Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2006., 22:13   #1001
Quote:
DarkSun kaže:
Jer malo mi je čudno da bujinkan ima dojo koji ne spominje niti na web stranici...
S obzirom da je tek nedavno poceo trenirat, mozda covjek nije upucen u odnos Deana Rostohara i ostalih ljudi koji se bave ninjutsu-om u drzavi. Jer znam da nema bajan odnos s dosta ljudi. Iskreno ni ja nemam pojma kakav je odnos Rostohara i Bartolina (ako se ne varam) al to ni ne zelim znat. Medutim fakat me zanima kakav imaju trening.
Chain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 22:22   #1002
Quote:
DarkSun kaže:
Jer malo mi je čudno da bujinkan ima dojo koji ne spominje niti na web stranici...
ja decki ovo ne razumijem. pa ja sam dugo trenirao u bujinkanu kod rostohara i nitko nikada ovo nije spomenuo.zaista sam zatecen,ne razumijem. e sad nevezano uz ovo,chain,zaista si se malo zaletio, svi mi razumijemo da se svatko moze malo nabrijat,zanjet,povest vlastitim tvrdnjama,al nije lijepo ukljucivat u to domovinski rat. da razjasnim; i osobno sam na pocetku znao povest zesce rasprave s wreboxom,ali sve ima svoje granice. ljudi poput njega su branili ovu zemlju,a ti ga nazivas invalidom ?! to nije u redu. i napomenuo bih da se ja nebi zajebavao s wreboxom,ipak on nije neki klinac,covjek nam iz iskustva govori neke zivotne stvari jer je stariji pa zna sto prica,svaka mu cast na njegovoj formi i trudu u bv. na nama je da prihvatimo njegovo misljenje ili ne,isto kao i on nase. on nase nekada ne prihvaca,ali uvjek civilizirano objasni zasto se ne slaze s nama i pokaze nam svojim primjerom kako on to vidi,ne napise samo da smo glupi. dakle,svatko neka stuje svoju vjestinu,al neka i ostale postiva,pa ce isti dobit i postivanje ostalih. amen.
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 22:30   #1003
Sve stoji...pretjero sam....al ne bi reko nista da mi je fino objasnio zakaj se ne slaze i da mi je dao priliku da se objasnim, a ne da me ide nazivat nadobudnim i pozivat na borbu. Sorry, al meni je ulicna borba totalni primitivizam i uope pozivanje na tako nesto mene oznacava ko primitivca. I bas to sto je stariji bi trebalo znacit da se nece pozivat na tako nesto. Imam svoje dostojanstvo i ne dozvoljavam to. Opet kazem pretjero sam, i nije mi se problem ispricat kad sam u krivu.
Chain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 22:32   #1004
vidis,tako se ponasa, to je u redu, pametan covjek je svjestan kad se zaleti,ali puno je pametniji kada se zna povratit.
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:10   #1005
Pa jel mi može netko "službeno" potvrditi da u Zaboku nema Bujinkan sekcije... Iako pitati ću ja sutra na treningu. Jer ako je netko otvorio McDojo s imanom Bujinkan ninjutsua, to jako nije u redu.

