Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 11:04   #561
Ma sve je to slicno kao i u stvarnosti. Recimo preko online-a odmah eliminiras neke ljude s kojima nisi na istoj valnoj duljini. Slike se uvijek mogu razmjeniti(iako neki iz samo njima poznatih razloga vole slati tude slike) i onda se covjek odluci na upoznavanje uzivo. Istina, prostor za razocaranje je ovdje veci, jer vec imamo neki opci dojam o osobi, a mozda kod prvog susreta se ta osoba ne prikaze u svjetlu u kojem se prikazala preko neta...A za vezu s takvom osobom je ista stvar kao i kad nekoga upoznamo na neki drugi nacin, prvih nekoliko mjeseci su svi divni i krasni, a onda polako stvari dodu na svoje mjesto i tek tada upoznamo osobu...

Tako da upoznavanje online nije lose, samo nazalost previse je lazljivih ljudi, no od njih se nemoze pobjeci nigdje...
Saylerus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 12:32   #562
ne mogu reć da sam imala nekih negativnih iskustava, ali mi se ne sviđa ipak ta ideja virtualnog upoznavanja.Bilo je par debilnih uleta ali to izignoriram i idemo dalje

virtualno je sve lakše, pa smo svakaj pisali, a u živo ne idu riječi iz usta van

sa jednim dečkom se tu i tamo još čujem, ali čisto na prijateljskoj bazi, jer me drukčije ne privlači.

__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 21:39   #563
Ja imam sve solidna iskustva iskustva. Još tamo odavno preko bloga sam upoznao neke ljude, čak sam tamo upoznao i najfrendicu.
Iskrica, nisam imao negativnih iskustava, i tamo upoznah bivšu, ali i jednu jako dragu frendicu.
I koga god sam upoznao, svi su bili ok, netko više netko manje, ako ne ide onda ne ide.
Još mi samo fali tkogod sa foruma
__________________
with strong hearts full, our souls ignite
Neal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:33   #564
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
upoznala sadašnjeg muža prije 8g. našli se na iskonovom chatu, kliknuli na prvom sastanku, eto, sada i u braku.
ajme

Prije dosta godina sam preko iskonovog chata upoznala svog frenda/bivšeg nesuđenog Danas se tu i tamo čujemo, jedna je od rijetkih osoba koja zna toliko toga o meni, imamo puno zajedničkih interesa, nekad davno sam mislila da smo srodne duše al' stvarnost je drugačija

Preko neta sam upoznala par ljudi, prije otprilike dvije godine i dan danas se čujemo, nalazili smo se na kolektivnim kavama, a svi iz različitih gradova

Nemam negativnih iskustava
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 21:58   #565
Hej ljudi...jel ima netko neko iskustvo da je upoznao osobu prek neta al da je s drugog kontinenta,i da li ste se ikad našli uživo?i kako je to izgledalo?molim vaša iskustva,jer ja sam upravo u takvoj situaciji,i neznam šta da radim-naći se ili ne naći...mislim želim ja to,jako,tip mi se užasno sviđa,naši razgovori traju i po par sati,na fejsu i na skypeu,uvijek imamo o čem pričat i to naše druženje traje 5mjeseci...al neke stvari me brinu i spriječavaju u tome da se nađemo...pa bih vas molila savjete.
Svi savjeti su dobrodošli...
Rosita Amado is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 22:51   #566
Quote:
Rosita Amado kaže: Pogledaj post
Hej ljudi...jel ima netko neko iskustvo da je upoznao osobu prek neta al da je s drugog kontinenta,i da li ste se ikad našli uživo?i kako je to izgledalo?molim vaša iskustva,jer ja sam upravo u takvoj situaciji,i neznam šta da radim-naći se ili ne naći...mislim želim ja to,jako,tip mi se užasno sviđa,naši razgovori traju i po par sati,na fejsu i na skypeu,uvijek imamo o čem pričat i to naše druženje traje 5mjeseci...al neke stvari me brinu i spriječavaju u tome da se nađemo...pa bih vas molila savjete.
Svi savjeti su dobrodošli...
Nemam osobnog iskustva ali mi je susjed putem interneta našao curu iz Mehike...par puta su se vidjeli a sad nakon par godina su oženjeni i imaju predivnu malu curicu...
Zgubidanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 03:10   #567
upoznao sam bas puno ljudi sa jednog foruma , i onako bas sam pogodio sa odabirom ljudi koje cu upoznat' , evo vec skoro 2 godine se cesto vidjamo , popijemo kafu i tako to . Inace ne ocekujem nista od ljudi pa zato i ako ne budu onakvi kakve sam ih ja zamisljao nemam nista izgubiti , mogu samo dobiti . To je sve bilo striktno na prijateljskoj bazi , ali ko zna sta vrijeme nosi ...
Shillen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 03:59   #568
Ne vidim ništa loše u virtualnom upoznavanju, iako sama nisam imala takva iskustva. Što je loše u upoznavanju frendova?! Nekad su ljudi peviše opterećeni pakiranjem (slična furka i sl.) i na kraju shvate da nemaju s tim osobama o čemu pričati. Negativna iskustva čovjek može doživiti i u stvarnom svijetu, što je još veće razočarenje. Na fejsu ljudi više gledaju slike i sve je donekle u istom krugu ljudi...

