Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 21:51   #4801
Quote:
dalen091 kaže: Pogledaj post
Haha da nisu to ovi moji iz Kanade? Lisa i Dan? Inače ja im nisam nista pustio osim kao i obicno svima sok, mineralna, kava, secer i sol..
Nisu to oni, Lisa je rodila prije dva dana
Mirotta is offline  
Old 19.07.2017., 22:42   #4802
Quote:
dalmatin kaže: Pogledaj post
Možda kondome?

Cvijeće?
Hoće li me bannirati zbog ove ikonice?

Ma uglavnom, ja ne znam zašto svi toliko obigravate oko njih...
Ako mi polome podnicu

ne obigravam meni su manje više sve ove stvari u standardnoj ponudi.
Meni je smiješno kad čitam cjepidlačenje oko klime i wc papira ali eto, svakome na volju.
jagoda1711 is offline  
Old 20.07.2017., 08:40   #4803
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Nisu to oni, Lisa je rodila prije dva dana
Lisa je jos danas kod mene u apartmanu hehe
lenda is offline  
Old 20.07.2017., 09:31   #4804
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
dolazi mi bračni par na dva dana koji je na medenom mjesecu, što da im ostavim?
Ja bi im istavio neki lubrikant, onako diskretno u ladici nocnog ormarica. Moguce da ce im trebati ako je pravi medeni mjesec
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Old 20.07.2017., 12:46   #4805
Kako to da se u evisitoru moze prijaviti vise ljudi nego za koliko je apartman kategoriziran?

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Old 20.07.2017., 18:13   #4806
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Ja bi im istavio neki lubrikant, onako diskretno u ladici nocnog ormarica. Moguce da ce im trebati ako je pravi medeni mjesec
A u drugom noćnom ormariću Afričku šljivu?
dalmatin is offline  
Old 20.07.2017., 18:33   #4807
Quote:
dalmatin kaže: Pogledaj post
A u drugom noćnom ormariću Afričku šljivu?
zadavit ću vas, sad ću se sigurno ovoga sjetiti kad ih vidim
Za nefalit ja uopće nemam bračni krevet, ali ajde, možda im i ne treba

damien, nemam pojma ali može, nisam probala ali pola iznajmljivača s fejsa koliko sam stekla dojam ima rezervacije na 4 ljudi a dolazi im po 8/9 i prijavljivaju ih (barem kažu )
jagoda1711 is offline  
Old 22.07.2017., 14:39   #4808
Imam multitester za mjerenje kvalitete bazenske vode (u biti zanima me samo salinitet ostalo vidim i ovako) i ispada da ima "mrtvih zona" gdje voda jako slabo cirkulira
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Old 23.07.2017., 19:39   #4809
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
dolazi mi bračni par na dva dana koji je na medenom mjesecu, što da im ostavim?


Boca crnog i masline!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Xeroxmeister is offline  
Old 25.07.2017., 16:18   #4810
pozdrav, imate li neku dobru aplikaciju za smartphone ili pc (po mogucnosti da je cloud) za vodjenje popunjenosti apartmana? ono nekakav kaledar s opcijama za vise apartmana i mogucnoscu unosa detalja o svakom gostu za zadani termin?

