Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2004., 08:39   #1
Mobiteli

Citah da su barbe koje se bave pracenjem netjelesnih supsatnci po nasem svjeticu otkrili da su mobiteli jako stetni po duhice. Da im nesto gadno remete "u strukturi" i da ima primjera nekih "hauntid hauseva gdje su se isti porazbjezali kad se uselila omobitelizirana ekipa.
Opet pretpostavimo da je to istina. U tom slucaju, osim sto steti drugim bicima dal moze stetit i nama? Npr Stajner je lipo opisivao kako se nezgodne stvari nakon smrti mogu desavat pusacima. Nesto o "okostavanju" astralnog tijela i nemogucnosti da se neko vrijeme izadje iz mrtvog tijela nego se zivi u kakti nekoj katalepsiji zarobljeno u istom id.
Mozda mobiteli i slicni aparatici imaju neko slicno nezgodno djelovanje?
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 13:18   #2
Da, čini se da 'oni' mogu utjecat na elektromagnetne pojave, i EM pojave na njih. Recimo, priča se da u prisutnosti 'anđela' znaju pucat žarulj i sl. Tako je zamislivo da ih mobiteli koji odašilju EM valove maltretiraju.
__________________
nitko i ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 20:45   #3
Quote:
Nesto o "okostavanju" astralnog tijela i nemogucnosti da se neko vrijeme izadje iz mrtvog tijela nego se zivi u kakti nekoj katalepsiji zarobljeno u istom id.
Mozda mobiteli i slicni aparatici imaju neko slicno nezgodno djelovanje?


______________________________
Ajdi ajdi, nemoj tolko pušiti, i smanji korištenje mobitela.

Neboj se da buš zaglavio u tijelu. Pred smirt odi pod prešu(za drva , željezi sta god), i kad te ona spreša, od tebe ostane kašica, pa se astralno tijelo nema za kaj zakaciti....
Baš sam danas nešto krvavo raspoložen....

Mene buni gledajte:

Obično kada nastupa smrt i kad dolazi do izlaska iz tijela u tom trenutku čovjek je lakši za 63 grama...(to je dokazano).


Zato me zanima šte je onda s onima koji dožive tešku nestrću i budu trenutaćno pretvorenu u kašicu, onda se nema vremena dogoditi proces umiranja. Što onda se događa? Šta vi mislite?

Izgleda da nema vremena da dože do klasićnog procesa smrti nego je izbacivanje trenutaćno, prema tome ne događa se eterična projekcija u fiz svijet(za nu je potrebno više energije), prema tome eterička projekcija se preskaće i nastaje odmah astralna za koju je potrebno manje energije....

I još nešto? Kakava su vaša znanja? Šta se događa nakon smrti, i što se događa nakon druge smrti smrti astralnog tijela, tj. kadase potroši energija. ili.... Ili se na to podrazumjeva smrt eteričkog tijela...

Jer ispada logićnije jer za eteričko tijelo je potrebno više energije..

No pa malo pišite o tome....
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 21:13   #4
Quote:
grizli kaže:
Obično kada nastupa smrt i kad dolazi do izlaska iz tijela u tom trenutku čovjek je lakši za 63 grama...(to je dokazano).
Ovo si 100% pokupio od neke vještice jer sam siguran da sam negdje pročitao da je bilo 21 gram.


(21 x 3 = 63, za one kojima je teško slijediti moji tok misli )
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 23:50   #5
Ne nisam od vjestice, na puno mjesta jesam, a kaj ti mislis o tome
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 01:20   #6
Quote:
grizli kaže:
Obično kada nastupa smrt i kad dolazi do izlaska iz tijela u tom trenutku čovjek je lakši za 63 grama...(to je dokazano).
ecce homo!!

Ajde, kužim da vjeruješ u Boga, anđele, dušu, bla bla...

ali kako možeš vjerovati u ta sranja???

time kršiš sve zakone fizike i logike

63 grama

a onda se usudiš reći da je dokazano...




kaj je netko na samrti ležao na vagi, a znanstvenici "daj ajde malo požurio s ispovjedi i umri da te možemo izvagat"???
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 08:45   #7
Sta ti grami ne bi mogli bit zarakovi, plinovi i razne slicne fizicke supstance koe bi mogle napustit tijelo il nes slicno? Ipak je smrt prilicna "promjena" za tijelo pa me ne bi zacudilo da takva sitna promjena ima cist fizicke uzroke. Malo nategnuto ko dokaz za postajanje neceg nefizickog u coeku.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 10:31   #8
Quote:
ravana kaže:
Sta ti grami ne bi mogli bit zarakovi, plinovi i razne slicne fizicke supstance koe bi mogle napustit tijelo il nes slicno? Ipak je smrt prilicna "promjena" za tijelo pa me ne bi zacudilo da takva sitna promjena ima cist fizicke uzroke. Malo nategnuto ko dokaz za postajanje neceg nefizickog u coeku.
oslobađanjem metaboličkih plinova čovjek biva samo teži (a gubitkom vode biva lakši)

samo što ne vjerujem da u jednoj sekundi izgbui odmah na masi
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 11:41   #9
Quote:
63 grama

a onda se usudiš reći da je dokazano...
Da nisam imao tako snažan nastup nitko nebi htio ni komentirati, sad sam vas zaintrigirao, ha
P.S Ne rade mi smjškovići pa sigurno neznaš kada se šalim a kada ne.

Pa čuj navodno je eteričko tijelo jako "blizu" fizićkom.
Pa prema tome ne izlaze nevidljive energije(one bez mase) nego sta ja znam valjda neke molekule ,elektroni, a ionako naklapam ,bezveze....
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.