Swordsman, možeš li ti pitati senseia o čemu se to radi? Jel bilo bi jako lijepo kada bi ovo bilo što prije objašnjeno.
DarkSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:14   #1006
Quote:
Chain kaže:
Sve stoji...pretjero sam....al ne bi reko nista da mi je fino objasnio zakaj se ne slaze i da mi je dao priliku da se objasnim, a ne da me ide nazivat nadobudnim i pozivat na borbu. Sorry, al meni je ulicna borba totalni primitivizam i uope pozivanje na tako nesto mene oznacava ko primitivca. I bas to sto je stariji bi trebalo znacit da se nece pozivat na tako nesto. Imam svoje dostojanstvo i ne dozvoljavam to. Opet kazem pretjero sam, i nije mi se problem ispricat kad sam u krivu.
Dečko,apsolutno si pretjerao...usporedi riječi-nadobudan i konj(u kojeg bi se ja trebao maskirat na Jelačić placu)...
Što znači riječ nadobudan?Po Anićevu rječniku,ta riječ označava čovjeka,koji je pun naivnog optimizma i ambicije...a koliko sam shvatio,tek si se počeo baviti s ninjutsuom,tako da te taj pridjev ne bi trebao vrijeđati,jer je to istina,koju si sam napisao...
Što znači,kada starijeg od sebe i puno iskusnijeg čovjeka,uspoređuješ s konjem?Razmisli malo...
Imam dovoljno razloga da ti dođem u utorak u Sesvete na trening i da te navučem za uho,pred svim tvojim kolegama,jer vidim da te jebe prejak ego,a nije ti prvi put da bezobrazno sereš po meni...
Pametnije ti je da se ispričaš i da nikada više ne reagiraš na moje postove,nego da do isprike dođem na drugačiji način.Pamet u glavu...
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:18   #1007
pa Chaine, čovjek te samo pozvao na dobri stari challenge match.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:36   #1008
Chain,ne bi ti htio bit u kozi
nakmuay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:42   #1009
prva vještina koja se uči u borilačkim vještinama je kako brzo pobjeći.

U ringu nema bjega...
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:46   #1010
Quote:
Caine kaže:
prva vještina koja se uči u borilačkim vještinama je kako brzo pobjeći.

U ringu nema bjega...
Provjeri ti ipak jel ima dvorana u Sesvetama izlaz za krajnju nuždu.
nu-croatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:47   #1011
chain,moja iskrena sucut !
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:55   #1012
kolko je pametno upasti u dvoranu punu ninji i oruzija?
wrebox, covjek te je izvrjedao, ali molim te nemoj prijetiti batinama ovako preko neta.
netreba se covjek potuci svaki put kad ga netko vrijeda.
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:57   #1013
Quote:
Caine kaže:
prva vještina koja se uči u borilačkim vještinama je kako brzo pobjeći.

U ringu nema bjega...
To se uči na atletici,a prva i jedina stvar koja se uči borilačkim vještinama je vještina borenja...mislim da nije velika mudrost, shvatiti riječi-borilačka vještina...
Pobjeći može svatko,a pogotovo kad trenira atletiku,nogomet ili bilo koji sport u kojem ima trčanja...
Na kraju...koji vam je smisao vježbanja borilačkih vještina,ako je prva stvar koju ste naučili-bježanje?
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 00:08   #1014
Quote:
Wrebox kaže:
To se uči na atletici,a prva i jedina stvar koja se uči borilačkim vještinama je vještina borenja...mislim da nije velika mudrost, shvatiti riječi-borilačka vještina...
Pobjeći može svatko,a pogotovo kad trenira atletiku,nogomet ili bilo koji sport u kojem ima trčanja...
Na kraju...koji vam je smisao vježbanja borilačkih vještina,ako je prva stvar koju ste naučili-bježanje?
wrebox,ma pusti decka,vidis da je i sam vidio da se zaletio.dogada se.
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 00:28   #1015
Quote:
GLADIJATOR kaže:
wrebox,ma pusti decka,vidis da je i sam vidio da se zaletio.dogada se.
Čini mi se da mu je nivo samokontrole nizak,a samokontrola je prva stvar koja bi se trebala naučiti u borilačkim vještinama i sportovima...
Znam da je skužio što je napravio,osim toga...postoji pm,na kojem mi se može javiti,da to privatno riješimo.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 00:29   #1016
nisam se zaletio i stojim iza tog što napišem. (čak i ako pišem zajebantski)

