Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2012., 11:01   #121
Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Imaš previsoko mišljenje o sebi ko i dosta samaca - dosadno ti je slušati nepoznate ženske, ne zanimaju te kao osobe... jer su sigurno plitke, glupe, nemaju iskustva,...i još će te prevariti ako se spetljaš s njima
A možda i imam previsoko mišljenje o sebi, ne znam. Nikad o sebi nisam razmišljao na način da sam ja nešto posebno, ali eto znam ponekad kad sam u nepoznatom društvu (relativno novo upoznatom) promislit kako su svi oko mene papci, pa kad ih malo bolje upoznam naravno vidim da nisu, osim naravno nekih. To što promislim da su jadni i plitki je u stvari moja nezainteresiranost za te ljude, valjda.

Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Jer ako imaš seksualne potrebe prema ženama onda nisi gay niti aseksualan, samo ti nisu dovoljno intrigantne da bi ih saslušao i zanimao se za njih.
Ja osobno volim pričati sa svima (normalnima) i stalno upoznajem ljude, dok se vozim vlakom ili čekam u redu negdje. Ne kužim kako ti to nemaš potrebu...s nikim.
Ne volim se prilagođavati ako ne moram, dakle neću pričati s curom ako se moram spuštati na njen nivo, i glumiti kretena koji skakuće oko nje. Rijetki su ljudi s kojima kliknem iz prve.

Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ti koristili razgovori sa psihologom, jer mi ovo vuče i na depresiju, zbog nezainteresiranosti prema svemu. Ljudi se bezveze muče godinama sami sa sobom, a stručna pomoć može pomoći. Među ostalim i da realnije sagledaš svijet. Ja isto nisam nikad prevarila nekog u svojih 10g staža u vezama, a ni moje frendice, onih par koje su u vezi. Od kud ti takva predrasuda da svi varaju?? Ili da sua ne toliko parova u lošim vezama samo d bi bili sami?? To samci vole tvrditi jer se valjda tješe s tim, ali to nije baš tako.
Ma razmišljao sam se i ja o psihologu, samo neznam kako mi on može pomoći po pitanji nezainteresiranosti?? Što mi on to može reći da meni probudi duh, mislim da je puno bolje rješenje da sam dođem do nekog zaključka, ili se jednostavno naučim nositi s time. Možda sam jednostavno takav i trebam naći neku curu koja je slična meni, smo što takvih cura nema u izobilju, većina je dosta slična i žele iste stvari. Recimo kad vidim da cura predaje previše važnosti stvarima kao facebook, štiklama, prati farmu ili bigbrother i stvari koje idu uz to meni se neda niti upoznati s njom, mislim, pa što mogu očekivati od nje? Ima i cura koje su totalna suprotnost od takvih, ali one su opet prezahtjevne, obično gone neku karijeru, ili imaju nerealne zahtjeve od muškaraca.

E da, moram komentirati ovo u vezi tvoje odanosti i tvojih vjernih prijateljica, naime, ono što sam primjetio kod cura je to da vi imate moć uvjeriti samu sebe da ste vjerne, iako to baš i nije tako u većini slučajeva!

Zadnje uređivanje dite : 06.02.2012. at 12:18.
dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 11:02   #122
NIŠTA ,AMA BAŠ NIŠTA ne dolazi samo od sebe!!!
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 12:43   #123
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
NIŠTA ,AMA BAŠ NIŠTA ne dolazi samo od sebe!!!
A bumerang?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 12:49   #124
Forum nije mjesto gdje ce se ljudi ispovjedati, pricati o problemima koji ih muce i traziti savjete za njihovo rjesenje. Tako da svi vi koji to ovdje dolazite traziti potrazite drugo mjesto, jer se forumasi ovdje samo dobro zajebavaju, ismijavaju i sprdavaju iz koje kakvih luzera, mozda ponekad netko i stvarno trazi savjete ali sve se vise svodi na zajebavanje drugih da se vidi tko ce kako reagirati na koje kakve gluposti koje ovdje vecina njih pise i iznosi.
pbf-ovka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 14:29   #125
Quote:
pbf-ovka1 kaže: Pogledaj post
Forum nije mjesto gdje ce se ljudi ispovjedati, pricati o problemima koji ih muce i traziti savjete za njihovo rjesenje. Tako da svi vi koji to ovdje dolazite traziti potrazite drugo mjesto, jer se forumasi ovdje samo dobro zajebavaju, ismijavaju i sprdavaju iz koje kakvih luzera, mozda ponekad netko i stvarno trazi savjete ali sve se vise svodi na zajebavanje drugih da se vidi tko ce kako reagirati na koje kakve gluposti koje ovdje vecina njih pise i iznosi.
Samo da znaš da se ni osobno, a bome ni kao mod ne slažem s tobom.
Itekako ovdje dobronamjernih ljudi koji su spremni pomoći savjetom.

