Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 22:59   #7941
Sacramento over 110,5 @ 1,943 Pinnacle 2/10
Jednostavno moram ovo probat, Sacramento je ekipa koja im je 30.10.2015 dala 132 poena od toga nevjerojatnih 80 poena u reketu, 33 poena iz kontre, plus 25 poena iz second chance prilika. Lakersi od tada nemaju ništa bolju obranu u tim segmentima, još i dalje su vrlo loši u branjenju reketa(#27), te po primljenim poenima iz kontre(#28), ono u čemu su Kingsi u ofenzivi top3 u ligi. Kod Lakersa curi na sve strane, te protiv ovakve ekipe koja igra izrazito napadački mislim da za to nemaju nekakav recept, pogotovo za Cousinsa. Kingsi su trenutno najbrža ekipa u ligi, sa paceom od 99.7, tj forsiraju run&gun te s obzirom da Lakersi imaju 28. gostujucu obranu, mislim da domaćini bez problema probijaju 110, jer kad bi uzeli u obzir karakteristike obrana i napada jednih i drugih, osobno bi stavio bar na 114.5.
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 10:55   #7942
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
Sacramento over 110,5 @ 1,943 Pinnacle 2/10
Jednostavno moram ovo probat, Sacramento je ekipa koja im je 30.10.2015 dala 132 poena od toga nevjerojatnih 80 poena u reketu, 33 poena iz kontre, plus 25 poena iz second chance prilika. Lakersi od tada nemaju ništa bolju obranu u tim segmentima, još i dalje su vrlo loši u branjenju reketa(#27), te po primljenim poenima iz kontre(#28), ono u čemu su Kingsi u ofenzivi top3 u ligi. Kod Lakersa curi na sve strane, te protiv ovakve ekipe koja igra izrazito napadački mislim da za to nemaju nekakav recept, pogotovo za Cousinsa. Kingsi su trenutno najbrža ekipa u ligi, sa paceom od 99.7, tj forsiraju run&gun te s obzirom da Lakersi imaju 28. gostujucu obranu, mislim da domaćini bez problema probijaju 110, jer kad bi uzeli u obzir karakteristike obrana i napada jednih i drugih, osobno bi stavio bar na 114.5.
Je li mi možeš reć na kojoj stanici mogu saznati koliko neka ekipa prima poena iz kontre ili reketa i slično, ne mogu naći nikako?
Long3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 11:22   #7943
Quote:
Long3 kaže: Pogledaj post
Je li mi možeš reć na kojoj stanici mogu saznati koliko neka ekipa prima poena iz kontre ili reketa i slično, ne mogu naći nikako?
Ne znam di on traži, al ode imaš sve: https://www.teamrankings.com/nba/sta...oints-per-game

Gore i desno su opcije, pa se zabavljaj.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 11:32   #7944
Hvala Tsigalko
Long3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 22:29   #7945
Lakers - Oklahoma, Oklahoma -13.5 @ 1,85 PSK 5/10
Idemo opet probati kontra Lakersa, ovaj put ću se okušati sa hendikepom na Oklahomu. Lakersi sa nalaze trenutno u teškoj poziciji, sinoć su mogli iznenaditi Sacramento nakon što su imali deficit od 27 poena.
D'Angelo Russell je zabio 27 poena, šutiravši 11-16, te je on upitan za ovu utakmicu nakon što je zadobio ozljedu zgloba, te i ako bude igrao biti će limitiran. Lakersi su trenutno posljednji u obrani po postotku ubačenih poena protivnika, dok je Oklahoma u toj kategoriji u napadu trenutno treća ekipa lige.
Dva puta su se susreli ove sezone, te je Oklahoma slavila uvjerljivo u oba susreta, sa razlikom od 35 i 40 poena. Mislio sam mozda uzeti over Oklahome, no primamljiviji mi se čini hendikep, jer Oklahoma ipak igra obranu za razliku od jučerašnjih Kingsa, tako da Lakerse mozda ostave ispod 90 poena. Vidim da lagano i dižu marginu, trenutno je na -14.5, ja da sam bookie, ispod 15 nema šta razmisljat.

@long3 mozes na teamrankingsu ili na stats.nba.com
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 23:07   #7946
Slažem se, mislim da ću probati to i još ću dodati Nurkića više od 10,5 u SS-u, također 1,85.

Nurkić je zadnju zabio 15, prije toga 12, vraća se lagano u formu, a još večeras neće biti Farieda - znači jedan igrač manje u rotaciji na centarskim pozicijama.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 23:19   #7947
Dallas večeras bez Derona,Dirka,Parsonsa i Matthewsa...ovo će bit gadan blowout
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 13:56   #7948
Obično igram doublove ali večeras mi sve nit smrdi nit miriše, dugo san vaga kako ću što spojiti pa san nakraju složija neki triple za manji ulog pa ćemo viti...

Mario Hezonja (dk) Bojan Bogdanović 1 @2,20 SS

Hezonja dobiva sve više minuta a on je igrač koji se ne libi opaliti kad dobije dobru loptu. Kažu promatrači da igra i dobru obranu zadnjih par utakmica što je glavni razlog zašto dobiva sve više minuta od trenera.

Bogdanović tu i tamo zna imati svoju večer ali nije tip igrača koji će forsirati šut ako ga baš ne sere za razliku od Hezonje.


Kobe Bryant (17,5) više@1,85 SS


Kobe večeras igra posljednju protiv Cavsa i Jamesa tako da motivacije nebi tribalo faliti. Zadnje 4 je prošao ovu granicu, izvlači svoj maksimum u posljednje vrijeme unatoč ozljedama, ako ništa očekujen da i ako ga ne bude išlo da će silovati šut protiv Cavsa. I Lakersi solidno igraju u zadnje vrime pa virujen da će se držati makar blizu egala što bi značilo i ozbiljnijeg Bryanta na terenu.

