da kojim slučajem učestvuje, mogli bi poslati umjetnika Božu Vreću, što da ne. Lik predobro pjeva i komponuje. Bila sam na njegovom a capella koncertu, lik "razvaljuje" kako pjeva uživo. A i ako bi se desilo da bude predstavnik, opet bi se neki pobunili zbog toga.

Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Salvador(able) uzima pauzu do daljnjeg.
https://www.youtube.com/watch?v=IFiywBU49Wo
Força, Salvador!
BTW, baš je Salvadorable, lijepo ga slušati kako pjeva, lijepo ga slušati kako priča (iako povod ovaj put nije lijep).
I dobro je rekao za medije i njihovo lešinarenje.

BTW, prošlogodišnja gruzijska pjesma mi je i dalje predobra. Osim mene tada se možda još samo 2-3 forumaša javilo da im je pjesma dobra.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Old 06.09.2017., 10:23   #74
Pa Božo bi odmah bio okarakterisan kao kopija Conchite (što i jeste) i onda bi mu to bio negativan publicitet u startu.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 06.09.2017., 10:28   #75
I meni je žao što BiH ne sudjeluje. Uvijek su bili solidni.
label is offline  
Old 06.09.2017., 11:45   #76
Španski "El País": Último concierto de Salvador Sobral, antes de “entregar mi cuerpo a la ciencia”

Quote:
points kaže: Pogledaj post
Pa Božo bi odmah bio okarakterisan kao kopija Conchite (što i jeste) i onda bi mu to bio negativan publicitet u startu.
Stajlingom podsjeća na Conchitu, što nažalost može biti minus, bez obzira na potencijalno sjajan nastup i pjesmu. I pored tih sličnosti, meni je Vrećo opet unikat.

A da Josipa Lisac predstavlja Hrvatsku? Bez obzira na njenih 67 godina.
Već je bilo nešto spominjano na prethodnoj temi.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Old 06.09.2017., 12:01   #77
Iznervirao me komentar da je Indira stara. Prvo, uopšte nije stara, drugo, to ne igra nikakvu ulogu. Josipa Lisac bi isto bila sjajna.

Nisam znao da je BiH potvrdila da ne nastupa i 2018. Izvor?
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 06.09.2017., 12:22   #78
Nije Indira stara.Dobre su to godine. Nego,sad imam s Hrt-a i Prisavlja još nešto informacija vezanih za Eurosong. Ništa još službeno,ali kako sada stvari stoje nekako.
Za početak,Indira. Trenutno dalja opcija ipak Hrt-u,bez obzira na njen interes i želju. Nije im žanrovski zanimljiva baš,osim ako bi radila neki crossover,ali zasad nije tako.
Istraneo is offline  
Old 06.09.2017., 12:32   #79
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Iznervirao me komentar da je Indira stara. Prvo, uopšte nije stara, drugo, to ne igra nikakvu ulogu. Josipa Lisac bi isto bila sjajna.

Nisam znao da je BiH potvrdila da ne nastupa i 2018. Izvor?
Josipu Lisac bi nažalost većina gledala kao joke act, a to ne bi bilo pošteno. Eurosong se previše srozao za umjetnike poput nje.

Što se tiče BiH, nema još službene potvrde, ali BHRT je i dalje u lošoj situaciji tako da nije realan povratak. Pitanje je hoće li uopće opstati, eurosong im sigurno nije prioritet.
label is offline  
Old 06.09.2017., 12:39   #80
Quote:
Josipu Lisac bi nažalost većina gledala kao joke act, a to ne bi bilo pošteno. Eurosong se previše srozao za umjetnike poput nje.
Josipa je sve samo ne joke act.Josipa je art .
Istraneo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.