__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 14:38   #126
Quote:
pbf-ovka1 kaže: Pogledaj post
Forum nije mjesto gdje ce se ljudi ispovjedati, pricati o problemima koji ih muce i traziti savjete za njihovo rjesenje. ...jer se forumasi ovdje samo dobro zajebavaju, ismijavaju i sprdavaju iz koje kakvih luzera,
Otkud tebi da sam ja, s 30 + jednom godinom i solo - luzer? Ili da je to začetnik ove teme?
Tako bismo mogli i reći da je neki tip koji se oženi, pa se nakon 10 godina rastavi - isto luzer.
Naravno da rastavom gubiš (ljubaf, a nekad i nekretnine), ali zašto bi takva osoba bila luzer?
Je li i žena koja se rastavi zbog toga jer joj muž ne valja (vara je) ili je pak ona bila nevjerna - je li ona također luzerka?
Je li netko luzer tko ostaje u lošem braku ? itd.

Na forumu se itekako raspravlja i govori o problemima (ispovijeda), i to ozbiljno! Recimo, na pdf-u Psihokauč (npr. teme: Praznina - ili nešto slično - nakon seksa, Ne živi mi se u realnosti, Osjećam se izgubljeno itd.)

NA LjES-u postoje dva podforuma, jedan do drugoga - Vjenčanja. I odmah pored -gle čuda -Rastave.
Ne bih baš rekao da se na navedenim temama ne raspravlja i ozbiljno.

A zašto ljubav boli? Pa, evo da postam jedan dobro sročen (ustihotovren) odgovor. Shvatite to kako hoćete - poluozbiljno, čisto neozbiljno - ili jako ozbiljno - whatever. Meni je to jedna up-lifting song.
http://www.youtube.com/watch?v=zoAYkBvd2_o

A kako ne bismo mislili da je sve u braku tako sjajno - opet jedna poučna priča
Prvo zaljubljivanje, strast, pa prepreke ljubavi, pa na kraju - hm - problemčići u braku...
http://www.youtube.com/watch?v=-Eomii_N5ws

I za kraj, zašto patiti za nekom koja pripada drugom? Pozitivna pjesma s porukom!
...na dnu svojih prepunih vitrina - kriješ omot s natpisom: Intima...
http://www.youtube.com/watch?v=r4SDKB5i4NM
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...

Zadnje uređivanje FeetF1 : 06.02.2012. at 14:47.
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 09:04   #127
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Samo da znaš da se ni osobno, a bome ni kao mod ne slažem s tobom.
Itekako ovdje dobronamjernih ljudi koji su spremni pomoći savjetom.

Sves!

p.s. autoru teme, ako zelis curu, nemoj mislit da je svaka cura kurva (sa oprostenjem, ali kazem kako je). ako si se u jednoj ili par cura raocarao zbog vjernosti, ne znaci da su sve takve. i muski i zene, nitko nije savrsen po tom pitanju, ali ne znaci da su automatski svi kurve i kurvisi.
i, da te pitam, jesi siguran da je zenski spol ono sto te doista privlaci?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 13:23   #128
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
Sves!

p.s. autoru teme, ako zelis curu, nemoj mislit da je svaka cura kurva (sa oprostenjem, ali kazem kako je). ako si se u jednoj ili par cura raocarao zbog vjernosti, ne znaci da su sve takve. i muski i zene, nitko nije savrsen po tom pitanju, ali ne znaci da su automatski svi kurve i kurvisi.
i, da te pitam, jesi siguran da je zenski spol ono sto te doista privlaci?
O za boga opet.... DA, itekako me privlači ženski spol.
dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 14:26   #129
Imam dosta prijatelja i poznanika i izlazim vanka, iako ne prečesto,ali ne mogu reći da sam totalo asocijativan. Istina, imam granice kad je u pitanju druženje, recimo ujutro u firmi svi jedva čekaju ispričati se uz kavicu, a meni je draže pit kavicu i čitat novine, neda mi se pričat s nikim u nekim situacijama. Ponekad mi je draže bit sam sa sobom, ali nije da mrzim ljude i druženje.

