Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 11:14   #1001
Sada ste me navukli na te Bihacke svijece, predivne su i jeftine, mislim da cu ih i ja naruciti uz zahvalnice
Kontaktirala sam zenu i kaze da, kako su blizu granice, mogu poslati i iz Hrvatske i onda postarina nije visoka. Mislim da ce to biti genijalan pokloncic uz zahvalnice
S tim da mi jos dajemo kolace za doma.

Imala sam ideju da cemo uz zahvalnice naruciti personalizirane cokoladice (Krasev Runolist s nasim imenima) No, nekako mi je to nepotrebno s obzirom da dajemo kolace. Mislim da je i bolje i povoljnije i zgodnije dati ljudima kolace za doma, od par malih cokoladica se nece najjesti, ostat ce eventualno za uspomenu dok se ne pokvare Zato mislim da je svijeca ipak super uspomena i lijep izbor.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:31   #1002
Mi smo se na kraju odlučili za bombone sa stranice bombon.hr - bijele s crvenim srcima. Teglice smo kupili u Bumbaru.

Teglice su Quadro 212ml, bit će punjene tim bombonima, a sami stavljamo til na teglice (isti kakav imam na vjenčanici, bijeli s crvenim točkicama) i mašnice, kao i kartice s imenom gosta. To će biti poslagano na stolove - istovremeno će označavati tko gdje sjedi i biti poklon, dakle 1 teglica po osobi. Teglica će još imati i naljepnicu s istom sličicom kakva je bila i na pozivnicama.

Osim toga, dijelimo i licitarska srca (to ide po paru/obitelji ili po osobi ako netko dolazi sam) s datumom vjenčanja i našim imenima (Medičarna Arko), u kartonskoj kutijici s prozorčićem u obliku srca.

Ovo sve će nas dosta koštati po osobi, ali imamo 30-ak ljudi, pa nije strašno, a ne želim škrtariti na gostima.

Klasične zahvalnice nemamo.

Stavit ću fotke kad prođe svadba.

Zadnje uređivanje Carla Marx : 26.08.2014. at 12:59.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:38   #1003
Ideje su ti stvarno super
Koliko placas licitarska srca?
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:58   #1004
Hvala. Htjela sam da bude originalno i da podržimo male obiteljske biznise. Plus - teglice sami slažemo, dakle tu je i naš trud za naše goste. Mogli smo možda i jeftinije proći da je netko drugi to slagao, ali ne bi bio unikat i ne bi tako dobro išlo uz moju vjenčanicu.

15kn su licitari.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 11:28   #1005
Super, vjerujem da ce ti gosti biti odusevljeni. I ja sam u pocetku razmatrala licitare, no kako ja imam malo vecu svadbu, bilo mi je malo preskupo.
Jucer me kuma malo popljuvala kada sam rekla da cu dijeliti svijece. Kaze, to ti ljudima samo skuplja prasinu, nepotrebno ti je to, dovoljne su ti zahvalnice.
Eto mi kad uopce pitam za misljenje okolo
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 11:48   #1006
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Mi smo se na kraju odlučili za bombone sa stranice bombon.hr - bijele s crvenim srcima. Teglice smo kupili u Bumbaru.

Teglice su Quadro 212ml, bit će punjene tim bombonima, a sami stavljamo til na teglice (isti kakav imam na vjenčanici, bijeli s crvenim točkicama) i mašnice, kao i kartice s imenom gosta. To će biti poslagano na stolove - istovremeno će označavati tko gdje sjedi i biti poklon, dakle 1 teglica po osobi. Teglica će još imati i naljepnicu s istom sličicom kakva je bila i na pozivnicama.

Osim toga, dijelimo i licitarska srca (to ide po paru/obitelji ili po osobi ako netko dolazi sam) s datumom vjenčanja i našim imenima (Medičarna Arko), u kartonskoj kutijici s prozorčićem u obliku srca.

Ovo sve će nas dosta koštati po osobi, ali imamo 30-ak ljudi, pa nije strašno, a ne želim škrtariti na gostima.

Klasične zahvalnice nemamo.

Stavit ću fotke kad prođe svadba.
joj i mi smo imali bombone od bombon.hr i bili su preslatki
topla preporuka!
butterflyTina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:40   #1007
Imali smo bočice od deci, u obliku srca, iz bumbar trgovine (ima ih i na netu). I unutra domaća rakija... I gore oko gutka omotana trakica i papirić s lijepim dizajnom di pišu naša imena (home dizajn i printano isto doma), datum i Hvala!

