Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2006., 13:11   #41
Quote:
joujou kaže:
eto... vidis da nije bilo tako strasno
nije
azrail is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 13:12   #42
Quote:
Noemi kaže:
jesi ti vlatka pokos ?


nisam mogla izdrzati, samo se salim.
aha sad sam i sponzoruša joj šta mrzim takve komentare
azrail is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 13:21   #43
Quote:
Noemi kaže:

Jesi siguran za dobnu granicu od 18? MIslim da si u krivu


A ako mislis da ce ti kcer cekati 18 godina za neke stvari onda si jos vise u krivu
Za dobnu granicu od 18 ne znam, ali takav je zakon koji su, nadam se, izmislili pametniji od nas. U svakom slučaju, zakona se treba pridržavati, bez obzira što mislili o tome.

Normalno da neće čekati, nisam svojedobno ni ja, ali neka ne čeka sa svojim vršnjacima.
Što je nekakav tip od 30-40 godina koji lovi curice od 15-18 vrlo lako, jer ima životnog iskustva, jer zna, jer ih potpuno kuži, jer može, jer inteligentno riješava njihove probleme, nego prikriveni pedofil?

Takve podržavati i reći da je to stvar slobodnog izbora?
Ne, to su vrlo prepredene osobe koje unaprijed ostvaruju svoje ciljeve.
Takvog zakon ne može uloviti dok ne počini djelo.
Tu je siguran.
NIKAD nije siguran od šake u glavu, i pokojeg izbijenog zuba.

To se zove "građanska solidarnost".
Mlatni majmuna prije nego što napravi glupost.
King Elvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 13:32   #44
Quote:
King Elvis kaže:
Ma nemoj?

Eto, "slučajno" imam djevojčicu od 15, i da nekakav majmun od 31 počne izvodit neke fore, najblaže što bi dobio je šaka u glavu!

Šta zna dijete od 15 što mu paše?

Dobna granica se mora postaviti, u ovoj je državi ona 18, sve ispod toga je odvratna pedofilija.

Kak si se ti sad vratio na "dijete od 15" i zakaj o svojoj klinki pričaš...?

Ja sam s 22 bio s curom od 17, a s jedno 21 s curom od jedno 28, jesi bijesan?
Skuliraj se.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 13:35   #45
Quote:
King Elvis kaže:
Za dobnu granicu od 18 ne znam, ali takav je zakon koji su, nadam se, izmislili pametniji od nas. U svakom slučaju, zakona se treba pridržavati, bez obzira što mislili o tome.

Normalno da neće čekati, nisam svojedobno ni ja, ali neka ne čeka sa svojim vršnjacima.
Što je nekakav tip od 30-40 godina koji lovi curice od 15-18 vrlo lako, jer ima životnog iskustva, jer zna, jer ih potpuno kuži, jer može, jer inteligentno riješava njihove probleme

.... pa ček malo, ak ti je već OK da se sexa prije 18, ali tip mora imat isto 18...
Onda je tebi, znači, bolje da ti neki balavac od 16 prtlja po njoj i da ni sam ne zna kako - ni zašto - radi sranja, a sve to je po tebi bolje zato jer je ne kuži i jer ne zna inteligentno rješavati njene probleme? To su tebi razlozi u prilog klinca?


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 13:50   #46
Quote:
Stipe23 kaže:
.... pa ček malo, ak ti je već OK da se sexa prije 18, ali tip mora imat isto 18...
Onda je tebi, znači, bolje da ti neki balavac od 16 prtlja po njoj i da ni sam ne zna kako - ni zašto - radi sranja, a sve to je po tebi bolje zato jer je ne kuži i jer ne zna inteligentno rješavati njene probleme? To su tebi razlozi u prilog klinca?


- Stipe -
Stipe, drago mi je zbog tebe jer očigledno nisi pokvaren.
Da samo znaš kakvih gadova ima, promijenio bi mišljenje.
Seksanje prije 18. je činjenica, svi to znamo, možda osim blesavih popova, koji su se i upetljali u pedofilije zbog svojih izmišljenih konstrukcija, ali to je već njihov problem......

