Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2016., 18:25   #41
Quote:
soprano23 kaže: Pogledaj post
u kvalifikacijama memphisa, upravo sada, dobru priliku za izlazak na veliku pozornicu ima jos jedna mlada nada americkog tenisa, Michael Mmoh, sjajan mladi igrac, 98. godiste. igrac izrazitih fizickih predispozicija i brzine...u posljednje je vrijeme eksplodirao na futuresima, a pitanje je trenutka kada ce poceti ostavljati i malo jaci trag

jucer je dobio novikova, a sada igra protiv fratangela koji u posljednje vrijeme i nije u nekoj formi ( i inace mu je draza zemlja od ovih hard brzanaca), tako da je ovo prilika koju nebi smio ispustiti iz ruku
Zanimljiv turnir. Mmoh je prošao kvale, 2-1 protiv Fratangela. U prvom kolu još zanimljiviji susret, igrat će protiv Fritza. BTW. osim njih praćen je i meč Harrisona i Tiafoea, Ryan je dobio 2-1.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 21:25   #42
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Zanimljiv turnir. Mmoh je prošao kvale, 2-1 protiv Fratangela. U prvom kolu još zanimljiviji susret, igrat će protiv Fritza. BTW. osim njih praćen je i meč Harrisona i Tiafoea, Ryan je dobio 2-1.
ovo je bas prilika za mlade igrace, turnir ATP levela, ali sa imenima koja se mogu pobijediti.

fritz je tu ipak favorit, zreliji je, ima dosta vise iskustva na visoj razini natjecanja.

bit ce interesantno pratiti prijenos.
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 21:40   #43
Fritz bolji, 63 64. Tommy Paul je pružio solidan otpor Beckeru, uzeo je i set, ali u konačnici ipak poražen. Živo me zanima može li Chung napraviti bilo šta protiv Troickog.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 17:34   #44
Zanimljivo pogledat sad komentare..pogotovo "OSB" Chung komentar kad je dimitrova u životnoj formi skoro dobio,a on se tek vraća nakon ozljede

Chung-Mmoh danas na Havajima

Rublev- gluhi Duckhee Lee u Rennesu trenutno gleda se Duckee je milina za gledat ,ima odličnu intuiciju,čita gdje će protivnik udarit,prelijepa tehnika udaraca + mentalno dobar,zvukovi okoline mu nemogu smetati...ima i mana to,nemože čut kako je protivnik udario lopticu (flat,spin) ,a i ove blizu loptice crte ga mogu zbunit.
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 18:12   #45
Bolje su se adaptirale njihove mlade kolegice nego oni.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 00:41   #46
forum svestruka...

daleko najozbiljnije rivalstvo zbog kombinacije mečeva na ovećoj sceni te međusobnih tenzija jest medvedev-tsitsipas,no daniil ga redovno pere pa umanjuje intrigu.

Medo uskoro stiže na drugo mjesto ATP rankinga te zasluženo uz ostale rezultate nosi status trenutnog lidera generacije. Konkurencija će mu biti brojna i kvalitetna,no zasad se nitko ne izdvaja i ne "vrišti" u stilu "ja sam budući champ,goat,kralj" i sl. zverev je bio nadomak tog 2017. no ne ide glatko nikome.

Moji favoriti su zasad totalni looser FAA,Sinner,Sascha i Rublev.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 00:50   #47
imam osjecaj da je Zverev vise napravio ... cak je skoro i slam osvojio .... medo je imao 2x dobar niz na hard court terenima ali onda nestane na mjesec ili dva + horor na zemlji i travi
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 01:02   #48
medvedev drugo mjesto,zver je bio treći. medvedev 2 finala slama,zverev jedno(u godini za godinom na us openu,oba su bili dosta blizu). medvedev osvojio atp cup,direktno je okrenuo zvereva u njihovom meču. oba osvojili atpfinals (medo svladao zvereva na otvaranju ujesen par dana od međusobnog paris finala u kom je medo preokrenuo), 3-3 u atp1000 titulama. head to head zverev "nabio" 2017. i 2018. dok daniil je bio daleko od vrha, u važnijim mečevima daniil 2 finala atp1000 i SF ATP Cupa.

Navijač sam Zverevljev iako me koječim iritira,no činjenice su jasne...
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 01:29   #49
pa nije nesto puno bolji medo sve su to sitnice, btw. thiem je bolji od obojice al djaba im sve dok i dalje kaskaju za velikom trojkom

ja sam fan Shapovalova
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 01:41   #50
thiem ima 28 i nije bio dio te NOW gen već. pa kaskat će uvijek ,pogotovo što ih ima ovoliko pa će si međusobno otkidati tako da jako teško bude se skoro netko približio dvoznamenkastim slamovima i većoj dominaciji.

pa eto,sitnice kako tvrdiš,ipak je medo ispred,al je i stariji i možemo reć da zver još nije gotov igrač. sada s bratom i ocom u trenerskom timu i odmicanjem od onih afera ženki,a konačno je okrenuo stvari na gs da lakše prolazi do završnice, nema alibija.

