Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 15:14   #2721
Quote:
O_D_E_Z kaže: Pogledaj post
Koliko je pouzdan taj wirex ? Da nebi oni ko i e-btc .. sumnjiva mi prezimena se vrte kao founderi ... SLAVs
Ja ga koristim nesto vise od godinu dana i nilakvih problema do proslog tjedna...na exchangu nestalo 8500e...nestalo...poslao mail na support i odgovorili da ce problem rijesiti za 5 dana radi velikog broja faildova... u medjuvremenu poslali jos 3 maila da nisam jos u obradi i sinoc vratili sredstva...razlika u 5 dana 1000e... u zadnje vrijeme puno mjenjacnica ima problema sa transakcijama, prije su imali 5000 tran dnevno a sada 150000 tran dnevno, a serveri mali... inace sve u svemu Wirex je ok za manje transakcije da mirno spavas ako negdje zapne...
Goranmag is offline  
Old 15.12.2017., 15:32   #2722
Burze bi bile presretne da prestane dotok novih klijenata, da dobiju nužni predah za nadogradnju opreme i ekipiranje ljudstva.

No predaha nema.

Jučer cijeli dan mi Bittrex šepa. Prvi put da vidim tako nešto.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 15.12.2017., 15:38   #2723
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Burze bi bile presretne da prestane dotok novih klijenata, da dobiju nužni predah za nadogradnju opreme i ekipiranje ljudstva.

No predaha nema.

Jučer cijeli dan mi Bittrex šepa. Prvi put da vidim tako nešto.
Tko jos sta misli mijenjati, trejdati, SKLONITI, danas sutra i onda nastaje kaos... bozicna soping groznica...
Goranmag is offline  
Old 15.12.2017., 16:12   #2724
Nije ni danas bittrex puno bolji. Gdje god se okrenem sve steka. Razmisljam sve povuci na wallete dok se malo ne slegne prasina.
Lantier is offline  
Old 15.12.2017., 16:12   #2725
Quote:
Goranmag kaže: Pogledaj post
Tko jos sta misli mijenjati, trejdati, SKLONITI, danas sutra i onda nastaje kaos... bozicna soping groznica...
A sto sam ja pisao prekjucer?
Taman za tjedan dana, tjedan i po cete moci opet trgovati.
Meni sve burze down.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 15.12.2017., 16:53   #2726
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
A sto sam ja pisao prekjucer?
Taman za tjedan dana, tjedan i po cete moci opet trgovati.
Meni sve burze down.
Ako nakon tebe uđe još koji trol u crypto, jamčim da će se sve raspasti
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 15.12.2017., 17:40   #2727
Za sve one koji se pitaju zbog čega su XRP, LTC i ETH nedavno doletjeli u nebo..........

https://www.coindesk.com/ethereum-ri...ampaign=buffer
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 15.12.2017., 17:56   #2728
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
A sto sam ja pisao prekjucer?
Taman za tjedan dana, tjedan i po cete moci opet trgovati.
Meni sve burze down.
Binance je OK !
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 15.12.2017., 17:58   #2729
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Za sve one koji se pitaju zbog čega su XRP, LTC i ETH nedavno doletjeli u nebo..........

https://www.coindesk.com/ethereum-ri...ampaign=buffer
Sta nema Veera i Bitcoin Casha ? Cudno .. kako li je dogurao on do 2000$ !?
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 15.12.2017., 18:20   #2730
Cijela emisija o bitcoinu

