Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2007., 21:49   #41
Sretno!
tonc4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 09:09   #42
Gle u brak možeš uletit i izletit,ali meni ,je za djecu preduvijet nekakva sigurnost u vezi.
Nije da ih ne bi mogle odgojiti sama,ali lakše je u dvoje.

Mislim da je malo važno gleda li on druge žane(svi muškarci ih gledaju i ne vidim tu problem),važnije je kakve to posljedice ime na na vašu vezu.
Ako tebe čini nesigurnom u sebe,a njega nesigurnog u osjećaje prema tebi,svaki put kad ga pogleda neka zgodna ženska-ne vidim neku čvrstinu u vezi,nego budućnost punu trzavica i bespotrebnih svađa i optuživanja s obje strane.
Ja ne bih željela živjeti u takvom okruženju,a ne bi to željela ni svojoj djeci
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 14:31   #43
Quote:
tonc4 kaže: Pogledaj post
Ti kažeš da dečku toleriraš da komentira druge cure i isto tako on tebi.
Znam ja na što ti misliš, komentirati u smislu da ako prođe neka fufica da se samo pogledate i puknete od smijeha jer je prava droca a forsira se da je neka ljepotica. Ili ako bude neka stvarno lipa, sumnjam da bi ti bilo drago da ju tvoj dečko zamijeti među gomilom ljudi i da te povuće za rukav i reče ti "daj pogle onu curu kak je lijepa, pravi komad!" To više pali ako bi ju ti zamjetila, pa bi njega pitala za mišljenje.
Nemam ja sta njemu "tolerirati", a ni on meni.

A da nabacuje komentare kao sto su ovaj poboldani, ostavila bih ga odmah. Jer takvi muskarci mi nisu potrebni i opcenito ne volim ljude sklone ismijavanju drugih.

Call me an idiot, ali smetalo bi mi da ismijava cure kraj kojih prolazimo. Ne smeta mi kad ispusti jezik do poda i kaze da bi je razvalio ko kuju ili da je prekokrasna. Jer vidim i sama da je zenska jebozovna ili lijepa, nisam retardirana da ne znam da je i sam to primijetio.
A ja volim iskrenost i otvorenost u vezi. I vrlo mi je bitno da sa partnerom imam odnos kao sa najboljim prijateljem


Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Duso onda mislim da je tip kojem je izgled najvazniji.....jer ako si ti zgodna, krenuo je sa tobom ocito zbog toga, mislim samo zbog toga, Sad se naviknuo na tebe pa gleda druge zgodne zene...vise mu nisi tako interesantna. Ovo zvuci grubo ali je tako , vjeruj mi imala sam slicne primjere u svom zivotu. I ako sama nisi takva neces biti sretna sa njim. Jer netko te treba voljeti potpuno, kompletnu a ne samo fizicki...da te voli kompletnu ne bi tako zijao u te cure..ne bi imao potrebe. Jedno je primjetiti nesto a drugo biti opsjednut ...mozda nije on kriv i ne moze si pomoci. ali bolje da si nadje slicnu a ti se okreni oko sebe i prinadji muskarca koji te zasluzuje, Nisu svi papci.
Tince, aj molim te ne trkeljaj.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 17:37   #44
hej, jaka si ti, glavu gore, rodi si dijete i nikada nećeš biti sama u životu, a on nek zvjera i gleda okolo, možda mu je samo došla takva faza, vjerovatno će ga proći kada dođe djete, možda je i on nesiguran u sebe, jer takvi što samo gledaju ne grizu, možda se ne bi usudio ni prići dobroj ženskoj, pa zato traži po novinama i netu.
nickitha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 09:29   #45
Quote:
nickitha kaže: Pogledaj post
hej, jaka si ti, glavu gore, rodi si dijete i nikada nećeš biti sama u životu, a on nek zvjera i gleda okolo, možda mu je samo došla takva faza, vjerovatno će ga proći kada dođe djete, možda je i on nesiguran u sebe, jer takvi što samo gledaju ne grizu, možda se ne bi usudio ni prići dobroj ženskoj, pa zato traži po novinama i netu.
puno hvala nickitha ma i ja sama pretpostavljam da nema hrabrosti pristupiti i to zaista napraviti ... situacija mi svejedno nije ugodna jer nisam nikad ni sanjala da ce frajer (bar ne tako rano) pocet zujkat okolo, a da ne spominjem da nisam mogla sanjati da ce se moj decko moci interesirati za neke droce koje pripadaju nekom totalno drugom filmu (cak ni moja baka ne misli da su to osobe vrijedne paznje). razumjela bi da se to desilo od zasicenja i nakon duzeg vremena. ovo mi je malo luzerski i bez veze... pogotovo sada kad bi nas dvoje zajedno trebali biti koncentrirani jedno na drugo. najvjerovatnije sam i ja 'kriva' jer nisam nikad kvocala i prigovarala za nista, a ni vukla ga za nos - sto je najvjerovatnije ono sto njemu treba. bojim se da cu se ja u njega razocarati i onda (poznavajuci mene) zaista nema povratka - to je bit stvari.
boccaccio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:29   #46
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Nemam ja sta njemu "tolerirati", a ni on meni.