Ovo i ja radim, nemoj si baš sad oko toga zamarat i ja isto više volim volim sist i u miru sa sobom, tako i kad je marenda ja odem na marendu oko podne ipo dok većina u 10-11h marendaje, a ja radije volim sam bit u prostoriji i marendat u miru ne volim puno bla bla bla i kokodakanja, ne mislim baš da je to neki veliki problem naravno okolina, kolege na poslu malo to "čudnim smatraju" ali mislim da ovo nije nikakvi problem, nisi jedini da znaš po pitanu toga.........
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 14:46   #130
Kaze pjesma: Jer za ljuubav, treba imat dušu :-)
bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 19:24   #131
Quote:
dite kaže: Pogledaj post
A možda i imam previsoko mišljenje o sebi, ne znam.
Previsoko mišljenje i previsoka očekivanja možda
Quote:
dite kaže: Pogledaj post
Ma razmišljao sam se i ja o psihologu, samo neznam kako mi on može pomoći po pitanji nezainteresiranosti?? Što mi on to može reći da meni probudi duh, mislim da je puno bolje rješenje da sam dođem do nekog zaključka, ili se jednostavno naučim nositi s time.
Nitko ti neće reći čarobnu rečenicu koja će tebe trgnuti.
Sam sebe moraš povući naprijed, ne može nitko to odraditi za tebe. Ali ako ne vidiš odakle bi počeo, možda razgovor s nekim stručnim je dobar prvi korak
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 19:26   #132
pomoć!imam 32 godine čitam stripove,nemam curu,puštam brkove,pijem s društvom,uživam u narodnom,imam žute zube.kako da si pomognem?
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 10:17   #133
@ zabogi
Nađeš djevojku sličnih karakteristika/osobina: voli narodno, ima žute zube...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 11:59   #134
Quote:
dite kaže: Pogledaj post
O za boga opet.... DA, itekako me privlači ženski spol.
Jednostavno si asocijalna osoba. Imam prijatelja koji je profila tebe. Ima prijatelja s njima je ok, ali kad su u pitanju cure tu nastaje tajac.

Došao je do razine kad mu to stvara problem, no zapravo to i nije toliki problem za njega koliki je problem zbog toga sto se ne uklapa u okvire drustveno prihvacenog obrasca - pa je poceo o tom razmisljati.

Zakljucila sam da je takav, sto mi je on na kraju i potvrdio, iz razloga sto je dugo sam pa se je dobro upoznao i zna se nositi sam sa sobom.

Kad ljudi dodju do tog stupnja (ne bih to nazvala umisljenoscu, niti previsokim kriterijima) partner im nije potreban. Oni osjete neku privlacnost prema osobi, pogotovo nedostatak kontakta sa zenskom osobom, ali bez obzira na to, to nije toliko snazno koliko je snazna ova druga strana (ja mogu savrseno funkcionirati i bez toga, premda cu imati trenutke slabosti i neprekidnih razmisljanja o tom)

Trenutno je na nekom putu kojeg niti on ne zna definirati. U vezi je sa curom koja je par godina mladja od njega (Zezala sam ga da je to iz razloga zato sto ona neocekuje od njega da se on obveze za nju - sto je cak dijelom i istina, jer je on dobio sto zeli, taj neki kontakt, ali nema tog opterecenja da ce se morati odreci svog slobodnog vremena u onoj mjeri koja je njemu neprihvatljiva) i dobro funkcioniraju, cak je i on poletniji Mada i dalje kad razgovaram sa njim vidim da se njegovi stavovi ne mjenjaju, samo on "okolnosti" prilagodjava sebi.

Cak i da te ne muci zatvorenost (mada mislim po par postova sto sam procitala da spadas u tu kategoriju ljudi) proveo si dovoljno dugo vremena sam da mozes savrseno tako funkcionirati i jednostavno ti se je tesko odreci tog sto imas (sto iz toga sto ti se ne da prilagodjavati, sto iz razloga sto kvariti nesto sto imam, zasto uzimati sebi obveze itd.).

Uostalom biti sam nije lose
_21_ne-tipicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 15:22   #135
ma NISAM REKO da nemogu baš nać curu.ali meni netreba sad bilo tko da sad nađem neku istih mana,kao ima žute zube.ma dobro je meni samo nek imam društvo za pročavrljat,to što mi je 30 me ne smeta još sam djetinjast,kajat ću se.meni treba neko samo za speglat,oprat,skuhat.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.