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=RWf-ENtM8As
ninja23 is offline  
Old 15.12.2017., 19:07   #2731
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ako nakon tebe uđe još koji trol u crypto, jamčim da će se sve raspasti
Tuzan je ovaj crypto ako sam mu ja problem
__________________
bok
markotros is offline  
Old 15.12.2017., 19:58   #2732
Evo kako Stellar polako ali sigurno ide prema Top10 crypto valuta:
https://www.coindesk.com/goodbye-eth...okens-stellar/
abusaef is offline  
Old 15.12.2017., 20:01   #2733
bitgrail je up i rade registracije i btc deposit ako koga zanima
Ethan is offline  
Old 15.12.2017., 20:03   #2734
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Tuzan je ovaj crypto ako sam mu ja problem
Mala šala, vidiš da te progutalo bez problema i nastavilo pičiti up.........al ako vidim da je 7nationarmy ušao režem sve najmanje na pola.......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 15.12.2017., 21:44   #2735
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Evo kako Stellar polako ali sigurno ide prema Top10 crypto valuta:
https://www.coindesk.com/goodbye-eth...okens-stellar/
A sralo se ovdje maximalno protiv njega...shitcoin koji su djelili za djabe...ark je je za stelar bitcoin i slicno...a danas ark pada i pada, prestizu ga kojekakvi anonimusi a stellar samo pegla
murof7 is offline  
Old 15.12.2017., 22:26   #2736
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
A sralo se ovdje maximalno protiv njega...shitcoin koji su djelili za djabe...ark je je za stelar bitcoin i slicno...a danas ark pada i pada, prestizu ga kojekakvi anonimusi a stellar samo pegla
I njega ceka ista sudbina
__________________
bok
markotros is offline  
Old 15.12.2017., 23:41   #2737
Malo sam uložio nedavno u TenX (oni imaju karticu nešto kao Monaco) i sada je trenutno interesantno kod njih. Naime obećali su nagrađivanje holdera i vlasnika kartice sa Etherima (0.5 i 0.1% od zarade), no to nikako da krene (boje sa da nakon toga njihov token ne postane security). E sada se sve više šuška da bi to moglo ipak krenuti za Božić, jer se spominje Božično iznenađenje . Neki se nadaju Etherima, a neki spominju T-shirtove . U svakom slučaju TenX bi mogao dosta pasti ako ne bude free ETH ili barem njegove najave, ali i dobar pump ako to krene.

Sve u svemu ja ću ostati u tom tokenu vjerojatno long, jer izgleda da prodaja kartica ide dobro. Iako je firma iz Singapura glavni ljudi su im Nijemci. Imaju dosta fanova na društvenim mrežama, jaki su marketinški i kada sve to krene mogli bi dosta rasti (tek u 2018 će kartica podržavati ERC20 tokene i druge coine, sada samo radi sa BTC )...
abusaef is offline  
Old 16.12.2017., 02:52   #2738
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Mene užasno iritira Vinny, ali svejedno nikako da ga se odlučim riješiti. Projekt je super ideja i ima ogromno tržište, ali nikako da iskoriste potencijal.

U zadnje vrijeme su sklopili 2 nova partnerstva i izlistani su na Huobi Pro. Uz to, Vinny je najavio neku vrstu stejkanja u budućnosti.
Osobno, imam mišljenje da je lik samo prodavač magle, a ionako sam unutra sa, meni osobno, sićom.

Jedini razlog ubacivanja nekog novca u priču je špekulacija - jednostavno osjećam da je lik uspješan prodavač magle običnim ljudima i da oni puše tu priču.

Inače mislim da je CVC ok ideja, otprilike smeće realizacija, ali u ovakvom svijetu kripta, vjerojatno ima i potencijal donijeti nešto profita u FIATu.
rocker1987 is offline  
Old 16.12.2017., 07:41   #2739
OmiseGo 30% up .. 24h .. a bas se mislio koji k... je s njima. Kako da oni stekaju...

BTW sta mislite prebacit u BTC ..na par dana dana ..!? Cinimise koda bi mogao on UP. CME futures idu u ponedjeljak !?
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 16.12.2017., 10:21   #2740
Mislim da ADA danas postaje jača od DASH-a - a zapravo je samo na 2 ozbiljne mjenjačnice.
abusaef is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.