Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauè

Psihokauè Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2006., 03:37   #1
Angry Bipolarni poremeæaj (BAP; manièna depresija)

Nagle varijacije raspolozenja,ubrzana prelazenja iz hiperaktivnog do gotovo staticnog stanja.....
U zadnje dvije godine pocela san osjecat znakove koji upucuju na veliku vjerojatnost bipolarnog poremecaja....
Npr sjedih prije nekidan na kavi s prijateljima i jednostavno mi se iz minute u minutu sve mijenja,u jednom trenutku sam hepi do bola,cak i iritirajuce hepi,a vec za nekoliko trenutaka pizdim i imam tugaljivi izraz na faci.
Ako ima nekog s iskustvom,pomogao bi savjet.
Il bilo sta takvo,whatever.
__________________
JEFTINO PLAÈEMO PO SPROVODIMA
psyhosomatic_anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 04:28   #2
ah da zaboravih jos jednu sitnicu,tj pitanje za one koji su uzimali.
Prije godinu i pol dana psihijatar mi je pripisao Helex od 100mg,i uzimala sam ga punih pol godine dok jednom nisam otisla u Njemacku kod roðaka...I tih tjedan dana za mene je bila patnja,bila sam u totalnom khurcu i depresivna cijelo vrijeme...Helex je anksiolitik pa mi nisu jasne te nuspojave.Uglavnom kad sam se vratila nisam htjela opet uzimati pa sam presla na rodicin Praxiten,od kojeg mi je bilo samo gore,jos sam ga uzimala usporedo s Normabelom od 100mg kojeg uzimam otprije 2 godine....Kasnije mi je uza sve to susjeda rekla za Xanax pa sam i njega pocela uzimati,i najzadnja faza bio je Xanor.Trenutacno uzimam samo Normabel ali sam poslije svega ovoga imala oko mjesec dana neke neuobicajene tikove,trzaje,cudne snove i neke...poluhalucinacije....I jos me to zna uhvatit,pa ako se tko stvarno razumije u ovakav tip problema,svaki savjet je dobrodosao.
__________________
JEFTINO PLAÈEMO PO SPROVODIMA
psyhosomatic_anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:29   #3
Quote:
psyhosomatic_anomaly kaže: Pogledaj post
ah da zaboravih jos jednu sitnicu,tj pitanje za one koji su uzimali.
Prije godinu i pol dana psihijatar mi je pripisao Helex od 100mg
Helex od 100mg kaj to postoji?
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 22:10   #4
Zanimljivo je pitanje može li osoba sa bipolarnim poremeæajem raditi i kako se snalazi na poslu? Imaju li poslodavci razumijevanja prema takvm osobama?

Evo i nekih simptoma maniène depresije koja je bipolarni premeæaj.

Quote:
Simptomi manije mogu ukljuèivati:
-ushiæenost
-razdražljivost
-izmjenjivanje stadija ushiæenosti i razdražljivosti - i nazad i to vrlo brzo
-hiperaktivnost
-slaba koncentracija i lako rušenje koncentracije
-slabije i nikakvo spavanje
-prejedanje
-poveæanje seksualne želje
-brzo preskakanje s teme na temu tijekom konverzacije - otežavajuæi osobi koja ga sluša da ga prati
-brzo govorenje, što otežava razumijevanje rijeèi koje izgovara
-grandiozne ideje
Ja nažalost imam sve gore navedeno. U nekom dijelu dana se mogu osjeæati totalno jadno i beznadno, a u nekom drugom dijelu dana totalno euforièno bez nekog posebnog razloga, tada mislimda mi je cijeli svijet pod nogama. Slabo spavam, koncentracija mi je na nuli, jedem i kada nisam gladan posebno kad se osjeæam jadno, nemam strpljenja slušati druge (niti ih baš kužim što prièaju) kad mi govore pa jedva doèekam da nešto kažem i to tako brzo da obièno ispadne glupo, i da imam grandiozne ideje o sebi kad sam u euforiènoj fazi, tad se u najmanju ruku osjeæam kao kralji ili Bog ( tad naprosto "letim" ) dok me ne proðe ta bezrazložna euforija ili dok se ne naðe netko tko æe me spustiti na zemlju. Seksualna želja je prilièno velika. Osjeæaji beznaða, jadnosti, euforije, grandioznosti su mi svakodnevni pratitelji jedino razdražljivost uspijevam kontrolirati tek toliko da se neistresem na prvu osobu koja naiðe kad sam razdražljiv.

