Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 21:16   #281
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ma nije moguće smanjiti broj stanovništva na milijardu bez većeg događaja tipa apokalipsisa, mislim da će nas priroda sama regulati (nešto kao s dinosaurima), a i to je bolje nego Soylent Green. Samo sa prežive najbolji a ne najbogatiji.
U neku ruku je utješnije misliti tabelom bi slistio apokalips, radije nego čuti ideju 'slisti ih' prouzročio ljudski rod, jer u tom slučaju "vlada čovjek nad čovjekom na zlo njegovo" ; preživjeti će ni najbolji ni najbogatiji već - slučajni , i bez obzira imali ili ne čip.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:23   #282
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
Ova pizdarija s 500 000 000 ljudi koji zive u harmoniji s prirodom jednostavno je nerealna - jer hoce li 7.1 milijarde ljudi dobrovoljno stati u red za ulazak u plinske komore?
Ma ako treba i izabrati na izborima one koji su dokazano štetočine!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:29   #283
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Ok, onda se cujemo ovde 2050-te i prebrojimo se.
Sedma je 2009. napisala da se radi o zavrsnoj fazi i da se radi o 500 000 prezivelih !?

Samo smanjivanje, ili bar stabilizacija, broja ljudi na planeti mozda i nije tako lose, zbog ogranicenih resursa, jedino sto je nemoguce to planski izvesti,
a da bude eticno ispravno. Ko i kako odlucuje. Ove zaverenicke teorije o Monsanu, gusterima, nwo... koji to planiraju mi se ne cine realnim.

Kinezi su probali regulaciju sa dozvolom jednog deteta i donekle su uspeli, sa izvesnim negativnim posledicama (masovni pobacaji devojcica ==> visak muskaraca).
Sada su i oni odustali od toga, iako izgleda da se prirastaj u zemljama u razvoju usporava - The Overpopulation Myth
Do sada su sve prognoze (posebno zaverenicke), uprkos ratovima, bolestima... ipak promasile i to jos od Malthusa.
Ipak, logicno je da, uprkos svom tehnickom napretku, postoji granica broja stanovnika, do koje Zemlja moze pruziti osnovu za prezivljavanje
(ako ne idemo na resenje Soylent Green).
Jedna od (po meni) mudrosti je da nije problem nahraniti gladne, problem je nahraniti bogate i tu je problem!

Narodi na zapadu više manje izumiru po sili bijele kuge, a ova sirotinja u Africi i Indiji će se potrovati prljavom industrijom multinacionalnih investitora



Meni je malo lakše, da je došao Trump, on je dozvolio natovoj predsjednici da posjeti Putina i poglavara RPC, što je po meni vraćanje u neku normalu.


Ovo nije proroćanstvo, već logička pretpostavka, kada vidimo kuda ide ovaj svijet, odnosno kuda nas elita vodi.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:33   #284
Evo malo štiva za pred spavanje http://www.dnevno.hr/planet-x/stiglo...rvata-1091800/
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:19   #285
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Mi čekamo vijesti koje će nas oborit sa stolice, aha, zaboravio, nema novih vijesti..

Sve ono što smo znali od prije..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:27   #286
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Mi čekamo vijesti koje će nas oborit sa stolice, aha, zaboravio, nema novih vijesti..

Sve ono što smo znali od prije..
Ja kad pričam sa zavjerašima sam itekako kritičan, ali ne mogu ignorirati poruke službujućih političara da rade na novom svjeatskom poretku i da sve nacionalne imovine prelaze u ruke svjetske elite.

Neke stvari jednostavno vidimo i to je to.

E sad, možemo vjerovati da će neki anđeli sić neba ili će se raja opametiti... e to sad ne znam.

Svijet ide svojim tokom, ja svojim.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:00   #287
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ja kad pričam sa zavjerašima sam itekako kritičan, ali ne mogu ignorirati poruke službujućih političara da rade na novom svjeatskom poretku i da sve nacionalne imovine prelaze u ruke svjetske elite.

Neke stvari jednostavno vidimo i to je to.

E sad, možemo vjerovati da će neki anđeli sić neba ili će se raja opametiti... e to sad ne znam.