Monta Ellis (15,5) manje @1,85 SS

Monta zadnjih par utakmica malo poena i malo lopti općenito za njega. Večeras ga čuva Batum kojem je obrana navodno jača strana pa bi Monta mogao opet u under.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:55   #7949
02:00 NBA All Stars

Istok - Zapad 1 2.80 (SS)

Ne vidim nikakav razlog da ova "utakmica" ne bude postavljena na 50-50. Je, Zapad je na papiru nešto jača ekipa ali svi igrači večeras su vrhunski i samo je pitanje ko će ozbiljnije pristupit susretu. Nema tu više onog rivaliteta i ovo se prije može nazvat show nego utakmica. Obrane gotovo da i ne postoje. Istok je domaćin - igra se u Torontu (prvi put izvan SAD-a) a Lowry i DeRozan su iz lokalnih Raptorsa pa bi ih publika mogla motivirat da se više potrude. U zadnjih 10 Zapad je slavio 6 puta a uglavnom je bio proglašavan favoritom. Ide se s malim ulogom jer teško da se ovo može uopće analizirat. I pokrit X naravno.

Sritno
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 23:31   #7950
Ja ću iz zajebancije staviti kako će MVP biti Rođo @ 30, što se po kvoti apsolutno isplati probati.

Iako su favoriti Curry koji ima bolesnu sezonu i Kobe koji se oprašta, mislim da se prvi neće pretrgnuti (jučer čak pogodio da će Klay osvojiti trice @ 5, ali sam išao na i na iznenađenje u zakucavanjima) s obzirom da im je važniji rekord i naravno naslov prvaka, a Kobe je odavno izašao iz zenita. Cousins igra strašnu sezonu i mislim da bi mogao odigrati dobru utakmicu, ako dobije pristojnu minutažu.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 20:38   #7951
LA Clippes - GS Warriors [email protected]

Sinoć warriorsi tek peti poraz doživili, ali su ove sezone u svim derbijima bili strašno nabrijani, a mislim da će večeras isto biti slučaj, pogotovo nakon jučerašnjeg isto pomalo neočekivanoga poraza. Jako dobro clippersi igraju bez Griffina koji je out već odavno, ali u ludom tempu koji će sigurno večeras biti mislim da neću moći protiv jedne od najboljih ekipa u povijesti kad je u pitanju tako jak i brz ritam. Vjerujem da Curry&co neću dopustiti drugi poraz zaredom.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 18:55   #7952
Irving over 20,5 @ 1.65 SS

Ne znam puno, ali:

Lebron ne igra, potvrđeno.

germania granica 22.5, psk 25.5... kladione luduju, neće dugo ova granica u ss ostati
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre

Zadnje uređivanje dumbazo : 28.02.2016. at 19:28.
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 16:32   #7953
Vidim da je Bogdanović za večeras u LA-u na 15.5 margini (SS)...ti mi se čini visoko. Odigra je dvi dobre utakmice - nekidan protiv Phoenixa 24 i sinoć protiv LAC 19 koševa ali opet triba zabit 16 koševa šta je dosta iznad njegovog prosjeka (sezona 9.7, veljača 12.1). U zadnjih 5 je igra vruće-ladno 3-5-24-8-19 (11.8). Lakersi i Netsi su igrali zasad jednu ove sezone i Lakersi su dobili u gostima 104:98.

Probat ću...

Bogdanović 15.5 under 1.85 (SS)
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:38   #7954
Pripazi, Bojan igra osjetno više otkad je prije nekoliko dana iz Netsa otišao Joe Johnson, pa sezonski prosjek nije relevantan.

Od ostalih vijesti, upravo je objavljeno kako Kobe veÄŤeras ne igra, a vrlo su upitni Curry i Iguodala kod Golden Statea.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:41   #7955
Quote:
Mikhail Bakunin kaže: Pogledaj post
...
Na umu valja imati da je odlaskom Johnsona, automatski dobio više lopti u napadu kao i više minuta provedenih na terenu.

Draymond Green over 7.5 asista 1.85 @ Lutrija

Za večeras su upitni Curry i Iguodala što otvara prostor Draymondu za još veću rolu u razigravačkom dijelu.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 00:15   #7956
James under 26,5 1.7 @ SS
Irving under 21,5 1.85 @ SS


Z-Bo, Conley, Barnes & Andersen večeras ne igraju.

Za očekivati je blowout i manju minutažu.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 18:53   #7957
Kanter više od 12,5 1,85 PSK
Crawford više od 18,5 1,85 PSK, SS
Westbrook više od 21,5 1,85 SS (22,5 u PSK)


Clippersi odmaraju Paula, Jordana, Redicka i Piercea, a Oklahoma Duranta i Ibaku. Treba neko i dati te koševe onda...
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 19:08   #7958
Di si nasao da ih odmaraju? Ne mogu nigdi nac, nema ni na Rotoworldu, a tamo su barem azurni.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 19:23   #7959
Pardon, krivo sam gledao za Duranta i Ibaku, al za ovu četvoricu ti to piše na rotu. A u toj situaciji, i pri ovim marginama, vjerujem da su dobre oklade i za Westbrooka i Kantera.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 19:51   #7960
Aha, sad vidim za ove iz Clippersa. Vijest je jos od jucer, zato odmah nisam nasao.

Trazio sam medju najnovijim vijestima, a vidi se tek kad se ide medju ozljede po momcadima.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.