P.S. Jedina dijagnoza koju imam je anaksiozno depresivni poremeæaj. Eh, da obièno se jadno osjeæam ujutro što baš nije zgodno pogotovo što sam nedavno, nakon dvije godine, poèeo raditi. Gore navedeno ponašanje imam više od dvadeset godina, mislim da je poèelo negdje sa pobertetom.

Zadnje ureðivanje Celestar1975 : 19.11.2010. at 22:39.
Celestar1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 19:47   #5
Ja mislim da manièna faza u nekim situacijama može biti pozitivna. Jer ako neko naprimjer u maniènoj fazi postane jako druželjubiv, ili brbljav, ili na poslu napravi svoje zadatke neuobièajeno brzo i dobro da ga i šef pohvali onda je to oke. Druga stvar ako si je ta osoba u maniènoj fazi umislila da je naprimejer supermen koji sve može napraviti kako treba. Na kraju važni su efekti. Sa druge strane kad je osoba u depresivnoj fazi sve gore navedeno se pretvara u suprotnost. E, sad kad bi postojao naèin da je osoba stalno u maniènoj fazi i da nema depresivne faze onda bi to mogla biti osoba kojoj bi se mogli diviti na uspjesima. Eto mene je na primjer juèer spopala neka bezrazložna euforija tako da mi je bilo super na poslu. Inaèe sam prilièno spor i unekom svom pesimistiènom svijetu, no juèer mi je zahvaljujuæi toj euforiji išlo sve od ruke, èak sam radi i neke stvari za koje sam mislio da ne mogu. Jest da sam juèer razmišljao o tome kako imam poseban ugovor sa bogom koji nedozvoljava da mi se išta loše desi pa su i moji strahovi otišli. No, danas sam opet razmišljao kako je sve to glupo i opet sam bio u prvoj umjesto u èetvrtoj brzini.
Celestar1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 12:00   #6
Quote:
Celestar1975 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da manièna faza u nekim situacijama može biti pozitivna. Jer ako neko naprimjer u maniènoj fazi postane jako druželjubiv, ili brbljav, ili na poslu napravi svoje zadatke neuobièajeno brzo i dobro da ga i šef pohvali onda je to oke. Druga stvar ako si je ta osoba u maniènoj fazi umislila da je naprimejer supermen koji sve može napraviti kako treba. Na kraju važni su efekti. Sa druge strane kad je osoba u depresivnoj fazi sve gore navedeno se pretvara u suprotnost. E, sad kad bi postojao naèin da je osoba stalno u maniènoj fazi i da nema depresivne faze onda bi to mogla biti osoba kojoj bi se mogli diviti na uspjesima. Eto mene je na primjer juèer spopala neka bezrazložna euforija tako da mi je bilo super na poslu. Inaèe sam prilièno spor i unekom svom pesimistiènom svijetu, no juèer mi je zahvaljujuæi toj euforiji išlo sve od ruke, èak sam radi i neke stvari za koje sam mislio da ne mogu. Jest da sam juèer razmišljao o tome kako imam poseban ugovor sa bogom koji nedozvoljava da mi se išta loše desi pa su i moji strahovi otišli. No, danas sam opet razmišljao kako je sve to glupo i opet sam bio u prvoj umjesto u èetvrtoj brzini.
je, psihiatri isto kažu kako manièni pacijenti uvijek žale što ih je "prošla" manièna faza.
nisi svjestan koliko okolinu plaše tvoji manièni ispadi.
da ne govorimo o tome koliko novaca ulupaju ljudi u maniènoj fazi.....
zma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 22:05   #7
Quote:
psyhosomatic_anomaly kaže: Pogledaj post
ah da zaboravih jos jednu sitnicu,tj pitanje za one koji su uzimali.
