Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2004., 21:21   #41
Quote:
crna_ninja kaže:
daz je neki ludi swimer
isto ko i ovaj swimmer. .
lol ..
ja uopce ne zeli zapocinjati svadu samo zelim reci i nemojte me krivo shvatiti .. al . . .. . .sve vas operem u plivanju ...


lmao ..

cu @ bazen ..
koja su ti vremena na 50, 100, 750?
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2004., 16:56   #42
a reko sam da se necu svadat .. al dobro ..
samo sam mjerio na 50 m .. 30 s
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2004., 16:59   #43
Quote:
crna_ninja kaže:
a reko sam da se necu svadat .. al dobro ..
samo sam mjerio na 50 m .. 30 s
E bogme bi se namučio sa mnom... Itekako..
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2004., 19:35   #44
lmao

a koliko ti plivas 50
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 10:47   #45
Uuuuuu. Crni- moj tata je jači od tvog tate...

daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 10:48   #46
nevjerojatno kako vi muskarci bas sve na ovom svijetu bez problema pretvorite u pissing-contest...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 17:51   #47
asd

kad sam prejak u plivanju ..
lmao ..
daj ekipa shavca ozbiljno ..
__________________
MAX LOVREK
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 13:43   #48
kaj nejdete vise na plivanje a
?!?!
__________________
MAX LOVREK
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 13:45   #49
idem, ali vrlo rijetko pa me sram...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 13:47   #50
3-4- puta tjedno - za sad...
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 13:48   #51
Quote:
-Shevchenko- kaže:
3-4- puta tjedno - za sad...
I po koliko plivas u svakom treningu?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 14:05   #52
Quote:
kemik kaže:
I po koliko plivas u svakom treningu?
Min km max 2.5km, kako kada, ovisno o danu, tjednu... NAravno, tek sam na početku, ta kilometraža će narast jer jednog dana ću morati nakon 4km plivanja voziti bicikl i trčati...

Inače, usporedbe radi, trčanje je teže
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 16:26   #53
Quote:
-Shevchenko- kaže:
NAravno, tek sam na početku, ta kilometraža će narast jer jednog dana ću morati nakon 4km plivanja voziti bicikl i trčati...
oho, netko se sprema za IronMan-a?

siljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 19:50   #54
Quote:
siljo kaže:
oho, netko se sprema za IronMan-a?

Da
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2004., 20:10   #55
E, Andrej, aj ne budi lijen pa mi molim te napisi koliko iznosi jedan obicni triatlon? Jel postoji kakva skracena (expresna) verzija?

To mi je mala zivotna zeljica...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 02:18   #56
Imas sprint triatlon sa 750m plivanja, 20 km bicikla i 5 km trcanja. Uf, mijesa mi se nesto. Ima jos krace-supersprint...
Pogledaj mao na www.utrke.com. Imas pod dogadjanja neke triatlone, a imas i desno linkove na triatlon klubove...
goredolje is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 11:12   #57
Quote:
kemik kaže:
E, Andrej, aj ne budi lijen pa mi molim te napisi koliko iznosi jedan obicni triatlon? Jel postoji kakva skracena (expresna) verzija?

To mi je mala zivotna zeljica...
3.8
180
42.2



Nemoj gađati tako nisko.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 11:16   #58
ok, ovo sto si ti napisao je ironman (i suppose). e sad, ako ti fakat mislis da je to prava stvar za POCETNIKA, onda ti se nekaj zmesalo u glavi. ja nikad u zivotu nisam sudjelovala ni u kakvoj utrci, pa skromno mislim da bi mi ultra-kratki-sprint-za bebe triatlon bio sasvim dovoljan za pocetak i skupljanje samopouzdanja... A ako jednog dana zavrsim na ironmanu, mozemo skupa ic na utrke
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 11:32   #59
Quote:
kemik kaže:
ok, ovo sto si ti napisao je ironman (i suppose). e sad, ako ti fakat mislis da je to prava stvar za POCETNIKA, onda ti se nekaj zmesalo u glavi. ja nikad u zivotu nisam sudjelovala ni u kakvoj utrci, pa skromno mislim da bi mi ultra-kratki-sprint-za bebe triatlon bio sasvim dovoljan za pocetak i skupljanje samopouzdanja... A ako jednog dana zavrsim na ironmanu, mozemo skupa ic na utrke
Gle, prije triatlona, otrči koju utrku, neki polumaraton, treniraj 4-5-6 mjeseci, odvozi koji duatlon, kupi cestovnjaka, malo se vozikaj na njemu, odvozi 70-80km u komadu, napravi par treninga izmjena, odvoziš 30-40, i odmah na trčanje... Treniraj plivanje, iplivavaj dionice, dužinu, treniraj tehniku..

Ne možeš grlom u jagode jer ti je pucanje zagarantirano.

Ne možeš tome pristupiti kao da je piece of cake, time omalovažavaš sav napor koji su uložili SVI ljudi koje viđaš na startnoj liniji.

Zajedno vjerojantno nikad nećemo na utrke.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 11:46   #60
ok, ja tebe ne kuzim.
ja kazem da bi se htjela okusati u nekoj kratkoj utrci koja sadrzi trcanje, voznju bicikla i plivanje. zasto bi to htjela? zato da sebi pokazem da je to tesko ali da unatoc tome ja to mogu izvesti. ne zelim sad ovdje raspravljati s tobom ni sa kim drugim kakvo je moje samopouzdanje i zasto mi je to bitno, ali ja to zelim. BTW, jebes covjeka koji radi stvari u zivotu zato sto su LAGANE, meni je izazov ono sto smatram da NIJE lagano.

posto sam poprilicno izvan forme, i nosim koju kilicu viska, zaista ne mislim da je pravi pristup krenuti odmah na neku dugu utrku. Bicikl ljeti redovito vozim 50-60 km u komadu, plivam sve bolje i bolje, sve vise i sve manje se zapusem. Trcat nisam pocela, to planiram na proljece.

Naravno da znam da je bitno radit kombinirane treninge i sve ostale savjete koje si mi dao...

Ali for crying out loud, ne kuzim zasto bi moje pojavljivanje nespremne na startu bilo omalovazavanje drugih?!?!?!? Kao sto vec rekoh, ne smatram da je bilo kakav triatlon piece-of-cake, nego zelim provjeriti svoju sposobnost da ja to napravim. A ako ne uspijem, tim ce moje postovanje prema onima koji uspiju biti jos vece...

I da, definitivno necemo ici zajedno na utrke. ne bih voljela s tobom provest neko vrijeme zatvorena u autu...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.