Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2003., 06:09   #1
BNP Paribas

Pojavilo se u Hrvatskoj i Sloveniji mogućnost učlanjenja preko jedne austrijske firme u BNP Paribas fond (kao i neke druge).Naravno to učlanjenje se plaća 900 eura i račun se mora otvoriti u Austriji.
Molio bih nekog iskusnijeg tko je imao prilike čuti za ovo da odgovori da li je to sigurno i isplativo ili je to još jedan u nizu MLM-a sa upitnim završetkom.
Hvala.
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2003., 17:40   #2
Re: BNP Paribas

Quote:
streki kaže:
Pojavilo se u Hrvatskoj i Sloveniji mogućnost učlanjenja preko jedne austrijske firme u BNP Paribas fond (kao i neke druge).Naravno to učlanjenje se plaća 900 eura i račun se mora otvoriti u Austriji.
Molio bih nekog iskusnijeg tko je imao prilike čuti za ovo da odgovori da li je to sigurno i isplativo ili je to još jedan u nizu MLM-a sa upitnim završetkom.
Hvala.
Mislim da je jedan u nizu od MLM-a. BMP Paribas je otvoreni investicijski fond Pariške nacionalne banke.
Ako želiš ulagati svoj novac imaš i hrvatkih fondova a ako želiš ulagati u BNP Paribas pričekaj jesen jer će u jesen ući u Hrvatsku (neprovjerena informormacija)
stefano is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2003., 18:18   #3
Stefano!
Zahvaljujem na savjetu i na neprovjerenim informacijama.

Kada budeš znao nešta konkretnije molio bih te da mi javiš.
Hvala još jednom.
 
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 18:36   #4
Zašto te zanima baš BNP?
Kod nas imaš fondove koje svoj novac ulažu na svjetskim burzama. Ja svoj novac sam investirao u Hipo investu.
Nekako sam sigurniji kada imam nekoga u RH da mi da neki savijet a da nije samo povjerenik koji grabi proviziju.
Nazovi besplatan telefon 0800 444 800
stefano is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 21:58   #5
Ma nezanima me isključivo BNP,već sam se na njihovom predavanju prvi put malo jasnije upoznao sa ulaganjem u fondove,te o mogućnostima koja takva ulaganja nude.
Zbog toga sam htio da čujem savjete iskusnijih u toj vrsti investiranja.
Zbog toga mi je drago što si me savjetovao i slažem se da je bolje novac uložiti tu u naše fondove prvenstveno sa aspekta sigurnosti(kao što sam naveo čim ide novac van i plaća se učlanjenje,odmah mi smrdi na MLM ili neku prevaru).
Hvala na telefonu.Sutra zovem.
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2003., 18:58   #6
I kod naših fondova se nešto plaća ali to nije neka članarina nego ulazna provizija. Prvi ulog je minimalno 100 Eura (u Hipo) a ostali po minimalno 10 EURA.
stefano is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 14:14   #7
Re: BNP Paribas

Quote:
streki kaže:
Pojavilo se u Hrvatskoj i Sloveniji mogućnost učlanjenja preko jedne austrijske firme u BNP Paribas fond (kao i neke druge).Naravno to učlanjenje se plaća 900 eura i račun se mora otvoriti u Austriji.
Molio bih nekog iskusnijeg tko je imao prilike čuti za ovo da odgovori da li je to sigurno i isplativo ili je to još jedan u nizu MLM-a sa upitnim završetkom.
Hvala.
Jako, jako dobra stvar.
Posluju zadnjih nekoliko godina sa kamatom od 14,6%
Mogućnost dizanja krede s obzirom na količinu novca koji imaš uložen
Isplaćuju dividendu
Mogućnost uključivanja drugih članova, nešto kao mlm - nije obavezno.
koc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 21:41   #8
BNP Paribas

50 000 eura kredita,rok otplate 20 godina,rata 300 eura mjesečno.
Uvjeti hipoteka ili neka vrsta osiguranja,a nakon 20 godina se dobija natrag određeni dio novca jer se dio od mjesečne rate Fond ulaže dalje.
Dali je ovo istina i ima li itko iskustva sa nečim sličnim.
rondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 09:33   #9
Zar nema niko nitko niokakav komentar?
rondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 10:07   #10
Quote:
rondo kaže:
50 000 eura kredita,rok otplate 20 godina,rata 300 eura mjesečno.
Uvjeti hipoteka ili neka vrsta osiguranja,a nakon 20 godina se dobija natrag određeni dio novca jer se dio od mjesečne rate Fond ulaže dalje.
Dali je ovo istina i ima li itko iskustva sa nečim sličnim.
Koliko znam za BNP Paribas, da bi dignuo kredit od njih, moras biti clan fonda i imati uplacenu odredjenu svotu novaca u fondu.

Mislim da mozes podici 40% kredita od te uplacene svote s kamatom od 2% s tim da ti u tom vremenskom roku dok otplacujes kredit, ne raste glavnica.
centerfield is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.