A da nabacuje komentare kao sto su ovaj poboldani, ostavila bih ga odmah. Jer takvi muskarci mi nisu potrebni i opcenito ne volim ljude sklone ismijavanju drugih.

Call me an idiot, ali smetalo bi mi da ismijava cure kraj kojih prolazimo. Ne smeta mi kad ispusti jezik do poda i kaze da bi je razvalio ko kuju ili da je prekokrasna. Jer vidim i sama da je zenska jebozovna ili lijepa, nisam retardirana da ne znam da je i sam to primijetio.
A ja volim iskrenost i otvorenost u vezi. I vrlo mi je bitno da sa partnerom imam odnos kao sa najboljim prijateljem

a) takvi muškarci mi nisu potrebni - što zaključiti iz ovoga...


ili si u ozbiljnoj vezi u kojoj švrljanje okolo s drugima spada pod normalno, ili nisi u ozbiljnoj vezi.

Ja pod ozbiljnom vezom smatram uzajamnu ljubav koja je podjednaka, shvaćanje, poštivanje, razumjevanje i planiranje braka i djece (jer brak + djeca = obitelj, što je za mene svetinja) bez obzira dal je veza duga 6mj. ili 6 god.

Podebljao sam poštivanje jer je to usko povezano sa dostojanstvom, a oprosti, ako moja voljena osoba meni kaže da bi neku drugu razvalio ko kuju, što u prijevodu znači da bi se strastveno poseksali, onda ja gubim dostojanstvo jer njemu naš seksualni život ne predstavlja nikakav faktor, pa ja predstavljam samo broj ili predmet u našem seksualnom životu.

b) ne volim ljude sklone ismijavanju drugih. ...razvalio ko kuju
Vidim da ste ti i tvoj dragi jako humani. Vi ne ismijavate druge vi ih samo ponižavate.

c) Call me an idiot - neću te zvati idiotom, makar ti na to aludiraš.


Ako je tebi ok da ti dragi priča kako bi nekog prasnuo, meni nije. Meni je ok da je neko nekome simpatičan ili lijep, ali da se to pak toliko naglašava...

Svatko ima svoje mišljenje
tonc4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:35   #47
Quote:
tonc4 kaže: Pogledaj post
a) takvi muškarci mi nisu potrebni - što zaključiti iz ovoga...

ili si u ozbiljnoj vezi u kojoj švrljanje okolo s drugima spada pod normalno, ili nisi u ozbiljnoj vezi.

Ja pod ozbiljnom vezom smatram uzajamnu ljubav koja je podjednaka, shvaćanje, poštivanje, razumjevanje i planiranje braka i djece (jer brak + djeca = obitelj, što je za mene svetinja) bez obzira dal je veza duga 6mj. ili 6 god.
Sto zakljuciti?
Ne volim ljude sklone ismijavanju drugih.
S takvima se ni ne druzim previse, a kamoli da bih bila u vezi s takvim.

Ja ne znam razliku izmedju ozbiljne, neozbiljne veze i slicnoga.
Zelim biti s nekom osobom. Ne zelim biti s drugim. Uzivam u vremenu provedenim s njim. Definicije mi nisu potrebne onda.

Ali ne znam kakve to veze ima sa GLEDANJEM drugih ljudi.

Quote:
tonc4 kaže: Pogledaj post
b) ne volim ljude sklone ismijavanju drugih. ...razvalio ko kuju
Vidim da ste ti i tvoj dragi jako humani. Vi ne ismijavate druge vi ih samo ponižavate.
Ponizavanje?
Pa i mene redovno razvali ko kuju, ne znam sto je tu ponizavajuce

Recimo da je to nacin izrazavanja. Ti ces reci "ajdemo voditi ljubav", ja cu reci "upri u me ko u zivotinju", ali radi se o istoj stvari. I ta stvar je nesto jako lijepo, nimalo ponizavajuca i ruzna.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:45   #48
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post

Ponizavanje?
Pa i mene redovno razvali ko kuju, ne znam sto je tu ponizavajuce

Recimo da je to nacin izrazavanja. Ti ces reci "ajdemo voditi ljubav", ja cu reci "upri u me ko u zivotinju", ali radi se o istoj stvari. I ta stvar je nesto jako lijepo, nimalo ponizavajuca i ruzna.

Pa ponižavajuće je za tu osobu koju spominje. Jer je ta osoba "kuja". Baš me briga kak vi to međusobno zovete, uopće me ne zanima.

Nego sam ja reko da bi ja i moja cura prasnuli od smijeha, a vi bi tu osobu nazvali kuja. Iz toga sam zaključio da je vaša reakcija "humanija" od naše.
tonc4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:49   #49
Quote:
tonc4 kaže: Pogledaj post
Pa ponižavajuće je za tu osobu koju spominje. Jer je ta osoba "kuja". Baš me briga kak vi to međusobno zovete, uopće me ne zanima.