Open mind
Colorful is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 11:41   #569
Quote:
Rosita Amado kaže: Pogledaj post
Hej ljudi...jel ima netko neko iskustvo da je upoznao osobu prek neta al da je s drugog kontinenta,i da li ste se ikad našli uživo?i kako je to izgledalo?molim vaša iskustva,jer ja sam upravo u takvoj situaciji,i neznam šta da radim-naći se ili ne naći...mislim želim ja to,jako,tip mi se užasno sviđa,naši razgovori traju i po par sati,na fejsu i na skypeu,uvijek imamo o čem pričat i to naše druženje traje 5mjeseci...al neke stvari me brinu i spriječavaju u tome da se nađemo...pa bih vas molila savjete.
Svi savjeti su dobrodošli...
moja naj legica upoznala se sa likom iz Engleske, došao je par puta za hrv. kliknuli su si.. ona i čerkica (iz prvog "braka") su se preselili k njemu i to je to za sada.. vjenčat će se... rade na bebi
coccolino24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 12:13   #570
sa 18 sam "zapela" na iskrici
upoznala par komičnih likova,za Bogu plakat
i slučajno upoznala svog čovjeka,ženimo se za par mjeseci i zahvalna sam onom nečemu (prstu sudbine...) što nas je spojilo.
Na udaljenosti od 10km,nikad se ne bi ni našli da nije bilo svete iskrice
Svim skeptičarima toplo preporučujem hrabri izlazak!
p.s.pomogla napraviti prijateljici profil,i gle čuda,i ona se udaje
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 12:22   #571
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
p.s.pomogla napraviti prijateljici profil,i gle čuda,i ona se udaje
Napravi neki biznis od toga
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 21:35   #572
upoznala sam uživo puno osoba koje sam prije znala prek neta.. s bloga, icqa, foruma, facebooka i sl. sadašnjeg sam upoznala prek neta

s dosta osoba s bloga sam ostala frendica, ima i par ljudi s foruma s kojima sam super.
osobu koju smatram najboljim prijateljem nisam nikada ni vidjela uživo pričamo intenzivno već godinama, on je na drugoj strani kugle

dakle, iskustva večinom pozitivna
Crna Djevojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 22:20   #573
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
sa 18 sam "zapela" na iskrici
upoznala par komičnih likova,za Bogu plakat
i slučajno upoznala svog čovjeka,ženimo se za par mjeseci i zahvalna sam onom nečemu (prstu sudbine...) što nas je spojilo.
Na udaljenosti od 10km,nikad se ne bi ni našli da nije bilo svete iskrice
Svim skeptičarima toplo preporučujem hrabri izlazak!
p.s.pomogla napraviti prijateljici profil,i gle čuda,i ona se udaje
Sve isto kod mene! Nismo dugo zajedno, ali smo neki dan svečano zaključili da je to to i biramo datum!
Meni to tak normalno... Kao da su svi prije njega iz nekog drugog života... Toliko ih je uspio zasjeniti i toliko su nevažni postali! Blažena iskrica!
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 08:19   #574
Evo da se i ja priključim ovome klubu.
I ja sam svog tzv. "princa na bijelome konju" upoznala preko neta, a nakon 2,5 godine veze i zajedničkog života, za 16 dana ulazimo u bračnu luku.
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 09:22   #575
jako dobre trenutke života i zabave sam proveo s ljudima koje sam upoznao prek neta. Čak s nekim otvorenije pričao o nekim stvarima nego s nekim kog znam godinama iz susjedstva
mariocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 09:27   #576
Quote:
mariocro kaže: Pogledaj post
jako dobre trenutke života i zabave sam proveo s ljudima koje sam upoznao prek neta. Čak s nekim otvorenije pričao o nekim stvarima nego s nekim kog znam godinama iz susjedstva
da, s ovim se slažem... nevjerojatno je da ,iako se ne poznate,možete biti bliži nego netko kog znaš ,ono, cijeli život....
nemam ništa protiv upoznavanja prek neta...
a i u današnje je to vrijeme zaista normalno...uobičajeno...
čak i bolje nego kad nekoga vidiš i odmah sudiš po izgledu( a svi sudimo knjigu po koricama)
neith is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 11:14   #577
Quote:
neith kaže: Pogledaj post
da, s ovim se slažem... nevjerojatno je da ,iako se ne poznate,možete biti bliži nego netko kog znaš ,ono, cijeli život....
nemam ništa protiv upoznavanja prek neta...
a i u današnje je to vrijeme zaista normalno...uobičajeno...
čak i bolje nego kad nekoga vidiš i odmah sudiš po izgledu( a svi sudimo knjigu po koricama)
i lakše je birat koju knjigu čitat
mariocro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.