Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2012., 18:14   #81
Ja sam uspjela namjestiti HTV3, ali ga ne gledam baš previše. Te stare filmove su znali stavljati prije i na HTV2.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 18:36   #82
Meni se isto sviđa, ali mi stvarno nije jasno zašto Operu box puštaju na HTV2?
Nadam se da neće početi na 3 puštati ove vesterne sa 1. vikendom.
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 19:16   #83
možda neće vesterne al film noir svakako
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 19:46   #84
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Treći je zakon!
Jučer sam gledao one odlične dokumentarce Nikše Fulgosija.
Snimljeno prije 40 godina a tako moderno.
A komentari autora neprocjenjivi
Sjećam se da je svojedobno (sredamdesetih) na užas mojih roditelja Saša Zalepugin u "Nedeljnom popodnevu" pustio epizodu čija je tema bila golotinja. Da ju bar opet puste.

Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 22:10   #85
Rene Bitorajac sa kosom
HRT 3 Tv drama Vidimo se. Upravo.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 21:28   #86
Star Trek sve serijale hitno nek stave
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 02:48   #87
Na trici tesko....
m2thep is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 10:41   #88
Onaj Južnoafrčki film od sinoć je bio jako dobar, dirljiv.
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 14:03   #89
A joj da...alim biojedobar, malo je falilo do
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 14:51   #90
Emisija
novi talk show na HTV3 od 24.rujna

Opširnije: http://metox.blog.hr/2012/09/1631033...w-na-htv3.html
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:02   #91
Je li gledao tko sinoć na HRT-u 3 onaj domaći horor "Zagorski specijalitet" u emisiji Filmomat. Meni je film jako dobar, prvi hrv. horor. Cijelo jutro pokušavam na yt pronaći trailer ili sadržaj na wikipediji, ali ništa.
__________________
PRVI GAY BLOG! http://gayline.blog.hr/ - posjeti ga i ti!
negros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:05   #92
jesam, predobar filmić za naše prilike!
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:08   #93
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
jesam, predobar filmić za naše prilike!
I glumci su bili dobri, što me iznenadilo kad vidim kako glume u sapunicama i nekim našim filmovima inače.

Btw. taman sam mislio da se ona ženska spasila, kad ono i policija umješana. E a nisam skužio jesu li na kraju i F. Jurčić i onaj što se napio ubijeni?
__________________
PRVI GAY BLOG! http://gayline.blog.hr/ - posjeti ga i ti!
negros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:13   #94
jes, pijanog šefa su ovi gore rasčerečili u onoj štali-klaonici di se ona bila ranije sakrila (to se ne vidi, režiser sugerira zadnjim kadrom odvlačenja njega od dvojice domicilaca prema tamo), a filipa je onaj ludi plavi mršavi našao ostavljenog kak leži u šumi (to ne vidimo ) i pojavio se samo s njegovom glavom ovoj dole kod džipa s probušenom gumom (to se vidi ) prije neg kaj ga je nagazila pomicanjem u rikverc..

ja sam, čim skužih policijski džip, skontao kraj filma (kaj bi u gluho doba noći policija tražila na zabačenom šumskom puteljku ak nije u kompi s ovima? il ak su imali dojavu. a nisu. ).
i tak je i bilo.
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:25   #95
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
jes, pijanog šefa su ovi gore rasčerečili u onoj štali-klaonici di se ona bila ranije sakrila (to se ne vidi, režiser sugerira zadnjim kadrom odvlačenja njega od dvojice domicilaca prema tamo), a filipa je onaj ludi plavi mršavi našao ostavljenog kak leži u šumi (to ne vidimo ) i pojavio se samo s njegovom glavom ovoj dole kod džipa s probušenom gumom (to se vidi ) prije neg kaj ga je nagazila pomicanjem u rikverc..

ja sam, čim skužih policijski džip, skontao kraj filma (kaj bi u gluho doba noći policija tražila na zabačenom šumskom puteljku ak nije u kompi s ovima? il ak su imali dojavu. a nisu. ).
i tak je i bilo.
Hvala ti na odgovorima. Film me se baš dojmio, morat ću ga još jednom pogledati. Samo mi je glupo što jedan naš film nema službene trailere na yt i članak na wikipediji. Je li uopće igrao u kinima?
__________________
PRVI GAY BLOG! http://gayline.blog.hr/ - posjeti ga i ti!
negros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:48   #96
ne bih rekao. možda neka ("zabačena" ) art/underground/alternativna scena kina?
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:57   #97
evo, nađoh da je bilo u kinu MSU-a u ZG :

"EDIT. U utorak, 16. kolovoza u Art-kinu Metropolis MSU u Zagrebu s početkom u 21 sat održat će se premijere filma Zagorski Specijalitet, a također će biti prikazan i film Quentina Dupieuxa, The Rubber. Ali tko ne stigne na premijeru, neka ne brine jer film će se prikazivati u Art-kinu Metropolis MSU (Muzej Suvremene Umjetnosti) svaki dan u 21. h sve do Nedjelje 21. kolovoza…cijena ulaznice je 25 kn"

http://filmovisruba.com/2011/06/20/z...ijalitet-2010/
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:01   #98
tko zna koliko ima takvih uradaka, bar će imat di prikazat sad kad je hrt3 u pogonu
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 19:54   #99
Quote:
Blue Corsair kaže: Pogledaj post
tko zna koliko ima takvih uradaka, bar će imat di prikazat sad kad je hrt3 u pogonu
Slažem se. Treba dati medijskog rostora mladim i kreativnim ljudima i njihovim uradcima.
__________________
PRVI GAY BLOG! http://gayline.blog.hr/ - posjeti ga i ti!
negros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 13:22   #100
Novokmet o HTV4