Svijet ide svojim tokom, ja svojim.
E vidis, to niko ne zna. To ne znam ni ja. Osim nagadjanja

Mi trenutno gledamo, al ne djelujemo, bar ne u onoj mjeri da se vidi neki efekt, zasad.
Stvari ce tokom vremena ic u nasu korist..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 04:08   #288
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Cisto da vas podsetim, naslov teme je - "Eugenica + Monsanto + Codex alimentarius = Zemlja s 500 000 ljudi".

O drugim temama, na drugim temama.

Mozda sam sitnicar, ali i u RL mi je bitno da stojim iza svojih reci, pa to ocekujem i od drugih.
Bilo bi lepo na pr. cuti sta o tome misli danas Sedma.
Dakle sta bi sa tih 500 000 ljudi koji ce da ostanu ?
Skepsa je zdrava.

Vec dugo se po medijima u koje ukljucujem i tisak mogu pronaci tekstovi, cak i od ljudi od formata (trazi sam, ne da mi se sada), koji tvrde i vjeruju da su ljudi virus i da populaciju definitivno treba smanjiti. Ne govore kojim metodama, i vjerujem da se nadaju da ako jednom i dodje do tog reduciranja populacije da ce se naci na pravoj strani zice. Svi to vjeruju.

Hocu reci ovo - mozda organizacije ili ljudi okupljeni oko ideje jos uvijek nemaju realnu moc provesti naum, ali nekako mi se cini da su ljudi spremni prihvatiti ideju da smo virus i da nas treba potamaniti. Pa kad netko uistinu i dodje s konkretnim planom, dio ce apsolutno biti za.

Ne treba potcjenjivati nikoga - i eugenika, i tarlahanja o globalnom zatopljenju i njegovim uzrocima, i prisilna sterilizacija, i doslovno ubijanje ljudi provode se svakodnevno. Do prije par godina i kod nas. Klali smo se kao zvjerad jer je netko tako htio.

Ne zaboravi i to da je Hitler poceo svoj pokret po pivnicama. Tko je mogao znati da ce biti direktno odgovoran za stradanje tolikih milijuna ljudi. Zbog svojih suludih ideja.

Amerikanci tako vjeruju da su good guys dok njihovi dronovi ubijaju djecu po Iraku, Siriji i drugim mjestima na svijetu.


Nadalje, u svjetlu robotizacije, automatizacije, novih AI tehnologija, cinjenica je da ce vojska ljudi ostati bez mogucnosti zaposlenja, u jednoj generaciji. Elitama naravno nije u interesu da vile i motike pocnu zveckati pa ce tim ljudima morati osigurati ili stalni dohodak radili oni ili ne, ili ce ih morati potamaniti. Inace, odose glave pod giljotine. Tako je to bilo prije, tako bi to bilo i sada, bez obzira na to sto mislimo da smo civilizirani.

Na primjeru riots u USA mozes vidjeti da civilizacija moze biti rasturena u doslovno nekoliko sati, prije nego li elite uspiju mobilizirati realnu silu koja bi se oduprla rulji.

Evo sto kaze Bill Gates:

CO2 = P x S x E x C.

P = People
S = Services per person
E = Energy per service
C = CO2 per energy unit

Da bi se emisija co2 priblizila nuli, ili eliminirala, barem jedna od ovih varijabli mora biti nula.

"Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent."

Ako je mislio na projekciju od devet milijardi ljudi, upravo ti je rekao da tako mogu reducirati oko 1 350 000 000 ljudi iz jednadzbe. Ili milijardu i pedeset milijuna ljudi ako se radi o 7 milijardi ukupne populacije.

Mislim, njemu i slicnima na planetu vise ne treba puno ljudi. Koliko jos dolara da bi bio sit? Ovako, prdimo, zauzimamo prostor, kasljemo, smrdimo, radimo i jos za svoj rad zelimo biti placeni. Oni ionako imaju u posjedu 90 posto svjetskog bogatstva. Vjerojatno im nitko ne bi falio kada bi nas ostalo samo 500 000 000. To je i vise nego dovoljno za regeneraciju populacije, ovoga puta po njihovim pravilima.

