Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2015., 21:58   #81
od 01.03 Crveni Čot bi trebao početi emitirati neke lokelne tv stanice na:

MUX2 na UHF30
cardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 08:53   #82
Dali su se pojavili novi kanali s C.Čota i koji su to ?
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 20:19   #83
Od jučer 14.03.2015. sa Čota su krenula još 2 kanala i to: TV Santos i RTV Panonija! Ja ne prestajem da gledam TV Panoniju
anacorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 10:17   #84
Jer Vama danas radi 30.kanal tj.C.Čot ? Od jutros nema signala.
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 18:20   #85
DA rade podešavanja ovih dana i pripremu za MUX 2 i MUX 3! I nama u Novom Sadu je užasno slab signal i trenutno ne prelazi 62% ni na jednom kanalu.
anacorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 08:48   #86
Smile kontakt

VHF, može neki kontakt, imam nekoliko pitanja za tebe oko opreme pa ako mi možeš pomoći. Hvala...
skadic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 13:08   #87
Primjetio sam da su kanle sa 30.uhf razbacali na 24. I 30 ali nema vise rts hd i rts digital.Jer i kod ostalih tako i jer to privremeno ili stalno i s kojeg odasiljaca je taj 24.kanal ?
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 23:44   #88
C. Čot. Sutra gase analogni signal!

http://fmdx.hu/transmitters-srb-novi-sad-crveni-cot.htm
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 13:14   #89
znaci okololica Osijeka sam, ne hvatam kanale, nula bodov..kako i sta? imam nitrobox resiver i riblju kost, hvatam madjare dosadne, sve zivo, sto treba to ne
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 10:05   #90
A jesi li provjerila da ti je prijemnik DVB-T2? Samo tako možeš pratiti Srpsku televiziju. Kakav si signal imala za vrijeme analogije? Osijek ima optičku vidljivost sa C. Čotom, stoga signal kod tebe mora biti gledljiv i bez trzajeva.
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 12:45   #91
Quote:
Bić kaže: Pogledaj post
A jesi li provjerila da ti je prijemnik DVB-T2? Samo tako možeš pratiti Srpsku televiziju. Kakav si signal imala za vrijeme analogije? Osijek ima optičku vidljivost sa C. Čotom, stoga signal kod tebe mora biti gledljiv i bez trzajeva.
imao...prosim lepo haha..m sam

ke to dvbt2 ..digitalni je ..nema to 2 ...hvatam nase sve normalno i madjare kodirane programe..njih nikako ne hvatam.-srbe
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 13:07   #92
DVB-T2 standard je nešto napredniji od klasičnog DVB-T.

Ako želiš primati i Srpske programe plus naše i Mađarske, moraš nabaviti DVB-T2 prijemnik. Srbija (za razliku od Hrvatske i Mađarske) emitira samo u DVB-T2 standardu. DVB-T2 prijemnik hvata naše i Mađarske programe. Cijena prijemnika se kreće već od 250, 300 kn pa nadalje
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 14:27   #93
Quote:
Bić kaže: Pogledaj post
DVB-T2 standard je nešto napredniji od klasičnog DVB-T.

Ako želiš primati i Srpske programe plus naše i Mađarske, moraš nabaviti DVB-T2 prijemnik. Srbija (za razliku od Hrvatske i Mađarske) emitira samo u DVB-T2 standardu. DVB-T2 prijemnik hvata naše i Mađarske programe. Cijena prijemnika se kreće već od 250, 300 kn pa nadalje
Koja glupost, mislim, hvatam madjare. srbiju ne...ma ja sm moj kupio za 250 nytro box. ima ulaz za usb i sd kartice, tad je bio najbolji prie 3 god..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 18:13   #94
A baš je glupost. Srbi koji imaju DVB-T2 prijemnike mogu pratiti Hrvatske i Mađarske programe u DVB-T standardu, a mi da pratimo Srpske programe moramo kupovati DVB-T2 prijemnike jer DVB-T standard ne podržava DVB-T2 standard :/
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 19:08   #95
Quote:
Bić kaže: Pogledaj post
A baš je glupost. Srbi koji imaju DVB-T2 prijemnike mogu pratiti Hrvatske i Mađarske programe u DVB-T standardu, a mi da pratimo Srpske programe moramo kupovati DVB-T2 prijemnike jer DVB-T standard ne podržava DVB-T2 standard :/
ono...presugavo...al jbg...jel nove plazme imaju taj dvb t2?
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 19:20   #96
Trebale bi imati pošto se i kod nas koristi DVB-T2. To su MUX C i MUX E koji pripadaju evotv. Ti su programi kodirani.
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:17   #97
Quote:
Bić kaže: Pogledaj post
Trebale bi imati pošto se i kod nas koristi DVB-T2. To su MUX C i MUX E koji pripadaju evotv. Ti su programi kodirani.
jesi se igro sa digi tv ja sam imo resiver na kojem sam software drugi stavio...

kodovi s neta i udri..al mi kasnie dosadilo, mjenjali su svaki dan kodove, nie mi se dalo drkat
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:33   #98
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
ono...presugavo...al jbg...jel nove plazme imaju taj dvb t2?
Nove plazme nemaju jer se plazme vise ne proizvode
Otkako je najavljen dvb-t2 kao slijedeci standard za zemaljski signal, na trzistu se pojavio velik broj LCD televizora sa ovim modulom. Treba samo paziti na specifikacije kad se kupuje.

tapatalk/good old 4.9.5
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:40   #99
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Nove plazme nemaju jer se plazme vise ne proizvode
Otkako je najavljen dvb-t2 kao slijedeci standard za zemaljski signal, na trzistu se pojavio velik broj LCD televizora sa ovim modulom. Treba samo paziti na specifikacije kad se kupuje.

tapatalk/good old 4.9.5
vis ni to nisam znao..tnx

ma ja nemislim kupit..pitam ovak sma haha..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 18:27   #100
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
znaci okololica Osijeka sam, ne hvatam kanale, nula bodov..kako i sta? imam nitrobox resiver i riblju kost, hvatam madjare dosadne, sve zivo, sto treba to ne
Ako te nešto ekstra zanimaju srpski kanali, možeš ih gledati preko interneta uživo:

RTS SAT - Radio Televizija Srbije
Prva TV
RTS 1 - Radio Televizija Srbije
TV1 Srbija
TV2 Srbija
TV3 Srbija
TV4 Srbija
Regionalna Televizija Novi Pazar
RTV Studio B Beograd
TV K9 Televizija Novi Sad
K23 TV Subotica
Novosadska TV
NTV Niška Televizija
KTV Televizija Zrenjanin
TV Duga Plus
TV Sunce Aranđelovac
B92 Televizija
TV Južni Vetar
CChanel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.