Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 12:41   #281
Zašto udane žene oblače tange?

Nisam čitala što je narod ovdje pisao, ali svaki put kad vidim naslov ove teme počnem se nekontrolirano cerekat. Moderatori, ima li ovdje kakav orden da se dodijeli ovom majstoru za najgluplji topic godine?
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 30.09.2007., 22:54   #282
Godiva, slažem se s tobom.

Veću glupost već dugo nisam pročitala.
c_i_a_r_a is offline  
Old 01.10.2007., 00:07   #283
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Nisam čitala što je narod ovdje pisao, ali svaki put kad vidim naslov ove teme počnem se nekontrolirano cerekat. Moderatori, ima li ovdje kakav orden da se dodijeli ovom majstoru za najgluplji topic godine?
Ako je ovo najgluplji topic godine koliko su glupi oni koji ovdje bilo što pišu kao ti npr.?
skyy is offline  
Old 01.10.2007., 08:32   #284
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Borba za ravnopravnost je jedno, ali ideja o jednakosti nečega toliko različitog je nešto sasvim drugo i nešto neprirodno i krivo.


-Stipe
volim razmišljati da smo dogurali puno dalje od dana kad se za ravnopravnost spolova trebalo boriti,i da je danas to uopće bespotrebno naglašavati,ali i dalje stavljam znak jednakosti u pravima ,jer tu jesmo jednaki.Moje pravo da izađem na izbore je jednako tvom pravu da izađeš na izbore,zar ne?

A kaj se tiče tipa muškarca koji mene privlači,tu si u pravu.
A što da me muškarci uopće ne privlače,već žene?Jel je onda to po tebi neprirodno i krivo?
Jer ako je,e onda su nečija prava ponovno narušena!

I normalno je da se ovdje čuje pro i contra,zato nam i je foruma
julsie is offline  
Old 01.10.2007., 08:44   #285
Vidim da ste rekli što ste mislili. Pa cijeloj temi dajem orden "Red Crvenog Lokota".
Veky is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.