Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2015., 18:02   #561
Je li nekoj od vas trbuh rastao skroz neravnomjerno? Ja sam u 11. tt i donji dio trbuha (ispod pupka) mi je zadnjih par dana baš narastao i tvrd je, dok je gornji dio još donekle ravan. Kad bi se to moglo izjednačiti? Izgledam kao da mi je netko presjekao trbuh?
pink panthera is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 20:05   #562
Pa to je skroz normalno jer ti tek sad maternica izlazi iz zdjelice.
A maternica ti nije iznad pupka.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 09:31   #563
Ja sam visoka 165 i teška oko 50kg,dakle mršavica skroz...
U prvoj trudnoći trbuh sam imala jedva primjetan do 6mj samo ja sam ga vidjela, u drugoj trudnoći sam radila i isto tako do 5mj sam odlično 'skrivala' trbuh iako su znali, a sada u trećoj me muž zezao već prije testa,da sam mu čudno 'napuhana' i hlače su mi bile tijesne. Sad sam u 17 tjedu,a trbuh već 3 tjedna lijep,zaobljen,velik...
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 09:49   #564
Sad ga nisam imala do 18tt,,,cim sam zakoracila u 5mj samo je iskocio ))
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 11:44   #565
Tako se i meni tek nakon 18 tj počeo malo primjecivati iako mi ni dan danas nije veliki
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 22:40   #566
168/62 6tt I stomak isti kao mojoj frendici u 5mjesecu.
Ogroman, ne mogu ga uvuci.. ali probava mi na minimumu te sam na utrićima tako da je od tog samo mi smijesno jer izgledam kao da imam troje u 3 mj.trudnoce.
~loo~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:49   #567
10tt i izgledam kao u 5 mj trudnoce....
Trbuh samo takav....nema sanse da ga uvucem
Fino je zaobljen i velik
I ne....nije mi to bas super za te tjedne

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 12:07   #568
Prerano mi je za takav trbuh.... cak se i ljudi oko mene cude....

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 10:23   #569
Quote:
giova kaže: Pogledaj post
ja sam u 23tjednu i stvarno se pitam kad će mi se početi nazirati trbuh. ujutro kao da nisam trudna, do kraja dana se nešto nazire, ali sve mi je to nekako maleno.
Ovo ko da sam ja pisala. Prvo sam oko 8-10 tjedna imala trbuscic zbog nadutosti, pa se to nekako ispuhalo . Onda se oko 18. tjedna lagano poceo nazirati pravi trudnicki, onako zaobljeni. Sad u 23. tjednu mi se nekad cini kao da mi je trbuh manji nego prije dva tjedna, ali def. ima razlike tijekom dana i uvecer je veci. Sad, koliko to veze ima s polozajem bebe, koliko sa zelucem nemam pojma.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 10:08   #570
Tek sam 12tj i primjecuje se mali trbusčić..
Jace sam gradje i dobila sam 4kg zasada..
U prvoj trudnoći,pocetnih 62kg ali trbuh je bas bio jos vidljiviji nego sada...
Sad se vise sirim u bokove
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 15:10   #571
Od 13tt mi se izbacio mali trbuščić Udebljala se još nisam ništa, visoka 171 cm, 65 kg imam zadnje 2 godine. Sada sam 14 tt. i svaki dan se gledam u ogledalo, ali nema promjene
danaja1122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:54   #572
Meni se trbuh poceo nazirati tek sa ulaskom u peti mjesec. Do tad mi je bilo ko da sam se dobro najela. Sad sa 19 tjedana se vidi da sam trudna, i to je dosta naglo iskocio. No ipak bi se jos uvijek u siroj majci mogla presvercat

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 18:07   #573
Ajme..pa meni se sa 12 tt već lijepo vidi
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 19:45   #574
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
Ajme..pa meni se sa 12 tt već lijepo vidi
Meni je sa 12tt bilo tak da sam ga samo ja vidla
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 20:46   #575
U prvoj T oko 20tj. Do 15tj bila ravna, od 15-20tj kao da sam se dobro najela.
U drugoj T sa 8tj kao da sam se dobro najela i vec mi je sa 10tj iskocio
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 21:46   #576
U prosloj trudnoci sam vec sa 3 mj nosila trudnicke hlace (blizanci)...., a u ovoj trudnoci svoje hlace vise sa 8-9tt nisam mogla zakopcati (jedna beba)....

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 07:11   #577
ja sam u četvrtom mjesecu i obukla sam danas trudničke hlače....jednostavno nemrem..
sjedim 8 sati na poslu i do kraja radnog vremena sam ko bačva. U ništa ne stanem od hlača, imam jedne jedine tajice koje idu preko trbuha. Jer inače samo traperice imam u garderobi, a ne stanem niti u jedne jedine,

ne znam da li mi se trbuh vidi ili je samo toliko napuhan. a nisam se udebljala..bojim se koliki će poslije biti
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 09:15   #578
Meni je već na početku bio izbio nekakav pivski trbušić i često sam bila napuhnuta, no ujutro kad sam se probudila je bio normalan sve do negdje polovice (20 tjedna). Sad je to već trudnički trbuh i ujutro, ali nije da se vidi ispod jakne... ljudi na ulici nemaju pojma da sam trudna. Na posao nosim tajice s nekakvim duljim vestama ili tunikama, a nosim i par traperica koje sam imala i prije trudnoće uz pomoć ovakvog sličnog pojasa:
pojas za trudnice.
Ostavim otkopčane hlače i onda uz pomoć tog pojasa prekrijem to mjesto i taj mi pojas ustvari kao drži hlače (nije da bi otpale i bez njega ).

Meni je trbuh kao kod ove cure:
trbuh neke cure u 21. tjednu. Samo sam ja 12-tak kila teža od nje i 3 cm višlja. Ona isto na toj slici nosi dečkića.

Imam i trudničke hlače koje mi je poklonila prijateljica, ali nisu mi baš će-će. Nosim ih u slobodno vrijeme.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:41   #579
Ja se udebljala nisam,vaga pokazuje isto ali trbuh imam..i osjećam se napuhnuto pa može bit da je samo to,baš trudnoća se vjerojatno malo samo vidi ostalo je crijevo tj.želudac kad me i stalno boli i sve to skupa pa sam vajda napuhnuta.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 16:35   #580
sad sam u 15.tt i dobila sam cca 2kg...ako sam i toliko...uglavnom u 1.trudnoći nisam imala veliki trbuh...onako neprimjetna trudnica...nisam bila neko koga će ljudi prepoznati ko trudnicu osim onih koji su me poznavali...
sada zatrudnila i sa 11,12 tj imala trbušinu...iz profila baš trudna...a sada opet niš...malo trbuščića...gaće zakopčavam na knap isto kao i prije mjesec dana...
umriti ću od straha do 26.1...
zašto je stalo rasti i po meni se čak smanjilo???
ni ne osijećam se trudno...oni umorni dani gotovi, apetit se vratio, cice ne bole...ono sve ko da i nisam trudna...
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.