Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2008., 08:36   #41
Meni je mog donio ujak iz njemacke, bio je smedokos i u odijelu za vjencanje bijelom, mama mi je onda za barbiku sasila vjencanicu ali kako je taj par bio slobodouman i nikako se nije htio vjencati, mama je morala sasiti i robicu kenu za svaki dan... onda mu se jadnicku desila nesreca i asimilirao ga je borg (tako je barem izgledao) preoplovio se u struku i kako ja nisam htjela ni jednog drugog kena, tijelo mu je spojeno metalnim plocicama sa prednje i straznje strane i puno sarafa i uz malu pomoc lemilice (tata je bio majstor) , ostale curice se nisu htjele igrati samnom jer ih je moj borg-ken plasio i od tada sam se druzila samo sa deckima... lol
Phrynia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 23:09   #42
moj ken je tamnoput i hodao je istovremeno sa tri različite barbie,možemo zaključiti da je moj ken kurva
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 12:15   #43
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
joooooooj daaa, sjećam se toga i ja sam ga htjela. Imao je bradu, a kad bi ga s ledom prešli, nestala bi. Bila je i neka Barbie koje je isto tak funkcionirala, da joj se boja ruža mogla mijenjati.
ja sam imala neku Barbie koja ima roza-ljubičasto-bijelu kosu (bijelo, ono, plavo ) i kad puhneš u nju (valjda od toplog ) nestane to roza i ljubičasto onda se opet vrati kasnije
sabibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 12:33   #44
Quote:
°!~piXiee~!° kaže: Pogledaj post
2000


Quote:
Pharmacist'sDaughter kaže: Pogledaj post
moje barbike su bile emancipirane zene koje nisu imale potrebu za kenom : kava:

jebao ih je jedan mali, zeljezni iz kinder jajeta : rofl:



Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Moji su Kenovi često vodili ljubav s Barbie... :rof rofl:
ja sam imala dva kena (od kojih jednog totalno neupotrebljivog ) i puno više barbika, pa su se one morale snalazit
 
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 16:13   #45
Quote:
°!~piXiee~!° kaže: Pogledaj post

ovo gore nije ken već blaine - barbikin australski dečko za novi milenij

blaine --><-- ken


Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.