Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2007., 11:33   #81
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
Ako moze pomoc, ovo je skica moje buduce kupaonice al nikak se smisliti kak plocice posloziti pa ako netko ima konkretne ideje htjela bi nekako odvojiti taj dio gdje je lavabo, bit ce onaj jedan veliki za dvoje i isto tako dugo ogledalo vodoravno postavljeno...
Imala sam ideju i onda smo se smislili za varijantu s tim ogledalom i lavaboom i sad ispocetka

http://img205.imageshack.us/content....mojakupyc4.jpg
supeeeeeer dupli umivaonik!!! u mojoj maloj kupaonici to na žalost neće moći ...

našla sam neki dan jedan link s kupaonicama ... ako ga nađem ... tvoj je
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 11:53   #82
stela, ako može pomoći, evo par dobrih fotki ... ne mogu više naći ovaj link ... sorry

elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 12:00   #83
elegant ova crvena varijanta mi je mrak, jer bi plocice stavila bez, a ormaric ce vjerovatno biti wenge
jos jedino da muza uvjerim da na taj zid ne stavljamo plocice, nego samo boju
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 12:02   #84
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
supeeeeeer dupli umivaonik!!! u mojoj maloj kupaonici to na žalost neće moći ...
i nasa je mini kupaonica, nemres se okrenut u njoj... zato je i prosirujemo...
rusimo zid od spavace sobe da je bar malo prosirimo
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 12:06   #85
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
elegant ova crvena varijanta mi je mrak, jer bi plocice stavila bez, a ormaric ce vjerovatno biti wenge
jos jedino da muza uvjerim da na taj zid ne stavljamo plocice, nego samo boju
i mi ćemo u sličnu kombinaciju boja ... na žalost, meni uvjeravanje o farbi nije uspjelo, no pločice koje smo izabrali ne bi trebale loše izgledati ... o održavanju se
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 12:07   #86
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
i nasa je mini kupaonica, nemres se okrenut u njoj... zato je i prosirujemo...
rusimo zid od spavace sobe da je bar malo prosirimo
to je dobra ideja ... kod se nema kam kaj proširiti ... event u susjedni stan
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 12:40   #87
odnosno umjesto boje mogla bi stavit one mozaik plocice (mrvicu vece) na taj zid
hm.... vis nije to losa ideja
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 12:47   #88
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
odnosno umjesto boje mogla bi stavit one mozaik plocice (mrvicu vece) na taj zid
hm.... vis nije to losa ideja
mi smo za pod uzeli velike pločice ... 45x45cm, a za zid one "pravokutne" ... koje će postaviti po kraćoj strani.

ako ti se da, pogledaj slike na topicu pločice
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 14:04   #89
Vec sam snimila tvoje plocice, al naucila sam skolu nakon kuhinje... sto su manje podne plocice ljepse zgleda frendica je stavila u kuhinju na pod te pravokutne ali tako uzduzno ko brodski pod slozeno, super izgleda zato sad za kupaonu gledam podne da su manje dimenzije....
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 14:05   #90
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
Vec sam snimila tvoje plocice, al naucila sam skolu nakon kuhinje... sto su manje podne plocice ljepse zgleda frendica je stavila u kuhinju na pod te pravokutne ali tako uzduzno ko brodski pod slozeno, super izgleda zato sad za kupaonu gledam podne da su manje dimenzije....
e vidiš ... to je dobra ideja ... no, pošto nama radi izvođač, sad je kasno za to ... osim toga, te pločice su glanc, a to nisam htjela za pod
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 10:14   #91
Pozdrav svima!
Trebam pomoć!Naime tražim kupaonski namještaj koji ne uključuje ni ogledalo,ni umivaonik(kad god gledam kupaonski namještaj svi mi nude upravo to).
Željela bih kupiti ormarić sa dovoljno dubokim i širokim ladicama da mi u njih bez problma stanu oni najveći i najbeblji ručnici u dva reda.
Jel netko zna gdje bi se to moglo naći kod nas ili moram u Austriju?!
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 00:23   #92
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
Ima li netko nedavnih pozitivnih iskustva sa nabavkom kupaonskog namještaja ... kupaonskih blokova, prije svega?!
ako nije kasno u rijeci imas 051 275 999 imaju predivan kupaonski namjestaj. mozda je nesto skuplji nego drugidje ali kad znas da je sve to zasticeno protiv vlage onda ti nije zao te love. ima i modernog i klasicnog i "rustikalnog".frendica je kod njih kupila davno 10-12 godina i sve funkcionira i nema zamjerke. imas i interier "petko" koji ima i ostali namjestaj....
Denis&Denis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 18:03   #93
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Trebam pomoć!Naime tražim kupaonski namještaj koji ne uključuje ni ogledalo,ni umivaonik(kad god gledam kupaonski namještaj svi mi nude upravo to).
Željela bih kupiti ormarić sa dovoljno dubokim i širokim ladicama da mi u njih bez problma stanu oni najveći i najbeblji ručnici u dva reda.
Jel netko zna gdje bi se to moglo naći kod nas ili moram u Austriju?!
Pa po opisu je to prije komoda pa probaj pod namještajem za spavaću sobu. Ma ima svega samo treba prošetati noge.
Marko13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 18:22   #94
Ili si daj pravit.Dobiješ točno što želiš,a i vjerovatno za male pare!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 11:37   #95
Zna li netko gdje mogu kupiti gumene podloške za tuš kabinu, a da nisu uobičajene bijele ili plave boje?
__________________
------------------------------------------------------
Svi mi živimo pod istim nebom, samo nemamo isti horizont
simplemind is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 18:58   #96
Preporuke za majstora koji bi nam napravio kupaonske ormarice po mjeri, ali po kvaliteti i dizajnu ovih gotovih. Malo nam je kupatilo i ima kosinu, pa je tesko pronaci odgovarujuce, gotove. Hvalaaaaaaa
bubamarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:42   #97
ogledalce za kupaonu

zna li netko gdje kod nas ima ovakvo ogledalo? ovo je slika iz ikee, ali s obzirom da neidem uskoro u austriju nadam se da ga ima i u zagrebu za kupiti
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:58   #98
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje kod nas ima ovakvo ogledalo? ovo je slika iz ikee, ali s obzirom da neidem uskoro u austriju nadam se da ga ima i u zagrebu za kupiti
u semeraru i bauhausu sam vidjela. u bauhausu prije mjesec dana.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:31   #99
hvala
zaletit cu se ovih dana..valjda imaju jos uvijek
jel to uopce prakticno? frendica mi je rekla da je vidla kod nekog i da je to super rijesenje za vidjet se i odostraga, a bas mi to treba inace bi mi se moglo desit da imam neko gnjezdo iza na glavi
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 13:56   #100
za vidjet se odostraga uzmi obicno ogledalo kojeg mozes uzeti u ruku i vrtiti po volji. jeftinije i efikasnije rjesenje

ovo tu je odlicno za recimo prckanje po faci i cupanje obrva, jer ga mozes dovuc blizu, a s jedne strane ima povecano ogledalo, s druge normalno

Lei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.