Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 00:24   #2001
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Valjda visoko
E to da :P
Sto se god tice, ja sam ajmo tako reci, između :P
Mali Ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 19:22   #2002
Tvoja reakcija na moj post samo pokazuje koliko su ti roditelji u pravu što ti ne daju piercing.
Da stvarno nisi premlad ne bi reagirao tako obrambeno.
Pričekaj još koju godinu, bit ćeš pametniji, pa ako ga još uvijek tada budeš želio - good for you.
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 04:16   #2003
Quote:
Mali Ive kaže: Pogledaj post
Pozdrav !
Dakle.... Opet kao i obicno, maloljetnost i problemi s roditeljima...
Naime, želim piercing ispod usnice, a starci nedaju.

Imam pirs doma, kao i običnu iglu i dezinfekcijsko sredstvo koje djeluje fungicidno i baktericidno.

Jeste li ikada probali bušiti usnicu kod kuće, koje su posljedice, mišljenja i ostalo... ?

Hvala svima !
Oooo da obična igla i DEZNFEKCIJSKO sredstvo.
Samo ti buši...Ako misliš završit na hitnoj sa usnicom do poda i hepatitisom...

Što sve ljudima pada na pamet...
Igle koje se koriste kod bušenja su STERILNE. Sterilizacija i dezinfekcija nije isto. Google it.
S razlogom postoji dobna granica i s razlogom postoje profesionalci i s razlogom to bušenje kod njih ne košta 15 kn nego 400 i više.
I da, postoje različite veličine pirseva tako i različite veličine igala, ne vjerujem da sa običnom iglom možeš probušit dovoljno veliku rupu za pirs. Uostalom u početku se stavlja veći pirs jer usna prilično natekne.
Nadalje znaš li opće aftercare nakon pirsanja?
Kao što su već rekli čekaj 18 rođ pa odi sam,to sam ja napravila bez dopuštenja i evo ga stoji već god dana. ^^ Pomirili su se s njim.
Bez sad ikakvog vrijeđanja i gledanja sa visoka (uostalom nisam ni ja tako stara ) ali iskreno samim tim pitanjem koje si postavio dokazuješ kolko si mlad i neodgovoran, tj ni ja ti nebi dala da se pirasaš dok malkoc ne odrasteš.
To je rupa u tvom tijelu i jako puno toga može poć po zlu. Ovak se ne čini al kad gnoj počne izlazit,kad dobiš izrasline na tome,kad dobiš osip,kad počne bolit kad ga samo pogledaš i kad ti usnica oteče 5x puta izgledat će ozbiljno trust me.
Samo dobronamjeran savijet.
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 07:46   #2004
Quote:
Mali Ive kaže: Pogledaj post

a ful mi se više neda čekati
gle, znam, ja sa tak bila, nije mi se dalo čekat, pa kad sam već navršila 18 starci mi nisu dali.. i tak redom te gluposti...

sad mi je sve to smiješno i drago da sam čekala da prođe par godina i da ne bum neki buntovnik il kaj ja znam kaj

gle, strpi se malo... kaj da ti drugo velim.. vjeruj mi, tvoje zdravlje je puno važnije od tog da imaš home made pirs sa hepatitisom i sličnim boleštinama

držim fige da vrijeme čim brže prođe! i da, kad buš velki dečko, buš imo lep pirs!
__________________
Svaki čovijek dijete je svojih postupaka!!! :)))))
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 16:26   #2005
Quote:
Grofica Raven kaže: Pogledaj post
Oooo da obična igla i DEZNFEKCIJSKO sredstvo.
Samo ti buši...Ako misliš završit na hitnoj sa usnicom do poda i hepatitisom...

Što sve ljudima pada na pamet...
Igle koje se koriste kod bušenja su STERILNE. Sterilizacija i dezinfekcija nije isto. Google it.
S razlogom postoji dobna granica i s razlogom postoje profesionalci i s razlogom to bušenje kod njih ne košta 15 kn nego 400 i više.
I da, postoje različite veličine pirseva tako i različite veličine igala, ne vjerujem da sa običnom iglom možeš probušit dovoljno veliku rupu za pirs. Uostalom u početku se stavlja veći pirs jer usna prilično natekne.
Nadalje znaš li opće aftercare nakon pirsanja?
Kao što su već rekli čekaj 18 rođ pa odi sam,to sam ja napravila bez dopuštenja i evo ga stoji već god dana. ^^ Pomirili su se s njim.
Bez sad ikakvog vrijeđanja i gledanja sa visoka (uostalom nisam ni ja tako stara ) ali iskreno samim tim pitanjem koje si postavio dokazuješ kolko si mlad i neodgovoran, tj ni ja ti nebi dala da se pirasaš dok malkoc ne odrasteš.
To je rupa u tvom tijelu i jako puno toga može poć po zlu. Ovak se ne čini al kad gnoj počne izlazit,kad dobiš izrasline na tome,kad dobiš osip,kad počne bolit kad ga samo pogledaš i kad ti usnica oteče 5x puta izgledat će ozbiljno trust me.
Samo dobronamjeran savijet.
hmm. recimo da cu u treći razred srednje medicinske škole u kojoj steriliziram i dezinficiram med. instrumente svaki tjedan. Sterilizacija se provodi sterilizatorom i ubija bakterije, a dezinfekcija dez.sredstvom i također ubija bakterije. Bitno je čitati SITNA slova na proizvodu. djeluje --- pa ti sad pise fungicidno, baktericidno, patogeno bla,bla,bla.....

eh da, i pirs u anubisu u osku nije 400 i više nego 250 kn.

