Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2004., 01:51   #41
Bože koja rasprava!

Ma i jednodijelni i dvodijelni mogu biti lijepi, ali i ektremno ružni. Skroz mi je bezvezna ova načelna rasprava na neviđeno.

Meni su isto draži dvodijelni, čisto funkcionalnosti radi. Samo, meni je problem naći gornji dio za moje tako da mi je traženje dvodijelnoga kostima takva kalvarija koju sebi priuštim svako treću-četvrtu godinu. Nemam živaca gledat one (već spomenute) "bapske" modele koje mi nude kad zatražim broj. Zato najčešće i kupujem u Skinnyja jer se mogu kombinirati gornji i donji dijelovi, neovisno o broju.

Al' ove godine sam upikirala jedan preksrasan jednodijelni kostim. Čim sam ga vidila - znala sam da će biti moj (unatoč činjenici da je jednodijelni). Možda mi i bude žao jer sam se skroz odvikla od jednodijelnih kupaćih, ali tako je lijep da mu ne mogu odolit. A i stanu pa neću imat natezanja oko broja.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 11:01   #42
Ajte vrit imam puno posla, a izgubih previše vremena jer sam se ovdje nadala naći neka zgodna mjesta gdje se može u Zg naći BIKINI.

Nosim bikinije jer mi ne stoje oni sa puno krpe tipa Lisca, jer mi se tijelo gubi u previše robe.

Dal li ste već haračile gradom, dajte smjernice, pls!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 11:22   #43
Kako volim kupovati kvalitetne badice, ove godine su mi zapeli za oko oni u palmersu , ima super modela (barem meni). A i u Calzedoniji (u King Crossu) se nadje slatkih stvari. Ja sam negdje na jesen naletila na ono sta im je ostalo od ljeta za sitnih sto i nesto kunica pa sam si upiknula jedan sitni trokutasti bikini.
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 11:50   #44
Ja sam dobila za Uskrs na poklon prekrasan bikini od "6ixty 8ight "kupljen u lokalnom ducanu finog vesa .Stvarno je
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 12:11   #45
ja ga narucila prek victoria secret!
dolje hipserice sa gumbicima, gore trokutoci kaj se vezu iza vrata!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 13:39   #46
Bili, divno zvuči...

daš link?

zaboravila sam napomenuti da obožavam hipsterice
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 15:30   #47
www.victoriassecret.com

moj model se zove polka dot

jedva cekam, prosli petak su ga shipnuli, znaci brzo ce doc!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 18:27   #48
Jel Salinas Polka dot....?
To je brazilski kupaci. Super su ti njihovi...jako dobra kvaliteta i izvrstan dizajn.
Ja sam ubola dva njihova u Br.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 11:37   #49
Gdje se u Zagrebu može naći jednobojni tanga bikini, a da mu je cijena nešto proporcionalnija površini?!

Pusa!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 01:52   #50
Beti Metlika - crveni, trokutici tanga 75 kn proslo ljeto
MissT is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 04:12   #51
e sad,puno rulje pod bikini smatra nekaj kaj uopce nije bikini..nego tako zovu dvodjelne badice svih vrsta...za mene je bikini-bas bikini -po kroju...i ne ne volim bikinije-nisu vise u modi!a i kad su bili bili su gadni...
volim dvodjelne ali raznih krojeva,i gacice da su skoro pa ko tangice!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 14:29   #52
Dvodjelni, definitivno, ali bikini ne. Ipak me ima mrvicu previše za bikini. Ali jednodjelne ne volim, jednostavno se ne osjećam dobro u njima.

I da se pohvalim - baš sam si danas kupila novi kupaći, nakon dvije godine pauze i cijele kalvarije traženja... jer trebam veliki gornji dio, mali donji... a opet da nije poslovično babast. I našla sam, konačno! Jes' da nije baš moja boja (nisam neki tip za crveno i narančasto, ali u biti OK izgleda) i da me je to zadovoljstvo koštalo 380 Kn, ali našla sam!


Eto, morala sam svoje veselje s nekim podijeliti
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 12:09   #53
Imam jedan fantastični dvodjelni od Parah - donji dio kao malecne boxerice, mrak, fantastično mi guza izgleda u njemu, ma baš ga jako volim, ali s obzirom da sam nudist, na žalost ga rijetko nosim, samo na plažama gdje ima ljudi jer mi je užasno neukusno i nepristojno nametati svoj nudizam drugima.
A opet, nudističke plaže mi se gade, nekak mi je to ewwwww, tako da odem s barkom ili prošećem do neke puste uvalice.
Na sreću, bar to nije problem
__________________
My mouth fell open
Hoping that the truth
Would not be true
Refuse the news

I'm feeling sick now
What the fuck am I
Supposed to do
Just loose and loose
broken_as_glass is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 12:24   #54
Ja imam široke bokove i jače noge, a gornji dio tijela je u redu, tak da u jednodijelnom badići izgledam bezveze.

Nema smisla skrivat trbuh i leđa koji su ok, a jednodijelni badić mi se redovno uvuče u dupe, obično su jednodijelni previsoko rezani pa pokazuju moje jastučiće na bokovima i celulit u punom izdanju.

Zato dajem glas dvodijelnima, kojih ionako ima više modela, veći izbor i sve to.
UnExpected is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:35   #55
jel zna netko gdje ima za kupit (ako ste vidjeli negdje u gradu) jednodjelni badić s tim da trbuh nije skroz prekriven, nego je slovo X na trbuhu koje povezuje gornji i donji dio...pliiiiizzzzz help...našla jedan takav (vidjela u storyiju) al nema broja...šmrc..
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 11:01   #56
Quote:
Zrinska kaže: Pogledaj post
pa jedno i drugo....sto je vama ljepse ...jednodjelni ili dvodjelni...
Kad sam bila iskompleksirana kokoš skrivala sam se u jednodijelnom, ali to me srećom pustilo na kraju srednje pa od onda nosim bikini. Imam nekoliko komada koje kombiniram, uvijek gledam da mi se boje podudaraju
Inače nema mi goreg nego vidjeti u bikiniju ženu kojoj se tako urezuje da se ne vide špagice na bokovima, terrible.
Takav jednodijelni s X-om nisam vidjela, osim po novinama...
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:14   #57
ja mislila da ce ovaj topic vrvit od slika a ono nis... ja sam se ove godine zapalila za traka gornji dio bo...nesto kako se vec kaze ali mislim da si ga necu priustit s obzirom na moje atribute tj izostanak istih... imam tri skoro identicna, gore trokutici, dole gacice na vezanje tako da ove god ipak trazim nesto novo ... a kakve su cijele u caldezoniju zna neko?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:24   #58
bikini, bolje pocrniš, možeš si složit tako da se uopće ne vide prijelazi ak se ne kupaš gola jasno..
nuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:53   #59
bikini...ma kakav kupaći eh sto ste lude
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 17:42   #60
je li itko vidio u zg gdje ima ovakvih modela slicnih za kupiti..gacice su mi vazne...ovo su slike badica koje Kiki spominje Cia Maritima ako sam dobro prepisala..vjerujem da toga nema u zg i širok okolici...ali bar nesto slicno..

http://images.sports.cn/2004/06/21/208482A.jpg
http://img.stern.de/_content/54/25/5...2305EA_453.jpg --bez ovog ljubicastog "umetka"


inace ne volim jednodijelne..ali evo ovaj mi je bas lijepi..
http://www.fashionledge.com/images/d...a-S07-MAIN.jpg
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.