Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2016., 23:21   #61
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je Plenkovic iduci Premijer RH....a HDZ sa Mostom iduca vlast...
sve drugo je manje bitno....dalje drzati ove orjunase I simpatizere I to je to...
Vjerujem da ce Andrej dobro postaviti ekipu...
Vidim da je i Mistrija u kombinaciji za ministra.To je ta progresivnost i bolja budućnost ? Kakvi retardi.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Old 21.07.2016., 23:52   #62
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Vidim da je i Mistrija u kombinaciji za ministra.To je ta progresivnost i bolja budućnost ? Kakvi retardi.
Baci clanak ako.je iz novina..nisam cito.
realist is offline  
Old 22.07.2016., 00:04   #63
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Baci clanak ako.je iz novina..nisam cito.
Rekao bih da sam to vidio na Dnevniku (Htv ili Nova ).
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Old 22.07.2016., 01:23   #64
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Da, pa što ako je to voda na mlin Milanoviću? Milanović bar ne skriva tko je i što je. Ako će 4 nove godine Milanovića na vlasti dovesti do reforme hrvatske desnice i pojave osoba poput Zlatka Hasanbegovića, ja sutra potpisujem za Milanovića i njegov cirkus.

Jel ti shvaćaš gdje su tvoji pijuni iz HDZ-a doveli nas domoljubne Hrvate? Doveli su nas do razine da nam je jebeno svejedno hoćemo li iduće četiri godine gledati jebenog, odvratnog Milanovića ako će to razjebati licemjerni, lažljivi, veleizdajnički HDZ koji nam vrijeđa zdrav razum, pamet i nas same.
Koji doslovno urinira po Hrvatskoj. Što sam citirao od Cicerona o izdajicama? Izdajica je gori od lopova, od ubojice je gori jer se infiltrira u samo tkivo, u samu unutrašnjost i onda razara iznutra noseći "naša" lica, govoreći "naše parole" izdajica je gori od bilo koga, od najgoreg neprijatelja, od neprijatelja pred vratima jer on nosi "svoje zastave", a izdajica rastače tkivo dok se kitim "mojim" zastavama, neću reći "našim" jer osoba koja može drukati za Prgometa i Kosor nije u mom "teamu".

Što se tiče komunjara, sukladno brojkama u HDZ-u, kao što ranije rekoh, bojim se da si ti na krivom chatu, a ne mi If you know what I mean...
Dobro si primjetio, izbor Plenkovića nas je doveo do razine, da je isti kurac gledati Milanovića kako uništava Hrvatsku ili Plenkovića koji će raditi po diktatu stranih gospodara RH.

Kakvu će demokraciju osigurati stranku koja nema pravo na izbor predsjednika, kakvo domoljublje će osigurati stranka kojoj europski komitet određuje predsjednika, u političkom smislu stranca.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 01:30   #65
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Na Dnevniku su spomenuli i bivšu ministricu financija Martinu Dalić.
Ona se školovala na MMF-u - ma kako slučajno
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 01:34   #66
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post




Dakle, oni sustavno GAZE sve principe suverenističkog HDZ-a i nacionalno osvještene Hrvatske Franje Tuđmana i svejedno se SRAMOTNO pozivaju na njega i njegovo nasljeđe. Kada sam pročitao plaćeni članak u Večernjemu kojem je pisalo "Plenković se okreće desnom centru, a politiku će temeljiti na tuđmanizmu" došlo mi je da povraćam, a istovremeno onaj kompilator diplomskih se izruguje iz izreke Franje Tuđmana i kaže: "Živjela Hrvatska i naša Europska unija!"

jesus christ, wth is this??

tzv manifesto koliko znamo svaka stranka u demokratskoj drzavi postavlja, objavljuje i sprovodi svako cetiri godine ravno (doduse za razliku od svih u Vl Britaniji je to svako 5 godina umjesto 4). ni u teroji ili pak praksi ne poziva se na ijedan 'policy' stranke nesto prije cca 20 ili koliko godina. anywhere.
Grazia is offline  
Old 22.07.2016., 01:35   #67
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Dobro si primjetio, izbor Plenkovića nas je doveo do razine, da je isti kurac gledati Milanovića kako uništava Hrvatsku ili Plenkovića koji će raditi po diktatu stranih gospodara RH.