Radi se o emocionalnoj, ne tjelesnoj, zrelosti.
Riječ je o emocionalnom uništavanju mlade osobe - djeteta.
Na to se pale majmunski pedofili, znam kada su molili da im ostane još koji zub radi proteze!!!!!
King Elvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 13:55   #47
[QUOTE=King Elvis]Stipe, drago mi je zbog tebe jer očigledno nisi pokvaren.
Da samo znaš kakvih gadova ima, promijenio bi mišljenje.
QUOTE]



A to si zakljucio na temelju par postova ili ti je dovoljna cinjenica da jos nema 30 pa nije u rizicnoj skupini za napad na curice od 15
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:00   #48
Quote:
King Elvis kaže:
Stipe, drago mi je zbog tebe jer očigledno nisi pokvaren.
Da samo znaš kakvih gadova ima, promijenio bi mišljenje.
Seksanje prije 18. je činjenica, svi to znamo, možda osim blesavih popova, koji su se i upetljali u pedofilije zbog svojih izmišljenih konstrukcija, ali to je već njihov problem......

Radi se o emocionalnoj, ne tjelesnoj, zrelosti.
Riječ je o emocionalnom uništavanju mlade osobe - djeteta.
Na to se pale majmunski pedofili, znam kada su molili da im ostane još koji zub radi proteze!!!!!

To sto su curice od 16 djeca u tvojim ocima, ne znaci da imas realnu sliku. Ne branim pedofile, dapace.


Ali danas mladi sazrijevaju ranije, pogledaj klinke iz srednje skole, kako izgledaju, kako se oblace, price i ideje koje su im u glavama.

DAleko su od toga da se igraju barbikama i ispod oka pogledavaju momke nedjeljom na putu iz crkve


A kad smo kod dobnih granica i pedofilije, koliko je ono bila stara Julija kad se udala


Bas si mi slatki, protektivni tatica. Ali da malo omeksas stav, imao bi veci uvid u zivot i svoje kceri....a i ne bi ti prijetila tuzba zbog nanosenja tjelesnih ozlijeda


POdsjecas me na onog lika iz Zene iz snova, onog s Ivana na ledjima
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:13   #49
Quote:
Noemi kaže:
To sto su curice od 16 djeca u tvojim ocima, ne znaci da imas realnu sliku. Ne branim pedofile, dapace.


Ali danas mladi sazrijevaju ranije, pogledaj klinke iz srednje skole, kako izgledaju, kako se oblace, price i ideje koje su im u glavama.


a i ne bi ti prijetila tuzba zbog nanosenja tjelesnih ozlijeda
Ne braniš pedofile?
Pa vidi se.
Te curice sazrijevaju ranije, te ovo, te ono..... Da,da.
Tako je, smišljaj opravdanja.
Zbog takvih, koji ih "donekle razumiju", imamo ono što imamo.
Pa i curice od 10 imaju svoje potrebe, i njih neko treba razumjeti, zar ne?

Ma nisu pedofili krivi, krivo je društvo koje im to omogućuje.
A i šta će?
Policija ne može ništa dok nije učinjeno djelo ili barem prijavljena prijetnja.
Takvi kao ti, "razumiju".

Sva sreća, ima ih koji se ne boje tužbi zbog nanošenja tjelesnih ozljeda.
Puno njih, da samo znaš koliko, i tu je veličina našeg društva.
Platiti koliko treba, i u zatvor ako treba.
Sve, ali nastranim pedofilskim majmunima stati na kraj!
King Elvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:16   #50
Quote:
King Elvis kaže:
Na to se pale majmunski pedofili, znam kada su molili da im ostane još koji zub radi proteze!!!!!
blago djetetu ciji se tata tuce uokolo... ti ces joj sigurno dati primjer pravog muskarca kojeg treba traziti
cini mi se da ti masta malo previse radi i u malo pogresnom smijeru
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:41   #51
Quote:
King Elvis kaže:
Stipe, drago mi je zbog tebe jer očigledno nisi pokvaren.
Da samo znaš kakvih gadova ima, promijenio bi mišljenje.
Seksanje prije 18. je činjenica, svi to znamo, možda osim blesavih popova, koji su se i upetljali u pedofilije zbog svojih izmišljenih konstrukcija, ali to je već njihov problem......