smisao nije u bježanju nego u tome da ne ulaziš bezveze u tučnjavu. A ako u nju uđeš da budeš svjestan da je često bolje otić što prije.
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 00:53   #1017
nema potreba za pm-om i nema se tu sta privatno rjesavat. U raspravama na forumu sudjeluju svi i pred svima je i pocelo tak da nemam problema to rjesavat svima na uvid. Imas moju ispriku za vrijedanje, i ko sto sam se drzo podalje od tebe od prvog prepucavanja koje smo imali drzat cu se i dalje jer mi tvoji stavovi nimalo ne odgovaraju. Isto tako te trazim da se drzis dalje od mene. Nije ti problem skuzit da se necemo nikad slozit, i zato se nemamo sta raspravljat ubuduce. Boli me briga dal ti se svidaju ili ne moji postovi, al ti nisi osoba koja moze utjecat na moja razmisljanja u bilo kojem pogledu, i zato ce svaki tvoj komentar onog tipa bit otvoreni poziv na ovakva sranja. Mislim da postenije od ovog ne moze.
Chain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 01:19   #1018
chain jedno je rasprava i neslaganje u misljenjima a drugo je onakvo vrijedanje,prilicno osobno i ruzno.ako ti je primitivno tuc se na cesti,zasto posezes za uvredama koje bi u stvarnom zivotu sigurno dovele do iste?ili je u redu tako se ponasat za ekranom a u stvarnom zivotu ne?ja sam siguran da bi ti wrebox sve sta je rekao na forumu rekao i za stvarno jer stoji iza onog sta govori,mene bas zanima dal bi ti stao iza svega sta si napisao?wrebox nije imaginaran lik iza komjutera nego stvaran covjek i borac,jedan od zacetnika mma u hrvatskoj koji je sve sta govori u vezi efikasnosti/neefikasnosti i sotalih tema spreman pokazat u sparingu,borbi ili razgovoru uzivo,zato pokazi malo postovanja
nakmuay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 03:39   #1019
Sattera nema 5 dana ,vec smo zaspamali apsolutno sve teme na forumu varijacijama jedne te iste rasprave ,medusobno se izvrijedali ,a sad prijeti mogucnost da o nekima nasim clanovima citam i u crnoj kronici

Wrebox decko se gadno i bezobrazno zaletio , osoba tvojih godina i iskustva uopce nebi trebala obracati paznju na takve komentare...
__________________
"Do, or do not. There is no 'try'."
~ Yoda
vey... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 03:47   #1020
Quote:
nakmuay kaže:
chain jedno je rasprava i neslaganje u misljenjima a drugo je onakvo vrijedanje,prilicno osobno i ruzno.ako ti je primitivno tuc se na cesti,zasto posezes za uvredama koje bi u stvarnom zivotu sigurno dovele do iste?ili je u redu tako se ponasat za ekranom a u stvarnom zivotu ne?ja sam siguran da bi ti wrebox sve sta je rekao na forumu rekao i za stvarno jer stoji iza onog sta govori,mene bas zanima dal bi ti stao iza svega sta si napisao?wrebox nije imaginaran lik iza komjutera nego stvaran covjek i borac,jedan od zacetnika mma u hrvatskoj koji je sve sta govori u vezi efikasnosti/neefikasnosti i sotalih tema spreman pokazat u sparingu,borbi ili razgovoru uzivo,zato pokazi malo postovanja
Meni on i njegovo polje djelovanja ne predstavljaju apsolutno nista u zivotu. Ti mu pokazujes postovanje i to je tvoja stvar. Meni je tak svejedno cega je on zacetnik. Iskreno mi je isto dal je prvi u drzavi poceo popravljat ves masine il medu prvima poceo radit mma. Dobio je ispriku, i mislio sam sta sam reko kod isprike jer nije ok nekog onako vrijedat a ne zato sta bi mi doso prijetit na trening. Inace bjezim od takvih komentara al jebiga ne mogu se svaki put suzdrzat. Zato bi mi bilo drago kad bi se i on ostavio mene. Ako tebe il bilo kog drugog nesto zanima il misli da mi treba rec dajte na pm a ne da vise zagadujemo ninjutsu.
Chain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.