+ foto zahvalnica.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:36   #1008
Nama je jučer stigao uzorak svijeća/zahvalnica!
U principu će izgledati ovako:




Retuširala sam naša imena i datum koja dolaze na naljepnicu na čep, s tim da je na najepnici i nekoliko vitica, ali to se ne vidi zbog retuširanja.
Uglavnom, imat ćemo tri varijante; ova, presvučen čep u natur i til i naljepnice sa perforacijama.
Poanta je da će biti u skladu sa pozivnicom, ali opet će biti tri varijante.

Zadnje uređivanje Sandra198 : 12.09.2014. at 17:42.
Sandra198 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 19:26   #1009
Jako lijepo
Ja sam našla na netu nešto zanimljivo...set protiv mamurluka. Par osoba kojima sam rekla su se oduševile.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 10:59   #1010
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Mi smo se na kraju odlučili za bombone sa stranice bombon.hr - bijele s crvenim srcima. Teglice smo kupili u Bumbaru.

Teglice su Quadro 212ml, bit će punjene tim bombonima, a sami stavljamo til na teglice (isti kakav imam na vjenčanici, bijeli s crvenim točkicama) i mašnice, kao i kartice s imenom gosta. To će biti poslagano na stolove - istovremeno će označavati tko gdje sjedi i biti poklon, dakle 1 teglica po osobi. Teglica će još imati i naljepnicu s istom sličicom kakva je bila i na pozivnicama.
:
KOliko dođu ti bombončići?
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 13:02   #1011
Meni su skroz super ove kutijice i razmišljam da u njih stavim te bombončiće. Samo razmišljam dal da pripremim po jednu kutijicu po osobi ili jednu kutijicu za par, a onaj tko je sam također dobije jednu kutijicu?!
http://www.ebay.com/itm/100Pcs-Brida...item566371cfbe
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 13:21   #1012
Kako su slatkeee Nekako je uobičajeno da ide jedan poklon po koverti, znači ako ti par da dvije koverte, onda dva poklona, ako jednu - jedan poklon. Bar sam se ja s tim tako susretala
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:35   #1013
Ovo su bili naši poklončići i jako smo zadovoljni Kupinovo vino i vrećica s lavandom.
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:17   #1014
Curke jel netko uzimao rakijice negdje pakirane po 1dlc i po kojo cijeni - može i u porukice ako nećete ovdije pisati. Može preporuka? Thanks!
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:22   #1015
Curke, gdje mogu povoljno nabaviti licitare? U većim količinama
__________________
Slasni recepti naših baka http://www.bakinakuharica.com/
KRIS za svaki dan http://www.kuharicareceptisavjeti.com/
mooonshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 20:31   #1016
Jel itko naručivao s ove stranice http://personalizirajme.com/hr/ ? Imqa tko kakvo iskustvo s njima ?
Tiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:21   #1017
Mi ćemo davati gostima zdjelice u kojima će biti mali kolačići i to sve lijepo zapakirano u prozirni ukrasni papir. I uz to ćemo davati zahvalnicu s našom fotografijom.

E sad, što se tiče fotografije na zahvalnici,zanima me vaše mišljenje kakvu je najzgodnije odabrati,jer pred namaje slikanje...

Tu am stavila neka 4 primjera sa neta, tako nešto sam mislila za naše slikanje...
Dakle:
- 1. je fotka gdje mladenci najjednostavnije poziraju jedno kraj drugog i vide se cijeli.
- 2. je fotka gdje mladenci isto tako poziraju, ali ims e vidi samo gornja polovica tijela
- 3. je fotka nekak manje službena, ipak su mladenci zagrljeni, vidi se neka bliskost
- 4. je fotka totalna romantika



Ja se najviše dvoumim između 3. i 4....

Kakve stevi imali slike na zahvalnicama. Ja nekako najčešće viđam ove tipa 1. i 2.
Elsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 18:21   #1018
Meni je treca najbolja za zahvalnicu
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 19:15   #1019
Meni su sve 4 lijepe i svaka može ići na zahvalnicu
Možda najbolje da se uslikate par puta u različitim pozama pa odaberete na brzinu onu koja se vama čini najljepša?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 20:31   #1020
Ako se ne mohes odluciti mozes sloziti neki mozaik
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.