Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2011., 11:17   #401
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ne nužno. Ovisi o tome koliko je ta cura inače taktilna osoba.
A ako smo se tek upoznali i vidili samo par puta? Onda ne može znati koliko sam ja inače taktilna osoba.
StillWithYou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 12:08   #402
Quote:
StillWithYou kaže: Pogledaj post
Da vas nešto pitam - posebno muški dio

Kada vas cura onako par puta tijekom večeri dotakne po ruci/ramenu dok priča s vama, shvaćate li vi to kao nekakav hint/signal?
I što vam znači ako na takve signale odgovorite diranjem po kosi i/ili samo smješkanjem? je li to znak samo prijateljstva ili?
Shvaćanje je jeftino. Nema zamjene za eksperiment - uhvati je za sisu i prati reakciju. Naravno, nemoj iz vedra neba s manijakalnim pogledom, nego opušteno uz neozbiljnu primjedbu tipa "Imaš veliku sisu, baš me zanima jel mi stane u ruku!".
Probao sam to nedavno, radilo je savršeno.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 12:19   #403
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Shvaćanje je jeftino. Nema zamjene za eksperiment - uhvati je za sisu i prati reakciju.
žensko sam
i ovo je stvarno strašan savjet
StillWithYou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 21:16   #404
Quote:
StillWithYou kaže: Pogledaj post
Da vas nešto pitam - posebno muški dio

Kada vas cura onako par puta tijekom večeri dotakne po ruci/ramenu dok priča s vama, shvaćate li vi to kao nekakav hint/signal?
I što vam znači ako na takve signale odgovorite diranjem po kosi i/ili samo smješkanjem? je li to znak samo prijateljstva ili?
ako te tako par puta dotaknula to znači da nije sramežljiva...a to znači
a) zainteresirana je
b) nema pojma šta radi (zajebava te)

ako provališ da te zajebava, onaj savjet o hvatanju za sisu je
moj_um_pali is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 21:23   #405
Quote:
moj_um_pali kaže: Pogledaj post
ako te tako par puta dotaknula to znači da nije sramežljiva...a to znači
a) zainteresirana je
b) nema pojma šta radi (zajebava te)

ako provališ da te zajebava, onaj savjet o hvatanju za sisu je
A u postu iznad tvojeg je napisala da je žensko. Dajte ljudi čitajte prije odgovaranja.

Cura je očito bila zainteresirana za dečka i probala je ostvariti fizički kontakt (diranje po ruci/ramenu) i sad je zanima je li taj dečko shvatio da je zainteresirana za njega. Da se radi o meni, definitivno bi mi to palo na pamet.
dethklok42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 21:34   #406
Quote:
dethklok42 kaže: Pogledaj post
A u postu iznad tvojeg je napisala da je žensko. Dajte ljudi čitajte prije odgovaranja.

Cura je očito bila zainteresirana za dečka i probala je ostvariti fizički kontakt (diranje po ruci/ramenu) i sad je zanima je li taj dečko shvatio da je zainteresirana za njega. Da se radi o meni, definitivno bi mi to palo na pamet.
a jebat ga...sori..nisam pročitao do kraja...
da se radi o meni shvatio bi to kao da je zainteresirana....jednom mi se to desilo, cura u koju sam bio zaljubljen me zvala na cugu...bilo nam super, međusobno dodirivanje, smijanje, super provedeno vrijeme, dijeljenje kišobrana, držala me pod ruku, iskre, kemija, nakon toga ona se opet prva javila....i da skratim priču zajebavala me.....

uglavnom dodir / dodirivanje definitivno po meni znači nešto...sad kako će ljudi odigrati to je do njih / vas....sretno svima
moj_um_pali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 16:33   #407
Quote:
StillWithYou kaže: Pogledaj post
Da vas nešto pitam - posebno muški dio

Kada vas cura onako par puta tijekom večeri dotakne po ruci/ramenu dok priča s vama, shvaćate li vi to kao nekakav hint/signal?
I što vam znači ako na takve signale odgovorite diranjem po kosi i/ili samo smješkanjem? je li to znak samo prijateljstva ili?


Ako na takve stvari netko odgovori diranjem po kosi i smješkanjem znači nam da je peder.
__________________
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.
Bob_Rock_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 21:10   #408
hvala svima na odgovorima