Prije godinu i pol dana psihijatar mi je pripisao Helex od 100mg,i uzimala sam ga punih pol godine dok jednom nisam otisla u Njemacku kod roðaka...I tih tjedan dana za mene je bila patnja,bila sam u totalnom khurcu i depresivna cijelo vrijeme...Helex je anksiolitik pa mi nisu jasne te nuspojave.Uglavnom kad sam se vratila nisam htjela opet uzimati pa sam presla na rodicin Praxiten,od kojeg mi je bilo samo gore,jos sam ga uzimala usporedo s Normabelom od 100mg kojeg uzimam otprije 2 godine....Kasnije mi je uza sve to susjeda rekla za Xanax pa sam i njega pocela uzimati,i najzadnja faza bio je Xanor.Trenutacno uzimam samo Normabel ali sam poslije svega ovoga imala oko mjesec dana neke neuobicajene tikove,trzaje,cudne snove i neke...poluhalucinacije....I jos me to zna uhvatit,pa ako se tko stvarno razumije u ovakav tip problema,svaki savjet je dobrodosao.
Helex je i anksiolitik, i djeluje kao blagi antidepresiv, ali u svakom sluèaju ima dosta široki spektar djelovanja. Ito što opisuješ, nisu nuspojave..
Zašto si uzimala praxiten na svoju ruku, još si si i pogoršala stanje?
Plus normabel, koji je diazepam, a praxiten oxazepam. Misliš li da je normalno na svoju ruku gutati lijekove bezveze? Xanax ti je isto što i Helex, stvar je u proizvoðaèu, jako "mudro" što si ga poèela uzimati jer ti je susjeda to rekla...
Ako je to sve što si uzela, mislim da nisi nešto ispustila, onda od samih lijekova nisi mogla dobiti halucinacije....ni poluhalucinacije...
Odi podhitno kod psihijatra, ali prije što uopæe ikamo kreneš, prekini uzimati lijekove na svoju ruku!!!! I naravno, morat æeš reæi psihijatru što si sve uzela, jer ti u protivnom neæe moæi postaviti dijagnozu niti utvrditi realne simptome ev. bolesti.
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 06:20   #8
jel mi moze itko pomoc? meni je jedna psihijatrica dijagnosticirala bipolarni poremecaj. ( razgovor obavljen na moj zahtjev) to s mojih 15 godina . pricali smo nekih 20 minuti... tocnije meni se ona nije svidila na prvu ruku pa sam bila iritirana njome cijelo vrijeme , govorila joj kao: " zasto dok ja pricam vi nesto pisete ,to je nepristojno. zasto bi ja vama ista pricala kad vi ne postivate pacijente . vi se meni ne svidate uopce, nervirate me , mislite da ste najpametnije. vi nikada niste imali problema u zivotu i ogranicena ste osoba" i slicno. jednom mi je tokom razgovora rekla ka pa nismo u svemiru mi smo na zemlji , nemogu se sjetit zasto. , ja sam njoj rekla na neki nacin kao da je glupa ( ne tim rijecima), te: "mi jesmo u svemiru. zemlja je u svemiru. bolnica je na zemlji. u bolnici je krevet i ja na krevetu."
inace poanta je u tome sta ja nemam nikakve promjene raspolozenja , neznam kako mi je mogla to dijagnosticirat a da nije uopce ni promatrala me, ni nista . a u dijagnozi je obrazlozenje na osnovu ovoga o svemiru kao .... sad smatram da mi se zamjerila jer sam bila jako defenzivna i do znanja joj dala brutalono da mi se ne svida . inace doktorica Krnic... znam jednu zenu cijem je djetetu ona prepisala seroquel nakon sto je dozivio prometnu nesrecu i pretrpio traumu . kada je dosla po lijek djetetova majka u ljekarnu farmaceutkinja je kada je saznala da je rijec o cetverogodisnjem djetetu rekla da to ni slucajno ne daje djetetu, da ko joj je to dao. itd... svakako ja sam imala prolaznu depresije , bar tako mislim . citam o bipolarnom poremecaju i ne nalazim se....jel mi itko moze rec kako se ustanovljava dijagnoza? dali je sigurno da ja imam bipolarni poremecaj ako je to rekla , jer nigdje se ne nalazim? . nisam s doktoricom uopce pricala , stvar je da sam samo nju vrijedala i to je bilo to . mislim da ga i imam ( iako sumnjam ) nemoze to tako dijagnosticiraat , niti sam se otvorila(svoje probleme) , ni popricala . prije nje sam na svoj zahtjev isto pricala s dvojicom i nitko mi nije dao dijagnozu , a pricala sam s njima normalno. ova mi se bas nije svidjela, pa sam to i pokazala :/ inace bilo je to davno, davno...