Zasto ne?
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 22:24   #289
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
Zasto ne?
Jedan je odgovorio, neka krene od sebe.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 17:05   #290
90 zastupnika u saboru reklo je DA Monsantu

http://istinomprotivlazi.com/compone...-njihova-imena
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 20:04   #291
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
90 zastupnika u saboru reklo je DA Monsantu

http://istinomprotivlazi.com/compone...-njihova-imena
Retko ko razume ili vidi da su ti proizvodi vec odavno ne samo na policama vec i na njivama i u bastama svih evropskih zemalja tako da se nije ni naznacilo da je u pitanju nesto od te tehnologije..

usli na mala vrata sto kazu.. na druge nacine a sad polako jos da se potplate oni koji odlucuju pa da idemo dalje po redovnom planu sa potpisom i pecatom..

uvek isto tako kuvaju neku pricu kuvaju dok ljudima ne dosadi i onda ta prica moze da prodje...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 21:02   #292
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
90 zastupnika u saboru reklo je DA Monsantu

http://istinomprotivlazi.com/compone...-njihova-imena

Tesko kupit te jajare u saboru koji su tamo ionako samo zbog pristojne mirovine
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 00:43   #293
Ne ulazeci dublje u pitanje stetnosti genetski modifikovane hrane, morate ipak priznati da im ide traljavo taj plan, glede smanjivanja broja ljudi na svetu.
Evo vec >8 godina kako je "Eugenica upravo ušla u svoj završni dio", a broj ljudi jos uvek raste (btw ako se broj ljudi smanji, onda ce to dovesti do smanjivanja profiti Monsanta, jer ce njihovi proizvodi biti manje trazeni !?).
Isto tako sam veoma razocaran tempom, kojim se cipovi ugradju u ljude.
Kako je ovde bilo najavljivano, stvar je trebala vec odavno da bude gotova (dzabe ulozih pare u akcije proizvodjaca cipova ).
PS
Svajcarska zabaranila upotrebu genetski modifikovane hrane (vec u samom parlamentu, jer znaju da bi na referendumu vecina stanovnistva bila protiv... blagodeti direktne demokratije )
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:08   #294
Baš su štetočine, ljudska populacija se samo povećava, a, na primjer pčele rapidno izumiraju.

Prije neki dan sam pročitala da za potrebe svemirskih putovanja razrađuje se tehnologija prerade (pardon maj frenč) dreka u hranu. Izgleda da je to budućnost čovječanstva. Ili ljudožderstvo.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 18:16   #295
Ima nade za pcele - Accidental Discovery Could Save Bees From Their Greatest Threat
Za ljude nisam siguran.

Inace je to sa ljudozderstvom vec odavno "predlozeno" - soylent green is people + Soylent Green Is People!!!,
a u novije vreme - Cloud Atlas- The Truth About Xultation

Uostalom, dugo smo se vec vezbali na zivotinjama, a meso je meso, zar ne ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 19:23   #296
Quote:
Sedma; 14.11.2009 kaže:
Eugenica + Monsanto + Codex alimentarius = Zemlja s 500 000 ljudi

...

Globalna primjena počinje 31.12.2009.

Pa kada se sve to poveže, mislim da niti ratovi, niti svinjkska gripa (pa čak niti cijepivo) ne mogu ubiti toliko ljudi koliko će Codex alimentarius. Mislim da je Eugenica upravo ušla u svoj završni dio...
Blizi se 9 godina od ovih prorockih reci Sedme, pa me interesuje kako se razvija citava stvar.
Monsanto je u medjuvremenu preuzet od Bayer AG (moze neka prigodna teorija zavere) i ima hrpu problema sa tuzbama.

Ono sto mene posebno interesuje je generalno pitanje provere istinitosti iskaza na alternativi.
Znanost ima svoju metodu postavljanja teza i proveru eksperimentom.
Privatno isto znamo da "ako nas neko prevari jednom, njegova krivica, ako nas prevari drugi put, sami smo krivi".

Dakle imamo tvrdnju Sedme od pre 9 godina. Kako stoji danas provera istinitosti njenih tvrdnji ?