Quote:
Bob_Rock_ kaže: Pogledaj post
Ako na takve stvari netko odgovori diranjem po kosi i smješkanjem znači nam da je peder.
ja sam to protumačila kao nezainteresiranost ili prijateljstvo nije mi to baš znak seksualne privučenosti...
a može biti i ovo što ti kažeš
StillWithYou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 08:14   #409
Diranje po kosi i smješkanje je dobar znak, ne vidim ništa loše u tome. Još ako je cura slaba na tome - super.
Imala sam jednom dobrog čitača.. Nakon nekoliko sramežljivih susreta na plaži tijekom kojih me samo znao provocirat (šovinističke fore i sl.), našao se i taj malo drukčiji susret.
Provocirao me, kao i uvijek, dok smo ležali na ručnicima. Ne znam kako se poklopilo, ali ja sam ga primila nekako za ruku, što nije dugo trajalo.
Da bi na kraju tijekom sljedeće "runde" kupanja on mene poljubio. Dalje ne idem.
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:42   #410
Evo ja nisam bas siguran dali je zenska zainteresirana za mene, uglavnom u topicu koji sam ja otvorio ljudi su mi govorili da imam dobre sanse pa sam htio pitat koji bi mi trebao biti sljedeci korak?
Nije ona takva da ce me prva nazvati sigurno.
Zadnji put smo bili sami kad smo setali po ulici trazeci ducan za alkohol.
Smije mi se na svaki vic, i stalno je isla blizu mene u disku.
Ja sam kreten pa sam to ignorirao.
Sad mi je pitanje sto da radim? Dali da joj reknem sto mislim? Dali da ju pozovem na kavu?
Vazno mi je pa nebi volija sjebat.
marlboro bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:47   #411
Quote:
marlboro bili kaže: Pogledaj post
Sad mi je pitanje sto da radim? Dali da joj reknem sto mislim? Dali da ju pozovem na kavu?
Vazno mi je pa nebi volija sjebat.
Pa sad, nemoj je zvati na mob i psihopatski govoriti neke nebuloze polako, mozes je pozvati na kavu, za pocetak nije los potez, tu se mozete dobro upoznati i ispricati.
henelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:45   #412
A ne znam ni ja

Bog ljudi.

Imam jedan veliki problem.
Nastojim imati djevojku ali mi ne ide. Prisao sam vise od 200 djevojaka, ali nista (pristup djevojci se dolje nalazi).
Da se odmah znamo, nnisam ružan ni debeo. Idem u teretanu redovno.
Sto se tice socijalnog zivota - odličan- jako puno prijatelja i prijateljica. Kako skoro svakog dana dobijam poraze (odbijanja) teško se mogu družiti s prijateljima/cama. Ali opet nekako nađem snage i odem s društvom na cugu, košarku ili sto drugo..
Sad na stranu društvo..

Ovo je moj plan pristupa i razgovaranja s djevojkama (molio bi pomoć ako nesto nije u redu):
-cijelo vrijeme pozitivno razmišljati
- lijepo se obući da izgledam cool (odjeća i frizura)
- prići djevojci (kad prilazim prilazim tako da ne izgleda pravilno, nego spontano)
- kad sam u interakciji s njom, samo misliti na temu razgovora a ne na rezultat
- za vrijeme (pa čak cijelo vrijeme) razgovora sam opušten i raširen
- pričam s njom o neutralnim temama i polako se upoznajemo
- na kraju razgovora pitam broj mobitela

Kad pitam broj mobitela, to je nemoguća misija za dobiti.

Nije mi jasno zašto lijepo priča sa mnom ,a kad treba broj mobitela - odjeb.
Ne znam u čemu je problem, je li u meni ili u djevojkama koje me odbijaju. Je li problem sve veći stres u društvu, sve veće ambicije, misliti samo na karijeru, manjak financija, problemi na fakultetu ili u meni?

Ja bi Vas zamolio za Vaše mišljenje.

LP.

P.s. Usput, imam 23 god, a prilazim djevojkama od 18-23god. Od subote sam prišao preko 15 djevojaka.

Isto tako zamolio bi administratore da puste ovu temu na forum da je ne zaključavaju, da vidim u kome je problem u meni ili u njima..Hvala
optimist2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:09   #413
Quote:
optimist2012 kaže: Pogledaj post
- za vrijeme (pa čak cijelo vrijeme) razgovora sam opušten i raširen
Uzmeš im svo mjesto za separeom?

Quote:
Od subote sam prišao preko 15 djevojaka.
Krasan pristup, kao na tvorničkoj traci.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:34   #414
ja bas ovaj vikend opet slusao kako se ekipica curki natjece koliko ce izbiti cuge od raznih debila i odjebati ih.


mozda nije do tebe

a i.... nisi sam, reklo bi se po ovom http://www.tarzanija.com/zasto-momci...rilaze-curama/

ekipa odustala
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:34   #415
ouch.

vjerojatno se već pročulo za tebe, 'tipa koji upada', pa zato

uostalom, ako su ti sve dnevne aktivnosti podređene upadanju ženama , onda sigurno ne izgledaš opušteno, kolko god se trudio.

ono, razgovor:
'šta radiš danas?'
'pa, planirala san u knjižnicu učit, al moran prvo nešto do referade. a ti?'
'pa, planira san odradit još 10-ak uleta.'
NFD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.