e zab sam rec ... ja inace nekad imam problema s nesanicom i onda sam jako hiperaktivna kad nespavam ( malo cudno) , nemam problema s depresijom 3 godine nikakve, jedino sta nekad sam hiperaktivna ( kad nespavam) a nekad je prisutno samo stanje zatupljenosti , ono za nista me nije briga , bezvoljna sam . ali depresiju i tugu ne osjecam uopce.... inace jedino kad sam tuzna to je kad me netko uvrijedi (dosta sam osjetljiva) , no mislim da je to sasvim normalno ili mozda ne ? nekad se sjetim necega pa se pocmen smijat , jako sam vesela osoba (prije 3 godine sam bila cista suprotnost ali bilo je razloga...depresija , zelja za smrcu )....
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuæe

(pisma)

Zadnje ureðivanje ja sam 111 : 14.01.2014. at 06:44.
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 06:36   #9
htjela bih samo da mi pojasnite jos sto je to tocno bipolarni poremecaj?

dali ljudi koji ga imaju mogu bez ljekova( jer smatram da ljekovi unistavaju covijeka i mozdane celije ,pa to bolje izbjegavat ako nije bas nuzno... cula sam slucaaje da ljudi pocine samoubojstva bas zbog ljekova tih,nebi se igrala. i mislim da ljekovi djeluju neko vrijeme , pa s vremenom prestaju djelovat. i nevjerujem bas psihijatrima jer sam cula da na psihijatriji na nekom katu su ljudi poput biljki bas zbog tih ljekova . to je toliko nehuman oodnos prema ljudima. oni ce svakom dat dijagnozu . bas imam nekakvu averziju prema psihicima). inace da dode i najzdravija osoba nasli bi joj nekakvu dijagnozu medu tih 5000 dijagnoza sigurno. te tablete su prejake i iima korisnih tvari ali vise stetnih tako da bi mogli kontrolirat ljude . inace misljenje dijeli i farmaceutkinja. tako ne koristite ako nije bas nuzno sry
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuæe

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 17:06   #10
Quote:
ja sam 111 kaže: Pogledaj post
htjela bih samo da mi pojasnite jos sto je to tocno bipolarni poremecaj?
ovo zvuci ko opis bipolarnog poremecaja

Quote:
nekad sam hiperaktivna ( kad nespavam) a nekad je prisutno samo stanje zatupljenosti , ono za nista me nije briga , bezvoljna sam
addx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 11:30   #11
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
ovo zvuci ko opis bipolarnog poremecaja
rekla sam : "nekad sam hiperaktivna (kad nespavam)" . Znam da je hiperaktivnost znak bip.por. ali i depresija.... Ali ova hiperaktivnost nema veze s bipolarnim poremecajem iz razloga sto osoba kad ne spava povecava se broj necega u mozgu sto dovodi do hiperaktivnosti(PISE NA INTERNETU).
Imam problema jedino s nesanicom , tocnije rem fazom, nekad to dovedem u red i tako traje i onda kako ostanem budna ili sam vani do kasno poremetim ritam.
Nema nikakvih naznaka depresije osim kad imam pms , ali mislim da nije to depresija vec isfrustriranost tokom pms-a ....
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuæe

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 10:25   #12
Quote:
ja sam 111 kaže: Pogledaj post
htjela bih samo da mi pojasnite jos sto je to tocno bipolarni poremecaj?

dali ljudi koji ga imaju mogu bez ljekova( jer smatram da ljekovi unistavaju covijeka i mozdane celije ,pa to bolje izbjegavat ako nije bas nuzno... cula sam slucaaje da ljudi pocine samoubojstva bas zbog ljekova tih,nebi se igrala. i mislim da ljekovi djeluju neko vrijeme , pa s vremenom prestaju djelovat. i nevjerujem bas psihijatrima jer sam cula da na psihijatriji na nekom katu su ljudi poput biljki bas zbog tih ljekova . to je toliko nehuman oodnos prema ljudima. oni ce svakom dat dijagnozu . bas imam nekakvu averziju prema psihicima). inace da dode i najzdravija osoba nasli bi joj nekakvu dijagnozu medu tih 5000 dijagnoza sigurno. te tablete su prejake i iima korisnih tvari ali vise stetnih tako da bi mogli kontrolirat ljude . inace misljenje dijeli i farmaceutkinja. tako ne koristite ako nije bas nuzno sry


