Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 01:18   #81
Quote:
sale75 kaže: Pogledaj post
otpoji grijaće da nemaju kontakt jedan sa drugim i spoji + na akumulatoru sa grijaćem,ako baca iskru radi
nije to uvijek mjerilo da je grijač 100% ispravan - ta metoda, sigurnije je kad se izvadi van pa vidi jel se pravilno zažari
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 01:22   #82
to je više posla
sale75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 01:24   #83
Quote:
Nadobudan kaže: Pogledaj post
Kako provjeriti grijače???

Kad je topli pali ko beba. Samo prvo jutarnje paljenje me je.....
I kad palim (dok verglam) dimi ko blesav(svjetliji dim).

Taj dim je sumlja na grijače...

p.s poslušaj sale-tov savjet.... naj jednostavnije i najbrže...


Skini struju sa svakog osim onog naj zeznutijeg prvog.... i onda uzmi kabel koji ti moze dohvatit od akumulatora do grijača. Preporuka prvo prisloni na grijač pa onda na + klemu i naravno na grijač mislim tamo gdje je struja letvica bila
Ako iskri ispravan je... i tako svakog zasebno....
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 01:26   #84
Quote:
sale75 kaže: Pogledaj post
to je više posla
to sigurno na nekima zahtijeva pomicanje bosch pumpe, vodova nafte od pumpe do dizni na orion-u vjerojatno samo smetaju ti vodovi
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:24   #85
Hmmmm

OK. Jel tko voljan to učiniti, a da mi ne odere kožu. Nisam nikad to radio niti vidio ikoga kako to radi pa se baš i ne usudim sam to napraviti.
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 14:27   #86
Zamjenio grijače i dalje problemi s paljenjem. Bijelog dima više nema, ali i dalje teško pali. Razlika u paljenju je što je dosad paljenje bilo uz puno verglanja i auto je postepeno hvatao paljenje odnosno polako počeo "loviti", a sad verglam i dalje dugao, ali nakon nekog vremena od jednom samo "uhvati" i upali. Otišao mi je dihtung na ispušnoj grani i gumica kod mjerača ulja. Dali bi to mogao biti problem? Vidio sam i da mi je jedna cjevčica kod dizni iznad grijača (s desne strsne - ide na drugu diznu) malo izvučena prema van i tu curi čini mi se ulje, a možda je to i nafta ili antifriz (nisam ziher). Dali bi to moglo biti do nečeg od ovog što sam nabrojao? P.S.: Nemam filter zraka. To su koliko znam svi nedostatci motora (sve što bih trebao napraviti na autu po pitanju mašine). Ako ništa od toga ne pomogne onda izgleda jedino dolazi u obzir karika. Koliko bi moglo koštati izmjena karika (ruke i materijal) - polugeneralka.
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 14:40   #87
Ako nema dima znači da nema ni goriva ..... dakle sad imaš problem s pumpom tj od stajanja ti zrak povuče u sistem ubrizgavanja.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 15:44   #88
pa i na iberlaufu mu curi gorivo (cjevčica kod dizni iznad grijača).
normalno da ak tu curi da mu se pumpa isprazni od goriva i ujutro treba verglat do nesvijesti dok navuče gorivo.

za prvu ruku, kupi u dućanu komad crijeva i zamijeni sve ove 4 cjevčice (kod dizni iznad grijača).
onda probaj paliti, možda samo tu gubi pritisak.
ako ne bude dobro, onda se ide dalje.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 22:39   #89
i ako imas kakvu nizbrdicu gdje mozes parkirat auto... ostavi ga preko noci prednjim krajem prema dole i ujutro vidi dal ce bolje palit (kad rjesis tu gumicu)
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 23:07   #90
Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
Provjeri grijače i ako svi rade....

Kako pali kad je vruč.. tj na radnoj temp.. dal tad treba dugo verglat da upali?
što bi mu rekao da je potvrdio da topao dugo vergla? ( a hladan ko mina)
__________________
kochnice nas samo usporavaju...
KarloDelPontiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 11:33   #91
Sve Ok za sada.