.
glasas za hrv desnicu ili sto, ne kuzim? ne glasas uopce, ne podrzavas nijednu stranku ili nesto trece?
Grazia is offline  
Old 22.07.2016., 01:40   #68
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
btw to ne odredjujes ti. mozes osobno misliti sto hoces o tome, ali ne odredjujes pa onda i nebitno za (ovu) temu..

poanta je bila da, --nitko nema pravo vrijedjati glasache ZBOG stranke za koju glasaju, a to recimo radis otpocetka tu (osim ako neka je stranka de facto ilegalna ili zakonom zabranjana). to je bila poanta...

zasto vrijedas forumashe tu i nazivas najpogrdnijim imenima i tko ti daje pravo za to?

(a sve skupa motivirano zbog njihovih politickih preferencija jel i jedino iz tog razloga, nijednog drugoga ocito)
Foruma ti dobro objašnjava, ovaj HDZ je trojanski konj, a domoljubi koji ne razlikuju Sanadera od Tuđmana zapravo su politički štetni, ma koliko dobronamjerni bili, upravo zbog takvih domoljuba, koji ne žele kritički ispitati ponašanje stranke, HDZ ide u krivom smjeru, tako da mi od 2000. nismo imali niti jednu stvar koju bi mogli smatrati hrvatskim interesom.

Glasači HDZea nesmiju tolerirati da nam strani centri moći postavljaju svoje ljude i da ih mi onda smtramo domoljubima koji eto rade nešto za našu kosrist, ali mi to još ne razumijemo.


Kao onaj argument, da samo Plenki u toj stranci može paririati bahatom Milanoviću, mislim, ono dva štrebera. Pa kakva je to stranka ako od 200 000 članova nitko nije ravan Milanoviću

Ili ono, da je Tomo pao zbog sukoba interesa, ispada da smo ko skandinavci postali osjetljivi na možebitnost korupcije

Jedan čovjek, jedan glas i onda ga poseru s jednim kandidatom neš ti demokracije, tako se birao maršal Tito!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 01:47   #69
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Foruma ti dobro objašnjava, ovaj HDZ je trojanski konj, a domoljubi koji ne razlikuju Sanadera od Tuđmana zapravo su politički štetni, ma koliko dobronamjerni bili, upravo zbog takvih domoljuba, koji ne žele kritički ispitati ponašanje stranke, HDZ ide u krivom smjeru, tako da mi od 2000. nismo imali niti jednu stvar koju bi mogli smatrati hrvatskim interesom.

Glasači HDZea nesmiju tolerirati da nam strani centri moći postavljaju svoje ljude i da ih mi onda smtramo domoljubima koji eto rade nešto za našu kosrist, ali mi to još ne razumijemo.


razumijem to sve, ali... jednako tako tesko da mogu izjednjacavati HDZ sa 'arch enemy' SDP, to je zlonamjerno mislim i takvo sto HDZ-u isto mislim da ne treba. glasovi takvih biracha nam ne trebaju mislim ...
Grazia is offline  
Old 22.07.2016., 01:47   #70
Smile

Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
glasas za hrv desnicu ili sto, ne kuzim? ne glasas uopce, ne podrzavas nijednu stranku ili nesto trece?
Posto su simpatizeri milanovica ovaj
put,tesko da ce propustit priliku da
nedaju glas SDP u da probaju tako porazit
Plenkovica I HDZ...sta losiji rezultati to
prije lete ovi sada...tako da tipujem
da je SDP opcija nazalost za nase kolege
nazovi desnicare .....
realist is offline  
Old 22.07.2016., 01:48   #71
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
glasas za hrv desnicu ili sto, ne kuzim? ne glasas uopce, ne podrzavas nijednu stranku ili nesto trece?
Glasujem za suvereniste, koji samo Boga priznaju iznad Sabora RH i koji samo Zagreb smatraju svojim glavnim gradom!