trenutno koristim excel ali mi je sve skupusano

moze besplatni ili da se placa

hvala
Johnny Kukumar is offline  
Old 28.07.2017., 12:48   #4811
Istraži google kalendar. Opcija koliko hoćeš, možeš napraviti u jednom kalendaru za svaki apartman različite boje pa da ti je pregledno i slično... istražuj malo, igraj se, testiraj dok ne vidiš kako ti najbolje odgovara. I imaš sve na bilo kojem računalu/tabletu/mobitelu s internet preglednikom...
tiluriumm is offline  
Old 28.07.2017., 14:21   #4812
Treba mi pomoc...preko airbnb-a kcer je bila u patizu s prijateljicom, jutros se odjavile, lik kontaktira mene (ja sam rez smjestaj preko svog profila koji imam kao host, ovo je prvi put da uzimam smjestaj preko njih), zacepljen mu je wc i trazi novac, kaze prosli put mu je bio racun 720 eura za popravak, sad se nada da nece biti toliko. E sad jesu ga ili nisu one zacepile..one kazu da je stan koma, nije kao na slikama, kada im isto plivala...ali njihova greska sto to nisu rekle ni meni ni njemu do sada. Ja sam rezervaciju napravila mastercardom, da li je onda meni skinut i depozit koji je on trazio prilikom rez od 150 eura- ja sam mislilacda ce mu to one dati prilikom dolaska i da im vraca na check outu
Da li se on naplacuje od tog depozita, sta da radim, koliko on uopce moze traziti novaca od mene, moze muljati s racunima, pa ne mislim mu dati 700 eura sigurno. Kakve ce to posljedice imati za mene kao hosta? Da li komentar koji ce napisati vide moji buduci gosti ili se on vidi samo ako sam gost
Nemam pojma, istina je vjerojatno negdje na pola, jedino se mislim kako mi je taj stan bio otpocetka prejeftin 300 eura 7 noci na montmartru
supergirl1 is offline  
Old 28.07.2017., 16:03   #4813
Supergirl vidjet ce se u tvom profilu recenzija tebe kao hosta i kao gosta :/
Nisam sigurna za securty deposit. Pa jesi pitala kcer jesu li mu dali depozit? Gost nema pristup tvojim podacima s kartice, ti si platila airbnb-u.
E sad, oni se mogu naplatit s tvoje kartice ako im on dostavi valjane dokaze da su upravo one zacepile wc. Tribale su odma reagirat i javit tebi da se zalis airbnb-u na smjestaj. Jesu bar uslikale smjestaj pa da se sad zalis?
fairy wings is offline  
Old 28.07.2017., 16:05   #4814
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Treba mi pomoc...preko airbnb-a kcer je bila u patizu s prijateljicom, jutros se odjavile, lik kontaktira mene (ja sam rez smjestaj preko svog profila koji imam kao host, ovo je prvi put da uzimam smjestaj preko njih), zacepljen mu je wc i trazi novac, kaze prosli put mu je bio racun 720 eura za popravak, sad se nada da nece biti toliko. E sad jesu ga ili nisu one zacepile..one kazu da je stan koma, nije kao na slikama, kada im isto plivala...ali njihova greska sto to nisu rekle ni meni ni njemu do sada. Ja sam rezervaciju napravila mastercardom, da li je onda meni skinut i depozit koji je on trazio prilikom rez od 150 eura- ja sam mislilacda ce mu to one dati prilikom dolaska i da im vraca na check outu
Da li se on naplacuje od tog depozita, sta da radim, koliko on uopce moze traziti novaca od mene, moze muljati s racunima, pa ne mislim mu dati 700 eura sigurno. Kakve ce to posljedice imati za mene kao hosta? Da li komentar koji ce napisati vide moji buduci gosti ili se on vidi samo ako sam gost
Nemam pojma, istina je vjerojatno negdje na pola, jedino se mislim kako mi je taj stan bio otpocetka prejeftin 300 eura 7 noci na montmartru
Na airbnb se security deposit rezervira na kartici gosta i ostaje rezerviran par dana nakon check outa, koliko ja znam.
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Old 28.07.2017., 16:21   #4815
Nisu slikale, da bar jesu. Sad sam gledala preko internet bankarstva master troškove, skinut je iznos stana. Da li su rezervirana neka sredstva za depozit, ne mogu vidjeti. Nisu one dale nikakav depozit, tek sad mi to kažu, nisam ni pitala, jer sam bila uvjerena da će im to uzeti kod check ina
Ne znam kako da uopće reagiram, da pošaljem liku poruku da mi je žao i da ću vidjeti s curama šta kažu ili da mu odmah kažem da je to bio problem od njihovog dolaska, ali nisu se htjele žaliti, jer im je to prvo veće putovanje da su išle same, šta kažete, napad ili ljubaznost. Ma još da je spomenuo neku normalnu cifru ajde, ali on je mijenjao cijeli wc prije par godina i sad će kao morati opet i to je 720eura!
Još nešto, da li mogu ja ispod njegovog npr lošeg komentara na mom profilu, napisati svoje mišljenje
supergirl1 is offline  
Old 28.07.2017., 16:24   #4816
Da li da komuniciram s njim ili da pošaljem mail airbnbu, joooj sad sam došla s jedne smjene gostiju, sad čekam druge i s ovim se zaj..vam, baš mi nije dan
supergirl1 is offline  
Old 28.07.2017., 16:41   #4817
Treba prvo vidjeti da li su one stvarno začepile wc ili ne.
Ako jesu, red bi bio da se plati šteta ali to nipošto nije 700 eura, pa čak ni u Parizu. Ništa ne treba ni lomiti ni razbijati da se to napravi... osim ako netko nije gurao cjepanicu u wc školjku.

