Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2014., 18:14   #1
PROJEKT: Sretan rođendan iz cijelog svijeta - molim pomoć :)

Dragi svi
decko mi uskoro slavi rođendan i htjela sam ga iznenaditi s nečim posebnim. Već je x puta izvedeno, ali znam da on sigurno ne zna za ovo te da bi ga iznenadilo i razveselilo.
Finalni rezultat bi trebao izgledati ovako nekako:

S obzirom da ne znam puno stranaca molila bi ljude koji u sljedećih 3 tj negdje putuju za pomoc. Znaci ideja bi bila slikati se kraj neke znamenitosti grada u koji idete dok držite papir/karton/nesto na čemu pise cestitka za rođendan mog dragog. Kada bi zamolili nekog lokalca da se slika s tim bilo bi jos bolje. Lice se ne mora vidjeti, moze(te) staviti natpis ispred lica ili ga jednostavno ne uhvatiti u slici ili staviti natpis npr na slona kao sto je iznad na slici.
Tko bi bio voljan pomoci molim porukicu u inbox za detalje sto treba pisati na slici ( tipa njegovo ime) jer dragi je forumas pa nebi htjela da naleti na ovo ( ajd da se zove Ivan, ali ima nebas tako obicno ime pa da nebi bilo ), a s druge stranezna me da volim izvoditi ludosti za godisnjice/rođendane...
Hvala unaprijed svima na pomoci.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 20:12   #2
Dobra ti je ideja i nadam se da ce ti se javiti forumasi..na zalost, ja cu samo po hr putovati iduca tri tjedna i to vikendom.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 20:46   #3
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Dobra ti je ideja i nadam se da ce ti se javiti forumasi..na zalost, ja cu samo po hr putovati iduca tri tjedna i to vikendom.
hvala. moze slika i iz Hr, ne iskljucujem to pa ako imas volje inbox za detalje.
Javio mi se dosad jedan decko koji putuje za San Francisco pa sam bas happy. Imam par ( 5,6) frendova koje cu isto pitati, ali htjela bi jedno 20 slika pa to nije dovoljno. I ja se nadam da ce mi se javiti ljudi, nije to tako puno posla,a meni bi puno znacilo
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 13:10   #4
Bok, ja sam na turi hr- slo pa Ako ti odgovara nesto od sljedeceg: Brac, zadar, plitvice, ljubljana, javi na inbox sta. Treba pisati. Mozes dobiti dvojezicni natpis ako zelis furam hispanohablantea sa sobom. Pa eto
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 14:59   #5
Ajme odlična ideja! I to baš onda kad tražim savršen poklon za 1. rođendan moga nećaka kojeg su roditelji dugo čekali.
I ja molim sve koji i meni žele pomoći (može biti i gradovi iz Hrvatske) u ovoj ideji. Također molim i gospođicu koja je pokrenula ovu temu da mi se javi.
Dječak se zove Jakov!

Zadnje uređivanje putovanježivota : 11.05.2014. at 15:05.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 19:07   #6
Quote:
daria25 kaže: Pogledaj post
Bok, ja sam na turi hr- slo pa Ako ti odgovara nesto od sljedeceg: Brac, zadar, plitvice, ljubljana, javi na inbox sta. Treba pisati. Mozes dobiti dvojezicni natpis ako zelis furam hispanohablantea sa sobom. Pa eto
imas poruku u inboxu moze sve, što više to bolje
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 19:45   #7
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post
hvala. moze slika i iz Hr, ne iskljucujem to pa ako imas volje inbox za detalje.
Javio mi se dosad jedan decko koji putuje za San Francisco pa sam bas happy. Imam par ( 5,6) frendova koje cu isto pitati, ali htjela bi jedno 20 slika pa to nije dovoljno. I ja se nadam da ce mi se javiti ljudi, nije to tako puno posla,a meni bi puno znacilo
He he... evo da se javi "decko"
Dugo me nije nitko tako zvao ali da godi, godi...

Poslat cu iz San Francisca I Jakovu ali mi treba ostaviti email u PP.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 19:47   #8
Quote:
Inter_shupen kaže: Pogledaj post
He he... evo da se javi "decko"
Dugo me nije nitko tako zvao ali da godi, godi...

Poslat cu iz San Francisca I Jakovu ali mi treba ostaviti email u PP.
hihi, neka godi onda hvala na pomoci.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 20:39   #9
Ina777, kako je to slatko, bas divna ideja
Do kada se tocno moze slati slike? Jednu cu ti sigurno poslati a mozda cak uspijem jos jednu iz Venecije
plavAnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 20:46   #10
Quote:
plavAnica kaže: Pogledaj post
Ina777, kako je to slatko, bas divna ideja
Do kada se tocno moze slati slike? Jednu cu ti sigurno poslati a mozda cak uspijem jos jednu iz Venecije
evo javim ti u inbox za detalje. a sta cu, ja sam romanticarka teška, moram uvijek ovako nesto izvoditi
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 05:54   #11
ina javi na privat ime, pa ti posaljem nesto.


putovanjezivota, ostavi poruku na privat da ti mogu na to zaljepit sliku.
obi wan kenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 18:22   #12
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post
Dragi svi
decko mi uskoro slavi rođendan i htjela sam ga iznenaditi s nečim posebnim. Već je x puta izvedeno, ali znam da on sigurno ne zna za ovo te da bi ga iznenadilo i razveselilo.
Finalni rezultat bi trebao izgledati ovako nekako:

S obzirom da ne znam puno stranaca molila bi ljude koji u sljedećih 3 tj negdje putuju za pomoc. Znaci ideja bi bila slikati se kraj neke znamenitosti grada u koji idete dok držite papir/karton/nesto na čemu pise cestitka za rođendan mog dragog. Kada bi zamolili nekog lokalca da se slika s tim bilo bi jos bolje. Lice se ne mora vidjeti, moze(te) staviti natpis ispred lica ili ga jednostavno ne uhvatiti u slici ili staviti natpis npr na slona kao sto je iznad na slici.
Tko bi bio voljan pomoci molim porukicu u inbox za detalje sto treba pisati na slici ( tipa njegovo ime) jer dragi je forumas pa nebi htjela da naleti na ovo ( ajd da se zove Ivan, ali ima nebas tako obicno ime pa da nebi bilo ), a s druge stranezna me da volim izvoditi ludosti za godisnjice/rođendane...
Hvala unaprijed svima na pomoci.
jos uvijek skupljam porukice iz cijelog svijeta pa javite se please
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 01:20   #13
Ako treba iz Londona, mogu ja.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 05:28   #14
U Meksiku sam, javite što treba napisati
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 07:08   #15
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Ako treba iz Londona, mogu ja.
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
U Meksiku sam, javite što treba napisati
saljem detalje u inbox hvala
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 16:03   #16
Djevojke, prve fotke iz San Francisca su vam poslane. Provjerite si email.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 20:09   #17
Quote:
Inter_shupen kaže: Pogledaj post
Djevojke, prve fotke iz San Francisca su vam poslane. Provjerite si email.
Hvala puno )
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 21:41   #18
Cure, jesu stigle fotke?
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 21:52   #19
Quote:
Inter_shupen kaže: Pogledaj post
Djevojke, prve fotke iz San Francisca su vam poslane. Provjerite si email.
Hvala ti!!
Odlične su fotografije
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 15:35   #20
Quote:
daria25 kaže: Pogledaj post
Cure, jesu stigle fotke?
Puno hvala Daria, fotke su odlične!
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.