A sad nakon svih ovih prodiciranja i sam vidim da sam gornji post pisao bzvz :P
Čak se pomalo i sramim sto sam to sve pisao :P :P

hvala !
Mali Ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 20:25   #2006
Sterilizacijom ubijaš i spore, a dezinfekcijom ne, medicinaru dragi.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:05   #2007
Quote:
Mali Ive kaže: Pogledaj post
A sad nakon svih ovih prodiciranja i sam vidim da sam gornji post pisao bzvz :P
Čak se pomalo i sramim sto sam to sve pisao :P :P
ne, nemoraš se sramit! svi smo to prošli!
__________________
Svaki čovijek dijete je svojih postupaka!!! :)))))
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 02:16   #2008
Quote:
_kleo_ kaže: Pogledaj post
Sterilizacijom ubijaš i spore, a dezinfekcijom ne, medicinaru dragi.
bla,bla,bla.... dođe ti na isto.
Mali Ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 02:18   #2009
Quote:
morning_dew kaže: Pogledaj post
ne, nemoraš se sramit! svi smo to prošli!
Mali Ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 01:28   #2010
Quote:
Mali Ive kaže: Pogledaj post
bla,bla,bla.... dođe ti na isto.
kod bušenja kože,dodirivanja s krvlju,bla,bla,bla,vjeruj mi ne dođe na isto ^^
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 02:51   #2011
a ma pustite ga da se unakazi kad već ima toliku želju. možda se ne sjebeš iz prvog puta, ali ti je zato za 2. puta zagarantirana propast... živio mali, bit će ti kad tad žao...
*tamara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:50   #2012
Quote:
Mali Ive kaže:
hmm. recimo da cu u treći razred srednje medicinske škole u kojoj steriliziram i dezinficiram med. instrumente svaki tjedan.
ako već znaš sterlizirati i dezinficirati, nebi ti bio problem meni izvaditi slijepo crijevo? mislim, kaj, samo ti trebaju čisti instrumenti
sa razlogom postoje stručne osobe koje se školuju za određenu stvar, to bi i sama trebala znati.
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 22:03   #2013
Moja blesava frendica si je bušila sama usnu....i stavljala rinčicu za uho. Kasnije kad je zacijelilo išla je ponovo, al u studio.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 02:25   #2014
Quote:
*tamara* kaže: Pogledaj post
a ma pustite ga da se unakazi kad već ima toliku želju. možda se ne sjebeš iz prvog puta, ali ti je zato za 2. puta zagarantirana propast... živio mali, bit će ti kad tad žao...
gle, to sto si tiživčana, mene nije briga. ovdje ima osoba koji mi daju savjete, a ti svoje mišljenje koje je neprikladno zadrži za druge...

ne znam kolko ti to mene dobro poznajes pa znas da ce mi bit zao.
ne mislim vise chatat i bok!
Mali Ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 02:27   #2015
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
ako već znaš sterlizirati i dezinficirati, nebi ti bio problem meni izvaditi slijepo crijevo? mislim, kaj, samo ti trebaju čisti instrumenti
sa razlogom postoje stručne osobe koje se školuju za određenu stvar, to bi i sama trebala znati.
hmm pa nisam sad baš kirurg i nisam se školovo 11 godina

a znam jbg sve to, al kad bi ja to brže bolje
Mali Ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 13:25   #2016
Quote:
Mali Ive kaže:
hmm pa nisam sad baš kirurg i nisam se školovo 11 godina
exactly

Quote:
al kad bi ja to brže bolje
zar nije bolje da malo pričekaš i onda se pirsaš kako spada? mislim, ipak ćeš pirs nosit neko duže vrijeme, pa je onda poželjno da bude što bolji .
na kraju krajeva, što će ti mama i tata reći? ja sam zbog mira u kući odustao od bušenja usne, iako sam imao novce i bio spreman već sutra otići. razmisli i o tome
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 14:34   #2017
jedno pitanjce.
kad čistite pirs na nosu octeniseptom jel izvadite malo pirs iz nosa ili pošpricate preko njeg
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 17:24   #2018
link. evo kaže Anubis da se nakit ne smije vaditi tjekom procesa zacjeljivanja . pročitaj si to, ako ti već nisu dali kad si se pirsala
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 18:30   #2019
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
jedno pitanjce.
kad čistite pirs na nosu octeniseptom jel izvadite malo pirs iz nosa ili pošpricate preko njeg
ja sam ga onak malo napuknula, tak da ostane nutra al oprt je malo vani, čist da i sam nakit povuče malo octenisepta.. nemoj ga skroz vadit
__________________
Svaki čovijek dijete je svojih postupaka!!! :)))))
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 19:07   #2020
Idem u srijedu da busim pupak, pozelite mi srecuu
Sve mi je ok, al me malo hastra
I imam jedno pitanjce, da li ikakve veze ima mjesecnica s pirsanjem pupka?
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.