HTV 3 pokrenuo lavinu aktivnosti

Domagoja Novokmeta, v.d. ravnatelja HRT-a, sreli smo na rovinjskom Wikend Media Festivalu, gdje je branio boje javne nacionalne televizije i radija, rušeći, s pozicije javnog servisa, mit o TV rejtingu. Javna televizija, rekao je, nije samo biznis već i nešto više, gledanost je bitna, ali se ne smije podilaziti rezultatu kratkoročne gledanosti snižavanjem osnovne javne funkcije - kvalitetno, korisno, važno, odgojno! Zato na novom kanalu, HTV 3, nema reklama! Razgovaramo i o drugim itekako vidljivim promjenama u programu HTV-a, i prvog i drugog, ali prvenstveno trećeg kanala, koje zasad slute na dobro.

- Treći program je zamišljen kao nadogradnja onoga što nudimo na jedinici i dvojki, program koji ulazi u dubinu sadržaja. Gledatelji ga još nisu vidjeli u punom svjetlu. Ovaj tjedan starta naša recentna produkcija koja se proizvodi iz tjedna u tjedan - dnevni art talk show, dnevna proizvodnja emisija o glazbi, filmu, animaciji… Emisija "Peti dan", po meni, jedan od lidera političke rasprave, seli se na 3. program u prime time. U sljedećoj fazi to ćemo nadograđivati specijaliziranim sadržajima vezanim uz neke doista male niše, posvećeno, recimo, pojedinim književnim žanrovima, stripu ili SF-u kao fenomenu koji ima i svoj festival. U pravilu, u ovoj prvoj fazi, onoliko koliko smo bili u stanju to izbudžetirati, u prime timeu, od 19 do 23.30 sati isključivo su ponuđeni premijerni sadržaji, koji su u ovom trenutku nabavljeni upravo za treći program.

- Kako ste uspjeli u tako kratko vrijeme startati s novim programom? Preko noći na ekranu su se pojavili novi jingleovi. Jesu li neke pripreme već bile obavljene kad ste stupili na dužnost v.d. ravnatelja?

- Na moju veliku žalost, kad sam 13. srpnja preuzeo ovu dužnost za 3. program HTV-a nije rezervirana bila niti kuna, nije postojala nikakva strategija, plan. Ako je postojao neki plan, postojao je samo plan da se izgubi pravo na treći program. Nove jingleove napravili smo ekspresno, zahvaljujući sjajnoj podršci 50 mladih animatora iz cijele zemlje, i idemo dalje, dolazi novi set jingleova koji su za nas radili eksperimentalni videoautori. Dakle, uspjeli smo pokrenuti lavinu aktivnosti, prvenstveno među kulturnjacima, ali vidjet ćete, kreće suradnja i s institucijama. Za nekoliko dana emitiramo film koji je napravila Matica hrvatska, postigli smo dogovor s Muzejom suvremene umjetnosti u Zagrebu, koji može ponuditi ogromnu količinu sadržaja, znanstvene institucije najavljuju nam događanja koja organiziraju i koja ćemo popratiti u okviru 3. programa i doista nekomercijalnom sadržaju dati prostora da se razmaše, da pokaže što može i koliko može.

- I na drugim programima u pristojno doba večeri u zadnje se vrijeme mogu vidjeti kvalitetni filmovi, europski, sve do turskog art-filma "Med". Gdje su dosad bili, čamili u arhivu HTV-a ili ste ih tek kupili?

- Kupili smo ih sada. Friško i brzo.

- Kako ste to uspjeli isfinancirati?

- Zato što bilo koji filmski klasik košta pedeset puta manje od američkog blockbustera.

- Kvaliteta, dakle, nije skupa?

- Da, javni sadržaji su jeftiniji od komercijalnih.

- A ljudi, kadar za rad na novim kanalima?

- Sve su to unutarnje rezerve HTV-a. Postoji program za kulturu, obrazovni, znanstveni program i drugi, oni jednako pune sadržaje na 1., 2. i 3. programu. Imamo prostora, radimo više. To su modeli stvaranja sinergije naših platformi.

- Kada možemo očekivati HTV 4 i što nam donosi?

- To je novi izazov u koji smo se već upustili. U svakom slučaju kreće prije 31. prosinca, nadam se da će to biti bliže 1. prosincu. Četvrti kanal je već definiran, bit će to news kanal HTV-a, kanal koji prati sve važne događaje, ali ne samo političke i društveno-političke. Osim što će nam omogućiti da kvalitetnije pratimo saborske sjednice - znate da su naši zastupnici uvijek nesretni jer javnost ne vidi što oni predlažu i traže u parlamentu pa ih se proziva - na HTV 4 moći ćemo kvalitetnije pratiti sportske, glazbene događaje, regije. To je program koji je napravljen tako rahlo da se potpuno prilagođava onome što je vijest dana. Treći i četvrti program omogućuju HTV-u da diše punim plućima.


http://www.glasistre.hr/vijesti/moza...ivnosti-360630
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.