razočaravajući choke protiv novaka i na atp cup i ao te protiv medvedeva na atp cup, isti ljudi(najbolji) su ga lako sredili i u zadnjim 2020.mečevima ,tek je schwartzmann rutinirao i rafu u sf pariza. i sada u rotterdamu opet bezvezan poraz i nezreo ispad(što je uopće igrao tamo kad se osjeća grozno i kao tamo neće nikad ništa uraditi) pak sugeriraju da je i dalje labilan i daleko od elitnog nivoa u kontinuitetu.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 13:36   #51
Po meni trebamo čekati na neke nove nex gen za neke veće dosege jer od ovih trenutnih nema neke prevelike vajde. Ok, biće tu sigurno koji GS osvojen ali slabašno je to sve. Onisu mi trenuto razina štajaznam... Hewit, Saffin, Rodick... , a i to je mi je max nategnuta usporedba jer nemaju još niti jedan GS osvojen (Thiema tu ne računam). Možda neki od njih "poludi", pa uđe u neku seriju ali nekako sam skeptičan prema tome.

Edit:
Ma kakvi Hewit, Saffin, Rodick... prije Rios, Tsonga, Ferrer.
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 14:05   #52
o čemu ti pričaš? pa ekipa thiem, zverev, tsitsipas osvojit će 10 puta više grand slamova od hewitta, roddicka i safina...
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 14:17   #53
^
Thiem uopće nije Next gen.
Ostali? Koliko imaju za sad osvojenih GS?

Edit:
Znači po tvojoj matematici Cici, Medo, Zvijer, Šapo (Borna?) će svi zajedno ukupno imati preko 50 osvojenih GS?
Hrabra procjena
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 14:19   #54
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
o čemu ti pričaš? pa ekipa thiem, zverev, tsitsipas osvojit će 10 puta više grand slamova od hewitta, roddicka i safina...
da ali samo zato jer nece biti velike trojke, meni oni nisu bolji od berdycha cilica Tsonge ferrera delpa nishikori i ekipe sa 0 ili 1 Slamom
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 18:31   #55
ma dobro,prerano je za svoditi,al puno su bliže kvalitativno i rezultatima hewittu,safinu,roddicku,ferreru,ferreru,mrnji,nish iju(delpo jbg ozljede),robinu,tsongi,tomasu i toj klasi nego goatovima i to je ok. ipak, tek ulaze u najbolje godine(valjda),a ima ih baš dosta,6-7 koji realne šanse imaju za biti big champ.

greco - jbg kad su roddick,safin i hewitt osvajali bio je mladi(odlični) fed i tek došli na tour nadal,rafa,murray,tad je konkurencija bila ništa jača no danas,a sigurno slabija nego toj generaciji čilić-tsonga-ferrer-berdih...
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 22:24   #56
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
o čemu ti pričaš? pa ekipa thiem, zverev, tsitsipas osvojit će 10 puta više grand slamova od hewitta, roddicka i safina...
To je lako reći, a ne da je zec još u šumi, već taj zec se još nije ni rodio.

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 22:36   #57
Kad je Roddick uzeo svoj US Open, mislim da nije bilo ljubitelja tenisa koji onakvog bombardera nije vidio s barem 5 slamova. A nije više nikada uzeo niti jedan, iako je imao dobru karijeru. To kako je na tom US Openu bombardirao servisom se rijetko viđa.

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 23:05   #58
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Kad je Roddick uzeo svoj US Open, mislim da nije bilo ljubitelja tenisa koji onakvog bombardera nije vidio s barem 5 slamova. A nije više nikada uzeo niti jedan, iako je imao dobru karijeru. To kako je na tom US Openu bombardirao servisom se rijetko viđa.

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk
2 finala wimbledona je bio fantastičan,al fed ga uze baš ko i u finalima fed-novak na wimblyu samo obrnuto. opao mu forehand bio ,usporeniji uvjeti,nove generacije drugačijih principa i jednostavno kvalitetniji,malo nesreće i eto,no svakako velika karijera.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 23:39   #59
meni je roddick bio idol, tenisač uz kojeg sam odrasto, samo za njega i ljubu sam navijao, bio mi je top, imitirao sam ga na terenu s onim pokretima ruke kod servisa...


ali kažem, treba biti realan i zverev i thiem i tsitsipas imat će više osvojenih grand slamova i od njega i od hewitta i od još puno odličnih tenisača...sad će neki reći je neće biti federer i nadal, jbga pa nisu dečki krivi zbog toga...


ali to je odmak vremena. djeca koja danas idu u vrtić, za 10 godina pratit će tenis i vidjeti domaciju zvereva i thiema i oni će im biti idoli...tako to ide
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2021., 01:07   #60
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
meni je roddick bio idol, tenisač uz kojeg sam odrasto, samo za njega i ljubu sam navijao, bio mi je top, imitirao sam ga na terenu s onim pokretima ruke kod servisa...


ali kažem, treba biti realan i zverev i thiem i tsitsipas imat će više osvojenih grand slamova i od njega i od hewitta i od još puno odličnih tenisača...sad će neki reći je neće biti federer i nadal, jbga pa nisu dečki krivi zbog toga...


ali to je odmak vremena. djeca koja danas idu u vrtić, za 10 godina pratit će tenis i vidjeti domaciju zvereva i thiema i oni će im biti idoli...tako to ide
Pogledaj koliko imaju godina, teško da će ikada oni dominirati
Linea5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.