Na isti nacin imali smo ovde smak sveta 2012. o kojem se godinama u tisucu postova pricalo.
Imali smo Nibiru, Elenin i ostale X planete. Imali smo nulto-magnetsko-gravitacono-vakumske motore, koji proizvode energiju iz nicega.
Imali smo dolaske Maitreje, Isusa, Anunakija, skoro globalno uzdizanje svesti u nove denzitete, globalno unistenje finansijskog sistema i jos masu drugih tvrdnji.
Sta bi sa svime time, tj. kako oni koji su sve to zagovarali, vide danas te teme ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 08:59   #297
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Blizi se 9 godina od ovih prorockih reci Sedme, pa me interesuje kako se razvija citava stvar.
Monsanto je u medjuvremenu preuzet od Bayer AG (moze neka prigodna teorija zavere) i ima hrpu problema sa tuzbama.
Ono sto mene posebno interesuje je generalno pitanje provere istinitosti iskaza na alternativi.
Znanost ima svoju metodu postavljanja teza i proveru eksperimentom.
.... kako oni koji su sve to zagovarali, vide danas te teme ?
Opseg poslova koji se obavljaju i koje treba obavljati je golem. Broj optužnica u US je narastao na 62000. Pitanje korporacija su dio plana, banke, politički sustavi, mediji, zagađenje i istrebljenje, korupcija, globalni financijski sustav, izazivanje WW3, nuklearnog uništenja i drugih bombi kojih nema u medijima, utjecanje na vrijeme, požare, tsunamije, potrese, rušenje zrakoplova, lažiranje napada, utjecaj na školstvo, znanost, zdravstvo, državnu upravu, policiju, sudstvo, tajne službe, vojske, izazivanje velikih i malih ratova, masovnih uništenja, ubojstava, nereda, nasilja, otmica, nestajanja ljudi i krajnje teški kriminal vezan uz to, tko će to sve nabrojati.
Netko je napisao onih 60 i kusur tisuća optužnica u SAD, i za to je trebala dobra organizacija, nekih dvije tisuća ih je do sada provedeno u djelo, a kao i u svim drugim područjima djelovanja, za sada se još ide postepeno jer strana koja to rješava ne želi izazivati velike nerede i krize kakve izaziva suprotna strana. Veliki broj kraljevskih glava je morao otići, šefova globalnih organizacija, predsjednika država i vlada, a veliki dio ih je još u postupku. Neke korporacije i njihovi šefovi, banke su bile na udaru i još ih je više u postupku. Negdje se provodi otvorenije vojno djelovanje, poput Sirije, a veliki dio vojnih ili užih oružanih akcija se provodi u tajnosti, i velikim dijelom nad tajnim bazama, gdje je već obavljeno mnogo posla. Raspon djelovanja je vrlo širok.
S obzirom na poštivanje slobodne volje, globalna svijest čovječanstva koja stalno oscilira ali i stalno raste ipak najviše utječe na to koliko se može i kojom brzinom odraditi. Masovno spuštanje letjelica, globalni financijski reset i još mnogo toga u vrlo velikoj mjeri ovise o razini ukupne svijesti. Ali sve ide nezadrživo kako je zacrtano. Drukčiji rasplet nije moguć.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 21:55   #298
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
...
Ukratko, po tvojoj proceni, do kada ce nas biti 500 000, zahvaljujuci Monsantu i Codex alimentariusu ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 07:24   #299
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Ukratko, po tvojoj proceni, do kada ce nas biti 500 000, zahvaljujuci Monsantu i Codex alimentariusu ?
Ti se planovi neće realizirati. To više nije moguće. Ne postoji mogućnosti izazivanja svjetskog rata. Ne postoji mogućnosti izazivanja nuklearnog uništenja. To se sve prati i tehnički je onemogućeno. Bilo je mnogo pokušaja izazivanja pandemija širenjem novi kreiranih virusa, što je sve bilo popraćeno u javnosti. Ali svi su ti pokušaji propali zbog aktivnog sudjelovanja pomoći odozgora s čime je spriječeno djelovanje na veći dio čovječanstva kako je bilo planirano.
U međuvremenu je već puno učinjeno da se takvima ukloni financijska moć s kojom su raspolagali, zbog čega sada nemaju više resurse ni organizaciju za veća djelovanja na globalnoj razini. Više ne postoji takva opasnoti.
Korporacije koje su djelovale na tamnoj strani će biti razmontirane, pozadinski vlasnici i direktori su ili prešli na svjetlu stranu ili su nestali sa scene ili im to uskoro slijedi.
Sada smo u fazi završnih čišćenja i sve će biti temeljito očišćeno. Budućnost će biti vrlo svijetla i ugodna.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2018., 18:22   #300
LL Skylights, pozlatile ti se rijeci.
GnuUjnineStrine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.