To sad mogu biti pravaš, ali njih je toliko puno da jednostavno nemaju šanse doć na vlast osim ako ne uđu u Plenkovićev šupak.

Tu je još i ŽZ koji inzistira na financijskom suverenitetu i protiv su zaglupljivanja Hrvata da moramo biti dužni stranim kamatrima i bankarskim mafijašima.

Možda još bude neke suverenističke opcije, ali čisto sumnjam da će biti nešto ozbiljnije, jerbo, kao što se ugušio svaki suverenistički koncept unutar HDZea, tako se guši i razara svaka stranka koja bar malo razmišlja suverenistički.

Zar nije bolesno, da u Saboru svi zastupnici moraju biti eurofili
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 01:51   #72
Quote:
Ruža kaže: Pogledaj post
Slažem se da ovaj HDZ nije više ono što je Tuđman zamislio, imala sam čast upoznati ga i znam da nema dostojnog zamjenika. Ali isto tako znam, jer imam jako puno godina i životnog iskustva, da se stvari razvijaju i mijenjaju i da bi možda da je i danas živ Tuđmanove ideje više ne bi bile provedive.
tocno to Ruza, hvala.
Grazia is offline  
Old 22.07.2016., 01:52   #73
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Posto su simpatizeri milanovica ovaj
put,tesko da ce propustit priliku da
nedaju glas SDP u da probaju tako porazit
Plenkovica I HDZ...sta losiji rezultati to
prije lete ovi sada...tako da tipujem
da je SDP opcija nazalost za nase kolege
nazovi desnicare .....
Kad bi znao da će se Hrvati opametiti, glasovao bi i za crnog vraga, ali što kad neki birači HDZea nisu u stanju kritički promišljati i nakon izbora Sandera dva puta, zatim Kosorke.


Što će Plenki možda proglasiti gospodarski pojas prije će vojsku poslat (oba dva miga) na Rusiju, ako to bude tražio europski komitet.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 01:54   #74
To što domljubi vjeruju Plenkoviću, a ljevičari Milanoviću, pa to će uništiti Hrvatsku
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 01:54   #75
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Glasujem za suvereniste, koji samo Boga priznaju iznad Sabora RH i koji samo Zagreb smatraju svojim glavnim gradom!

strogo uske i prvenstveno anti- eu spike koje nuzno onda niti nemaju veze sa HDZ per se ili HDZ policies???

ma znala sam puki, odmah...
Grazia is offline  
Old 22.07.2016., 01:58   #76
Moj generale ZZ je tebi mudra ekipa...
Sta reci...
realist is offline  
Old 22.07.2016., 01:58   #77
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
strogo uske i prvenstveno anti- eu spike koje nuzno onda niti nemaju veze sa HDZ policies???

ma znala sam puki, odmah...
HDZ je možda desno, ali u smislu eurofederalizma, kao nekad jugoslaveni.

Što ja imam s nekom naddržavom? Čiji se birokrate međusobno sami biraju.

Nemreš imati ženu i ljubavnicu, tako možeš ili zastupati Hrvatsku ili neku okupacionu državu koja tlači Hrvatsku.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 02:00   #78
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Moj generale ZZ je tebi mudra ekipa...
Sta reci...
Jel Plenki ima muda proglasiti gospodarski pojas ili je to za njega hereza?

Jel Plenki smije pokrenuti reindustrijalizaciju ili bi time naljutio svoje "europske prijatelje"?

Imali uopće Plenki muda za štititi hrvatske interese ili ima samo šupak da mu se bivši karamarkovci mogu uvuć?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 02:03   #79
Procitaj post od Ruze I svi vi I 1000 puta ako
treba,zena sve rekla....bravo .
Mjesas generale kruske I jabuke...

Neke sada ideje ne prolaze da Bog obrazlaze
ne covjek...
realist is offline  
Old 22.07.2016., 02:12   #80
Buenas noches amigos...
Hasta manana...
Tengo que durmir...
realist is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.