Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 22:44   #61
Nagledali smo se svakakvih podkapacitiranih tipova na visokim položajima, ali mi se čini da je ovaj uvjerljivo najnesposobniji i najbedastiji, a ostali neka se ne uvrijede što sam njega svrstala na vrh.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 19:22   #62
Ultimatum HNS je istekao...Što sad ?
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:23   #63
HNSovci su budućnost stranke žrtvovali za ministarstvo graditeljstva i obrazovanja. Zar nisu mogli naći bolje resore? Uostalom čelnik HNS im je toliko nevidljiv, da se moraš zapitati, s kime žele ubuduće ići na izbore?
Dok je Vrdoljak poznat po bahatosti bez pokrića, ovaj Štromar ne izaziva nikakve emocije.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 22:06   #64
A, koje je ministarstvo HNS mogao birati i koje bi mu HDZ prepustio ?
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 10:55   #65
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Bitno je da se KMET uguzio u fotelju (vladu)! Tko je.e ofce i obećanja!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:21   #66
http://www.telegram.hr/politika-krim...-bas-najbolje/
Ovi iz HNS-a su stvarno kmetovi!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 12:41   #67
Plenky ga baš i ne doživljava! U stvari doživljava ga kao psića koji dašćući hoda za njim, ovisan o mrvicama koje će mu gazda dati! Pravi kmet!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:26   #68
Evo prilike da se HNS i Štromar vrate na ozbiljnu političku scenu. Jednostavno kažu NE svim novim porezima. Na taj bi način stekli politički kapital koji bi uvijek mogli izvlačiti i u slučaju da nešto krene po zlu sa HDZ-om, oni izvuku kako su bili za to da nema novih poreza. Ovo im je povijesna prilika da naprave nešto dobro i korisno za sebe i državu, a da nije štetno za nikoga.
analitikos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:33   #69
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Evo prilike da se HNS i Štromar vrate na ozbiljnu političku scenu. Jednostavno kažu NE svim novim porezima. Na taj bi način stekli politički kapital koji bi uvijek mogli izvlačiti i u slučaju da nešto krene po zlu sa HDZ-om, oni izvuku kako su bili za to da nema novih poreza. Ovo im je povijesna prilika da naprave nešto dobro i korisno za sebe i državu, a da nije štetno za nikoga.
Nema njima više povratka na političku scenu. Ovo su njima zadnji trzaji. I nikada ova ekipa nije radila ništa u korist države. Samo za sebe.
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 06:21   #70
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Evo prilike da se HNS i Štromar vrate na ozbiljnu političku scenu. Jednostavno kažu NE svim novim porezima. Na taj bi način stekli politički kapital koji bi uvijek mogli izvlačiti i u slučaju da nešto krene po zlu sa HDZ-om, oni izvuku kako su bili za to da nema novih poreza. Ovo im je povijesna prilika da naprave nešto dobro i korisno za sebe i državu, a da nije štetno za nikoga.
Koliko sam shvatio ovaj Uhljeb i njegova Uhljebistička stranka Nerada nisu protiv novih poreza.

Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 09:24   #71
Ovo sam pročitao
Quote:
Predrag Štromar, posve ozbiljno, kaže kako je HNS spasitelj ove države
http://www.telegram.hr/politika-krim...lj-ove-drzave/ i momentalno sam se sjetio trogiranina iz Malog mista i njegove "doure moj špašitelju moj" i onda je sve zavida za penziju.

Spasitelji države.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 05:22   #72
Jučer je mala prodana duša otvarala nekakav sajam graditeljstva u Splitu.
Naravno, održala je pozdravni govor.
Naravno, uputile silne hvalospjeve sebi i vladi.

Naravno, ni on ne zna (kao ni društvo iz mosta) da se ne kaže anglomeracija.

Čuo na vlastite uši na vijestima hr 2 u 16:30.

Zašto me nimalo nije začudilo?

Nesposobni uhljeb ostaje nesposobni uhljeb.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2019., 13:12   #73
HNS-ov ministar zapošljava četiri skupa savjetnika. Iskustvo - nepotrebno

više na: https://www.index.hr/vijesti/clanak/...o/2138018.aspx

Quote:
Jedan savjetnik imat će neto plaću oko 8 tisuća kuna, trojica plaću veću od 9600 kuna, a radit će isti posao. Nitko od njih ne treba nikakvo prijašnje radno iskustvo, a iz kabineta ministra Štromara kažu nam kako do sada ministar nije imao ni jednog savjetnika pa je valjda red da ih i dobije.
učio je od najboljih!
uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.