Nego sam ja reko da bi ja i moja cura prasnuli od smijeha, a vi bi tu osobu nazvali kuja. Iz toga sam zaključio da je vaša reakcija "humanija" od naše.
Svoju najbolju prijateljicu nazivam kujom. Njoj u facu.
Kao sto i ona mene zove svakakvim imenima
Nacin izrazavanja.
Ni u kojem trenutku je ne smatram ista gorom od sebe. Niti je misljeno na ponizavajuci nacin. I sve cure koje nazivam kujama (a tako se skoro svakoj javljam na telefon ) su toga vrlo svjesne.

Kad bih prasla u smijeh kad je vidim i komentirala kako je "prava droca a forsira se da je neka ljepotica", to bi bilo omalovazavanje doticne.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:51   #50
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Ali ne znam kakve to veze ima sa GLEDANJEM drugih ljudi.

Već sam ti u jednom postu napisao:

Ako ne shvaćaš razliku između vidjeti, gledati, buljiti, okretati se i dobacivati, i što je najgore to raditi svaki put kad izlaziš van sa curom s kojom si dugo u vezi, onda oprosti ali ne znam ko je tu lud.


Jer to je otprilike ono o čemu boccaccio govori.
tonc4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 18:03   #51
Quote:
tonc4 kaže: Pogledaj post
Već sam ti u jednom postu napisao:

Ako ne shvaćaš razliku između vidjeti, gledati, buljiti, okretati se i dobacivati, i što je najgore to raditi svaki put kad izlaziš van sa curom s kojom si dugo u vezi, onda oprosti ali ne znam ko je tu lud.


Jer to je otprilike ono o čemu boccaccio govori.
slazem se 100%
pa svi mi gledamo i primjecujemo. ja se na cesti okrenem i pogledam lijepo dijete, sto ne znaci da imam pedofilske sklonosti. primijetim lijepu zenu, a nisam lezba i necu okretati se za njom da je bolje proucim ... nemam ja nista protiv promatranja lijepoga, kao lijepoga - vec protiv slinjenja nad drugim zenama! mislim da takve situacije mogu dovesti samo do gorih ako se ne rijeshi problem.
boccaccio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 11:28   #52
[QUOTE=boccaccio;10938652]ovako: od samog pocetka veze s mojim dragim primijetila sam da se on jako interesira za lijepe zene (citaj: okretanje glave koje smo naknadno korigirali - da se covjeku vrat ne zablokira ).
na meniju su i citanje svih tracerskih novina sa slikama sponzorusa, glumica, pjevacica i sl. opsesivni interes za sve stvari objavljene na webu o obnazenim zenama, slavnim, poznatima (provjerila history kompa i to je na svakodnevnoj bazi, sa nevjerovatnim cak i medjunarodnim rezultatima).
nikada mi se ovo nije desilo i ponekad me stvarno cini nesigurnom jer se ja zaista ne mogu i ne zelim natjecati s time.
on je prema meni dobar i desilo se samo jednom da smo imali vecu krizu ... i to bas u periodu kada je radio s jednom (po njemu) zgodnom curom, tu su bile neprestane svadje, predbacivanja s njegove strane - da bi ja kasnije zbrojala 2+2 ... mislim da ga je jako privlacila i on se s tim nije znao nosit.
da li se ozbiljno vezati za takvu osobu? mozda danas nema dovoljno povjerenja u sebe, ali bi jedno sutra mogao se odvaziti i krenuti u konzumiranje toga sto ga privlaci? sto mislite?[/QUOTE

vjeruj mi da će jedanput i otiči u krevet s hrabrijom i smjelijom ženom koja tam odvede....to su tipovi frustrirani koji ne znaju što hoće....kada ga ostaviš okretat će se i za tobom...
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:36   #53
hvala mppet toga se i ja bojim. ono sto je najgore da se on cijelo vrijeme ponasa: tko ja? stvarno ili nije svjestan sebe il je fakat lud il mene radi ludom (najvjerovatnija opcija). meni se ovo nikad nije desilo ljudi i stvarno nisam pametna sta radit?
boccaccio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:54   #54
Ja o takvim stvarima govorim otvoreno sa partnericama. Za mene lićno (i to sam svakoj rekao a i reći ću) je sasvim prirodna stvar ako ON pogleda na neku lijepu ili ONA na nekog zgodnog. Za mene je normalno, da ćovjek voli gledati to śto je lijepo ili estetsko.

Ja znam mojoj reći "Vidi kakva lijepa dijevojka" ali znam i reći "Jesi vidjela kakav zgodan momak".
Za mene je to normalno u smislu toga koliko sam ja normalan

Nenormalno mi je da bi se ja ili moja partnerica na vidok "komada" zamienjivali u vrtuljak.

Pogledati i ćak prokomentirati- da.
Vrtuljak- ne.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.