Ako nisu i sigurne su u to, onda se treba obraniti a to bi ja napravio tako da njegovu poruku iskoristim protiv njega: poslao bi airu poruku gdje me iznajmljivač namjerava neopravdano odrati a kao dokaz je njegova tvrdnja da je obično odčepljivanje wc-a platio 700 eura i da ih traži i sada. Treba apelirati na zdrav razum.
Ja bi tu još nešto prljavo odigrao kontra njega ako sam siguran da je muljator.

Ako je depozit 150 eura onda bi to trebao biti maksimum koji to može skinuti.
Moram priznati da je začepljenje wc-a dobra fora, kao imaš štetu a na slikama se ne može pokazati
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Old 28.07.2017., 16:59   #4818
Njihova priča je: od prvog dana kad su povlačile vodu, voda bi se digla do ruba školjke i polako, polako otjecala, tako i kada, ali jbga nit su se žalile niti slikale..večeras ću poslati mail airu i napisati da me ovaj želi odrati za 700 eura i napisati ovo što su one rekle, hvala ljudi
supergirl1 is offline  
Old 28.07.2017., 17:39   #4819
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
zacepljen mu je wc i trazi novac, kaze prosli put mu je bio racun 720 eura za popravak, sad se nada da nece biti toliko. E sad jesu ga ili nisu one zacepile..one kazu da je stan koma, nije kao na slikama, kada im isto plivala...ali njihova greska sto to nisu rekle ni meni ni njemu do sada. Ja sam rezervaciju napravila mastercardom, da li je onda meni skinut i depozit koji je on trazio prilikom rez od 150 eura- ja sam mislilacda ce mu to one dati prilikom dolaska i da im vraca na check outu
Da li se on naplacuje od tog depozita, sta da radim, koliko on uopce moze traziti novaca od mene, moze muljati s racunima, pa ne mislim mu dati 700 eura sigurno. Kakve ce to posljedice imati za mene kao hosta? Da li komentar koji ce napisati vide moji buduci gosti ili se on vidi samo ako sam gost
Nemam pojma, istina je vjerojatno negdje na pola, jedino se mislim kako mi je taj stan bio otpocetka prejeftin 300 eura 7 noci na montmartru
Znači, najgore što ti se može dogoditi - 150 EUR. OK.
Ali ovo što sam boldala - ti ispričaj cijelu priču (što ti one kažu), ali želim naglasiti da se u svemu tome pozoveš i na to da je on i prije to popravljao (što sam tvrdi i po kojoj cijeni), što znači da se to ponavlja i da je to njegov problem.
dalmatin is offline  
Old 28.07.2017., 19:43   #4820
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Nisu slikale, da bar jesu. Sad sam gledala preko internet bankarstva master troškove, skinut je iznos stana. Da li su rezervirana neka sredstva za depozit, ne mogu vidjeti. Nisu one dale nikakav depozit, tek sad mi to kažu, nisam ni pitala, jer sam bila uvjerena da će im to uzeti kod check ina
Ne znam kako da uopće reagiram, da pošaljem liku poruku da mi je žao i da ću vidjeti s curama šta kažu ili da mu odmah kažem da je to bio problem od njihovog dolaska, ali nisu se htjele žaliti, jer im je to prvo veće putovanje da su išle same, šta kažete, napad ili ljubaznost. Ma još da je spomenuo neku normalnu cifru ajde, ali on je mijenjao cijeli wc prije par godina i sad će kao morati opet i to je 720eura!
Još nešto, da li mogu ja ispod njegovog npr lošeg komentara na mom profilu, napisati svoje mišljenje
Lik lovi u mutnom, začepljenje se skuplja od niza gostiju prije njih.
Njegova recenzija neće biti u redoslijedu sa recenzijama koje primaš kao host, za nju će trebat posebno kliknut i teško da će je ikad ijedan potencijalni gost vidjeti.
Uopće se ne moraš brinuti oko njegove recenzije osim ako ćeš putovati, a za putovanje otvori novi akaunt.
Ukratko, nemoj mu ništa priznat, ni tih 150 eura. Bori se.
Kexx is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.