E, znam na kaj ciljaš, malo sam te testirao.

Da, naravno, slažem se s tobom.
Ak je netko još uvijek klinac (tj. klinka), često se jednostavno nije spreman nositi s osobom koja je daleko starija, i ovaj to može iskorištavati.


Recimo ja i ona žena od 28. Koristila me samo kao komad mesa... ni dan danas se nisam posve oporavio. :šmrc:


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:43   #52
Quote:
joujou kaže:
blago djetetu ciji se tata tuce uokolo... ti ces joj sigurno dati primjer pravog muskarca kojeg treba traziti
cini mi se da ti masta malo previse radi i u malo pogresnom smijeru

Pa razumi i ti njega, otac je klinke od 15 i to ga se direktno tiče pa reagira burnije.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:44   #53
[QUOTE=Noemi]
Quote:
King Elvis kaže:
Stipe, drago mi je zbog tebe jer očigledno nisi pokvaren.
Da samo znaš kakvih gadova ima, promijenio bi mišljenje.
QUOTE]



A to si zakljucio na temelju par postova ili ti je dovoljna cinjenica da jos nema 30 pa nije u rizicnoj skupini za napad na curice od 15

Pa nama nije problem donositi zaključke na temelju manje informacija.

On je muškarac, prema tome, posjeduje mušku intuiciju. Za to si čula, bio sam i ja već pisao o tome, to je poznat fenomen.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:46   #54
da... samo sto 15 i 17 (da se malo vratimo na temu) bas i nije isto...
ovaj sa 17 je stariji maloljetnik i tu nema nikakve price o pedofiliji pa taman drugi partner imao 80... prosto iz razloga sto 17godisnjak vise nije dijete
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 15:48   #55
Quote:
joujou kaže:
blago djetetu ciji se tata tuce uokolo... ti ces joj sigurno dati primjer pravog muskarca kojeg treba traziti
cini mi se da ti masta malo previse radi i u malo pogresnom smijeru
A čuješ, draga moja, da li se treba tuć.......

Sad sam se prisjetio studenog 91., kad smo se nas nekoliko stotina vrlo mladih i nadobudnih okupili u vojarni na Trsatu i autobusima otišli u Otočac, Gospić i Lički Osik.....

Tukli smo se onda, da ispravimo društvene nepravde.
Tući ćemo se i sad, kada su društvene nepravde veće nego ikad.

Pedofili, dileri, ubojice......
Gad do gada.
Treba poštovati pravnu državu, ali ona ne može sve...

