Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2008., 14:44   #121
Quote:
koko cut kaže: Pogledaj post
Ma serija je odlična,nisam već duže vrijeme gledao bolju seriju s ovako dobrim štosevima.Prvoklasno.Interijer također.
Jedini problem je u našem hrvatskom mentalitetu.Da su snimili seriju o bivšem branitelju koji mlati ženu usto boluje od PTSP-a vjerojatno bi bili zadovoljni.Jer je to na kraju krajeva vjerna slika hrvatske kulture
Zvonko pa jesi li to ti
Pa nemoj tako ostar biti o ukusu i mentalitetu gledatelja. Eto ja sam uvjeren da bi gledanost i zadovoljstvo svekolikog pucanstva bilo potpuno kad bi snimili epizode gdje hrv branitelj koji boluje od PTSP-a iz epizode u epizodu mlati Zvonka Bandica
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 21:40   #122
Nije Zvonko već jedan prosječni građanin koji se Srijedom navečer voli zavaliti u fotelju i s guštom pogledati novu epizodu Bračnih voda.
To što našem puku serija nije smiješna pookazuje koliko smo primitvni i zaostali čemu je najbolji dokaz "hrvatska kinematografija" koja u zadnjih dvadeset (pa i više godina ) ne poznaje film lišen ratne i poratne tematke,stranih glumaca itd.Po stanju u kinematografiji se dobiva dojam da se Jugoslavija nikada nije raspala jer svi uradci privatnih produkcijskih kuća izgledaju kao neojugoslavijske tvorevine (Famozni Ponos Ratkajevih u kojemu je više stranih glumaca nego naših pa i drugi uradci koji se označavaju terminom Sapunice koriste glumačku postavu susjedne zemlje koja je između ostalog bila i agresor na našu zemlju,tome treba dodati NMK i BIP koji koriste također postavu strane zemlje ali ajde prašta im se pak ta zemlja nije negativno utjecala na nas)U svjetlu ovoga moram reći da su neke hrvatske magle,kuće strave,hrvatske pite,nekakvi naši Indiana Jonesi itd udaljeni stotinama gdina.
koko cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 08:41   #123
Meni je apsurdno to sto rvacke bracne vode imaju iste epizode kao i orginal i to na puno losiji nacin.
To je isto kao da uzmemo npr. pjesme pink floyda ili zeppelina ili kajjaznam sinatre, elvisa, marushe, skutera,
ili nekog petog, i izdajemo albume i odrzavamo koncerte samo na hrvatskom.
cak i ta pomisao me vuce na to da bi bilo kvalitetnije od bracnih voda.
Ovo je samo sprdnja, i obicna hereza. unistit najlegendarniju facu, muskarca s kojim se poistovjecuje 70 % ozenjenih muskaraca,
Zvonka Bandica. uf pardon Ela Bandija
Untollerant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 07:29   #124
Uništili ne bih reako.Jest, izbor glumaca bi mogao biti bolji i to je jedino s čime se slažem.
koko cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 20:49   #125
Spada u top trash.
Mučno je uopće pročitat ili čut da počinje.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 08:51   #126
ovo je najgora serija u povjesti serija
 
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 16:54   #127
prvoklasni treš
Ianus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 01:23   #128
serija je jadna ali nije treš. Bit će za desetak godiina hehe možda
Afrofeet is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 14:12   #129
Odgledala sam samo 15 minuta jedne epizode i to na stranici Nove TV. Nemam više nikad namjeru gledat.
A Simple Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 02:26   #130
w

Hrvatske bracne vode
Prave bracne vode
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 17:13   #131
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Hrvatske bracne vode


Prave bracne vode
Nemože se to mjeriti...
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.