Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2007., 12:35   #1
Investicijski fondovi u inozemstvu

Eto u Srbiji samo sto nisu počeli raditi investicijski fondovi, pa se postavlja pitanje kako ulagati u njih. Da li je to uopće zakonito.
Shrike12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 13:35   #2
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Eto u Srbiji samo sto nisu počeli raditi investicijski fondovi, pa se postavlja pitanje kako ulagati u njih. Da li je to uopće zakonito.
Da, ali preko ovlaštenog društva.
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 13:50   #3
Čemu?
Pa kod nas ima VRLO DOBRIH fondova koji ulažu većinom preko ili noih koji djelomično ulažu preko!

Svejedno, divna je vijest da idu i tamo s fondovima, to znači vjerovatno skakanje cijena dionica!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 21:17   #4
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Čemu?
Pa kod nas ima VRLO DOBRIH fondova koji ulažu većinom preko ili noih koji djelomično ulažu preko!

Svejedno, divna je vijest da idu i tamo s fondovima, to znači vjerovatno skakanje cijena dionica!
Pa ne znam baš, ako gledaš statute i nisu to neki postotci koji se ulažu preko. 15-20% ako se dobro sjećam. A čemu? Pa radi para naravno
Uglavnom nadam se da bi se moglo ponoviti nešto ko kod nas. Samo sam kod nas bio premlad/preglup/presiromašan kad je sve to počinjalo.
Shrike12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 18:46   #5
Kako je stanje u BiH, da li su tamo zazivljeli fondovi kao kod nas ili...
Vidim da imaju te privatizacijske fondove, ali koliko sam vidio rade samo kao posrednici pri kupnji dionica, a to mi je jos sto se tice BiH ipak malo rizicno!
Jaser is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.