Upitajmo se, što svatko od nas može pridonjeti boljem društvu?
King Elvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 16:03   #56
Quote:
me_and_myself kaže:
Evo moje osobne price!Imala sam 16 kad sam GA upoznala, a ON 29. Bio je onda sve sta sam zeljela, ozbiljan za razliku od mojih vrsnjaka, doktor, proputovao cijeli svijet, savrsenog izgleda, ujedno sve ono sta bi svaka majka pozeljela za svoju kcer i sve ono sta bi normalna djevojka pozeljela za sebe.
Bili smo skupa 3 godine, za to vrijeme ja sam zavrsila srednju, upisala fax i pozeljela zivjet, putovat, izlazit, tulumarit, vidjet sve ono sta je on prolazio dok sam ja recimo zavrsavala osnovnu. Za to vrijeme ON je zavrsio specijalizaciju iz ginekologije , pokusao mi biti najbolji prijatelj, ljubavnik, savjetnik, ali ujedno mi je i pokusao zamijeniti moje vrsnjake i brucose. Vodio me na krasna mjesta na kojima je bio, trudio se premostit razliku i shvacati moju zelju za druzenjem, ali nazalost nije uspio.
Onda je u 32 dobio odlicnu ponudu iz jedne daleke zemlje da dodje raditi na jednu kliniku. Naravno, normalan slijed je bio da se zenimo i da i ja idem s njim.
Ja sam imala nepunih 20 i bila sam uzasno mlada i nespremna za takvo sta.
trazila sam da drugi odluce umjesto mene, no moji roditelji bi svaki put kad bismo nas dvoje razgovarali s njima o tome rekli da jednostavno oni ne mogu odluciti za nas i da tu odluku prepustaju samo nama, a oni ce se sloziti i prihvatiti ono sta mi odlucimo.
Uglavnom, ja nisam bila spremna na to! Zeljela sam zivjet, zavrsit studij, proci sve ono sta mlad covjek mora proci u tijeku odrastanja i sazrijevanja.
Otisao je bez mene, poslije je jos jednom dosao nakon 6 mj da vidi jesam li se predomislila....no nisam bila!
Vise se nikad nismo culi!
Neznam danas iz ove perspektive da li zalim za propustenim, ali znam sigurno da sam ja onda u tijeku trajanja nase prije imala 25, 26 ili ove sad godine koje imam, definitivno bi se odlucila za odlazak s njim!
Prevelika je to razlika. No opet ovisi od osobe do osobe, ako ti je jedina preokupacija u zivotu zavrsit srednju, udati se i radjat djecu( nemam nista protiv toga - svaka cast zenama koje tako zele) onda je svakako bolje da imas pored sebe zrelijeg muskarca!
Znam da treba odrasti ali smatram da ga nisi toliko voljela, jer da si ga toliko voljela, onda bi posla s njime jer bi ti trebao kao kruh i voda...
Ne osudujem te ja jer nemam pravo na to ali smatram da i kod ovoga sto je zapoceo temu, treba razmisliti da li se tu radi o ljubavi ili zaljubljenosti ili tko zna cemu sve ne...
Najkriticnije ce razdoblje za njega biti kada ona upise fakultet, 90% sam siguran da ce onda ta veza puknuti...
U svakome slucaju, ako nije siguran u svoje kao ni u njene osjecaje neka odmah produzi dalje i nade nesto bolje jer vrijeme mu ide a ne treba mu valjda da dode u 32 i da se ona predomisli....
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 17:53   #57
Quote:
Zjena kaže:
Znam da treba odrasti ali smatram da ga nisi toliko voljela, jer da si ga toliko voljela, onda bi posla s njime jer bi ti trebao kao kruh i voda...
Voljela sam ga, ali sam ipak sebe voljela vise, a kao osoba koja se voli, htjela sam si ispuniti sve ono o cemu sam mastala i sta sam zeljela! i jesam, ispunila sam si!
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 21:22   #58
Quote:
joujou kaže:
blago djetetu ciji se tata tuce uokolo... ti ces joj sigurno dati primjer pravog muskarca kojeg treba traziti
cini mi se da ti masta malo previse radi i u malo pogresnom smijeru


žuži tebi svaka čast, ali da mi se neka teta od 35 mota oko sina od 15 bogami bi skupljala zube. A kad bude imao što ja znam 19 onda se slobodno može motat .
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 11:48   #59
Quote:
Zjena kaže:
U svakome slucaju, ako nije siguran u svoje kao ni u njene osjecaje neka odmah produzi dalje i nade nesto bolje jer vrijeme mu ide a ne treba mu valjda da dode u 32 i da se ona predomisli....
a naravno da nemože bit siguran u njene osjećaje daj molim te tko sa 17 uopće može znat točno šta želi i šta osjeća a i još sto pedeset puta će promijenit želje i ciljeve..a ako i sad misli da je savršen za nju sumnjam da će to mislit i sljedećih dvadeset godina,ako da onda super al čisto sumnjam..
azrail is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 19:32   #60
Nekako kao roditelj,nemogu se ne složiti sa Elvisom i Modesti,iako sam protivnik nasilja.A kada je dobrobit našeg potomstva u pitanju svaki roditelj pada u crvenu maglu.
Bolje spriječiti nego liječiti.
Ako zakon kažnjava samo počinjena djela,a ne bavi se preventivom,na koga to onda pada sanacija posljedica?
koga se onda i prečesto proziva da je zakazao,upravo roditelja.
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.