Ja sam isto imala takav stav o svemu tome, i takvu briju ,nitko mi nemre pomoc , kakvi su to glupi poremecaji, samo me oce kljukat tabletama..to ja mogu sama, sama cu se izborit za sebe, i pokusala sam, dok mi od prije 2 mj nisu poceli napadaji panike bez razloga,koje uopce nemogu kontrolirati, i sad si mislim, zasto nisam pocela uzimat ljekove na vrijeme..
Dijagnosticiran mi je bipolarni i granicni poremecaj, prije tocno god dana, i rekla sam samoj sebi, sama cu si pomoc, mogu ja to..al na kraju krajeva ,bolest me sustigla, i zavrsila sam na ljekovima..tako da..kad tad te sustigne..i imati panicne napadaje, je toliko grozan osjecaj, i odsjece te od zivota, nemas kvalitetan zivot,...nemozes sam protiv toga... nazalost..
__________________
Normal is an illusion..What is normal for the spider,is chaos for the fly..
Luna Lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 15:37   #13
Smile

Quote:
Luna Lacrymosa kaže: Pogledaj post
Ja sam isto imala takav stav o svemu tome, i takvu briju ,nitko mi nemre pomoc , kakvi su to glupi poremecaji, samo me oce kljukat tabletama..to ja mogu sama, sama cu se izborit za sebe, i pokusala sam, dok mi od prije 2 mj nisu poceli napadaji panike bez razloga,koje uopce nemogu kontrolirati, i sad si mislim, zasto nisam pocela uzimat ljekove na vrijeme..
Dijagnosticiran mi je bipolarni i granicni poremecaj, prije tocno god dana, i rekla sam samoj sebi, sama cu si pomoc, mogu ja to..al na kraju krajeva ,bolest me sustigla, i zavrsila sam na ljekovima..tako da..kad tad te sustigne..i imati panicne napadaje, je toliko grozan osjecaj, i odsjece te od zivota, nemas kvalitetan zivot,...nemozes sam protiv toga... nazalost..
ja sam veæ godinama bez terapije,ali se prokleto dobro kontroliram,imam ispade,ali ajmo reèi od 10 puta,8 puta se iskontroliram.
ne želim piti lijekove,jer sam probala sve i svašta,ne želim to ponovo prolaziti.
sad sam unazad 4 godine promijenila prehranu i bavim se sportom intenzivno,i to puno pomaže.
jedino kaj pijem je prokleti xanax 1 mg SR, naveèer,jer ne mogu spavati. pokušala sam smanjivati dozu i uspjela nekih mjesec dana i sad opet pijem punu dozu,jer sam bila ispizdila sebe i sve oko sebe.
puno znaèi ako je èovjek u stanju prouèiti sebe i svoju osobnost,poznavati bolest, i micati se od potencijalno opasnih situacija,da ne bi došlo do ispada.
život i posao mi je poprilièno stresan,ali borim se,kak god znam i umijem.
nauèila sam se ponašati društveno prihvatljivo,koliko god mi to bilo teško i bolno,a onda kad doðem doma",na svoj teren",ili u teretanu,tu uživam i tu sam ja-ja,i samo ja takva kakva jesam. sreæa je da imam dobre kolege na poslu, obitelj,koja mi je podrška u svemu.
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 11:37   #14
Quote:
Luna Lacrymosa kaže: Pogledaj post
Ja sam isto imala takav stav o svemu tome, i takvu briju ,nitko mi nemre pomoc , kakvi su to glupi poremecaji, samo me oce kljukat tabletama..to ja mogu sama, sama cu se izborit za sebe, i pokusala sam, dok mi od prije 2 mj nisu poceli napadaji panike bez razloga,koje uopce nemogu kontrolirati, i sad si mislim, zasto nisam pocela uzimat ljekove na vrijeme..
Dijagnosticiran mi je bipolarni i granicni poremecaj, prije tocno god dana, i rekla sam samoj sebi, sama cu si pomoc, mogu ja to..al na kraju krajeva ,bolest me sustigla, i zavrsila sam na ljekovima..tako da..kad tad te sustigne..i imati panicne napadaje, je toliko grozan osjecaj, i odsjece te od zivota, nemas kvalitetan zivot,...nemozes sam protiv toga... nazalost..
Ali nije mi jasno kad ja nikad nisam imala nikakve panicne napade ni ista. Nesmatram da mi nitko ne moze pomoc u bilo cemu. Niti ikad trazim niti uimam potrebu za pomoc u vezi ikakve bolesti jer je neman . Ali ako bi ikad ikog zamolila da mi pomogne to bi bia Boga. Molila bi se njemu i vjerujem da on od svega moze izljecit. Meni je prije 3 godine ukazano na mogucnost bip.poremecaja, ali jer obicno cin koji sam pocinila uvijek stavljaju pod dijagnoze. Pokusala sam pocinit suicid jer me momak ostavia na nacin da me davio. U trenutku sam pogledala gore i skuzila da je to rjesenje mojih muka da ce me prestat bolit i trcala da se ne predomislim. Kanije odma sam pozalila jer me sve bolilo. I to je po meni nezrelog adolescenta koji nebi ponovila i strah bi me sad bilo , ja sam misla da cu doc u raj sva sretna kod Boga. Razmisljanje diteta koje ne razmislja o posljedicama. Sad kad gledam nebi to nikad popnovila .... Kkakvi panicni napadaji , ne znan bas sta e to tocno? Mislim znam al kako se oni ocituju kod bipolarnog poremecaja ?
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuæe

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 08:44   #15
kod bipolarnog poremeæaja izmjena raspoloženja nije tako kratka, iz minuta u minutu. jedno stanje ti ipak traže dulje. tako da mislim da nije u pitanjju to. to je recimo dobra vijest , ali još nismo na tragu rješenja.

možda su ti toliki lijekovi narušili biokemiju pa sad se ispooljava. jel sad koristiš kakve lijekove???
opæenito mislim da se ne bi smjela toliko šopati s ljiekovima!!!!!!!! pogotovo ako ih uzimaš na vlastitu ruku.
za Xanor ti mogu konkretno reæi da se koristi u sluèaju depresivnih stanja. koristila ga je moja mama, pa znam. ali to ti je više da možeš koliko toliko normalno funkcionirati kad si totalka, pad sistema. svjedno se moraš suoèiti sa stanjem/problemom koji je. moja se mama fala bogu suoèila i oporavila više manje (u svakom sluèaju više) pa više ne pije lijekove. no dosta o mojoj mami.

mislim da ne bi smjela se oslanajti samo na lijekove, nego i kvalitetno porazogovarati sa struènom osobom, psihijatar ili psiholog. dal se još sastaješ sa tim psihijatrom? koliko ste sastanaka imali?
__________________
"... now I'm here, think I'll stay around around around..."
(c) queen
zordi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 16:14   #16
Arrow

Eeh,da je bar kako ti kazes....
Ugl,kod psihijatra sam dolazila oko mjesec dana (mislim da je 4 puta bilo,jednom tjednom sam isla) i tad mi je pripisan Helex....
Da,greska je sto tablete uzimam na svoju ruku ali opet neki kratki period (mozda dva do tri tjedna) se osjecam znatno bolje,a zatim se naviknem....
Evo bas danas me copila neka depra,pa sam na Xanoru,Xanaxu i Normabelu kojeg ekšli moram piti zbog problema sa središnjim živèanim sustavom.
__________________
JEFTINO PLAÈEMO PO SPROVODIMA
psyhosomatic_anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 16:46   #17
Kao sto je napisano kod bipolarnog poremecaja izmjene nisu tako brze, ne radi se o minutama vec prije o mjesecima.
I ja mislim da se previse igras s ljekovima. Rijesenje nije da svaki put kad se osjecas malo tuzno se nakljukas ljekovima.
Drzi se onog pripisanog i nemoj uzimati na svoju ruku. Ako mislis da ti ne pomaze odi ponovo kod psihijatra i porazgovaraj s njim o tome.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 07:24   #18
Ne pij antideprsive. probaj si pomoci sa psihoticima, naprimej sa Lithium Carbonatom
Scrol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 21:18   #19
ne trebaju ti antipsihotici jer nisi psihièki bolesna, èim znaš da si "luda" to ti je znak da si zapravo zdrava, jer ti psihièki bolesnici najèešæe govore da nisu bolesni, nego je svijet lud oko njih. kvalitetno psihijatr. lijeèenje trebaš skupo platit , a ovaj te psihijatar navuko na tabletice
fanny hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 22:10   #20
Quote:
Scrol kaže:
Ne pij antideprsive. probaj si pomoci sa psihoticima, naprimej sa Lithium Carbonatom
Joj, od kada je ovo..ne moguuu .višeee .. ovo je zaaakooon


__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.