Evo ova 2 dana pali bez ikakvih problema. Tu cjevčicu sam nataknuo na mjesto i sad je sve ok. Istina da je ovih dana malo i zatoplilo, ali auto je ranije već ispod 5 iznad nule teže palio. Ta cjevčica mu je koliko sam saznao nekakav povrat goriva u dizne....
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 11:45   #92
povrat viška goriva IZ dizni natrag u rezervar (ili filter).
i kad tu pušta gorivo i pritisak, preko noći se gorivo iscijedi u rezervar i ujutro pališ na suho. neće upaliti sve dok ne navuče gorivo iz rezervara i napuni instalaciju.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 23:16   #93
da ne otvaram novu temu... jedan drug reče mi nedavno za jedan "test za kompresiju" motora, a priča ide ovako nekako - staviš (najbolje u 5. brzinu), nađeš dobru nizbrdicu i daš gasa, kada makneš nogu sa gasa, tada bi auto kao trebao usporavati/kočiti sam od sebe - danas sam imao priliku to "isprobati", sasvim se slučajno sjetio tog "testa" i auto nije kočio ni usporavao sam od sebe, već je držao tu brzinu do koje sam došao gasom, je li to OK?

usput, auto pali odmah, iz prve, ma milina - kao da je iz trgovine došao i to svaki puta (mada su jutra sada već nešto toplija, od kada sam ja vlasnik), po onom mom skromnom mišljenju/logičkom i racionalnom - auto na mjestu kada je i hladan i topal je sasvim miran, tih, ne skače, ne laprda, u vožnji izrazito ugodan, tih i miran, koliko god se malo razumio u aute - čini se da i turbina ne radi nikakvih problema

ne znam koliko sve to ima veze sa kompresijom motora - ne pije ni ulja ni vode, a nema nikakve emulzije na čepu ulja,... toliko za sada
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 23:49   #94
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu... jedan drug reče mi nedavno za jedan "test za kompresiju" motora, a priča ide ovako nekako - staviš (najbolje u 5. brzinu), nađeš dobru nizbrdicu i daš gasa, kada makneš nogu sa gasa, tada bi auto kao trebao usporavati/kočiti sam od sebe - danas sam imao priliku to "isprobati", sasvim se slučajno sjetio tog "testa" i auto nije kočio ni usporavao sam od sebe, već je držao tu brzinu do koje sam došao gasom, je li to OK?
Slaba ti je ta nizbrdica. Da je "dobra", u 5. brzini bi ti i dalje uredno ubrzavao.
canobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 01:25   #95
Dali je to OK i meritoran test? Na nissan forumu procitao da se stavi u 2. ili 3. brzinu i pusti gas, ako obrtaji ostanu priblizno isti, kompresija je dobra, ako obrtaji rastu nije?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 01:57   #96
najsigurnije ga je spustit sa svetog duha . ako ni od tamo ne uhvati dobar zalet za testiranje onda bi možda ipak tebao probat sa ovim primitivnim spravama .

__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 23:15   #97
Glupost - najbolje je naći neku nizbrdicu koja završava velikim betonskim zidom ili nekim potokom. Pa ako je kompresija OK auto će stati a ako nije .... ko mu jebe mater i tak je bio za otpad.


Da mi je samo znati ko smišlja te ketenluke?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 14:41   #98
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Glupost - najbolje je naći neku nizbrdicu koja završava velikim betonskim zidom ili nekim potokom. Pa ako je kompresija OK auto će stati a ako nije .... ko mu jebe mater i tak je bio za otpad.


Da mi je samo znati ko smišlja te ketenluke?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 14:55   #99
znaci, gualdo tadino, umjesto svetog duha?



ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 15:05   #100
A nitko se nije sjetio u narodu popularne metode procjene valjanosti tlaka kompresije izvlačenjem šipke za provjeru razine ulja u motoru?
To je definitivno brža i pouzdanija metoda od ovih manometara koje je pokazao kolega Vampir.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.